Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Uganda U20
 
Tanzania U20
 
   
2 0
Besa Kavajë
 
Lushnja
 
1 0
1 0
Besëlidhja Lezhë
 
Burreli
 
0 1
1 1
Turbina Cërrik
 
Tërbuni Pukë
 
2 0
3 0
Murlani
 
Ada Velipojë
 
   
2 1
Naftëtari Kuçovë
 
Gramshi
 
   
6 2
Shënkolli
 
Bulqiza
 
   
3 0
Veleçiku Koplik
 
Sopoti Librazhd
 
   
1 2
Partizani Tirana W
 
KF Tirana W
 
   
2 3
Laçi W
 
Apolonia W
 
   
0 9
Kastrioti Krujë
 
Bylis Ballsh
 
1 0
3 0
Teuta Durrës
 
Laçi
 
0 0
0 1
Vllaznia Shkodër
 
Erzeni Shijak
 
0 0
2 2
Encamp
 
Ordino II
 
   
1 0
La Massana
 
Carroi
 
   
2 2
CD Lunda-Sul
 
Sagrada Esperança
 
   
1 1
Onze Bravos
 
Interclube
 
   
1 1
Académica do Lobito
 
Dragão
 
   
2 0
Villa Mitre
 
San Martín Formosa
 
0 0
2 0
San Martín Rodeo
 
Sportivo del Carril
 
   
2 0
Atlético Concarán
 
Sportivo Pringles
 
   
2 1
Bartolomé Mitre
 
Timbó
 
   
1 1
Defensores de Formosa
 
Defensores del Rosario
 
   
0 0
Ferroviario Corrientes
 
Central Goya
 
   
2 1
Fontana
 
Deportivo Qom
 
   
3 0
Resistencia Central
 
Alianza Campo Largo
 
   
0 1
Sportivo Cultural
 
Comercio
 
   
3 2
Gimnasia SF
 
La Perla del Oeste
 
1 1
2 1
Libertad
 
Arg. Quilmes Rafaela
 
0 0
0 1
Sportivo Norte
 
Ferrocarril del Estado
 
0 0
2 1
Sportivo Guzmán
 
Almirante Brown de Lules
 
   
2 1
San Bernardo
 
Camioneros Argentinos
 
   
1 2
Deportivo Derqui
 
Defensores de Salto
 
1 1
1 2
SAT Moreno
 
Las Mandarinas
 
   
   
Villa Belgrano Junin
 
9 de Julio Chacabuco
 
0 0
1 0
Atlético 9 de Julio
 
Viamonte
 
   
   
