Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Apolonia Fier
 
Besëlidhja Lezhë
 
   
0 3
Burreli
 
Pogradeci
 
   
1 1
Erzeni Shijak
 
Korabi Peshkopi
 
0 0
0 0
Lushnja
 
Turbina Cërrik
 
0 0
0 0
Shkumbini Peqin
 
Besa Kavajë
 
1 2
2 2
Tërbuni Pukë
 
Tomori Berat
 
0 0
0 0
Vora
 
Bylis Ballsh
 
0 1
0 2
Albpetrol Patos
 
Flamurtari
 
   
1 2
Devolli
 
Labëria
 
   
1 0
Këlcyra
 
Gramozi Ersekë
 
   
1 0
Luftëtari
 
Naftëtari Kuçovë
 
   
2 2
Përmeti
 
Sopoti Librazhd
 
   
1 2
Tepelena
 
Memaliaj
 
   
3 1
Tirana AS W
 
Apolonia W
 
   
0 14
Juban Danja W
 
Kinostudio W
 
   
3 3
Partizani Tirana W
 
Teuta W
 
   
4 1
Kastrioti Krujë
 
Partizani Tirana
 
0 1
0 2
Laçi
 
Teuta Durrës
 
1 0
2 0
JS Saoura U21
 
USM Alger U21
 
   
2 0
MC Alger U21
 
WA Tlemcen U21
 
0 0
0 1
Olympique Médéa U21
 
MC Oran U21
 
0 1
3 1
US Biskra U21
 
RC Relizane U21
 
   
1 1
ES Sétif
 
ASO Chlef
 
0 0
0 0
NA Hussein Dey
 
JS Kabylie
 
2 0
2 2
Olympique Médéa
 
MC Oran
 
1 0
1 0
Paradou AC
 
CR Belouizdad
 
0 1
1 3
RC Arbaâ
 
HB Chelghoum Laïd
 
0 0
0 0
US Biskra
 
RC Relizane
 
1 0
1 0
JS Saoura
 
USM Alger
 
0 0
1 0
MC Alger
 
Tlemcen
 
0 0
2 0
Atlètic Club II
 
Jenlai
 
   
   
Penya Encarnada
 
Atlètic Amèrica
 
   
6 1
Ranger's
 
UE Santa Coloma II
 
   
3 6
Encamp
 
FC Santa Coloma II
 
   
2 4
Engordany II
 
La Massana
 
   
1 14
Sant Julià
 
Inter Club d'Escaldes
 
0 0
0 0
FC Santa Coloma
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
1 1
1 3
Engordany
 
Ordino
 
2 2
2 4
Carroi
 
UE Santa Coloma
 
0 1
1 2
Recreativo da Caála
 
1º de Agosto
 
1 0
1 0
Petro de Luanda
 
Desportivo Huíla
 
3 0
3 0
Sporting de Benguela
 
Onze Bravos
 
   
0 3
All Boys
 
Club Atlético Güemes
 
0 2
1 2
Gimnasia Jujuy
 
San Telmo
 
0 0
2 1
Barracas Central
 
San Martín San Juan
 
1 0
3 0
Temperley
 
Gimnasia Mendoza
 
0 0
1 0
Deportivo Maipú
 
Deportivo Riestra
 
1 1
3 1
Tigre
 
Almirante Brown
 
1 0
3 1
Deportivo Laferrere
 
Leandro Nicéforo Alem
 
0 2
0 2
Dock Sud
 
Argentino Merlo
 
1 1
1 4
Midland
 
El Porvenir
 
0 1
2 1
Lanús Res.
 
Estudiantes La Plata Res
 
1 0
2 0
Gimnasia La Plata
 
Banfield
 
0 0
0 1
Sarmiento
 
Central Cordoba SdE
 
0 1
1 3
Vélez Sarsfield
 
San Lorenzo
 
2 1
2 1
River Plate
 
Patronato
 
4 0
5 0
Gimnasia y Tiro
 
Villa Mitre
 
1 0
2 1
Olimpo
 
Sportivo Las Parejas
 
1 1
3 1
Sportivo Peñarol
 
Def. de Pronunciamiento
 
0 2
2 5
Sol de Mayo
 
Defensores Belgrano VR
 
0 3
2 4
Central Norte
 
Juventud Unida Univ.
 
