Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Ada Velipojë
 
Klosi
 
   
2 2
Penya Encarnada
 
Extremenya
 
   
2 3
Ordino
 
Carroi
 
2 0
2 2
Engordany
 
FC Santa Coloma
 
1 3
1 4
Inter Club d'Escaldes
 
Sant Julià
 
1 1
4 1
Atlètic Club d'Escaldes
 
UE Santa Coloma
 
1 1
3 2
Recreativo da Caála
 
Desportivo Huíla
 
1 0
2 1
Interclube
 
Wiliete
 
0 1
1 1
1º de Agosto
 
Kabuscorp
 
1 0
2 1
Almirante Brown
 
Deportivo Riestra
 
0 0
1 1
Lanús
 
Independiente
 
0 0
1 0
Sarmiento
 
River Plate
 
0 3
0 7
Boca Unidos
 
Sportivo Belgrano
 
2 2
2 3
Alashkert II
 
Pyunik II
 
   
0 5
Dakota
 
Britannia
 
   
4 3
Hoang Anh Gia Lai
 
Sydney
 
1 0
1 0
Kitchee
 
Vissel Kobe
 
1 1
2 2
Jeonbuk Motors
 
Yokohama F. Marinos
 
1 1
1 1
Macarthur
 
Newcastle Jets
 
0 1
0 3
St George Willawong
 
Western Spirit
 
3 0
4 1
St George Willawong U23
 
Western Spirit U23
 
   
3 1
Gungahlin
 
Canberra FC
 
0 2
1 2
Woden Weston W
 
Tuggeranong United W
 
   
3 0
Canberra W
 
Canberra Olympic W
 
   
1 1
Gungahlin United W
 
Wagga City Wanderers W
 
   
5 2
Canberra United Academy W
 
Belconnen United W
 
   
1 2
Blacktown City
 
Sutherland Sharks
 
1 0
1 0
Sydney United
 
Sydney II
 
0 3
1 6
Rockdale City Suns
 
North Shore Mariners
 
2 2
4 2
Sydney Olympic
 
APIA Leichhardt Tigers
 
0 0
0 4
Lake Macquarie
 
Edgeworth Eagles
 
0 3
2 4
Olympic
 
Peninsula Power
 
4 1
6 1
Adelaide United ||
 
White City Woodville
 
2 1
5 2
St. Albans Saints
 
Dandenong Thunder
 
0 1
1 2
Lions W
 
Eastern Suburbs NPL
 
0 0
5 0
Ipswich Knights
 
Caboolture
 
0 2
1 2
Sunshine Coast
 
Mitchelton
 
0 1
2 1
Adelaide United Res.
 
Beograd Res.
 
