Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Maliqi
 
Butrinti Sarandë
 
1 1
1 1
Bulqiza
 
Shënkolli
 
   
2 2
Gramshi
 
Ada Velipojë
 
   
2 0
Klosi
 
Elbasani
 
   
0 1
Luzi 2008
 
Murlani
 
   
1 0
Oriku
 
Internacional Tirana
 
   
8 0
Veleçiku Koplik
 
Iliria Fushë-Krujë
 
   
1 0
Skënderbeu W
 
Lushnja W
 
   
3 1
Skënderbeu Korçë
 
Kukësi
 
0 0
2 1
Tirana
 
Dinamo Tirana
 
1 0
4 0
ES Sétif U21
 
ASO Chlef U21
 
0 0
1 0
NA Hussein Dey U21
 
JS Kabylie U21
 
0 1
2 1
Paradou AC U21
 
CR Belouizdad U21
 
0 0
0 2
RC Arbaâ U21
 
HB Chelghoum Laïd U21
 
0 1
0 1
CS Constantine
 
NC Magra
 
0 0
1 0
Extremenya
 
UE Sant Julia II
 
   
5 0
Cubango
 
CD Lunda-Sul
 
   
0 0
Académica do Lobito
 
Wiliete
 
   
0 2
Interclube
 
Kabuscorp
 
2 0
2 2
Colegiales
 
Sacachispas
 
0 0
0 1
Comunicaciones
 
San Miguel
 
0 0
2 2
Defensores Unidos
 
Cañuelas
 
1 1
1 4
Deportivo Armenio
 
Deportivo Merlo
 
0 0
1 2
Fénix
 
Acassuso
 
0 3
0 5
Los Andes
 
JJ Urquiza
 
0 1
1 2
UAI Urquiza
 
Talleres Remedios
 
0 0
2 0
Villa San Carlos
 
Flandria
 
0 0
0 1
Atlético Rafaela
 
Guillermo Brown
 
0 1
0 1
Atletico Mitre
 
Atlanta
 
1 0
1 1
Tristán Suárez
 
Defensores de Belgrano
 
0 0
0 0
Estudiantes Caseros
 
Chacarita Juniors
 
0 0
1 0
Quilmes
 
San Martín Tucumán
 
0 0
0 0
Alvarado
 
Nueva Chicago
 
1 0
4 0
Deportivo Morón
 
Almagro
 
1 0
1 0
General Lamadrid
 
Central Córdoba
 
0 0
0 0
Real Pilar
 
Excursionistas
 
1 1
2 1
Lanús
 
Estudiantes
 
1 1
1 1
Colón
 
Platense
 
1 0
3 0
Godoy Cruz
 
Talleres Córdoba
 
0 0
0 2
Independiente
 
Arsenal de Sarandi
 
2 0
3 0
Atlético Tucumán
 
Racing Club
 
0 0
0 2
Ararat-Armenia
 
Noravank
 
1 0
2 1
United
 
Dakota
 
   
0 7
Caravel
 
RCA
 
1 3
1 4
Mt Druitt Town
 
Wollongong Wolves
 
0 1
0 3
Olympic
 
Queensland Lions
 
0 0
1 3
Admira
 
Ried
 
1 0
1 2
Austria Wien
 
Salzburg
 
0 0
0 1
Hartberg
 
Austria Klagenfurt
 
0 2
0 2
Liefering
 
Blau-Weiß Linz
 
0 0
0 0
Vorwärts Steyr
 
Dornbirn
 
2 1
4 1
Tirol U18
 
Austria Wien U18
 
   
1 3
Wolfsberger AC U18
 
Vorarlberg U18
 
   
1 2
Burgenland U18
 
Rapid Wien U18
 
   
2 0
Admira U18
 
Ried U18
 
   
6 1
St. Pölten U18
 
Red Bull Akademie U18
 
   
1 3
Sturm Graz U18
 
LASK Juniors OÖ U18
 
   
1 1
Güssing
 
Deutschkreutz
 
   
