Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Algeria U20
 
Morocco U20
 
   
0 2
Tunisia U20
 
Libya U20
 
   
1 0
Kukësi W
 
Teuta W
 
   
   
Teuta Durrës
 
Partizani Tirana
 
1 3
1 4
Vllaznia Shkodër
 
Bylis Ballsh
 
1 0
2 1
ASO Chlef
 
RC Arbaâ
 
0 0
1 1
CR Belouizdad
 
NC Magra
 
0 0
3 1
CS Constantine
 
US Biskra
 
1 1
2 1
El Bayadh
 
Paradou AC
 
0 0
0 0
USM Alger
 
JS Saoura
 
1 0
1 1
USM Khenchela
 
MC Alger
 
1 0
2 0
JS Kabylie
 
ES Sétif
 
1 0
2 3
Excursionistas
 
Deportivo Laferrere
 
0 1
1 2
Atlético Tucumán Res.
 
Defensa y Justicia Res.
 
1 0
1 0
Huracán Res.
 
Patronato Res.
 
0 0
0 2
Independiente Res.
 
Boca Juniors Res.
 
0 2
0 3
Vélez Sársfield Res.
 
Argentinos Juniors Res.
 
1 0
3 0
Sportivo Guzmán
 
Graneros
 
   
0 0
Once Tigres
 
Viamonte
 
   
   
BKMA II
 
Alashkert II
 
   
2 1
Ararat-Armenia
 
Ararat
 
1 1
2 1
Shirak
 
Pyunik
 
0 0
0 1
Western United
 
Macarthur
 
0 1
1 1
Austria Wien II
 
Amstetten
 
1 1
1 5
Liefering
 
Rapid Wien II
 
3 1
6 1
Vorwärts Steyr
 
Lafnitz
 
1 1
2 1
Deutschkreutz
 
Oberwart / Rotenturm
 
0 2
0 4
Parndorf
 
Klingenbach
 
1 0
2 0
Völkermarkt
 
Klagenfurter AC 1909
 
0 1
1 3
Wolfsberg
 
Feldkirchen
 
0 0
3 3
Kottingbrunn
 
Schrems
 
   
1 1
Ortmann
 
Haitzendorf (Aut)
 
   
3 0
Zwettl
 
Waidhofen/Thaya
 
   
1 0
Mondsee
 
Weißkirchen / Allhaming
 
   
3 1
SV Wallern
 
SPG Kornspitz Pregarten
 
   
2 2
Union Edelweiß
 
Ostermiething
 
2 0
3 0
Bergheim
 
SV Schwarzach
 
   
1 2
Adnet
 
Eugendorf
 
   
2 2
Fehring
 
Liezen
 
1 0
3 1
Frauental
 
Koflach
 
   
1 0
Gnas
 
SC Bruck an der Mur
 
   
2 2
Ilz
 
Lafnitz II
 
2 0
2 2
Lebring
 
Union RB Weinland Gamlit
 
   
3 1
Mettersdorf
 
Wildon
 
   
1 3
Voitsberg
 
Fürstenfeld
 
   
2 1
Wacker Innsbruck
 
Völs
 
   
2 1
Mayrhofen
 
Mils
 
   
3 5
Bizau
 
Lustenau
 
   
2 1
Schwechat
 
Post
 
2 0
6 0
Favoritner AC
 
Union Mauer
 
   
1 2
Allerheiligen
 
Deutschlandsberger SC
 
0 1
0 2
Bad Gleichenberg
 
Wolfsberger AC II
 
3 0
4 2
Kalsdorf
 
Gleisdorf 09
 
0 0
1 0
Leoben
 
Weiz
 
0 0
2 0
Ried II
 
SAK Klagenfurt
 
2 1
3 2
Treibach
 
St. Anna
 
3 1
4 2
Bruck/Leitha
 
Leobendorf
 
1 1
1 3
Mannsdorf
 
Stripfing
 
1 0
1 3
Siegendorf
 
Donaufeld
 
1 2
2 3
TWL Elektra
 
Draßburg
 
2 1
4 2
Krems
 
Neusiedl
 
1 0
4 2
Salzburger AK
 
Bischofshofen
 
0 1
1 2
Seekirchen
 
Grödig
 
4 0
5 0
Wals-Grünau
 
TSV St. Johann
 
0 0
3 0
Bahrain SC
 
Al Riffa
 
0 0
0 1
Budaiya
 
Al Shabbab Manama
 
0 2
0 2
Khalidiya
 
Al-Hidd
 
2 0
4 0
Isloch Res.
 