   
4 1
South Melbourne U21
 
Port Melbourne U21
 
0 2
0 3
St. Albans Saints U21
 
Dandenong Thunder U21
 
   
2 3
Balcatta W
 
Curtin University W
 
0 0
4 1
Subiaco W
 
West NTC W
 
   
2 0
Salzburg
 
Ried
 
1 0
3 0
ASK Klagenfurt
 
Admira Villach
 
   
6 0
Kematen
 
Mils
 
   
4 2
Slovan HAC
 
Vorwärts Brigittenau
 
2 2
3 2
Röthis
 
Dornbirner SV
 
1 0
2 1
Telfs
 
Austria Salzburg
 
2 1
3 1
Keşlə II
 
Səbail II
 
3 0
5 0
Neftchi II
 
Zira II
 
1 0
1 0
Sumqayıt II
 
Zaqatala
 
0 1
0 1
Mohammedan Dhaka
 
Swadhinata KS
 
3 0
3 2
Ivatsevichi
 
Euroexport
 
   
1 0
DYUSSH Stolin
 
DYuSSh-3 Pinsk
 
   
0 5
Gorodok lions
 
Gazovik
 
   
2 4
Kobrin
 
Dinamo Malorita
 
   
1 4
Lepel
 
Veles 2020
 
   
1 6
Krumkachy
 
Energosbyt-BSATU
 
   
5 1
Kronon
 
Viktoriya Maryina Horka
 
   
2 5
Neman Belkard
 
Neman Mosty
 
   
9 1
Schuchin
 
Slonim City
 
   
6 2
Starye Dorogi
 
Respect
 
   
1 0
Spartak
 
Niva Chausy
 
   
5 1
BGU Minsk
 
Uni Minsk
 
   
1 2
Baranovichi
 
MKK-Dnepr
 
0 0
0 1
Lida
 
Orsha
 
1 0
1 2
Shakhtyor Petrikov
 
Smorgon
 
1 0
4 0
Isloch
 
Minsk
 
2 0
2 0
Dinamo Brest
 
Arsenal
 
0 0
0 0
Slutsk Res.
 
Slavia Res.
 
2 0
3 0
Torpedo Zhodino Res.
 
Belshina Res.
 
   
0 1
Antwerp
 
Union Saint-Gilloise
 
0 0
0 0
Anderlecht
 
Club Brugge
 
0 0
0 0
Berg en Dal
 
Oppuurs
 
   
4 1
Bevel FC
 
Antonia
 
   
0 2
Bornem
 
Ranst
 
   
3 6
Eendracht Zoersel
 
Vorselaar
 
   
0 0
Geel
 
Kalmthout
 
   
3 0
K. Kontich
 
Vosselaar
 
   
1 1
Retie
 
Rapid Leest
 
   
3 0
Ternesse
 
Wezel
 
   
0 4
Bertem-Leefdaal
 
SC Aarschot
 
   
5 1
Grimbergen
 
Stade Bierbeek
 
   
1 0
Houtem-Oplinter
 
Melsbroek
 
   
0 2
Huldenberg
 
KV Tervuren-Duisburg
 
   
1 2
Liedekerke
 
Veltem
 
   
2 0
Linden
 
Bodegem Kapelle United
 
   
3 0
Sporting Kampenhout
 
Borght-Humbeek
 
   
2 0
Wambeek-Ternat
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
3 2
Houdeng
 