3 3
Klingenbach
 
Oberpetersdorf
 
   
2 0
Leithaprodersdorf
 
Horitschon
 
   
3 0
Markt Allhau
 
Pinkafeld
 
   
2 0
Ritzing
 
Oberwart / Rotenturm
 
   
3 0
St. Margarethen
 
Siegendorf
 
   
1 3
Ferlach
 
ASK Klagenfurt
 
   
0 2
Kraig
 
Bleiburg
 
   
1 1
St. Jakob Rosental
 
Wolfsberg
 
   
1 2
Völkermarkt
 
Admira Villach
 
   
1 1
Lendorf
 
St. Andrä
 
   
5 1
Retz
 
Ardagger
 
   
0 0
Spratzern
 
USC Rohrbach
 
   
0 1
Mannersdorf
 
Schrems
 
   
0 0
Bad Schallerbach
 
Donau Linz
 
   
2 0
Grün Weiß Micheldorf
 
Union Perg
 
   
6 1
Oedt
 
Weißkirchen / Allhaming
 
   
1 1
St. Martin i.M.
 
Pöttinger Grieskirchen
 
   
6 1
Zebau Bad Ischl
 
St. Valentin
 
   
4 4
Mondsee
 
SPG Kornspitz Pregarten
 
   
0 1
Siezenheim
 
ÖTSU Hallein
 
   
2 4
Hitthaller St. Michael
 
Frauental
 
   
0 3
Höchst
 
Fussach
 
   
4 0
Hörbranz
 
Rheindorf Altach II
 
   
0 0
Lochau
 
Bezau
 
   
4 0
Alberschwende
 
Blau-Weiß Feldkirch
 
   
5 1
Göfis
 
Schruns
 
   
2 1
Lustenau
 
Meiningen
 
   
3 4
Nenzing
 
Ludesch
 
   
5 0
Bizau
 
Andelsbuch
 
   
1 3
ASV 13
 
Favoritner AC
 
   
1 0
Dinamo Helfort
 
Ostbahn XI
 
   
3 0
Donaufeld
 
Union Mauer
 
   
0 3
Stadlau
 
Post
 
   
1 0
Wienerberg
 
Donau
 
1 0
3 1
Wolfsberger AC II
 
Allerheiligen
 
0 1
0 1
Gurten
 
Bad Gleichenberg
 
0 0
2 1
Wels
 
Weiz
 
1 0
1 0
Anif
 
Grödig
 
   
1 0
Austria Salzburg
 
Pinzgau Saalfelden
 
   
3 2
Kuchl
 
Salzburger AK
 
   
4 1
Seekirchen
 
Bischofshofen
 
   
3 0
Wals-Grünau
 
TSV St. Johann
 
   
0 2
Hall
 
SV Innsbruck
 
1 1
1 1
SVG Reichenau
 
Imst
 
0 0
0 0
Kufstein
 
Wattens II
 
1 1
4 1
Rot-Weiß Rankweil
 
Röthis
 
0 0
1 1
Rotenberg
 
Dornbirner SV
 
1 1
1 1
Schwarz-Weiß Bregenz
 
Lauterach
 
0 0
0 0
Hohenems
 
Admira Dornbirn
 
1 1
2 1
Sabah
 
Zira
 
3 1
3 3
Keşlə FK
 
Neftçi
 
1 2
3 2
Al Riffa
 
East Riffa
 
0 1
1 1
Belshina
 
Gomelzheldortrans
 
2 1
4 2
Baranovichi
 
Orsha
 
0 0
1 1
Dnepr Mogilev
 
Arsenal
 
0 0
1 0
BGU Minsk
 
Dnepr Mogilev II
 
   
2 1
DYuSSh-3 Pinsk
 
Dinamo Malorita
 
   
2 2
Osipovichy
 
BC Maxline
 
   
2 4
FC Ostrovets
 
Partizan Salihorsk
 
   
3 0
Ynergetyk-BDU
 
Minsk
 
0 1
1 1
BATE
 
Dinamo Minsk
 
0 0
1 1
Shakhtyor
 
Slutsk
 
1 0
1 1
Slavia Res.
 
Neman Grodno Res.
 