Blanco y Negro
 
Sporting Punta Alta
 
   
0 4
Racing Eduardo Castex
 
All Boys Trenel
 
   
3 0
Lernayin Artsakh
 
Urartu
 
1 2
1 2
Van
 
Ararat
 
0 2
0 2
Brisbane Roar
 
Melbourne Victory
 
0 0
0 0
Central Coast Mariners
 
Western United
 
0 2
4 2
Macarthur
 
Sydney
 
1 2
2 3
Austria Klagenfurt
 
WSG Tirol
 
1 2
2 3
Austria Lustenau
 
Rapid Vienna
 
1 0
3 3
Salzburg
 
Hartberg
 
0 0
1 0
Blau-Weiß Linz
 
Liefering
 
2 0
4 0
Floridsdorfer AC
 
Dornbirn
 
0 1
0 3
Rapid Wien II
 
Admira
 
2 0
2 1
Rapid Wien U18
 
LASK Juniors OÖ U18
 
   
2 6
Burgenland U18
 
Austria Wien U18
 
   
1 3
Red Bull Akademie U18
 
Austria Klagenfurt U18
 
   
5 0
Tirol U18
 
Ried U18
 
   
0 2
Wolfsberger AC U18
 
Sturm Graz U18
 
   
0 0
Horitschon
 
Pinkafeld
 
   
1 2
Markt Allhau
 
Güssing
 
   
1 1
Rudersdorf
 
Deutschkreutz
 
   
1 5
Bad Sauerbrunn
 
Parndorf
 
   
0 1
Ferlach
 
Völkermarkt
 
   
3 4
Gmünd
 
Maria Saal
 
   
1 0
Landskron
 
Kraig
 
   
0 1
St. Jakob Rosental
 
Wolfsberg
 
3 0
4 0
Feldkirchen
 
Köttmannsdorf
 
   
2 3
Klagenfurter AC 1909
 
Spittal
 
   
0 0
Gloggnitz
 
Mannersdorf
 
   
8 0
Grün Weiß Micheldorf
 
SV Wallern
 
   
2 0
Friedburg / Pöndorf
 
Union Perg
 
   
1 0
St. Valentin
 
Mondsee
 
   
5 0
Wels
 
Union Edelweiß
 
   
1 3
Stadl-Paura
 
Wohnbau Dietach
 
   
0 11
ASV Salzburg
 
Adnet
 
   
0 1
Bürmoos
 
Altenmarkt
 
   
5 0
Eugendorf
 
Bergheim
 
   
2 0
Hallwang
 
Siezenheim
 
   
1 1
Puch
 
Thalgau
 
   
2 0
Straßwalchen
 
Bramberg
 
   
3 1
SV Schwarzach
 
Neumarkt
 
   
4 1
SC Bruck an der Mur
 
Ilz
 
   
4 0
TuS Heiligenkreuz
 
Fehring
 
   
1 1
Wildon
 
Gnas
 
   
0 1
Liezen
 
Lebring
 
   
2 2
Natters
 
Münster
 
   
1 2
Wacker Innsbruck
 
St. Johann in Tirol
 
   
4 0
Kirchbichl
 
Volders
 
   
1 3
Ebbs
 
Mayrhofen
 
   
2 1
Innsbrucker AC
 
Prutz / Serfaus
 
   
2 2
Kematen
 
SV Innsbruck
 
   
2 0
Mils
 
Oberperfuss
 
   
6 2
Koblach
 
Austria Lustenau II
 
   
2 1
Bezau
 
Hörbranz
 
   
5 5
Hard
 
Höchst
 
   
5 1
Nenzing
 
Alberschwende
 
   
0 0
Hittisau
 
Fussach
 
   
1 2
Lochau
 
Brederis / Meiningen
 
   
4 1
Bizau
 
Ludesch
 
   
3 2
Simmeringer SC
 
Gerasdorf Stammersdorf
 
   
0 1
Union Mauer
 
Vorwärts Brigittenau
 
   
3 0
Post
 
Wienerberg
 
   
2 2
Stadlau
 
ASV 13
 
   
1 0
Austria XIII
 
Dinamo Helfort
 
   
2 0
Donau
 
Schwechat
 
   
0 3
Wolfsberger AC II
 
Leoben
 
1 0
3 0
St. Anna
 
Ried II
 
1 2
2 3
Donaufeld
 
Wiener Viktoria
 
1 0
2 0
Stripfing
 
Mauerwerk
 
0 0
4 0
Draßburg
 
Wiener Neustadt
 
2 0
2 0