Antoing
 
   
2 2
Molenbaix
 
Snef-Tyber
 
   
2 2
Montignies
 
Belœil
 
   
1 1
Morlanwelz
 
Solre-sur-Sambre
 
   
1 2
Péruwelz
 
Excelsior Biévène
 
   
4 1
RAS Monceau
 
Ransart
 
   
3 0
Soignies Sports
 
Le Roeulx
 
   
1 3
Beaufays
 
Ster-Francorchamps
 
   
4 1
Elsautoise
 
Mélen-Micheroux
 
   
1 0
FC Du Geer
 
Sprimont-Comblain II
 
   
3 3
Jehaytois
 
Pontisse Cite
 
   
2 1
JS Fizoise
 
Weywertz
 
   
2 4
La Calamine
 
Etoile de Faimes
 
   
2 1
Rechain
 
Malmundaria
 
   
1 0
UCE Liège
 
Aubel
 
   
1 0
Achel
 
KFC Eksel
 
   
2 0
Alken
 
Groen Star Beek
 
   
0 0
Herderen-Millen
 
Juve Hasselt
 
   
1 1
Herkol
 
Torpedo Hasselt
 
   
1 2
Schoonbeek-Beverst
 
Bregel Sport
 
   
4 0
Verbroedering Maasmechelen
 
Zepperen-Brustem
 
   
1 3
Aubange
 
Sartoise
 
   
0 3
Longlier
 
Jeunesse Freylangeoise
 
   
2 0
Lorraine Arlon
 
Libramont
 
   
1 3
Meix-Devant-Virton
 
Ethe Belmont
 
   
1 1
RAC Saint-Mard
 
Bastogne
 
   
0 1
La Roche
 
Florenville
 
   
3 2
Meux II
 
Nismes
 
   
4 4
Andennais
 
Spy
 
   
5 2
Beauraing
 
Loyers
 
   
3 3
Biesme
 
US Dinantaise
 
   
5 1
Ciney
 
Flavion-Morialmé
 
   
9 4
Condruzien
 
Grand-Leez
 
   
0 2
Fernelmont-Hemptinne
 
ES de la Molignée
 
   
7 3
Malonne
 
Chevetogne
 
   
1 3
Ardennen
 
Drongen
 
   
1 0
Berlare
 
SK Denderhoutem
 
   
3 2
Excelsior Mariakerke
 
Elene-Grotenberge
 
   
1 3
Grembergen
 
HO Kalken
 
   
0 1
Latem
 
Dendermonde
 
   
3 1
Munkzwalm
 
Lokeren Doorslaar
 
   
5 1
St-Joris Sleidinge
 
Eendracht Aalter
 
   
1 5
Eendracht Wervik
 
Rumbeke
 
   
3 1
Excelsior Zedelgem
 
Lauwe
 
   
4 1
Meulebeke
 
Sparta Heestert
 
   
1 2
Oostnieuwkerke
 
SC Zonnebeke
 
   
3 1
Racing Waregem
 
Diksmuide
 
   
3 0
RC Lauwe
 
Wielsbeke
 
   
1 8
Sassport Boezinge
 
Blankenberge
 
   
2 1
Acren
 
La Louvière
 
1 0
2 1
Couvin-Mariembourg
 
Jette
 
1 0
2 3
Hamoir
 
Stockay-Warfusée
 
1 2
3 3
Rebecq
 
Tubize
 
   
0 2
Solières Sport
 
Ganshoren
 
1 2
2 2
US Givry
 
Verlaine
 
0 3
0 5
Warnant
 
RES Durbuy
 
   
6 0
Meux
 
Waremme
 
1 1
3 1
Dikkelvenne
 
RFC Wetteren
 
   
2 4
Merelbeke
 
Harelbeke
 
1 1
3 2
Ninove
 
Lokeren-Temse
 
   
2 1
Oudenaarde
 
Sparta Petegem
 
3 0
4 3
Ronse
 
Gent-Zeehaven
 
2 1
2 4
Voorwaarts Zwevezele
 
Toekomst Menen
 
0 1
1 1
Westhoek
 
Olsa Brakel
 
1 2
2 3
Zelzate
 
Gullegem
 
0 1
2 2
Bocholt
 
Berchem Sport
 
1 1
2 1
Diegem Sport
 
Sporting Hasselt
 
1 0
2 0
Hades
 
Cappellen
 
   
0 2
Heur Tongeren
 
Houtvenne
 
0 1
0 2
KSC City Pirates
 
Eendracht Aalst
 
1 1
1 5
Lyra-Lierse Berlaar
 
Londerzeel
 
2 0
2 1
Pepingen-Halle
 
Hoogstraten
 
0 1
0 2
Spouwen-Mopertingen
 
Olympia Wijgmaal
 
2 0
5 0
Binche
 
Schaerbeek-Evere
 
   
0 0
Entité Manageoise
 
Stockel
 
   
3 2
Gosselies Sports
 
