Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Devolli
 
Sopoti Librazhd
 
   
0 0
Labëria
 
Albpetrol Patos
 
   
2 0
Oriku
 
Murlani
 
   
2 0
Veleçiku Koplik
 
Gramshi
 
   
   
Egnatia Rrogozhinë
 
Laçi
 
0 0
0 2
Skënderbeu Korçë
 
Kastrioti Krujë
 
1 0
2 0
Tirana
 
Teuta Durrës
 
1 0
1 1
Sarmiento
 
Flandria
 
0 2
0 2
Newell's Old Boys
 
Ituzaingó
 
3 1
3 1
Ferro Carril Oeste
 
Brown de Adrogué
 
0 0
0 1
Gandzasar
 
Lernayin Artsakh
 
   
0 2
Newcastle Jets
 
Western United
 
0 1
1 1
Perth Glory
 
Melbourne City
 
1 0
2 0
Adamstown Rosebuds
 
Weston Bears
 
0 1
0 1
Lambton Jaffas
 
Hamilton Olympic
 
1 1
1 1
Cessnock City
 
New Lambton
 
   
0 8
Valentine
 
Hamilton Azzurr
 
   
5 1
Logan Lightning
 
Gold Coast Knights
 
0 1
0 4
Gold Coast United
 
Brisbane Roar II
 
3 0
6 1
Kingborough Lions
 
Clarence Zebras
 
2 0
5 0
Mitchelton
 
Rochedale Rovers
 
2 1
4 5
Sunshine Coast
 
Caboolture
 
1 2
1 4
Western Pride
 
Ipswich Knights
 
1 0
2 1
Forrestfield United
 
Joondalup United
 
   
3 4
Sturm Graz U18
 
Rapid Wien U18
 
   
1 2
Ludesch
 
Göfis
 
0 0
0 1
Meiningen
 
Alberschwende
 
   
4 1
Zira
 
Qabala
 
0 2
0 3
Sumqayıt
 
Neftçi
 
0 1
0 2
SDJuShOR-3
 
Uni Minsk
 
   
0 4
Shakhtyor Res.
 
Gomel Res.
 
