Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Besa Kavajë
 
Luzi 2008
 
0 0
0 0
Burreli
 
Tomori Berat
 
1 0
2 0
Lushnja
 
Turbina Cërrik
 
1 0
2 0
Oriku
 
Apolonia Fier
 
1 0
3 0
Tërbuni Pukë
 
Korabi Peshkopi
 
2 1
2 1
Bulqiza
 
Murlani
 
   
3 1
Ada Velipojë
 
Veleçiku Koplik
 
   
1 4
Sopoti Librazhd
 
Vora
 
   
1 1
Valbona
 
Naftëtari Kuçovë
 
   
2 0
Kastrioti Krujë
 
Laçi
 
0 1
0 1
Kukësi
 
Egnatia Rrogozhinë
 
0 0
0 1
Tirana
 
Erzeni Shijak
 
0 1
0 1
HB Chelghoum Laïd
 
MC Oran
 
   
1 2
Annaba
 
AS Khroub
 
1 3
2 4
Ben Aknoun
 
Kouba
 
   
4 1
CA Batna
 
Aïn M'lila
 
1 0
2 0
CR Méchria
 
MC Saïda
 
0 0
1 0
JS Bordj Ménaïel
 
US Souf
 
   
1 3
MC El Eulma
 
JSM Skikda
 
   
0 0
MCB Oued Sly
 
GC Mascara
 
   
3 0
MO Constantine
 
Hamra Annaba
 
1 1
2 1
Mostaganem
 
JSM Tiaret
 
1 0
2 2
NA Hussein Dey
 
ASM Oran
 
   
2 2
RB Ouargla
 
US Chaouia
 
   
0 0
SKAF Khémis Mélina
 
Olympique Médéa
 
   
2 1
Teleghma
 
E Sour El-Ghozlane
 
   
3 1
Temouchent
 
RC Relizane
 
   
2 1
Tlemcen
 
WA Boufarik
 
0 0
0 1
USM El Harrach
 
IB Khémis El Khechna
 
   
3 2
Ordino II
 
Esperança d'Andorra
 
   
0 3
UE Santa Coloma II
 
Pas de la Casa
 
   
0 11
Recreativo do Libolo
 
Sporting de Benguela
 
   
0 0
Interclube
 
Cubango
 
   
3 0
Isaac de Benguela
 
Sporting de Cabinda
 
   
0 1
Comunicaciones
 
Villa San Carlos
 
   
0 1
Deportivo Armenio
 
Defensores Unidos
 
0 0
0 1
Gimnasia Mendoza
 
Independiente Rivadavia
 
1 0
1 0
Claypole
 
Sportivo Italiano
 
1 0
2 0
Real Pilar
 
Berazategui
 
2 0
3 1
Central Córdoba SdE Res.
 
Unión Santa Fe Res.
 
0 0
3 0
Godoy Cruz Res.
 
Estudiantes La Plata Res
 
1 0
1 1
Newell's Old Boys Res.
 
Barracas Central Res.
 
2 0
3 0
Sarmiento Res.
 
Banfield Res.
 
