Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

ASO Chlef U21
 
MC Oran U21
 
1 1
3 1
ES Sétif U21
 
RC Relizane U21
 
2 0
2 0
HB Chelghoum Laïd U21
 
NC Magra U21
 
0 0
1 2
JS Saoura U21
 
CS Constantine U21
 
   
3 1
RC Arbaâ
 
Paradou AC
 
1 1
3 1
JS Kabylie
 
CR Belouizdad
 
0 0
0 0
USM Alger
 
Tlemcen
 
1 0
2 0
San Telmo
 
Deportivo Madryn
 
1 0
2 1
Argentino Merlo
 
Excursionistas
 
0 0
1 0
Berazategui
 
Liniers
 
0 0
1 1
El Porvenir
 
Sportivo Italiano
 
0 0
1 0
General Lamadrid
 
Midland
 
2 0
2 0
Luján
 
Victoriano Arenas
 
1 1
3 2
Puerto Nuevo
 
Atlas
 
0 1
0 2
San Martín Burzaco
 
Central Córdoba
 
0 0
1 1
Real Pilar
 
Deportivo Español
 
1 0
2 1
Deportivo Laferrere
 
Claypole
 
0 0
0 0
Aldosivi Res.
 
Arsenal Res.
 
1 0
1 1
Central Córdoba SdE Res.
 
Lanús Res.
 
2 2
2 2
Independiente Res.
 
Huracán Res.
 
0 1
0 4
Tigre Res.
 
Boca Juniors Res.
 
0 0
1 0
Banfield Res.
 
Atlético Tucumán Res.
 
1 2
3 4
Colón Res.
 
Vélez Sársfield Res.
 
0 0
1 0
Defensa y Justicia Res.
 
Patronato Res.
 
2 0
3 0
Talleres Córdoba Res.
 
Sarmiento Res.
 
0 0
2 0
San Lorenzo
 
Racing Club
 
0 1
1 1
Defensores Belgrano VR
 
Crucero del Norte
 
0 1
1 2
Racing Córdoba
 
Gimnasia Concepción
 
1 0
1 0
Sarmiento Resistencia
 
Boca Unidos
 
0 0
0 0
Shirak
 
BKMA II
 
   
5 0
Philippines U23
 
East Timor U23
 
1 0
4 0
Vietnam U23
 
Indonesia U23
 
0 0
3 0
Centenary Stormers
 
Mt Gravatt Hawks
 
2 0
5 1
Centenary Stormers U23
 
Mt Gravatt U23
 
   
6 2
Manly United
 
Sydney United
 
0 0
1 0
Wollongong Wolves
 
Blacktown City
 
0 0
3 1
Hellenic Athletic
 
Mindil Aces
 
1 0
2 0
Oakleigh Cannons
 
St. Albans Saints
 
0 0
3 1
Perth Glory II
 
Balcatta
 
0 0
1 0
Oakleigh Cannons U21
 
St. Albans Saints U21
 
1 1
5 2
Langwarrin
 
Kingston City
 
1 1
1 1
Northcote City
 
Brunswick City
 
0 2
2 2
Curtin University W
 
West NTC W
 
   
   