0 0
1 0
Cipolletti
 
CDJU Gualeguaychu
 
0 0
1 0
Chaco For Ever
 
Independiente Chivilcoy
 
2 0
2 1
Alashkert II
 
Syunik
 
   
0 2
Ararat
 
Junior Sevan
 
2 0
3 1
Nacional
 
Estrella
 
1 0
2 1
LASK Linz
 
WSG Tirol
 
1 0
3 0
Wolfsberger AC
 
Rapid Vienna
 
3 1
4 1
Rapid Wien II
 
Austria Wien II
 
0 0
2 1
Klagenfurter AC 1909
 
Maria Saal
 
   
6 2
Köttmannsdorf
 
Gmünd
 
   
0 2
St. Michael Bleiburg
 
Feldkirchen
 
   
1 1
Scheiblingkirchen
 
Krems
 
0 1
2 1
Vorwärts Brigittenau
 
Mannswörth
 
1 0
5 0
Sturm Graz II
 
Stadl-Paura
 
5 0
13 0
Kitzbühel
 
Wörgl
 
1 1
2 1
Sebail
 
Qabala
 
0 0
0 2
Sumqayıt
 
Qarabağ
 
0 2
0 4
Naftan
 
Shakhtyor Petrikov
 
0 1
0 3
Slonim
 
Krumkachy
 
0 1
0 1
Volna
 
Lida
 
2 0
2 0
Isloch
 
Gomel
 
1 0
1 2
Smorgon
 
Dinamo Brest
 
0 1
1 1
Slavia
 
Neman Grodno
 
0 1
1 1
ABFF U19 W
 
Vitebsk W
 
   
0 1
Bobruichanka W
 
Dinamo Brest W
 
   
5 0
Dinamo-BGU W
 
Gomel W
 
   
16 0
OH Leuven II
 
Gent II W
 
   
3 2
Rupel Boom
 
URSL Visé
 
1 0
2 1
RWDM
 
Lierse Kempenzonen
 
2 1
3 3
Westerlo
 
Waasland-Beveren
 
0 0
1 1
Club Brugge
 
Standard Liège
 
2 1
2 2
RFC Seraing
 
Gent
 
0 0
0 0
Antwerp
 
Anderlecht
 
0 0
2 0
Genk
 
Cercle Brugge
 
0 1
1 1
Berg en Dal
 
Geel
 
   
2 2
Bornem
 
Bevel FC
 
   
4 1
Rapid Leest
 
Ranst
 
   
2 2
Retie
 
Antonia
 
   
1 1
Vosselaar
 
Oppuurs
 
   
5 3
Bertem-Leefdaal
 
Linden
 
   
1 1
Grez-Doiceau
 
Union Lasne-Ohain
 
   
1 0
Grimbergen
 
Melsbroek
 
   
1 1
Huldenberg
 
Houtem-Oplinter
 
   
1 0
Léopold
 
Football Club Schaerbeek
 
   
2 1
Liedekerke
 
Borght-Humbeek
 
   
0 0
Nivellois
 
NSeth Berchem
 
   
1 5
Sportive Brainoise
 
Kosova Schaerbeek
 
   
1 2
Stade Bierbeek
 
KV Tervuren-Duisburg
 
   
2 3
Stade Everois
 
Sporting Bruxelles
 
   
1 1
Tubize II
 
Ixelles
 
   
2 2
Veltem
 
Sporting Kampenhout
 
   
2 1
Wambeek
 
Bodegem Kapelle United
 
   
1 0
BX Brussels
 
Saint-Josse
 
   
1 1
Genappe
 
Etterbeek
 
   
3 1
Hoegaarden-Outgaarden
 
SC Aarschot
 
   
6 1
Excelsior Biévène
 
Soignies Sports
 
   
1 3
Péruwelz
 
Molenbaix
 
   
0 0
Solre-sur-Sambre
 
Ransart
 
   
1 0
Antoing
 
Montignies
 
   
1 0
Hornu
 
Morlanwelz
 
   
1 1
Le Roeulx
 
Belœil
 
   
0 4
Snef-Tyber
 
RAS Monceau
 
   