0 0
1 0
BR Highlanders
 
Sua Flamingoes
 
   
3 3
Galaxy
 
Police XI
 
   
3 0
Gilport Lions
 
Notwane
 
1 0
2 1
Mogoditshane Fighters
 
Morupule Wanderers
 
   
1 0
Extension Gunners
 
BDF XI
 
   
1 2
Real Noroeste
 
Vitória ES
 
0 0
1 0
Andraus Brasil
 
AA Iguaçu
 
0 1
1 1
Foz do Iguaçu
 
Laranja Mecânica
 
0 0
0 0
Prudentópolis
 
Apucarana
 
0 0
0 1
Toledo Brazil
 
PSTC
 
   
1 3
Aruko Sports
 
Verê
 
4 0
4 0
Água Santa U20
 
Jabaquara U20
 
   
2 0
América SP U20
 
Novorizontino U20
 
   
1 6
Andradina U20
 
Assisense U20
 
   
0 0
Brasilis FC U20
 
Guaçuano U20
 
   
3 0
Capivariano U20
 
Desportivo Brasil U20
 
0 0
0 0
Comercial U20
 
Francana U20
 
   
3 0
Flamengo SP U20
 
União Mogi U20
 
   
1 1
Grêmio São-Carlense U20
 
São Carlos U20
 
   
3 3
Ibrachina U20
 
Guarani U20
 
1 0
1 1
Independente SP U20
 
Inter Limeira U20
 
0 0
0 0
Ituano U20
 
Oeste U20
 
0 0
0 0
Juventus U20
 
Sport Club Brasil U20
 
1 0
1 0
Mauá U20
 
Mauaense U20
 
   
0 0
Mogi Mirim U20
 
Itapirense U20
 
   
1 2
Monte Azul U20
 
Botafogo SP U20
 
   
2 1
Nacional SP U20
 
Grêmio Osasco U20
 
1 1
1 1
Olímpia U20
 
Inter de Bebedouro U20
 
   
1 1
Osasco Audax U20
 
Sao Paulo U20
 
1 1
3 3
Paulista U20
 
Metropolitano FC U20
 
   
1 0
Ponte Preta U20
 
Bragantino U20
 
0 1
2 1
Portuguesa Santista U20
 
Santos U20
 
0 0
0 2
Portuguesa U20
 
Colorado Caieiras U20
 
   
1 1
Santo André U20
 
São Bernardo U20
 
2 0
2 0
São Caetano U20
 
Corinthians U20
 
0 0
1 0
Sao Jose EC U20
 
Joseense U20
 
   
4 1
SKA Brasil U20
 
Sharjah Brasil U20
 
   
5 0
Tanabi SP U20
 
Mirassol U20
 
1 0
1 0
Taquaritinga U20
 
Noroeste U20
 
   
0 0
Taubaté U20
 
Palmeiras U20
 
   
0 3
União Suzano SP U20
 
União Suzano U20
 
   
2 1
VOCEM U20
 
Penapolense U20
 
   
0 3
Votuporanguense U20
 
Catanduva U20
 
   
2 0
XV de Jaú U20
 
Ferroviária U20
 
   
1 1
São Raimundo RR
 
Real
 
   
2 1
Náutico
 
Guarani
 
0 1
1 1
Novorizontino
 
CRB
 
1 1
3 1
Altos
 
ABC
 
1 1
2 1
Juazeirense
 
Santa Cruz
 
0 0
1 0
Retrô
 
Globo
 
1 0
1 0
Belasitsa
 
Vitosha Bistritsa
 
   
1 1
Chavdar Etropole
 
Septemvri Sofia II
 
   
2 0
Granit Vladaya
 
Pirin Razlog
 
   
2 1
Hebar II
 
Pirin Gotse Delchev
 
   
1 1
Kostinbrod
 
Rilski Sportist
 
   
1 0
Levski Chepintsi
 
Vihren
 
   
0 3
Nadezhda Dobroslavtsi
 
Bansko
 
   
1 1
Oborishte
 
Kyustendil
 
   
0 4
Pirin Blagoevgrad II
 
Balkan Botevgrad
 
   
0 0
Slivnishki geroy
 
Botev Ihtiman
 
   
2 0
Maritsa Plovdiv
 
FK Minyor Pernik
 
0 1
0 2
Dobrudzha 1919
 
Septemvri Simitli
 
2 0
3 0
Levski Lom
 
Hebar 1918
 
   
0 3
Ludogorets II
 
Marek
 
1 0
2 1
Septemvri Sofia
 
Botev Plovdiv II
 