Amstetten
 
Juniors OÖ
 
0 0
0 1
Kapfenberger SV
 
Austria Wien II
 
4 1
5 1
Rapid Wien II
 
Lafnitz
 
0 1
0 3
Vorwärts Steyr
 
Liefering
 
2 0
2 1
Wacker Innsbruck
 
SV Horn II
 
1 1
2 3
Floridsdorfer AC
 
Blau-Weiß Linz
 
0 0
2 0
Leithaprodersdorf
 
Kohfidisch
 
   
3 1
Markt Allhau
 
Bad Sauerbrunn
 
   
1 2
Parndorf
 
Oberpetersdorf
 
   
0 1
Siegendorf
 
Oberwart / Rotenturm
 
   
2 2
St. Jakob Rosental
 
Lendorf
 
1 0
1 0
Feldkirchen
 
Maria Saal
 
   
3 0
SAK Klagenfurt
 
Klagenfurter AC 1909
 
1 1
1 2
Völkermarkt
 
Ferlach
 
   
2 1
Wolfsberg
 
Bleiburg
 
   
2 2
Ardagger
 
Kilb
 
   
4 1
Mannersdorf
 
Retz
 
   
0 2
Ortmann
 
Waidhofen/Thaya
 
   
3 0
Schrems
 
Scheiblingkirchen
 
   
0 1
USC Rohrbach
 
St. Pölten II
 
   
1 3
Bad Schallerbach
 
Mondsee
 
   
1 4
Donau Linz
 
Bad Ischl
 
   
1 3
Grün Weiß Micheldorf
 
St. Martin i.M.
 
   
1 2
Union Perg
 
Oedt
 
   
1 1
Union St. Florian
 
Weißkirchen / Allhaming
 
   
1 3
Bergheim
 
Siezenheim
 
   
2 4
Adnet
 
Bürmoos
 
   
1 1
Neumarkt
 
Thalgau
 
   
0 2
Puch
 
Straßwalchen
 
   
0 4
Gnas
 
Voitsberg
 
1 2
1 3
Mettersdorf
 
Lebring
 
   
1 1
SC Bruck an der Mur
 
Ilz
 
   
2 1
TuS Heiligenkreuz
 
Hitthaller St. Michael
 
0 0
3 1
Wildon
 
Leoben
 
1 1
1 2
Zirl
 
Kirchbichl
 
   
1 1
Rheindorf Altach II
 
Schruns
 
   
1 0
Donaufeld
 
Slovan HAC
 
1 1
4 1
Gerasdorf Stammersdorf
 
Post
 
0 0
1 1
Mannswörth
 
Union Mauer
 
0 2
1 2
Schwechat
 
Stadlau
 
   
5 0
Bad Gleichenberg
 
Wolfsberger AC II
 
0 2
2 4
Kalsdorf
 
Wels
 
1 2
1 2
Ried II
 
Weiz
 
1 0
3 0
Spittal
 
Union Vöcklamarkt
 
1 2
2 2
Treibach
 
St. Anna
 
0 1
1 2
Hertha
 
Deutschlandsberger SC
 
2 1
4 1
Bruck/Leitha
 
Mauerwerk
 
1 2
2 2
Mannsdorf
 
Wiener Neustadt
 
4 1
4 3
TWL Elektra
 
Neusiedl
 
0 0
0 1
Wiener SC
 
Traiskirchen
 
1 1
2 1
Kuchl
 
Salzburger AK
 
2 0
5 0
Seekirchen
 
Grödig
 
1 0
2 1
Al-Hidd
 
Sitra
 
1 1
1 1
Budaiya
 
Malkiya
 
1 1
3 2
Krasnopole
 
Niva Chausy
 
   
   
Orientir
 
Gorki
 
   
   
Spartak
 
SOZh Krichev
 
   
   
Zarya Krugloe
 
Kirovsk
 
   
   
