Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Bełchatów
 
Radunia Stężyca
 
 
 
 
Garbarnia Kraków
 
Sokół Ostróda
 
 
 
 
Lech Poznań II
 
Stal Rzeszów
 
 
 
 
Avia Swidnik
 
Wisłoka Dębica
 
 
 
 
Cracovia Kraków II
 
Sokół Sieniawa
 
 
 
 
Elana Toruń
 
Pogoń Nowe Skalmierzyce
 
 
 
 
Gać Oława
 
Miedź Legnica II
 
 
 
 
Gwarek Tarnowskie Góry
 
Górnik Zabrze II
 
 
 
 
Jarota Jarocin
 
Bałtyk Gdynia
 
 
 
 
Kluczbork
 
Goczałkowice Zdrój
 
 
 
 
Legia Warszawa II
 
Lechia T. Mazowiecki
 
 
 
 
ŁKS Łódź II
 
Jagiellonia II
 
 
 
 
Pawłowice Śląskie
 
Carina Gubin
 
 
 
 
Pelikan Łowicz
 
Swit
 
 
 
 
Pilica Białobrzegi
 
Kutno
 
 
 
 
Pogon Szczecin II
 
Polonia Środa
 
 
 
 
Polonia Bytom
 
Odra Wodzislaw Slaski
 
 
 
 
Przodkowo
 
Starogard Gdański
 
 
 
 
Rekord Bielsko-Biała
 
Brzeg
 
 
 
 
Ślęza Wrocław
 
Warta Gorzow
 
 
 
 
Stal Stalowa Wola
 
Korona Rzeszow
 
 
 
 
Stargard Szczeciński
 
Baltyk Koszalin
 
 
 
 
Wisla Sandomierz
 
Unia Tarnów
 
 
 
 
Wissa Szczuczyn
 
Unia Skierniewice
 
 
 
 
Zagłębie Lubin II
 
Piast Żmigród
 
 
 
 
Zawisza Bydgoszcz
 
Unia Janikowo
 
 
 
 
Gornik Z. U18
 
Jagiellonia U18
 
 
 
 
Polonia Warszawa U18
 
Arka Gdynia U18
 
 
 
 
Raków Częstochowa U18
 
Slask U18
 
 
 
 
Stal Rzeszów U18
 
Lech Poznan U18
 
 
 
 
Warta Poznań U18
 
Pogon Szczecin U18
 
 
 
 
Wisla U18
 
Legia U18
 
 
 
 
Zaglebie U18
 
Cracovia U18
 
 
 
 
Leczna W
 
Bydgoszcz W
 
 
 
 
Alaniya Vladikavkaz
 
Yenisey
 
 
 
 
Baltika
 
Akron
 
 
 
 
Dolgie Prudy
 
Krasnodar II
 
 
 
 
Fakel
 
Orenburg
 
 
 
 
Metallurg Lipetsk
 
Neftekhimik
 
 
 
 
SKA Khabarovsk
 
KAMAZ
 
 
 
 
Spartak Moskva II
 
Urozhay
 
 
 
 
Tekstilshchik
 
Torpedo Moskva
 
 
 
 
Tom' Tomsk
 
Veles
 
 
 
 
Volgar Astrakhan
 
Rotor Volgograd
 
 
 
 
León W
 
Atlético San Luis W
 
 
 
 
Académico Murcia U19
 
Real Murcia U19 II
 
 
 
 
Beniaján U19
 
Ranero U19
 
 
 
 
Cartagena FC U19 II
 
Lorquí U19
 
 
 
 
EF Murcia Promesas U19
 
Torre Pacheco U19
 
 
 
 
EF San Miguel U19
 
Puente Tocinos U19
 
 
 
 
Guadalupe U19
 
CFB Totana U19
 
 
 
 
Lorca CFB U19
 
FC Cartagena U19 II
 
 
 
 
Lorca Deportiva U19
 
Mar Menor U19
 
 
 
 
Pinatar U19
 
Archena U19 II
 
 
 
 
UCAM Murcia U19
 
Yecla U19
 
 
 
 
Alianza II
 
Tauro II
 
 
 
 
Servette Chênois W
 
Basel W
 
 
 
 
St. Gallen W
 
Luzern W
 
 
 
 
Young Boys W
 
Aarau W
 
 
 
 
Yverdon W
 
Lugano W
 
 
 
 
Zurich W
 
Grasshopper W
 
 
 
 
Winterthur W
 
Oerlikon / Polizei W
 
 
 
 
Avanhard
 
Ahrobiznes Volochysk
 
 
 
 
Hirnyk
 
Hirnyk-Sport
 
 
 
 
Metal Kharkiv
 
Prykarpattia
 
 
 