BATE Res.
 
0 0
0 2
Neman Grodno Res.
 
Dnepr Mogilev Res.
 
2 1
3 1
Club Brugge II
 
Deinze
 
1 0
2 0
Standard Liège II
 
Excelsior Virton
 
1 0
2 1
Cercle Brugge
 
Sporting Charleroi
 
1 0
4 1
Chaumont
 
Vaux-Noville
 
   
1 3
Condruzien
 
Evelette-Jallet
 
   
5 1
Loyers
 
Arquet
 
   
1 0
Charleroi
 
Gent W
 
1 3
2 4
RSC Anderlecht W
 
White Star Woluwé W
 
1 2
5 3
Independiente Petrolero
 
Real Tomayapo
 
0 0
1 0
Club Destroyers
 
Deportivo JUVA
 
   
1 0
24 de Septiembre
 
Deportivo Sur-Car
 
   
2 1
Ponte Preta
 
CSA
 
0 2
0 2
Chapecoense
 
Tombense
 
1 2
3 2
Chernomorets Balchik
 
Cherno more II
 
   
1 0
Arda
 
Lokomotiv Sofia 1929
 
1 2
2 2
Etar
 
Levski Krumovgrad
 
0 0
0 1
Salitas
 
Réal du Faso
 
0 0
1 0
Douanes
 
SONABEL
 
1 0
2 0
O'Higgins
 
Cobresal
 
1 0
1 0
La Equidad
 
Unión Magdalena
 
3 1
4 1
Deportes Quindío
 
Real San Andres
 
0 0
1 0
Barranquilla
 
Llaneros
 
1 1
2 2
Hajduk Split
 
Dinamo Zagreb
 
1 0
1 1
Hrvatski Dragovoljac
 
Jarun
 
0 0
0 0
Dinamo Zagreb U19
 
Cibalia U19
 
1 0
3 1
Anorthosis
 
Doxa
 
1 0
3 0
Olympiakos
 
Apollon
 
0 0
1 1
PAEEK
 
MEAP Nisou
 
0 1
0 1
Ethnikos Achna
 
Ermis
 
1 0
1 2
Vysočina Jihlava
 
Slavia Praha II
 
0 0
1 0
Opava
 
Příbram
 
0 0
0 1
Baťov
 
Nove Sady
 
3 1
3 2
Karvina U19
 
Slovacko U19
 
0 0
0 1
Gørslev
 
Holbæk B&I
 
0 1
0 2
Skjold
 
Avarta
 
0 2
0 2
VB 1968
 
KFUM
 
0 1
0 1
B 1909
 
Tarup-Paarup
 
   
2 2
FC Thy - ThistedQ
 
Fortuna Hjorring W
 
0 1
0 3
Farum BK W
 
Sundby W
 
1 0
7 0
SønderjyskE
 
Hillerød
 
1 2
2 3
OB
 
Lyngby
 
3 0
3 1
El Nacional
 
Libertad
 
2 1
4 2
Dayrout
 
Aluminium Nag Hammadi
 
0 0
2 0
Mallawi
 
Asmant Asyut
 
   
0 2
Al Mostaqbal
 
Nasr
 
1 0
1 1
Eastern Company SC
 
Wadi Degla
 
0 0
0 1
El Entag El Harby
 
Olympic El Qanah
 
0 0
0 1
El Obour Sporting
 
El Seka El Hadid
 
0 0
0 0
Ilameen
 
ZED FC
 
1 1
1 2
Kahraba Ismailia
 
Suez
 
0 0
0 0
Petrojet
 
Itesalat
 
0 0
0 0
Porto Suez
 
Tersana
 
   
0 1
Águila
 
Firpo
 
   
   
Chalatenango
 
CD Platense
 
   
   
Dragón
 
Santa Tecla
 
   
   
FAS
 
Alianza
 
   
   