0 3
0 7
Isloch Res.
 
Gomel Res.
 
3 1
5 1
Smorgon Res.
 
Dinamo Brest Res.
 
2 0
4 4
Sputnik Res.
 
Torpedo Zhodino Res.
 
   
0 3
Dnepr Mogilev W
 
Minsk FK W
 
   
1 4
Neman W
 
Zorka-BDU W
 
   
1 0
Wuustwezel W
 
Mechelen W
 
   
0 6
RFC de Liege W
 
Moldavo W
 
   
2 1
Kontich W
 
Genk II W
 
   
3 4
Chastre W
 
Standard Liège II W
 
   
1 4
Renaissance Mons 44 W
 
Eva's Tienen W
 
   
0 1
Anderlecht II W
 
Voorwaarts Zwevezele W
 
   
2 3
La Louvière Centre
 
Dessel Sport
 
1 2
1 5
Mandel United
 
Liège
 
0 0
0 1
Olympic Charleroi
 
Dender
 
1 1
2 2
Patro Eisden
 
Francs Borains
 
   
1 0
Tienen
 
Knokke
 
2 0
3 1
Thes Sport
 
Heist
 
1 0
2 2
Royal Excel Mouscron
 
Deinze
 
2 0
2 0
AS Eupen
 
Zulte-Waregem
 
1 1
1 1
Kortrijk
 
Beerschot-Wilrijk
 
0 0
1 1
Mechelen
 
Sint-Truiden
 
0 1
0 1
Union Saint-Gilloise
 
Sporting Charleroi
 
3 0
4 0
K. Kontich
 
Kalmthout
 
   
1 0
Vorselaar
 
Ternesse
 
   
1 1
Eendracht Zoersel
 
Wezel
 
   
0 8
La Calamine
 
Malmundaria
 
   
1 0
Beaufays
 
FC Du Geer
 
   
4 1
Aubange
 
Longlier
 
   
0 2
Bastogne
 
La Roche
 
   
0 2
Jeunesse Freylangeoise
 
Meix-Devant-Virton
 
   
1 1
Libramont
 
Florenville
 
   
5 3
Sartoise
 
Vaux-Noville
 
   
1 1
Beauraing
 
Ciney
 
   
0 7
RC Lauwe
 
Eendracht Wervik
 
   
1 1
Meulebeke
 
Roeselare Daisel
 
   
0 2
Diksmuide
 
Wielsbeke
 
   
2 3
Tubize
 
La Louvière
 
   
1 5
Houtvenne
 
Sporting Hasselt
 
   
0 3
Egem Pittem W
 
Bredene W
 
   
2 0
Sibret W
 
White Star Woluwe II W
 
   
1 0
Vosselaar W
 
Heist W
 
   
4 1
Bosdam Beveren W
 
Svelta Melsele W
 
   
1 1
Eendracht Mazenzele W
 
Renaissance Mons 44 II W
 
   
7 1
Irlande-Auderghem W
 
Aywaille W
 
   
5 0
Loyers W
 
Olympic Charleroi W
 
   
6 1
Mechelen II W
 
Alken W
 
   
4 0
Sottegem W
 
Havinnes W
 
   
0 2
VVC Brasschaat W
 
Chastre II W
 
   
4 2
Wolvertem Merchtem W
 
Olsa Brakel W
 
   
2 0
Gent W
 
Club Brugge W
 
2 0
3 1
Eendracht Aalst W
 
RSC Anderlecht W
 
0 3
0 5
Zulte-Waregem W
 
White Star Woluwé W
 
2 0
3 0
Aische
 
Entité Manageoise
 
   
1 1
Albert Quévy-Mons
 
Rapid Symphorinois
 
   
1 1
Jeunesse Tamines
 
Binche
 
   
2 0
Tournai
 
Union Namur
 
   
0 1
Marloie Sport
 
Huy
 
   
2 0
Onhaye
 
Rochefort
 
   
5 1
Oppagne-Wéris
 
Mormont
 
   
3 2
Weerstand Koersel
 