 
Obolon'-Brovar
 
Uzhhorod
 
 
 
 
Olimpik Donetsk
 
Nyva Ternopil'
 
 
 
 
Polessya
 
Kremin'
 
 
 
 
Volyn
 
Alians Lypova Dolyna
 
 
 
 
VPK-Ahro Shevchenkivka
 
Podillya Khmelnytskyi
 
 
 
 
Chernomorets
 
Mashuk-KMV
 
 
 
 
Dinamo Stavropol'
 
Spartak Nal'chik
 
 
 
 
Forte Taganrog
 
Kuban Kholding
 
 
 
 
Makhachkala
 
Alaniya Vladikavkaz II
 
 
 
 
Rotor-2
 
Druzhba
 
 
 
 
Tuapse
 
Anzhi
 
 
 
 
CSKA Moscow W
 
Krasnodar W
 
 
 
 
Rostov W
 
Ryazan VDV W
 
 
 
 
Rubin Kazan W
 
Yenisey W
 
 
 
 
Zenit W
 
Chertanovo W
 
 
 
 
Zvezda 2005 W
 
Lokomotiv Moscow W
 
 
 
 
AFSK Kyiv
 
Dinaz Vyshhorod
 
 
 
 
Chernihiv
 
Rubikon
 
 
 
 
Karpaty
 
MSK Dnipro Cherkasy
 
 
 
 
Karpaty Halych
 
Munkács
 
 
 
 
Livyi Bereh
 
Lyubomyr Stavyshche
 
 
 
 
LNZ Cherkasy
 
Epitsentr Dunayivtsi
 
 
 
 
Nyva Vinnytsya
 
Chayka
 
 
 
 
Metalurh Zaporizhya
 
Balkany Zorya
 
 
 
 
Peremoga
 
Yarud Mariupol'
 
 
 
 
Real Pharm
 
Vovchansk
 
 
 
 
Skoruk Tomakivka
 
SK Poltava
 
 
 
 
Sumy
 
Krystal
 
 
 
 
Tavriya
 
Mykolaiv
 
 
 
 
Trostianets
 
Nikopol
 
 
 
 
Viktoriya Mykolaivka
 
Enerhiya Nova Kakhovka
 
 
 
 
Buducnost Popovac
 
Sloga Leskovac
 
 
 
 
Dinamo Vranje
 
Brzi Brod
 
 
 
 
Dubocica
 
Vlasina
 
 
 
 
Jagodina
 
Jedinstvo Paraćin
 
 
 
 
Meševo
 
Radnički Svilajnac
 
 
 
 
Pčinja Trgovište
 
Radnički Pirot
 
 
 
 
Rembas
 
Timočanin
 
 
 
 
Trajal Krusevac
 
Hajduk Veljko
 
 
 
 
LASK Crvena Zvezda W
 
Požarevac W
 
 
 
 
Mašinac Niš W
 
Vojvodina W
 
 
 
 
Sloga Radnički W
 
Zvezda B 2018 W
 
 
 
 
Subotica W
 
Kanjiža W
 
 
 
 
Dinamo Brest W
 
Dinamo-BGU W
 
 
 
 
Gomel W
 
ABFF U19 W
 
 
 
 
Minsk FK W
 
Neman W
 
 
 
 
Vitebsk W
 
Dnepr Mogilev W
 
 
 
 
Zorka-BDU W
 
Bobruichanka W
 
 
 
 
Costa del Este II
 
Panamá City
 
 
 
 
Honduras
 
Panama
 
 
 
 
Ba
 
Nadroga
 
 
 
 
Mazatlán W
 
Toluca W
 
 
 
 
Canada
 
Costa Rica
 
 
 
 
United States
 
Mexico
 
 
 
 
El Salvador
 
Jamaica
 
 
 
 
Osaka
 
Honda Lock
 
 
 
 
Tokyo Musashino City
 
Kochi United
 
 
 
 
Albirex Niigata
 
Ehime
 
 
 
 
Renofa Yamaguchi
 
Giravanz Kitakyushu
 
 
 
 
V-Varen Nagasaki
 
Tochigi
 
 
 
 
Busan Transportation
 
Paju Citizen
 
 
 
 
Changwon City
 
Hwaseong
 
 
 
 
Daejeon Korail
 
Cheongju
 
 
 
 
Gangneung City
 
Cheonan City
 
 
 
 
Gimhae City
 
Gimpo
 
 
 
 
Gyeongju HNP
 
Yangju Citizen
 
 
 
 
Mokpo City
 
Pyeongtaek Citizen
 
 
 
 
Blacktown City
 
Central Coast Mariners
 
 
 