Dinamo-BGU W
 
Dnepr Mogilev W
 
   
6 0
Minsk FK W
 
Zorka-BDU W
 
   
2 0
Sporting Charleroi
 
Genk
 
1 0
2 2
Charleroi
 
Zulte-Waregem W
 
0 1
0 2
White Star Woluwé W
 
Gent W
 
0 1
0 2
Royal Pari
 
Guabirá
 
1 0
1 3
Sarajevo
 
Radnik Bijeljina
 
1 0
1 0
Sloboda Tuzla
 
Zrinjski
 
0 0
0 2
Velez
 
Rudar Prijedor
 
0 0
1 0
Santana
 
Oratório
 
0 1
0 1
Vasco U20
 
Portuguesa RJ U20
 
2 0
3 0
Boavista U20
 
Volta Redonda U20
 
0 1
0 1
Botafogo U20
 
Flamengo RJ U20
 
0 0
2 2
Fluminense U20
 
Madureira U20
 
1 0
2 0
Nova Iguaçu U20
 
Resende U20
 
1 0
2 0
Tupynambás
 
Varginha EC
 
1 1
1 1
Coimbra
 
Aymorés
 
0 1
1 1
XV de Jaú
 
Grêmio Sãocarlense
 
0 0
1 0
São Bento U20
 
Salto U20
 
   
2 2
Brusque
 
Chapecoense
 
0 0
0 0
Vila Nova
 
Náutico
 
2 0
2 0
Pacajus
 
Moto Club MA
 
0 1
0 2
Botev Plovdiv
 
Ludogorets
 
1 1
1 2
Cherno More
 
Levski Sofia
 
0 0
0 1
CSKA Sofia
 
Slavia Sofia
 
3 0
3 1
Marek
 
Neftohimik
 
   
   
