Soccer Match Fixtures for Tomorrow

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Portland Timbers
 
Marathón
 
1
X
2
Chattanooga
 
LA Force
 
 
 
 
Tampico Madero
 
Dorados
 
 
 
 
CSA
 
Remo
 
 
 
 
Santos
 
San Lorenzo
 
Peñarol
 
Cerro Largo
 
Patriotas Boyacá
 
Once Caldas
 
Cruz Azul
 
Arcahaie
 
Cimarrones de Sonora
 
Correcaminos UAT
 
 
 
 
Ufa U19
 
Tambov U19
 
 
 
 
Comuna Recea
 
Metaloglobus
 
Kotara South
 
Greta Branxton
 
 
 
 
Chita
 
Zenit II
 
 
 
 
NTUPES
 
Tatung
 
 
 
 
Taiwan CPC
 
Taicheng
 
 
 
 
Ural U19
 
Dinamo Moskva U19
 
 
 
 
Cerezo Osaka
 
Tokushima Vortis
 
CSM Slatina
 
Ripensia Timişoara
 
Medina U19
 
Atarfe Industrial U19
 
 
 
 
Újpest II
 
Szegedi VSE
 
 
 
 
Port Saints
 
Bellingen
 
 
 
 
Ordabasy
 
Astana
 
Akademiya Konoplev U20
 
Arsenal Tula U19
 
 
 
 
CSKA Moscow U19
 
Akhmat Grozny U19
 
 
 
 
Rubin Kazan U19
 
Krasnodar U19
 
 
 
 
Zenit U19
 
Sochi U19
 
 
 
 
New Farm United
 
Peninsula Power
 
 
 
 
Sydney Olympic
 
Wollongong Wolves
 
Newcastle University
 
Bolwarra Lorn
 
 
 
 
Benevento U19
 
Frosinone U19
 
 
 
 
Eastern Suburbs Brisbane
 
Bayside United
 
 
 
 
Mitchelton
 
Surfers Paradise Apollo
 
 
 
 
Southside Eagles
 
Buderim Wanderers
 
 
 
 
Adelaide United
 
Macarthur
 
Fatsa Belediyespor
 
Manisaspor
 
 
 
 
Ağrı 1970
 
Tepecikspor
 
 
 
 
Avia Swidnik
 
Jutrzenka Giebułtów
 
 
 
 
Kawasaki Frontale
 
Avispa Fukuoka
 
Sagan Tosu
 
Gamba Osaka
 
Ansan Greeners
 
Asan Mugunghwa
 
 
 
 
Busan Transportation
 
Gwangju
 
 
 
 
Cheongju
 
Gangwon
 
 
 
 
Daejeon Citizen
 
Suwon Bluewings
 
 
 
 
Gimhae City
 
Bucheon 1995
 
 
 
 
Gyeongnam
 
Mokpo City
 
 
 
 
Incheon United
 
Anyang
 
 
 
 
Pocheon
 
Yangju Citizen
 
 
 
 
Sangju Sangmu
 
Jeju United
 
 
 
 
Seongnam
 
Busan I'Park
 
 
 
 
Suwon
 
Jeonnam Dragons
 
 
 
 
South Cardiff
 
Westlakes Wildcats
 
 
 
 
Kaspiy
 
Kairat
 
 
 
 
Adana Demirspor U19
 
Altinordu U19
 
 
 
 
Akhisarspor U19
 
Adanaspor U19
 
 
 
 
Altay U19
 
Osmanlıspor U19
 
 
 
 
Ankara Keçiörengücü U19
 
Giresunspor U19
 
 
 
 
Bandırmaspor U19
 
Bursaspor U19
 
 
 
 
Eskişehirspor U19
 
Tuzlaspor U19
 
 
 
 
İstanbulspor U19
 
Balıkesirspor U19
 
 
 
 
Samsunspor U19
 
Menemenspor U19
 
 
 
 
Oldham Athletic U18
 
Fleetwood Town U18
 
 
 
 
Lokomotiv Moskva U19
 
Rostov U19
 
 
 
 
UOR №5 U20
 
Chertanovo U20
 
 
 
 
Menemen Belediyespor
 
Samsunspor
 
 
 
 
Nagoya Grampus
 
Sanfrecce Hiroshima
 
Seoul
 
Seoul E.
 