1 1
1 1
Unión Santa Fe
 
Central Cordoba SdE
 
1 2
1 4
Defensa y Justicia
 
Atlético Tucumán
 
1 0
3 1
Estudiantes
 
Godoy Cruz
 
1 0
2 0
San Lorenzo
 
Aldosivi
 
2 0
3 0
Argentinos Juniors
 
Vélez Sarsfield
 
1 0
2 0
Olimpo
 
Sansinena
 
1 0
1 0
Unión San Luis
 
San Martín Merlo
 
   
0 0
Atlético Concarán
 
Jorge Newbery VM
 
   
0 0
Trinidad San Juan
 
Atlético Colón Junior
 
   
1 0
Chacra 8
 
Libertad Clorinda
 
   
1 1
Defensores del Rosario
 
Sol de América
 
   
1 1
Fontana
 
América Gen. San Martín
 
   
2 1
Puente Seco
 
San Lorenzo M. Caseros
 
   
4 1
Villa San Antoni
 
La Merced Salta
 
   
0 0
San Bernardo
 
Los Cachorros Salta
 
   
1 1
Talleres de Perico
 
Pampa Blanca
 
   
1 0
Compañia General
 
Deportivo Derqui
 
1 0
1 1
Deportivo Malvinas
 
Defensores de Salto
 
0 2
1 3
Colonial
 
Rivadavia Lincoln
 
0 0
1 0
Defensores Esperanza
 
Sportivo Baradero
 
1 0
2 0
Mariano Moreno
 
9 de Julio Chacabuco
 
1 0
2 1
Sporting Punta Alta
 
Huracán Ingeniero White
 
   
0 0
Bancario Daireaux
 
Balonpié Bolívar
 
   
2 2
Blanco y Negro
 
Bella Vista
 
   
2 1
Estudiantes Olavarría
 
River Plate Azuleño
 
   
3 2
Racing Trelew
 
Germinal de Rawson
 
   
0 1
Gandzasar
 
Mika Yerevan
 
   
3 1
Shirak II
 
Pyunik II
 
   
3 0
United
 
RCA
 
0 6
0 9
River Plate
 
Santa Fe
 
1 0
1 0
Kuala Lumpur
 
Al Seeb
 
0 2
0 3
Newcastle Jets
 
Wellington Phoenix
 
3 1
3 1
Western Sydney Wanderers
 
Brisbane Roar
 
1 0
1 1
Melbourne Victory
 
Melbourne City
 
0 2
0 2
Hartberg
 
WSG Tirol
 
1 2
1 5
Rapid Vienna
 
Austria Klagenfurt
 
0 1
0 1
Salzburg
 
Sturm Graz
 
0 0
0 0
Dornbirn
 
Sturm Graz II
 
1 0
3 1
Kapfenberger SV
 
Blau-Weiß Linz
 
1 1
2 4
SV Horn II
 
St. Pölten
 
0 0
0 1
Andau
 
Markt Allhau
 
   
2 4
Güssing
 
Ritzing
 
0 0
1 1
Pinkafeld
 
Schattendorf
 
   
3 2
St. Margarethen
 
Rudersdorf
 
   
4 1
Leithaprodersdorf
 
Horitschon
 
   
3 3
Kohfidisch
 
Bad Sauerbrunn
 
   
1 1
Bleiburg
 
Lendorf
 
   
1 2
Maria Saal
 
St. Andrä
 
   
0 5
Spratzern
 
Gloggnitz
 
   
0 4
Mannersdorf
 
Kilb
 
   
2 1
Retz
 
Ardagger
 
0 0
0 1
Oedt
 
Stadl-Paura
 
   
8 0
Bad Ischl
 
Wels
 
   
3 0
St. Martin i.M.
 