Septemvri Simitli
 
Levski Lom
 
   
3 0
Racing
 
Tonnerre
 
   
1 2
Young Sport Academy
 
Canon
 
   
0 2
Les Astres
 
Stade Renard
 
   
3 0
York9
 
Forge
 
0 0
1 0
Deportes Temuco
 
Univ. Concepción
 
0 0
1 0
Santiago Wanderers
 
Barnechea
 
1 0
1 3
Hrvatski Dragovoljac
 
Slaven Koprivnica
 
1 0
1 1
Opatija
 
Sesvete
 
0 1
1 1
Slavija Pleternica
 
Slavonija Pozega
 
   
3 1
Olympiakos
 
PAEEK
 
1 0
4 3
Sparta Praha II
 
Opava
 
0 1
1 2
Vlašim
 
Třinec
 
1 0
4 1
Písek
 
Králův Dvůr
 
1 1
2 1
Vratimov
 
Slovácko II
 
1 2
2 3
Chomutov
 
Banik Sous
 
0 2
2 3
Sigma Olomouc
 
Mladá Boleslav
 
0 1
1 2
Pribram U19
 
Opava U19
 
0 0
1 1
BK Union
 
Herstedøster
 
1 1
3 1
Ishøj
 
Solrød
 
   
5 1
Holbæk B&I
 
Skovshoved
 
   
3 0
Køge Nord
 
Tarnby FF
 
   
0 2
Sydvest
 
Varde IF Elite
 
0 1
1 1
B 1913
 
Tarup-Paarup
 
0 0
1 1
Kjellerup
 
Holstebro
 
   
1 2
Fortuna Hjorring W
 
FC Thy - ThistedQ
 
3 0
4 0
Horsens
 
Lyngby
 
1 0
2 1
FC Helsingør
 
Fredericia
 
1 0
2 1
Silkeborg
 
Randers
 
0 0
1 0
Nordsjaelland U19
 
Brøndby U19
 
   
3 0
Libertad
 
Independiente Juniors
 
0 0
1 0
Ismaily
 
Al Masry
 
1 1
3 2
Smouha
 
Pyramids FC
 
0 1
0 2
Sunderland
 
Sheffield Wednesday
 
1 0
1 0
Grimsby Town U18
 
Rotherham U18
 
   
3 0
Salford City U18
 
Accrington Stanley U18
 
   
2 0
Saku Sporting II W
 
Flora II W
 
   
1 1
Flora U19
 
Hiiumaa
 
   
1 2
Tartu Welco II
 
FC Elva II
 
   
7 2
Vändra
 
Kose
 
   
4 1
Vaprus
 
Kuressaare
 
2 1
3 1
Bosnia & Herzegovina U17 W
 
Denmark U17 W
 
0 2
0 6
Spain U17 W
 
Finland U17 W
 
2 0
4 0
France U17 W
 
Norway U17 W
 
0 0
1 0
Germany U17 W
 
Netherlands U17 W
 
0 0
2 0
KÍ II
 
B36 II
 
2 0
3 1
Honka W
 
NJS W
 
   
3 0
PK-37
 
SaPa Pieksämäki
 
   
4 0
Ri-Pa
 
KJP
 
0 2
0 8
JPS
 
Kings
 
1 1
1 1
Kuopion Elo
 
KeuPa
 
   
3 0
Lille
 
Monaco
 
0 1
1 2
Boulogne
 
Stade Briochin
 
0 0
0 1
Bourg-en-Bresse
 
Annecy
 
1 0
3 0
Châteauroux
 
Bastia-Borgo
 
0 0
0 0
Concarneau
 
Chambly
 
2 0
4 0
Créteil
 
Cholet
 
1 0
4 4
Laval
 
Red Star
 
1 2
2 2
Le Mans
 
Avranches
 
0 0
1 3
Sedan
 
Orléans
 
0 0
1 0
Sète
 
Villefranche
 
0 0
0 1
Steve Biko
 
Fortune
 
   
2 0
Marimoo
 
Waa Banjul Football
 
0 0
0 0
Fortuna Düsseldorf
 
Darmstadt 98
 
2 0
2 1
Paderborn
 
Sandhausen
 
1 0
2 0
Borussia Dortmund II
 
Verl
 
1 0
1 2
VfL Bochum 1848
 
DSC Arminia Bielefeld
 
1 1
2 1
Bayer Leverkusen W
 
Bayern Munich W
 
0 3
0 3
Augsburg U19
 
Hertha U19
 
1 1
1 3
Großbardorf
 
ATSV Erlangen
 
   
1 2
Seligenporten
 
Ammerthal
 
0 0
1 0
1880 Wasserburg
 
Schwabmünchen
 
   
2 0
Hallbergmoos-Goldach
 
Deisenhofen
 
1 2
3 2
Bremer SV
 
Vatan Sport
 
3 1
5 1
Werder Bremen III
 
Leher TS
 
1 1
2 3
Viktoria Aschaffenburg
 
1860 Rosenheim
 
0 0
3 1
Wacker Burghausen
 
Memmingen
 
1 0
3 0
Alemannia Aachen
 
Fortuna Düsseldorf II
 
1 1
3 1
Wiedenbrück
 
Preußen Münster
 
0 0
0 0
Great Olympics
 
Berekum Chelsea
 
1 0
2 0
CI Kamsar
 
Sequence
 
   
1 0
Loubha Télimélé
 
Flamme Olympique
 
   
2 3
Wakirya
 
Eléphant Coléah
 
   
1 1
Marathón
 
Victoria
 
2 0
4 1
Tindastóll W
 
Grindavík W
 
1 0
2 0
Fylkir W
 
HK W
 
   
1 3
Reynir
 
Haukar
 
0 0
0 1
Vængir Jupiters
 
Kormákur / Hvöt
 
2 0
2 1
KFG
 
Vídir
 
0 0
0 1
Thór
 
Kórdrengir
 
0 0
1 0
Afturelding
 
Grindavík
 
1 0
1 1
Thróttur Vogar
 
Fjölnir
 
0 0
0 3
FH
 
Valur
 
1 0
2 2
Mohammedan
 
Churchill Brothers
 
0 0
2 0
Tzeirey Taibe
 
Hapoel Kfar Shalem
 
0 2
1 2
Beitar Tel Aviv Ramla
 
Hapoel Ramat Gan
 
2 3
3 3
Bnei Yehuda
 
Sektzia Nes Tziona
 
0 1
1 2
Hapoel Acre
 
Hapoel Ramat HaSharon
 
0 0
1 0
Hapoel Afula
 
Maccabi Ahi Nazareth
 
1 1
1 1
Hapoel Kfar Saba
 
Kafr Qasim
 
1 1
1 1
Hapoel Petah Tikva
 
Agudat Sport Ashdod
 
0 1
1 1
Hapoel Ra'anana
 
Hapoel Rishon LeZion
 
0 0
1 2
Hapoel Umm al-Fahm
 
Maccabi Bnei Raina
 
0 1
0 2
Inter
 
Empoli
 
2 2
4 2
Genoa
 
Juventus
 
0 0
2 1
Crotone
 
Parma
 
0 1
0 1
Alessandria
 
Vicenza