 
 
 
Van
 
Pyunik
 
 
 
 
Puszcza Niepołomice
 
Radomiak Radom
 
Lech Poznań II
 
Znicz Pruszków
 
Polkowice
 
Olimpia Grudziądz
 
Stal Rzeszów
 
Garbarnia Kraków
 
Yeşilyurt Belediyespor
 
1877 Alemdağspor
 
 
 
 
Cracovia Kraków II
 
Chełmianka Chełm
 
 
 
 
Ararat-Armenia II
 
BKMA
 
 
 
 
Shirak II
 
West Armenia
 
 
 
 
Makedonija
 
Borec
 
 
 
 
Pelister
 
Sileks
 
 
 
 
Shkupi
 
Belasica
 
 
 
 
Skendija 79
 
Akademija Pandev
 
 
 
 
Struga
 
Rabotnicki
 
 
 
 
Vardar
 
Renova
 
 
 
 
Teuta W
 
Apolonia W
 
 
 
 
Tobol
 
Kaisar
 
Al Sahel
 
Al Ittihad
 
 
 
 
Horriya
 
Hottin
 
 
 
 
Jabala
 
Al-Horgelah
 
 
 
 
Shorta
 
Karama
 
 
 
 
Teshrin
 
Al Jaish
 
 
 
 
Wahda
 
Foutoua
 
 
 
 
Wathba
 
Taliya
 
 
 
 
Lazio U19
 
Verona U19
 
 
 
 
Kitwe United
 
Nkana
 
 
 
 
Taichung Futuro
 
Tainan City
 
 
 
 
Taipower
 
Fu Jen University
 
 
 
 
Banska Bystrica
 
DAC
 
Ümranıyespor U19
 
Boluspor U19
 
 
 
 
Ankara Adliyespor
 
Tire 1922
 
 
 
 
Edirnespor
 
Arnavutköy Belediyespor
 
 
 
 
Kemerspor 2003
 
Derincespor
 
 
 
 
Kızılcabölükspor
 
Artvin Hopaspor
 
 
 
 
Nevşehirspor
 
Payasspor
 
 
 
 
Ofspor
 
Yeni Diyarbekirspor
 
 
 
 
Cengelkoyspor
 
Karaman Belediyespor
 
 
 
 
Darıca Gençlerbırlığı
 
Yozgatspor
 
 
 
 
Erzin Belediyespor
 
Kahta 02 Spor
 
 
 
 
Halide Edip Adıvar
 
Fethiyespor
 
 
 
 
Kütahyaspor
 
Ceyhanspor
 
 
 
 
Nazilli Belediyespor
 
Tekirdağspor
 
 
 
 
Tokatspor
 
Yomraspor
 
 
 
 
Arhavispor
 
Erbaaspor
 
 
 
 
Batman Petrolspor
 
İçelspor
 
 
 
 
Çarşambaspor
 
Osmaniyespor
 
 
 
 
Çatalcaspor
 
Isparta Davrazspor
 
 
 
 
Cizrespor
 
Erokspor
 
 
 
 
Karşıyaka
 
Şile Yıldızspor
 
 
 
 
Somaspor
 
Yeni Altındağ BS
 
 
 
 
Yalovaspor
 
Gölcükspor
 
 
 
 
1954 Kelkit Belediyespor
 
Yeni Orduspor
 
 
 
 
68 Aksaray Belediyespor
 
Düzcespor
 
 
 
 
Adıyaman 1954
 
Silivrispor
 
 
 
 
Bergama Belediyespor
 
Kestelspor
 
 
 
 
Kozan Belediyespor
 
Siirt Il Ozel Idaresi
 
 
 