Union Perg
 
   
4 1
St. Valentin
 
Friedburg / Pöndorf
 
   
1 0
Wohnbau Dietach
 
Grün Weiß Micheldorf
 
   
1 8
SV Innsbruck
 
St. Johann in Tirol
 
   
0 2
Volders
 
Kematen
 
   
1 1
Prutz / Serfaus
 
Münster
 
   
6 1
Innsbrucker AC
 
Union Innsbruck
 
   
2 0
Oberperfuss
 
Kirchbichl
 
   
2 2
Andelsbuch
 
Alberschwende
 
   
0 2
Hard
 
Fussach
 
   
3 2
Hittisau
 
Bezau
 
   
1 0
Höchst
 
Brederis / Meiningen
 
   
4 1
Hörbranz
 
Austria Lustenau II
 
   
2 0
Dinamo Helfort
 
Slovan HAC
 
   
0 2
Gerasdorf Stammersdorf
 
Austria XIII
 
   
1 1
FC 1980 Wien
 
Donau
 
   
1 1
Wienerberg
 
Stadlau
 
   
1 1
ASV 13
 
Mannswörth
 
1 2
1 4
Gurten
 
Union Vöcklamarkt
 
0 1
0 1
Hertha
 
LASK Juniors
 
0 1
1 1
Mauerwerk
 
Scheiblingkirchen
 
0 0
1 0
Wiener Viktoria
 
Traiskirchen
 
2 2
2 2
Golling
 
UFC Hallein
 
3 1
5 2
Anif
 
Kuchl
 
0 0
0 1
Pinzgau Saalfelden
 
Austria Salzburg
 
0 0
1 0
Schwaz
 
Kufstein
 
0 1
1 2
Fügen
 
Wörgl
 
0 1
3 1
Imst
 
Kitzbühel
 
3 1
4 1
Silz / Mötz
 
Kundl
 
2 1
5 1
Telfs
 
Wattens II
 
1 1
4 3
Admira Dornbirn
 
Dornbirner SV
 
0 0
0 1
Göfis
 
Hohenems
 
1 1
1 1
Lauterach
 
Rheindorf Altach II
 
0 1
2 1
Schwarz-Weiß Bregenz
 
Rot-Weiß Rankweil
 
2 0
6 0
Qabala
 
Kapaz
 
1 0
1 1
Sumqayıt
 
Zira
 
0 1
0 2
Al Ittihad
 
Al Ittifaq Maqaba
 
1 0
2 1
Al-Najma
 
Al Reef
 
2 0
3 0
Isa Town
 
Busaiteen
 
   
1 2
Malkiya
 
Qalali
 
1 1
1 2
MKK-Dnepr
 
Smorgon
 
2 0
3 1
Molodechno-DYuSSh 4
 
Osipovichy
 
1 1
2 1
FC Ostrovets
 
Orsha
 
1 0
2 0
Volna
 
Naftan
 
0 2
0 3
Niva
 
Neman Belkard
 
   
14 0
Partizan Salihorsk
 
DYuSSh-3 Pinsk
 
   
1 1
Slavia
 
Arsenal
 
0 1
1 1
Dnepr Mogilev W
 
Minsk FK W
 
   
1 5
Gomel W
 
Dinamo-BGU W
 
   
0 16
Voorwaarts Zwevezele W
 
Eva's Tienen W
 
   
7 2
Moldavo W
 
RFC de Liege W
 
   
0 2
Kontich W
 
OH Leuven II
 
   
7 2
Famkes Merkem W
 
Standard Liège II W
 
   
0 2
Anderlecht II W
 
Gent II W
 
   
0 1
Renaissance Mons 44 W
 
Zulte-Waregem II W
 
   
3 0
Westerlo W
 
Genk II W
 
   
3 0
KRC Genk II
 
Beerschot-Wilrijk
 
0 1
1 2
RSC Anderlecht II
 
Dender
 
0 1
0 2
Francs Borains
 
URSL Visé
 
   
1 2
KAA Gent II
 
La Louvière
 
0 1
0 1
Heist
 
Rupel Boom
 
1 0
3 1
Hoogstraten
 
Dessel Sport
 
0 1
0 1
Mandel United
 
Knokke
 
   
0 1
Olympic Charleroi
 
Tienen
 
   
2 1
Patro Eisden
 
Royal Antwerp II
 
4 0
4 0
Kortrijk
 
Westerlo
 
0 0
0 2
Mechelen
 
AS Eupen
 
1 1
2 1
Sint-Truiden
 
OH Leuven
 
0 0
0 0
Union Saint-Gilloise
 
Club Brugge
 
1 2
2 2
Eendracht Zoersel
 
Herselt
 
   
5 3
Ternesse
 
Sporting Tisselt
 
   
1 2
Vorselaar
 
Berlaar-Heikant
 
   
0 3
Herent
 
Grimbergen
 
   
2 0
Bertem-Leefdaal
 
Rhodienne-De Hoek
 
   
1 3
Perwez
 