Betekom
 
   
1 3
Zwarte Leeuw
 
Berlaar-Heikant
 
   
1 1
Caesar Ridge
 
Wagiya
 
   
1 3
ASOS
 
ASVO
 
   
0 1
Buffles
 
Dynamo Unacob
 
   
2 0
Dadjè
 
Energie
 
   
0 0
Dynamique Djougou
 
Damissa
 
   
0 0
JSP
 
Ayema
 
   
1 2
Loto Popo
 
Dynamo Abomey
 
   
2 1
Police Benin
 
AS Cotonou
 
   
0 5
EM Huanuni
 
Vaca Díez
 
1 0
2 1
Gorazde
 
Vis Kosova
 
   
1 0
Gradina Srebrenik
 
Igman Konjic
 
   
2 0
Mladost Doboj Kakanj
 
Rudar Kakanj
 
   
1 1
Radnik Hadžići
 
Jedinstvo Bihac
 
2 0
2 1
Tomislav
 
Zvijezda Gradačac
 
   
1 0
Budućnost Pilica
 
Borac Kozarska Dubica
 
   
1 0
Kozara Gradiska
 
Podrinje Janja
 
   
4 0
Krupa na Vrbasu
 
Ljubic Prnjavor
 
   
4 1
Modrica
 
Drina Zvornik
 
   
3 0
Sloboda Novi Grad
 
Sloga Doboj
 
   
2 0
Tekstilac Derventa
 
Sutjeska Foca
 
   
0 0
Zvijezda '09 Brgule
 
Omarska
 
   
5 2
Leotar
 
Siroki Brijeg
 
1 1
1 3
Radnik Bijeljina
 
Sarajevo
 
0 1
0 1
Zrinjski
 
Borac Banja Luka
 
4 0
4 1
BR Highlanders
 
Gaborone United
 
   
0 4
Extension Gunners
 
Orapa United
 
0 1
0 2
Police XI
 
Notwane
 
   
2 0
Township Rollers
 
Galaxy
 
   
1 0
Morupule Wanderers
 
Masitaoka
 
   
1 2
Campo Grande AC
 
Rio São Paulo
 
0 1
2 1
Goytacaz
 
Carapebus
 
1 0
1 0
Nova Cidade
 
7 de Abril
 
0 0
1 3
Olaria
 
São Gonçalo EC RJ
 
0 1
2 1
Serra Macaense
 
Perolas Negras
 
0 0
0 0
Serrano RJ
 
Duque de Caxias
 
0 0
0 1
Santa Cruz U20
 
Botafogo PB U20
 
   
2 2
Caucaia
 
Ceará B
 
   
2 1
Icasa
 
Pacatuba
 
   
4 0
Flamengo
 
Atlético GO
 
1 0
2 0
Corinthians
 
Fortaleza
 
0 0
1 0
Internacional
 
Grêmio
 
1 0
1 0
Londrina
 
Cruzeiro
 
0 0
0 1
Náutico
 
Coritiba
 
1 0
2 1
Operário PR
 
Goiás
 
0 0
1 1
Confiança
 
Brusque
 
0 1
3 2
Ituano
 
Botafogo PB
 
2 0
3 1
Paysandu
 
Criciúma
 
0 0
0 1
Campinense
 
Aparecidense
 
0 1
0 1
Chernomorets Balchik
 
Sportist General Toshevo
 
   
1 1
Dunav 2010
 
Botev Novi Pazar
 
   
5 0
Lokomotiv Ruse
 
Septemvri Tervel
 
   
0 0
Riltsi
 
Svetkavitsa Targovishte
 
   
2 1
Spartak Varna II
 
Volov Shumen
 
   
0 1
Ludogorets III
 
Chernolomets
 
   
2 0
Drenovets
 
Yantra Polski Trambesh
 
   
2 0
Etar VT II
 
Bdin
 
   
2 4
Juventus Malchika
 
Spartak Pleven
 
   
1 6
Lokomotiv Dryanovo
 
Lokomotiv Mezdra
 
   
1 0
Lokomotiv G. Oryahovitsa
 
Botev Vratsa II
 
   
2 1
Partizan