Leobendorf
 
Siegendorf
 
0 0
1 1
Kitzbühel
 
Kundl
 
0 1
2 1
Hall
 
Telfs
 
1 0
1 1
Kufstein
 
Imst
 
0 0
0 1
Rotenberg
 
Röthis
 
0 2
0 3
Admira Dornbirn
 
Lauterach
 
1 2
2 3
Hohenems
 
Wolfurt
 
2 0
4 0
Kapaz
 
Sebail
 
1 0
3 0
Zira
 
Neftçi
 
0 1
0 3
Smorgon
 
FC Ostrovets
 
0 0
1 1
Naftan
 
Slonim
 
0 0
1 0
Orsha
 
Molodechno-DYuSSh 4
 
0 2
1 2
Viktoriya Maryina Horka
 
Krumkachy
 
   
2 2
Ynergetyk-BDU
 
BATE
 
0 1
0 2
Isloch
 
Dinamo Minsk
 
2 2
2 2
Dinamo Brest
 
Vitebsk
 
3 2
4 4
Shakhtyor
 
Slavia
 
0 1
1 1
Minsk FK W
 
Gomel W
 
   
11 0
Vitebsk W
 
Dinamo-BGU W
 
   
0 6
Genk II W
 
Voorwaarts Zwevezele W
 
   
0 3
Gent II W
 
Famkes Merkem W
 
   
1 0
OH Leuven II
 
Westerlo W
 
   
1 1
Wuustwezel W
 
Renaissance Mons 44 W
 
   
4 3
RFC de Liege W
 
Kontich W
 
   
0 4
Standard Liège II W
 
Chastre W
 
   
8 0
Zulte-Waregem II W
 
Moldavo W
 
   
3 0
Dender
 
Club Brugge II
 
2 1
3 2
Beerschot-Wilrijk
 
RSC Anderlecht II
 
0 1
1 2
KAA Gent II
 
Mandel United
 
1 0
2 0
Thes Sport
 
Francs Borains
 
1 0
1 0
Hoogstraten
 
Heist
 
   
0 1
La Louvière
 
Ninove
 
2 0
2 0
Rupel Boom
 
Dessel Sport
 
1 0
2 1
Sporting Charleroi II
 
Sint-Eloois-Winkel
 
   
1 2
Zulte-Waregem
 
Standard Liège
 
0 0
0 3
Kortrijk
 
Cercle Brugge
 
0 1
1 1
Westerlo
 
Sint-Truiden
 
0 2
2 3
Club Brugge
 
KV Oostende
 
2 0
4 2
Antonia
 
Vorselaar
 
   
4 0
De Kempen
 
Berg en Dal
 
   
1 1
K. Kontich
 
Eendracht Zoersel
 
   
2 0
Herselt
 
Ternesse
 
   
0 1
Linden
 
Elewijt
 
   
2 0
Huldenberg
 
Herent
 
   
1 0
Stade Bierbeek
 
Bertem-Leefdaal
 
   
1 0
Stade Everois
 
Ixelles
 
   
1 1
Achel
 
Herkol
 
   
0 1
Hechtel
 
Juve Hasselt
 
   
2 2
KFC Eksel
 
Weerstand Koersel
 
   
2 1
Alken
 
Park Houthalen
 
   
1 3
Groen Star Beek
 
Herk
 
   
1 0
Meeuwen
 
Torpedo Hasselt
 
   
0 2
Messancy
 
Longlier
 
   
2 2
Oppagne-Wéris
 
Lorraine Arlon
 
   
1 0
RUS Assenois
 
Ethe Belmont
 
   
0 3
Sartoise
 
Bastogne
 
   
2 3
Fernelmont-Hemptinne
 
Condruzien
 
   
2 2
Meux II
 
St-Hadelin-Haversin
 
   
4 0
Berlare
 
Ardennen
 
   
1 3
Excelsior Mariakerke
 
Sottegem
 
   
2 1
Svelta Melsele
 
Kleit Maldegem
 
   
2 2
Beveren
 
Heikant Zele
 
   
4 0
Diksmuide
 
Wevelgem City
 
   
0 3
Meulebeke
 
RC Lauwe
 
   
3 2
Sparta Heestert
 
Excelsior Zedelgem
 
   
3 3
Varsenare
 
Lauwe
 
   
2 0
Rebecq
 
Jette
 
   
1 3
Union Namur
 
Hamoir
 
   
1 3
Cercle Brugge II
 
Merelbeke
 
   
1 3
Sparta Petegem
 
Harelbeke
 
   
1 0
Torhout
 
Dikkelvenne
 
   
0 2
Eendracht Aalst
 
Oudenaarde
 
   