0 0
3 0
Strumska slava
 
Sportist Svoge
 
0 1
0 1
Lovech
 
Yantra 1919
 
0 0
0 0
Athlético Olympic
 
Musongati
 
   
1 0
Bujumbura City
 
Top Junior
 
   
3 2
Bumamuru
 
Kayanza United
 
   
2 0
Le Messager Ngozi
 
Dynamik
 
   
0 0
Cartaginés
 
Santos de Guápiles
 
1 1
4 1
Grecia
 
Alajuelense
 
0 0
1 1
ADR Jicaral
 
San Carlos
 
0 1
2 1
Guanacasteca
 
Herediano
 
0 0
0 1
Dugo Selo
 
Gaj
 
1 1
4 1
HAŠK
 
Vrapče Zagreb
 
1 1
4 2
Lučko
 
Karlovac 1919
 
1 0
1 1
Maksimir Zagreb
 
Vrbovec
 
1 1
5 1
Mladost Petrinja
 
Udarnik Kurilovec
 
   
2 2
NK Lukavec
 
Segesta Sisak
 
1 0
2 1
Ponikve
 
Trešnjevka
 
1 1
2 1
Trnje
 
Bistra
 
0 0
2 2
Zagorec
 
Tekstilac Ravnice
 
4 1
6 2
Bedem Ivankovo
 
Oriolik Oriovac
 
4 0
8 0
Čepin
 
Omladinac Gornja Vrba
 
1 2
2 2
Dakovo-Croatia
 
Slavonija Pozega
 
0 0
2 1
Granicar Zupanja
 
Sloga Nova Gradiska
 
1 0
2 0
Kutjevo
 
Vukovar
 
   
2 2
NAŠK Našice
 
Marsonia
 
   
1 2
Slavija Pleternica
 
Belišće
 
   
1 0
Slavonac Bukovlje
 
Zrinski Jurjevac
 
   
2 3
Vuteks-Sloga
 
Darda
 
1 1
1 3
Dinamo Zagreb U19
 
Lokomotiva Zagreb U19
 
1 1
1 1
Ethnikos Achna
 
AEK Larnaca
 
0 1
3 1
Omonia Nicosia
 
Anorthosis
 
1 1
1 1
Chrudim
 
Táborsko
 
1 0
1 0
Holesov
 
Kozlovice
 
0 0
0 1
Viktorie Přerov
 
Tatran Všechovice
 
2 0
5 1
AB Tårnby
 
Ringsted
 
   
2 0
Midtjylland
 
Vejle
 
1 1
3 1
Wolves U23
 
Middlesbrough U23
 
2 1
3 2
Southampton U18
 
Reading U18
 
0 0
3 0
Manchester City W
 
Birmingham W
 
0 0
6 0
Arsenal W
 
Tottenham W
 
1 0
3 0
Mansfield Town U18
 
Huddersfield Town U18
 
   
1 2
Jager
 
FC Tallinn II
 
   
1 6
Marjamaa Kompanii
 
Laanemaa Haapsalu
 
   
1 1
Vigri Maarjamäe
 
Tallinn Piraaja
 
   
2 7
TransferWise
 
Reaal
 
   
2 3
Tallinna Wolves
 
Ararat
 
   
3 1
Flora
 
Saku Sporting W
 
1 0
2 0
Real Madrid
 
Manchester City
 
0 0
3 1
Nadi
 
Lautoka
 
   
2 2
Riverball
 
MP
 
0 2
0 8
Klubi-04
 
Gnistan
 
2 0
3 1
MuSa
 
SalPa
 
0 0
0 0
TPS
 
Haka
 
0 0
1 1
ToTe
 
PK-35
 
0 3
0 4
JJK Jyväskylä II
 
Barca
 
1 3
1 5
Lokomotivi Tbilisi
 
Samgurali
 
0 1
0 2
Aragvi Dusheti
 
Kolkheti Poti
 
   
2 2
Bakhmaro
 
Dinamo Tbilisi II
 
   
0 3
Chikhura
 
Irao
 
   
1 3
Kolkheti Khobi
 
Merani Tbilisi II
 
   
1 0
Meshakhte
 
Guria
 
   
1 0
Saburtalo II
 
Zestafoni
 
   
0 0
Gori
 
Borjomi
 
   
4 1
SGS Essen W
 
Wolfsburg W
 
1 3
1 5
Oberachern
 
Neckarsulmer SU
 
0 0
1 0
SGV Freiberg
 
Villingen
 
2 0
2 1
Bissingen
 
Bruchsal
 
3 0
3 3
Reutlingen
 
Ravensburg
 
0 2
2 3
Stuttgarter Kickers
 
Rielasingen-Arlen
 
1 0
4 1
Bayern Hof
 
Ansbach
 
0 1
1 2
Sand
 
Gebenbach
 
   
0 1
An der Fahner Höhe
 
Carl Zeiss Jena II
 
0 2
0 2
Oberlausitz Neugersdorf
 