0 2
Etoile de Faimes
 
Aubel
 
   
0 1
Jehaytois
 
Weywertz
 
   
1 3
JS Fizoise
 
Elsautoise
 
   
2 1
Mélen-Micheroux
 
Pontisse Cite
 
   
2 0
Rechain
 
Sprimont-Comblain II
 
   
0 2
UCE Liège
 
Ster-Francorchamps
 
   
1 0
Alken
 
Bregel Sport
 
   
3 2
Groen Star Beek
 
Torpedo Hasselt
 
   
3 1
Herderen-Millen
 
Helson Helchteren
 
   
2 4
Herkol
 
Schoonbeek-Beverst
 
   
2 0
Verbroedering Maasmechelen
 
KFC Eksel
 
   
1 4
Zepperen-Brustem
 
Achel
 
   
3 0
Zonhoven United
 
Herk
 
   
2 4
Ethe Belmont
 
Lorraine Arlon
 
   
1 2
Fernelmont-Hemptinne
 
Malonne
 
   
0 0
Flavion-Morialmé
 
Biesme
 
   
1 4
Loyers
 
Meux II
 
   
1 0
Nismes
 
Grand-Leez
 
   
2 1
ES de la Molignée
 
Andennais
 
   
1 5
Ardennen
 
Eendracht Aalter
 
   
0 3
Drongen
 
Dendermonde
 
   
1 0
Eendracht Zele
 
SK Denderhoutem
 
   
2 2
Grembergen
 
Berlare
 
   
0 3
Latem
 
St-Joris Sleidinge
 
   
4 3
Lokeren Doorslaar
 
Excelsior Mariakerke
 
   
1 1
Munkzwalm
 
Elene-Grotenberge
 
   
3 1
Racing Waregem
 
Rumbeke
 
   
0 1
SC Zonnebeke
 
Sassport Boezinge
 
   
0 5
Sparta Heestert
 
Lauwe
 
   
1 1
Cercle Brugge U21
 
Club Brugge U21
 
0 2
0 2
Ganshoren
 
Solières Sport
 
   
0 1
Hamoir
 
Couvin-Mariembourg
 
   
2 2
RES Durbuy
 
Warnant
 
   
0 5
Waremme
 
Meux
 
   
1 2
Acren
 
Rebecq
 
   
2 1
Jette
 
Stockay-Warfusée
 
   
0 2
Verlaine
 
US Givry
 
   
0 2
Gent-Zeehaven
 
Merelbeke
 
   
0 0
Olsa Brakel
 
Toekomst Menen
 
   
1 1
Oudenaarde
 
RFC Wetteren
 
   
3 2
Ronse
 
Harelbeke
 
   
2 2
Sparta Petegem
 
Gullegem
 
   
2 3
Voorwaarts Zwevezele
 
Ninove
 
   
1 2
Westhoek
 
Lokeren-Temse
 
   
0 1
Zelzate
 
Dikkelvenne
 
   
0 0
Diegem Sport
 
Pepingen-Halle
 
   
0 3
Eendracht Aalst
 
Cappellen
 
   
4 2
Hades
 
Lyra-Lierse Berlaar
 
   
0 4
Heur Tongeren
 
Hoogstraten
 
   
0 6
KSC City Pirates
 
Londerzeel
 
   
1 2
Olympia Wijgmaal
 
Bocholt
 
   
0 1
Spouwen-Mopertingen
 
Berchem Sport
 
   
4 1
Braine
 
Gosselies Sports
 
   
1 1
Schaerbeek-Evere
 
PAC Buzet
 
   
1 1
Stockel
 
Ostiches
 
   
0 1
Aywaille
 
Habay-la-Neuve
 
   
1 5
Gouvy
 
Wanze / Bas-Oha
 
   
0 0
Jodoigne
 
Herstal
 
   
4 1
Richelle United
 
Stade Disonais
 
   
4 1
Sprimont-Comblain
 