2 2
Lokeren-Temse
 
Gullegem
 
   
3 3
RFC Wetteren
 
Oostkamp
 
   
1 3
Hades
 
Cappellen
 
   
1 1
Londerzeel
 
Lyra-Lierse Berlaar
 
   
2 1
Berchem Sport
 
Spouwen-Mopertingen
 
   
0 3
Lille
 
FC Lebbeke
 
   
1 0
Sporting Hasselt
 
Racing Mechelen
 
   
1 0
Tongeren
 
KSC City Pirates
 
   
2 3
Olsa Brakel W
 
Havinnes W
 
   
5 0
Club Brugge II W
 
Svelta Melsele W
 
   
2 1
Sibret W
 
Manhay W
 
   
2 1
Vosselaar W
 
Mechelen II W
 
   
2 8
VVC Brasschaat W
 
Sottegem W
 
   
1 2
White Star Woluwe II W
 
Charleroi II W
 
   
4 0
Bredene W
 
Egem Pittem W
 
   
3 1
Drongen W
 
Bosdam Beveren W
 
   
4 2
Eendracht Mazenzele W
 
Wolvertem Merchtem W
 
   
1 4
Noorse W
 
Famkes Merkem II W
 
   
2 2
Renaissance Mons 44 II W
 
Loyers W
 
   
1 6
Standard Liège III W
 
Molenbeek W
 
   
3 3
Irlande-Auderghem W
 
Alken W
 
   
1 4
Club Brugge W
 
OH Leuven W
 
0 2
1 3
St. Liege W
 
Gent W
 
2 0
4 0
Zulte-Waregem W
 
RSC Anderlecht W
 
0 3
2 3
Meix-Devant-Virton
 
Libramont
 
   
1 1
Eendracht Wervik
 
Anzegem
 
   
1 1
Tempo Overijse
 
Eendracht Aalter
 
   
6 2
Diest
 
Nijlen
 
   
0 0
Eendracht Termien
 
Houtvenne
 
   
2 2
Schoonbeek-Beverst
 
Beringen
 
   
2 0
Sint-Lenaarts
 
Geel
 
   
1 1
Witgoor Sport
 
Wezel
 
   
0 1
Esperanza Pelt
 
Betekom
 
   
2 2
Wellen
 
Sporting Kampenhout
 
   
4 0
Oriente Petrolero
 
Bolívar
 
   
   
Blooming
 
The Strongest
 
   
   
Bratstvo Gracanica
 
Mladost Doboj Kakanj
 
   
0 0
Gorazde
 
GOSK Gabela
 
   
0 1
Gradina Srebrenik
 
Radnicki Lukavac
 
1 0
1 0
Rudar Kakanj
 
Radnik Hadžići
 
   
2 0
Tomislav
 
Buducnost Banovici
 
2 0
3 0
Travnik
 
Stupčanica Olovo
 
1 1
2 1
Zvijezda Gradačac
 
Jedinstvo Bihac
 
   
5 3
Drina Zvornik
 
Kozara Gradiska
 
   
2 1
Famos Vojkovici
 
Tekstilac Derventa
 
   
1 2
Ljubic Prnjavor
 
Krupa na Vrbasu
 
0 1
0 2
Radnik Bijeljina
 
Laktasi
 
0 2
0 2
Rudar Prijedor
 
Modrica
 
   
5 0
Zvijezda '09 Brgule
 
Podrinje Janja
 
   
6 0
Sutjeska Foca
 
Slavija
 
   
2 1
Velez
 
Leotar
 
0 0
1 0
Sloga Doboj
 
Posusje
 
0 0
0 1
Borac Banja Luka
 
Sloboda Tuzla
 
2 0
3 1
BDF XI
 
Gaborone United
 
   
0 2
Eleven Angels
 
Morupule Wanderers
 
   
0 1
Holy Ghost
 
Galaxy
 
   
2 2
Nico United
 
Sua Flamingoes
 
   
1 0
Orapa United
 
Masitaoka
 
   
3 1
Guarany de Sobral
 
Icasa
 
0 1
0 2
Passo Fundo
 
Pelotas
 
1 1
1 1
Rio Branco
 
Tuna Luso
 
1 1
1 1
Real Ariquemes
 
Tocantinópolis
 
   
0 4
Cuiabá
 
Costa Rica - MS
 
0 0
2 0
Paysandu
 
Humaitá
 
1 0
3 0
Inter de Minas U20
 
Cruzeiro U20