Bischofswerdaer FV
 
0 0
1 1
VfL Halle
 
International Leipzig
 
2 0
3 1
Bochum W
 
Menden W
 
   
8 0
Sportfreunde Siegen W
 
Köln II W
 
   
0 7
Greuther Fürth II
 
Heimstetten
 
0 0
0 2
Bayern München II
 
1860 Rosenheim
 
4 1
8 1
PAOK
 
Olympiakos Piraeus
 
1 0
1 2
Nueva Concepción
 
Guastatoya
 
2 1
2 3
Iztapa
 
Achuapa
 
1 0
3 2
Malacateco
 
Comunicaciones
 
1 0
1 1
Municipal
 
Antigua GFC
 
0 0
0 1
Cobán Imperial
 
Santa Lucia
 
1 0
1 0
Diósgyőr II
 
Füzesgyarmati
 
3 0
5 0
BKV Előre
 
Tiszafuredi VSE
 
0 1
0 3
Debrecen II
 
DEAC
 
0 0
1 1
Eger
 
Kazincbarcika
 
   
0 0
Hidasnemeti
 
Senyo Carnifex
 
1 0
2 1
Jászberényi Vasas
 
Újpest II
 
   
0 1
Kisvárda II
 
Békéscsaba II
 
3 1
3 2
Putnok VSE
 
Tállya
 
   
4 1
Tiszaújváros
 
Hajduszoboszloi SE
 
1 0
2 0
Ferencváros II
 
Balassagyarmat VSE
 
0 1
0 1
Ceglédi
 
Dabas-Gyón
 
0 1
0 2
Dabas
 
Vác
 
   
2 0
Dunaújváros-Pálhalma
 
Paksi SE II
 
0 0
2 0
ESMTK
 
Gerjeni
 
2 0
4 0
Hódmezővásárhely
 
Rákosmenti KSK
 
   
2 2
Honvéd II
 
Makó
 
0 1
3 1
Mohacsi TE
 
Ivancsa
 
   
0 2
Szekszárd
 
Monori SE
 
   
0 1
Kozarmisleny
 
MTK II
 
1 1
1 1
Kelen
 
Komárom
 
1 0
2 0
Andráshida
 
Bicskei
 
   
0 2
Balatonfuredi
 
Puskás II
 
   
0 5
BVSC
 
Érdi VSE
 
0 1
2 1
Gyori ETO II
 
Gyirmót II
 
   
2 1
Nagykanizsai ULE
 
Videoton II
 
1 1
2 2
Papai Perutz
 
Gardony
 
4 0
6 0
Kaposvári Rákóczi
 
Veszprém
 
1 1
2 3
SC Sopron
 
MTE 1904
 
   
0 4
Tatabánya
 
Zalaegerszegi TE II
 
1 0
1 1
Gyirmót
 
Paksi SE
 
0 2
3 3
MTK
 
Puskás
 
0 0
0 0
Ferencváros
 
Zalaegerszegi TE
 
3 0
5 3
Keflavík W
 
Breidablik W
 
1 0
1 0
Stjarnan W
 
KR W
 
3 1
5 1
Breið / Augn / Smári U19
 
FH / ÍH U19
 
   
7 3
Afturelding / Hvíti U19
 
Stjarnan KFG Álft U19 II
 
   
3 4
HK / Ýmir U19 II
 
KR / KV U19 II
 
   
3 2
Leiknir / KB U19
 
Víkingur R. U19 II
 
   
1 3
Selfoss / SL U19
 
Fram / Úlfarnir U19 II
 
   
   
Thróttur / SR U19
 
Keflavík/Reynir/Víð U19
 
   
2 3
Arrows
 
Kenkre
 
0 0
1 0
Real Kashmir
 
TRAU
 
1 0
1 1
Aizawl
 
Sudeva
 
1 1
3 1
Esteghlal Khuzestan
 
FC Vista Turbine
 
2 0
3 2
Padideh Khorasan
 
Sanat Naft
 
1 0
1 1
Havadar
 
Zob Ahan
 
0 0
1 0
Sepahan
 
Esteghlal
 
1 1
1 1
Aluminium Arak
 
Nassaji Mazandaran
 
0 0
0 0
Foolad
 
Gol Gohar
 
0 0
1 1
Persepolis
 
Paykan
 
1 0
2 0
Naft
 
Erbil
 
1 0
2 0
Baghdad
 
Naft Maysan
 
0 0
0 0
Al Karkh
 
Al Zawra'a
 
0 0
0 0
Al Najaf
 
Al-Qasim
 
1 1
2 1
Al Shorta
 
Samaraa
 
2 0
3 0
Juventus U19
 
Empoli U19
 
1 0
3 0
Fiorentina U19
 
Atalanta U19
 
0 0
1 0
Avellino
 
Foggia
 
1 0
1 2
Monopoli
 
Virtus Francavilla
 
0 0
1 0
Pescara
 
Gubbio
 
1 2
2 2
Pro Vercelli
 
Juventus U23
 
0 0
0 1
<