 
Modafenspor
 
Yıldırım Belediyesispor
 
 
 
 
Muğlaspor
 
Bayrampaşaspor
 
 
 
 
Türk Metal Kırıkkale
 
Karaköprü Belediyespor
 
 
 
 
Almopos
 
Olympiakos Volos
 
 
 
 
Apollon Pontou FC
 
Pierikos
 
 
 
 
Aspropyrgos Enosis
 
Ialysos
 
 
 
 
Egaleo
 
Episkopi
 
 
 
 
Kalamata
 
Asteras Vlachioti
 
 
 
 
Kallithea
 
Rodos
 
 
 
 
Niki Volos
 
Santorini 2020
 
 
 
 
Panserraikos
 
Veria
 
 
 
 
Thesprotos
 
Pontion Karagiannion
 
 
 
 
Triglia FC
 
Kavala
 
 
 
 
Atyrau
 
Zhetysu
 
 
 
 
Napoli U19
 
Spezia U19
 
 
 
 
Tavriya
 
Metalurh Zaporizhya
 
 
 
 
Rotor Volgograd U20
 
Khimki U20
 
 
 
 
CS Sfaxien
 
Olympique Béja
 
 
 
 
Monastir
 
Etoile du Sahel
 
 
 
 
Tataouine
 
ES Tunis
 
 
 
 
Alashkert
 
Urartu
 
 
 
 
Be Forward Wanderers
 
Ntopwa
 
 
 
 
Adanaspor
 
Akhisar Belediyespor
 
 
 
 
Ahironas
 
Alki Oroklini
 
 
 
 
Akritas
 
Ayia Napa
 
 
 
 
Anagennisi Deryneia
 
ASIL Lysi
 
 
 
 
Aris
 
AE Zakakiou
 
 
 
 
Digenis Ypsonas
 
Digenis Morphou
 
 
 
 
EN THOI Lakatamia
 
Omonia Psevda
 
 
 
 
Othellos
 
Omonia Aradippou
 
 
 
 
Xylotympou
 
Kouris Erimi
 
 
 
 
Amathous
 
Ethnikos Assias
 
 
 
 
APONA Anagias
 
ENAD
 
 
 
 
Elia Lythrodonta
 
Oroklini / Troulloi
 
 
 
 
Elpida Astromeritis
 
O Kormakitis
 
 
 
 
Halkanoras
 
MEAP Nisou
 
 
 
 
Iraklis Yerolakkou
 
APEP
 
 
 
 
Ormideia
 
Omonia 29is Maiou
 
 
 
 
Peyia
 
Olympiada Lympion
 
 
 
 
Podlasie Biała Podlaska
 
Wólczanka W. Pełkińska
 
 
 
 
Cotonsport
 
Canon
 
 
 
 
Cape Town All Stars
 
Uthongathi
 
 
 
 
Jomo Cosmos
 
Cape Town Spurs
 
 
 
 
Steenberg United
 
Bizana Pondo Chiefs
 
 
 
 
TS Sporting
 
Sekhukhune United
 
 
 
 
Veszprém
 
Tatabánya
 
 
 
 
Bright Stars
 
Wakiso Giants
 
 
 
 
Police
 
UPDF
 
 
 
 
SC Villa
 
Express FC
 
 
 
 
Crotone U19
 
Cosenza U19
 
Fiorentina U19
 
Genoa U19
 
 
 
 
Bukovyna
 
Nyva Vinnytsya
 
 
 
 
Olbia
 
Como
 
Palermo
 
Foggia
 
Arconatese
 
Bra
 
 
 
 
Casale
 
PDHAE
 
 
 
 
Castellanzese
 
Chieri
 
 
 
 
Folgore Caratese
 
Pro Imperia
 
 
 
 
Fossano
 
Caronnese
 
 
 
 
Gozzano
 
Saluzzo
 
 
 
 
Lavagnese
 
Borgosesia
 
 
 
 
Legnano
 
Derthona
 
 
 