PAC Buzet
 
   
1 0
Rapid Symphorinois
 
Ostiches
 
   
0 2
SG-Tertre-Hautrage
 
Albert Quévy-Mons
 
   
3 5
Tournai
 
Aische
 
   
1 6
Habay-la-Neuve
 
Aywaille
 
   
1 2
Herstal
 
Jodoigne
 
   
3 0
Huy
 
Marloie Sport
 
   
3 1
Mormont
 
Sprimont-Comblain
 
   
1 0
Oppagne-Wéris
 
Raeren-Eynatten
 
   
2 1
Richelle United
 
Wanze / Bas-Oha
 
   
4 4
Rochefort
 
Onhaye
 
   
1 2
Stade Disonais
 
Gouvy
 
   
3 1
Anzegem
 
Oostkamp
 
   
2 0
FC Lebbeke
 
Eppegem
 
   
1 3
Rhodienne-De Hoek
 
Wolvertem Merchtem
 
   
2 1
Sint-Niklaas
 
Erpe-Mere United
 
   
1 4
Tempo Overijse
 
Torhout
 
   
2 2
Voorde Appelterre
 
Jong Lede
 
   
0 2
VW Hamme
 
Svelta Melsele
 
   
4 2
Betekom
 
Berlaar-Heikant
 
   
2 0
De Kempen
 
Eendracht Termien
 
   
6 1
Diest
 
Nijlen
 
   
3 0
Lille
 
Esperanza Pelt
 
   
0 2
Sint-Lenaarts
 
Racing Mechelen
 
   
4 2
Weerstand Koersel
 
Turnhout
 
   
1 5
Wellen
 
Beringen
 
   
2 1
Zwarte Leeuw
 
Witgoor Sport
 
   
1 0
ASOS
 
ASPAC
 
   
0 1
Dynamique Djougou
 
Tonnerre
 
   
1 1
JAC
 
UPI-ONM
 
   
1 0
Réal Sport
 
Hodio
 
   
0 1
Always Ready
 
Bolívar
 
0 0
1 2
Universitario de Vinto
 
Blooming
 
0 0
2 1
Leotar
 
Velez
 
1 0
2 1
Corinthians W
 
Ferroviária W
 
0 1
2 2
Flamengo W
 
ESMAC W
 
3 0
5 0
Real Brasília W
 
Kindermann-Avaí W
 
1 0
2 0
São Paulo W
 
RB Bragantino W
 
0 1
2 1
Cruzeiro W
 
São José W
 
0 0
0 1
Madureira U20
 
Volta Redonda U20
 
1 2
3 3
Palmeiras
 
Juazeirense
 
1 1
2 1
Altos
 
Flamengo
 
0 0
1 2
Glória
 
Veranópolis
 
   
2 0
Tupi RS
 
Brasil Farroupilha
 
0 1
2 2
Guarani RS
 
São Gabriel
 
2 0
3 0
Pelotas
 
Lajeadense
 
0 1
2 1
São Paulo RS
 
Santa Cruz RS
 
   
1 1
Avenida
 
Inter Santa Maria
 
1 0
1 0
Tupi
 
Tupynambás
 
1 1
2 1
Apucarana
 
AA Iguaçu
 
0 0
0 0
Prudentópolis
 
Toledo Brazil
 
   
1 1
Votuporanguense
 
Comercial
 
0 0
1 1
Batatais
 
XV de Jaú
 
0 2
0 2
Francana
 
Taquaritinga
 
0 1
0 1
Jabaquara
 
Mauaense
 
0 0
0 0
Osvaldo Cruz
 
Assisense
 
1 0
2 2
Penapolense
 
Inter de Bebedouro
 
1 0
1 0
Uniao Sao Joao
 
Independente SP
 
1 0
1 1
VOCEM
 
Santacruzense
 
0 0
2 1
Itararé
 
Grêmio Prudente
 
0 1
1 1
São Carlos
 
Grêmio Sãocarlense
 
1 0
1 0
Botafogo
 
Juventude
 
0 0
1 1
Corinthians
 
Fortaleza
 
0 0
1 0
Coritiba
 
Fluminense
 
0 2
3 2
Internacional
 
Avaí
 
0 0
0 0
Criciúma
 
Novorizontino
 
0 0
1 1
Tombense
 
Vasco da Gama
 
1 0
1 1
Figueirense
 
Mirassol
 
0 1
0 2
Ferroviário
 
Botafogo PB
 
1 0
1 0
EC São José
 
Brasil de Pelotas
 
1 0
1 1
Confiança
 
Remo
 
1 1
1 2
Azuriz
 
Marcílio Dias
 
0 0
1 0
Caxias
 
Aimoré
 
2 1
4 2
Nova Venécia
 
Inter de Limeira
 
1 0
2 2
Perolas Negras
 
Portuguesa RJ
 
0 1
1 1
Iporá
 
Costa Rica - MS
 
0 0
1 2
Acao Cuiaba
 
Brasiliense
 
0 0
0 2
ASA
 
Sergipe
 
0 0
1 0