Raeren-Eynatten
 
   
5 1
Anzegem
 
Erpe-Mere United
 
   
0 2
Lochristi
 
Sint-Niklaas
 
   
4 0
Oostkamp
 
Avanti
 
   
5 2
Rhodienne-De Hoek
 
Eppegem
 
   
1 1
Tempo Overijse
 
Jong Lede
 
   
1 0
VW Hamme
 
FC Lebbeke
 
   
1 1
Torhout
 
Voorde Appelterre
 
   
3 2
Wolvertem Merchtem
 
Svelta Melsele
 
   
1 2
De Kempen
 
Esperanza Pelt
 
   
0 4
Diest
 
Racing Mechelen
 
   
0 1
Eendracht Termien
 
Beringen
 
   
1 2
Nijlen
 
Sint-Lenaarts
 
   
2 1
Wellen
 
Lille
 
   
2 3
Witgoor Sport
 
Turnhout
 
   
0 1
Altitude
 
San Pedro Pirates
 
   
1 0
ASPAC
 
UPI-ONM
 
   
2 1
Djeffa
 
JAC
 
   
1 1
Dragons
 
USSK
 
   
0 1
Eternel
 
Sitatunga
 
   
2 0
Panthères
 
Cavaliers
 
   
2 2
Réal Sport
 
Tukunnin
 
   
0 1
Soleil
 
Espoir Savalou
 
   
0 2
Tonnerre
 
Hodio
 
   
1 0
Robin Hood
 
Southampton Rangers
 
   
9 0
North Village Rams
 
X-Roads Warriors
 
   
3 0
Somerset Eagles
 
PHC Zebras
 
   
1 6
St. George's Colts
 
Devonshire Cougars
 
   
2 2
Aurora
 
Santa Cruz
 
1 1
4 1
Torre Fuerte
 
Club Universitario
 
1 2
2 3
San Antonio Bulo Bulo
 
García Ágreda
 
0 2
2 2
Ciudad Nueva Santa Cruz
 
Universitario de Vinto
 
0 1
0 1
GOSK Gabela
 
Bratstvo Gracanica
 
   
2 2
TOSK Tesanj
 
Orasje
 
   
3 1
Travnik
 
Buducnost Banovici
 
   
0 2
Posusje
 
Tuzla City
 
0 0
1 1
Rudar Prijedor
 
Zeljeznicar
 
1 1
2 2
Gilport Lions
 
Prisons XI
 
1 2
2 2
Sua Flamingoes
 
Mogoditshane Fighters
 
   
2 2
Atletico-MG U20
 
Internacional U20
 
0 0
0 1
Barbalha
 
Floresta
 
1 0
1 0
FC Atlético Cearense
 
União CE
 
2 0
3 1
Santo Ângelo
 
Glória
 
   
0 3
Rio Grande
 
Grêmio B
 
   
0 3
Botafogo SP II
 
São Bernardo
 
1 0
2 0
Figueirense
 
Marcílio Dias
 
0 0
0 0
Hercílio Luz
 
Juventus SC
 
0 1
1 2
Guarany de Bagé
 
Brasil Farroupilha
 
2 0
2 0
Lajeadense
 
União RS
 
   
1 1
Fluminense
 
Sport Recife
 
0 0
1 0
Atlético Mineiro
 
América Mineiro
 
0 0
1 0
Bragantino
 
Athletico PR
 
0 0
0 2
Santos
 
Palmeiras
 
0 1
0 2
Bahia
 
São Paulo
 
0 0
1 0
Ceará
 
Cuiabá
 
0 0
1 0
Vasco da Gama
 
Botafogo
 
0 3
0 4
Sampaio Corrêa
 
Brasil de Pelotas
 
0 0
2 1
Vila Nova
 
Guarani
 
1 0
2 2
Ponte Preta
 
CRB
 
1 0
1 0
Novorizontino
 
Manaus
 
0 0
2 0
Tombense
 
Ypiranga Erechim