 
Siheung Citizen
 
Chuncheon
 
 
 
 
Hamilton Olympic
 
Macarthur
 
 
 
 
Ryūkyū
 
JEF United
 
 
 
 
Boeung Ket
 
Cambodia Tiger
 
 
 
 
National Defense
 
Nagacorp
 
 
 
 
Soltilo Angkor
 
Prey Veng
 
 
 
 
Visakha
 
Phnom Penh Crown
 
 
 
 
Assumption United
 
Bang Pa-in
 
 
 
 
Grakcu Sai Mai United
 
Bangkok
 
 
 
 
Hua Hin City
 
Kanjanapat Group
 
 
 
 
Inter Bangkok
 
Nonthaburi
 
 
 
 
Kasem Bundit University
 
Chamchuri United
 
 
 
 
Khonkaen Mordindang
 
Huai Thalaeng United
 
 
 
 
Rayong United
 
ACDC
 
 
 
 
Royal Thai Fleet
 
Banbueng
 
 
 
 
Samut Prakan
 
Siam
 
 
 
 
Samut Songkhram
 
Saraburi United
 
 
 
 
Sisaket United
 
Yasothon
 
 
 
 
Udon United
 
Sisaket
 
 
 
 
Suzuka Unlimited
 
Veertien Mie
 
 
 
 
Sa Kaeo City
 
Cha Choeng Sao
 
 
 
 
Frýdek-Místek
 
Dolní Benešov
 
 
 
 
Viktoria Otrokovice
 
Banik Ostrava II
 
 
 
 
GKS Katowice W
 
Czarni Sosnowiec W
 
 
 
 
Marino U19
 
Maspalomas U19
 
 
 
 
Borussia Bocholt W
 
Wolfsburg II W
 
 
 
 
Kahta 02 Spor
 
Kütahyaspor
 
 
 
 
Sancaktepe Belediye
 
Arnavutköy Belediyespor
 
 
 
 
Çarşambaspor
 
Elaziz Belediyespor
 
 
 
 
Darıca Gençlerbırlığı
 
Kestelspor
 
 
 
 
Düzcespor
 
76 Iğdır Belediyespor
 
 
 
 
Halide Edip Adıvar
 
Kızılcabölükspor
 
 
 
 
Kuşadasıspor
 
Hacettepe
 
 
 
 
Şile Yıldızspor
 
Siirt Il Ozel Idaresi
 
 
 
 
Yeni Altındağ BS
 
Yeni Orduspor
 
 
 
 
Yeşilyurt Belediyespor
 
Bayrampaşaspor
 
 
 
 
Yomraspor
 
Erzin Belediyespor
 
 
 
 
İçelspor
 
Gümüşhanespor
 
 
 
 
Ytterhogdal
 
Bergnasets
 
 
 
 
Prva Iskra
 
Jedinstvo Su
 
 
 
 
Teleoptik
 
Leštane
 
 
 
 
Nakhon Pathom
 
Chainat Hornbill
 
 
 
 
Bolton Wanderers U18
 
Preston North End U18
 
 
 
 
Morecambe U18
 
Tranmere Rovers U18
 
 
 
 
Southend United U18
 
Stevenage U18
 
 
 
 
Svay Rieng
 
Kirivong Sok Sen Chey
 
 
 
 
Akademia Piłkarska LG
 
Rekord Bielsko-Biala W
 
 
 
 
Mks Olimpia Szczecin W
 
UKS SMS Lodz W
 
 
 
 
UJ Krakow W
 
Medyk Konin W
 
 
 
 
Vorarlberg U18
 
St. Pölten U18
 
 
 
 
Farense
 
Trofense
 
 
 
 
La Oliva U19
 
Sobradillo U19
 
 
 
 
Las Zocas U19
 
Águilas SA U19
 
 
 
 
Orientación Marítima U19
 
Atlético GC U19
 
 
 
 
San José U19
 
Victoria U19
 
 
 
 
Tenerife U19
 
Juventud Laguna U19
 
 
 
 
Arucas
 
Lanzarote
 
 
 
 
Unión Viera
 
La Cuadra
 
 
 
 
Ayutthaya United
 
Customs United
 
 
 
 
Navy
 
Lamphun Warrior
 
 
 
 
Nongbua Pitchaya FC
 
PT Prachuap FC
 
 
 
 
Police Tero FC
 
Suphanburi Football Club
 
 
 
 
Dieren W
 
AZSV II W
 
 
 
 
Cheltenham Town U18
 
Oxford United U18
 
 
 
 
Exeter City U18
 
Bristol Rovers U18
 
 
 
 
Forest Green Rovers U18
 
Portsmouth U18
 
 
 