Saint-Michel
 
   
1 0
Veltem
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
1 3
Ixelles
 
AFC Evere
 
   
0 1
Antoing
 
Gilly
 
   
4 2
Solre-sur-Sambre
 
Molenbaix
 
   
0 1
Herkol
 
Zonhoven United
 
   
0 1
Weerstand Koersel
 
Hechtel
 
   
4 3
Groen Star Beek
 
Alken
 
   
3 1
Helson Helchteren
 
KFC Eksel
 
   
5 0
Bastogne
 
Oppagne-Wéris
 
   
1 2
Longlier
 
Jeunesse Freylangeoise
 
   
0 0
Berlare
 
Munkzwalm
 
   
0 4
Svelta Melsele
 
Sint-Denijs Sport
 
   
1 2
Ardennen
 
Sottegem
 
   
1 1
Haasdonk
 
Beveren
 
   
1 1
RC Lauwe
 
Blankenberge
 
   
3 4
Meulebeke
 
Moen
 
   
3 2
Veurne
 
Oostnieuwkerke
 
   
1 1
La Louvière Centre
 
Union Namur
 
   
2 0
Harelbeke
 
Gullegem
 
   
0 4
Zulte Waregem II
 
Cercle Brugge II
 
   
0 0
Oostkamp
 
Zelzate
 
   
1 1
Oudenaarde
 
RFC Wetteren
 
   
1 2
Dikkelvenne
 
Eendracht Aalst
 
   
0 5
Hades
 
Sporting Hasselt
 
   
0 1
FC Lebbeke
 
Mechelen II
 
   
1 1
KSC City Pirates
 
Diegem Sport
 
   
3 3
Lille
 
Tongeren
 
   
2 0
Racing Mechelen
 
Pepingen-Halle
 
   
0 2
Sint-Truiden W
 
Sibret W
 
   
0 1
Egem Pittem W
 
Drongen W
 
   
0 1
Havinnes W
 
Club Brugge II W
 
   
0 20
Manhay W
 
White Star Woluwe II W
 
   
1 2
Wolvertem Merchtem W
 
Noorse W
 
   
4 0
Alken W
 
Renaissance Mons 44 II W
 
   
7 0
Mechelen II W
 
BX Brussels W
 
   
7 0
Svelta Melsele W
 
Bredene W
 
   
1 2
Bosdam Beveren W
 
VVC Brasschaat W
 
   
1 1
Charleroi II W
 
Standard Liège III W
 
   
0 1
Loyers W
 
Vosselaar W
 
   
7 1
Molenbeek W
 
Irlande-Auderghem W
 
   
3 0
Sottegem W
 
Eendracht Mazenzele W
 
   
0 4
Genk W
 
St. Liege W
 
1 0
3 0
Eendracht Aalst W
 
Club Brugge W
 
0 4
1 7
OH Leuven W
 
Zulte-Waregem W
 
3 0
4 0
Tournai
 
SG-Tertre-Hautrage
 
   
2 0
Aische
 
RAS Monceau
 
   
1 3
Onhaye
 
Albert Quévy-Mons
 
   
1 2
Rapid Symphorinois
 
Jodoigne
 
   
3 1
Libramont
 
Ciney
 
   
2 1
Rochefort
 
Huy
 
   
0 1
Eendracht Wervik
 
HO Kalken
 
   
2 4
Rumbeke
 
Avanti
 
   
2 4
Wezel
 
Schoonbeek-Beverst
 
   
5 1
Witgoor Sport
 
Wellen
 
   
3 4
Beringen
 
Sint-Lenaarts
 
   
1 1
Betekom
 
Zwarte Leeuw
 
   
3 4
Geel
 
Esperanza Pelt
 
   
2 1
Houtvenne
 
Olympia Wijgmaal
 
   
4 0
Nijlen
 
Eendracht Termien
 
   
1 4
Hamilton Parish
 
PHC Zebras
 
   
2 5
Ugyen Academy
 
Paro FC
 
0 0
1 1
Oriente Petrolero
 
Wilstermann
 
1 0
2 1
Bolívar
 
Santa Cruz
 
   
   
Deportivo FATIC
 
Vaca Díez
 
2 1
2 2
Libertad
 
Escuela Enrique Happ
 
   
2 0
Buducnost Banovici
 
GOSK Gabela
 
0 0
0 3
Jedinstvo Bihac
 
Gradina Srebrenik
 
   
4 1
Radnicki Lukavac
 
Bratstvo Gracanica
 
0 1
0 3
Radnik Hadžići
 
TOSK Tesanj
 
   
1 0
Travnik
 
Gorazde
 
   
1 3
Vis Kosova
 
Tomislav