Isidro Metapán
 
Atletico Marte
 
   
   
Jocoro
 
Once Municipal
 
   
   
Ipswich Town
 
Derby County
 
0 0
1 0
Notts County
 
Maidstone United
 
1 0
3 0
Aston Villa U21
 
Nottingham Forest U21
 
0 0
1 1
Norwich City U21
 
West Brom U21
 
1 1
1 1
Barnsley U21
 
Crewe Alexandra U21
 
1 1
1 2
Ipswich Town U21
 
Bristol City U21
 
3 0
3 2
Blackpool U18
 
Carlisle United U18
 
   
7 2
Nõmme United II
 
Hiiumaa
 
   
1 3
Fasil Ketema
 
Mekelakeya
 
0 0
0 1
Welayta Dicha
 
Ethiopian Medhin
 
0 0
0 1
HB II
 
NSÍ II
 
1 0
4 0
KÍ II
 
07 Vestur II
 
3 0
3 0
B36 II
 
Víkingur II
 
1 1
1 3
Sète
 
Lyon Duchère
 
1 1
1 2
Les Herbiers
 
Lorient II
 
   
1 1
Ajaccio
 
Paris Saint Germain
 
0 1
0 3
Bastia-Borgo
 
Châteauroux
 
1 1
2 1
Bourg-en-Bresse
 
Gobelins
 
0 2
0 2
Concarneau
 
Villefranche
 
3 1
4 1
Dunkerque
 
Sedan
 
0 1
1 3
Le Mans
 
Martigues
 
0 1
1 1
Le Puy F.43 Auvergne
 
Avranches
 
0 0
1 1
Nancy
 
Stade Briochin
 
1 1
2 1
Saburtalo
 
Dinamo Batumi
 
1 1
2 4
Zestafoni
 
Guria
 
   
0 3
Dinamo Tbilisi II
 
Merani Tbilisi II
 
   
3 0
Darmstadt 98
 
Holstein Kiel
 
0 1
1 1
Hansa Rostock
 
Kaiserslautern
 
0 0
0 2
Zwickau
 
Freiburg II
 
0 0
0 1
FSV Mainz 05
 
FC Köln
 
3 0
5 0
Meppen W
 
Turbine Potsdam W
 
0 0
2 0
Bissingen
 
Neckarsulmer SU
 
0 0
2 2
Nöttingen
 
Offenburger FV
 
1 0
5 0
Gebenbach
 
Ammerthal
 
2 1
6 1
Kornburg
 
DJK Bamberg
 
1 0
2 1
Hamm United
 
Victoria Hamburg
 
1 2
1 3
Harksheide
 
Union Tornesch
 
0 0
1 1
Osdorf
 
Rugenbergen
 
0 1
0 2
Wandsbeker TSV Concordia
 
Türkiye
 
1 0
2 0
Hamburger SV III
 
Buchholz
 
1 0
2 1
FSV Optik Rathenow
 
Pampow
 
2 0
5 0
MSV 1919 Neuruppin
 
FC Frankfurt
 
1 0
3 0
Dudenhofen
 
Pirmasens
 
1 0
2 3
Mülheim-Kärlich
 
Ahrweiler BC
 
0 1
0 1
Schermbeck
 
Sportfreunde Lotte
 
1 0
2 0
Augsburg II
 
Ansbach
 
1 1
3 1
Bayern München II
 
Nürnberg II
 
0 1
1 3
Illertissen
 
Türkgücü-Ataspor
 
1 0
2 0
Schwarz-Weiß Rehden
 
Havelse
 
1 0
3 1
Altglienicke
 
Lokomotive Leipzig
 
1 0
1 2
Rot-Weiß Erfurt
 
Tennis Borussia
 
1 0
3 0
Balingen
 
Bahlinger SC
 
3 0
4 0
Homburg
 
Mainz 05 II
 
0 1
0 3
Kickers Offenbach
 
Ulm
 
1 0
3 1
Wiedenbrück
 
Rödinghausen
 
1 1
1 1
Alemannia Aachen
 
Köln II
 
2 1
3 1
Mons Calpe
 
College Cosmo
 
1 1
2 1
Mictlán
 