 
Sanremo
 
Città di Varese
 
 
 
 
Vado
 
Sestri Levante
 
 
 
 
Breno
 
Seregno
 
 
 
 
Caravaggio
 
Villa d'Almè
 
 
 
 
Cavenago Fanfulla
 
Scanzorosciate
 
 
 
 
Crema
 
Brusaporto
 
 
 
 
Nibionnoggiono
 
Real Calepina
 
 
 
 
Pontisola
 
Casatese
 
 
 
 
Sona
 
Virtus Ciserano Bergamo
 
 
 
 
Tritium
 
Desenzano Calvina
 
 
 
 
Vis Nova Giussano
 
Adrense
 
 
 
 
Ambrosiana
 
Adriese
 
 
 
 
Belluno
 
Manzanese
 
 
 
 
Chions
 
Campodarsego
 
 
 
 
Cjarlins Muzane
 
Cartigliano
 
 
 
 
Clodiense
 
Mestre
 
 
 
 
Delta Calcio Rovigo
 
Virtus Bolzano
 
 
 
 
Este
 
Caldiero Terme
 
 
 
 
Trento Calcio 1921
 
Luparense
 
 
 
 
Union ArzignanoChiampo
 
Union S. Giorgio-Sedico
 
 
 
 
Union Feltre
 
Montebelluna
 
 
 
 
Correggese
 
Aglianese
 
 
 
 
Ghivizzano Borgo Mozzano
 
Seravezza
 
 
 
 
Lentigione
 
Marignanese
 
 
 
 
Mezzolara
 
Prato
 
 
 
 
Progresso
 
Corticella
 
 
 
 
Real Forte Querceta
 
Forlì
 
 
 
 
Rimini
 
Pro Livorno
 
 
 
 
Sammaurese
 
Fiorenzuola
 
 
 
 
Cannara
 
Tiferno Lerchi
 
 
 
 
Gavorrano
 
Robur Siena
 
 
 
 
Grassina
 
Sangiovannese
 
 
 
 
Lornano Badesse
 
Ostia Mare Lidocalcio
 
 
 
 
Montespaccato
 
Flaminia
 
 
 
 
Montevarchi Calcio
 
Foligno
 
 
 
 
San Donato Tavarnelle
 
Sinalunghese
 
 
 
 
Scandicci
 
Trastevere
 
 
 
 
Sporting Trestina
 
Pianese
 
 
 
 
CynthiAlbalonga
 
Pineto
 
 
 
 
FC Rieti
 
Atletico
 
 
 
 
Porto Sant'Elpidio
 
Aprilia
 
 
 
 
Recanatese
 
Montegiorgio
 
 
 
 
San Nicolò
 
Castelnuovo Vomano
 
 
 
 
Tolentino
 
Castelfidardo Calcio
 
 
 
 
Vastese
 
Matese
 
 
 
 
Vastogirardi
 
Campobasso
 
 
 
 
Arzachena
 
Latina
 
 
 
 
Gladiator
 
Savoia
 
 
 
 
Insieme Formia
 
Vis Artena
 
 
 
 
Latte Dolce
 
Carbonia
 
 
 
 
Muravera
 
Afragolese
 
 
 
 
Nocerina
 
Nuova Monterosi
 
 
 
 
Nola 1925
 
Sassari Torres
 
 
 
 
SSC Giugliano
 
Cassino
 
 
 
 
Team Nuova Florida
 
Lanusei
 
 
 
 
Audace Cerignola
 
Puteolana Internapoli
 
 
 
 
Fidelis Andria
 
Città di Fasano
 
 
 
 
Francavilla
 
Casarano
 
 
 
 
Lavello
 
Brindisi
 
 
 
 
Molfetta Calcio
 
Aversa Normanna
 
 
 
 
Portici
 
Picerno
 
 
 
 
Taranto
 
Nardò
 
 
 
 
Team Altamura
 
Gravina
 
 
 
 
US Bitonto
 
Sorrento