 
Harrogate Town U18
 
Doncaster Rovers U18
 
 
 
 
Huddersfield Town U18
 
Lincoln City U18
 
 
 
 
Leyton Orient U18
 
Cambridge United U18
 
 
 
 
Milton Keynes Dons U18
 
Gillingham U18
 
 
 
 
Newport County U18
 
AFC Bournemouth U18
 
 
 
 
Northampton Town U18
 
Luton Town U18
 
 
 
 
Oldham Athletic U18
 
Accrington Stanley U18
 
 
 
 
Plymouth Argyle U18
 
Swindon Town U18
 
 
 
 
Rochdale U18
 
Fleetwood Town U18
 
 
 
 
Rotherham U18
 
Scunthorpe United U18
 
 
 
 
Salford City U18
 
Carlisle United U18
 
 
 
 
Sutton United U18
 
AFC Wimbledon U18
 
 
 
 
Walsall U18
 
Port Vale U18
 
 
 
 
Heist W
 
Irlande-Auderghem W
 
 
 
 
BG Pathum United
 
Samut Prakan City
 
 
 
 
Blackpool U18
 
Shrewsbury Town U18
 
 
 
 
Zagłębie Sosnowiec
 
Chrobry Głogów
 
 
 
 
Swift '64 W
 
Oranje Nassau W
 
 
 
 
Al Ittifaq U19
 
Al Ittihad U19
 
 
 
 
Al Jeel U19
 
Al Fateh U19
 
 
 
 
Al Khaleej U19
 
Ohod U19
 
 
 
 
Al Quadisiya U19
 
Al Faisaly U19
 
 
 
 
Banska Bystrica
 
Skalica
 
 
 
 
Dubnica
 
Petržalka akadémia
 
 
 
 
Futura Humenne
 
FK Košice
 
 
 
 
Námestovo
 
Slavoj Trebišov
 
 
 
 
Partizán Bardejov
 
Púchov
 
 
 
 
Hutnik Krakow
 
Ruch Chorzów
 
 
 
 
Pogon Grodzisk Mazowiecki
 
Wigry Suwałki
 
 
 
 
Pogoń Siedlce
 
Znicz Pruszków
 
 
 
 
Śląsk Wrocław II
 
Olimpia Elbląg
 
 
 
 
Botev Novi Pazar
 
Sportist General Toshevo
 
 
 
 
Chernolomets
 
Spartak Varna II
 
 
 
 
Dorostol
 
Lokomotiv Ruse
 
 
 
 
Dunav 2010
 
Ludogorets III
 
 
 
 
Septemvri Tervel
 
Chernomorets Balchik
 
 
 
 
Svetkavitsa Targovishte
 
Ustrem Donchevo
 
 
 
 
Volov Shumen
 
Riltsi
 
 
 
 
Bansko
 
Levski Chepintsi
 
 
 
 
Botev Ihtiman
 
Chavdar Etropole
 
 
 
 
Kostinbrod
 
Slivnishki geroy
 
 
 
 
Kyustendil
 
Granit Vladaya
 
 
 
 
Nadezhda Dobroslavtsi
 
Oborishte
 
 
 
 
Pirin Gotse Delchev
 
Balkan Botevgrad
 
 
 
 
Pirin Razlog
 
Pirin Blagoevgrad II
 
 
 
 
Rilski Sportist
 
Hebar II
 
 
 
 
Septemvri Sofia II
 
Vitosha Bistritsa
 
 
 
 
Vihren
 
Belasitsa
 
 
 
 
Chełmianka Chełm
 
Czarni Połaniec
 
 
 
 
Falubaz Zielona Góra
 
Karkonosze Jelenia Góra
 
 
 
 
Legionovia Legionowo
 
Polonia Warszawa
 
 
 
 
Olimpia Grudziądz
 
Świt Skolwin
 
 
 
 
Orleta Radzyn Podlaski
 
Siarka Tarnobrzeg
 
 
 
 
Wikielec
 
Błonianka Błonie
 
 
 
 
Ceahlaul Piatra Neamt
 
Bucovina Radauti
 
 
 
 
CSM Bacău
 
Foresta Suceava
 
 
 
 
Dante Botoşani
 
Hușana Huși
 
 
 
 
Paşcani
 
Şomuz Fălticeni
 
 
 
 
SJ Vaslui
 
Ştiinţa Miroslava
 
 
 
 
1910 Oradea
 
Someşul Dej
 
 
 
 
CSM Satu Mare
 
CFR Cluj II
 
 
 
 
FCM Baia Mare
 
Progresul Şomcuţa Mare
 
 
 
 
Sânmartin
 
Luceafărul Oradea
 
 
 
 
Sportul Simleu
 
SCM Zalău