Coatepecano IB
 
1 1
1 2
Motagua
 
UPNFM
 
1 1
2 2
Gyirmót II
 
Veszprém
 
   
1 3
Vasas
 
Kecskemeti TE
 
0 2
1 2
Chennaiyin
 
Goa
 
0 1
0 2
Kosovo U17 W
 
FYR Macedonia U17 W
 
1 2
1 2
Albania U17 W
 
Moldova U17 W
 
4 1
9 1
Ireland U17 W
 
Austria U17 W
 
0 0
0 1
Finland U17 W
 
Northern Ireland U17 W
 
0 0
2 0
Paykan
 
Havadar
 
1 1
1 1
Esteghlal
 
Aluminium Arak
 
0 0
0 0
Gol Gohar
 
Zob Ahan
 
1 0
1 0
Naft Masjed Soleyman
 
Mes Rafsanjan
 
0 0
0 0
Hapoel Migdal Haemek
 
Ironi Nesher
 
2 1
4 2
Maccabi Ironi Tamra
 
Maccabi K. Ata Bialik
 
0 3
3 3
Hapoel Bu'eine
 
Tzeirei Kafr Kanna
 
0 0
0 2
Tzeirey Taibe
 
Ironi Baka El Garbiya
 
1 1
2 1
Ironi Kuseife
 
MS Dimona
 
0 2
0 4
Beitar Tel Aviv Ramla
 
Maccabi Ashdod
 
0 0
1 1
Hapoel Marmorek
 
Maccabi Herzliya
 
0 2
0 3
Beitar Nahariya
 
Kiryat Yam SC
 
   
1 3
Ironi Bnei Kabul
 
Maccabi Ironi Yafia
 
   
1 2
Ahi Akko
 
Shefa-Amr
 
   
2 2
Beitar Haifa Jacob
 
MS Tirat HaCarmel
 
1 2
2 2
Hapoel Sandala Gilboa
 
Ihud Bnei Kfar Kara
 
   
0 3
Hapoel Bnei Pardes
 
Maccabi Neve Sha'anan
 
   
4 2
Hapoel Tirat HaCarmel
 
Ihud Bnei Baka
 
1 1
2 1
Hapoel Beit Shean
 
Tzeirei Umm al-Fahm
 
   
0 1
Pardes Hanna-Karkur
 
Maccabi Achva Fureidis
 
1 1
1 1
Hapoel Bnei Musmus
 
Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
 
   
4 0
Maccabi Ahi Iksal
 
Ahva Reineh
 
2 0
4 0
Beitar Petah Tikva
 
Hapoel Hod Hasharon
 
0 3
1 3
Tzeirey Tira
 
Hapoel Lod
 
   
0 1
Hapoel Azor
 
Hapoel Kiryat Ono
 
0 0
2 2
Bnei Jaffa Ortodoxim
 
HaMakhtesh Givatayim
 
0 2
0 2
Ironi Beit Dagan
 
Hapoel Ramat Yisrael
 
1 1
3 1
Hapoel Gedera
 
Maccabi Stars Ramla
 
0 2
2 3
Hapoel Bnei Lod
 
Maccabi Ironi Sderot
 
2 0
2 1
Hapoel Yeruham
 
Hapoel Ashkelon
 
   
7 1
MS Jerusalem
 
Hapoel Bnei Ashdod
 
1 0
3 0
Shikun HaMizrah
 
Beitar Ironi Kiryat Gat
 
1 0
3 0
Maccabi Ironi Netivot
 
Hapoel Segev Shalom
 
   
2 2
Sderot
 
Maccabi Kiryat Malachi
 
   
0 0
Maccabi Be'er Sheva
 
Agudat Sport Nordia
 
0 3
0 6
Hapoel Nof HaGalil
 
Hapoel Umm al-Fahm
 
0 0
0 2
Hapoel Ramat HaSharon
 
Hapoel Petah Tikva
 
0 1
1 1
Hapoel Rishon LeZion
 
Hapoel Ramat Gan
 
0 0
0 1
Ironi Tiberias
 
Kafr Qasim
 
1 0
2 0
Maccabi Ahi Nazareth
 
Hapoel Afula
 
0 0
2 0
Maccabi Kishronot Hadera W
 
Hapoel Be'er Sheva W