Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Elbasani
 
Luzi 2008
 
   
1 3
Flamurtari
 
Këlcyra
 
   
5 0
Gramozi Ersekë
 
Përmeti
 
   
3 2
Labëria
 
Luftëtari
 
   
4 2
Memaliaj
 
Devolli
 
   
0 2
Naftëtari Kuçovë
 
Albpetrol Patos
 
   
2 3
Sopoti Librazhd
 
Tepelena
 
   
4 0
Kinostudio W
 
Skënderbeu W
 
   
2 0
Apolonia W
 
Juban Danja W
 
   
10 2
Teuta W
 
KF Tirana W
 
   
0 6
Partizani Tirana
 
Egnatia Rrogozhinë
 
1 1
1 1
Teuta Durrës
 
Kastrioti Krujë
 
0 0
1 1
FC Santa Coloma II
 
Ranger's
 
   
1 2
Engordany II
 
Atlètic Club II
 
   
0 3
La Massana
 
Extremenya
 
   
0 1
Inter Club d'Escaldes
 
FC Santa Coloma
 
1 1
1 1
Ordino
 
Sant Julià
 
0 0
0 1
Atlètic Club d'Escaldes
 
Carroi
 
2 0
3 1
UE Santa Coloma
 
Engordany
 
0 0
1 0
CD Lunda-Sul
 
Interclube
 
   
0 2
Desportivo Huíla
 
Sporting de Benguela
 
   
1 1
1º de Agosto
 
Cubango
 
0 0
0 1
Wiliete
 
Sagrada Esperança
 
   
1 1
JJ Urquiza
 
Argentino Quilmes
 
2 1
3 1
Talleres Remedios
 
Comunicaciones
 
0 0
1 0
Brown de Adrogué
 
Barracas Central
 
1 1
1 2
San Telmo
 
Tristán Suárez
 
0 1
0 1
Almirante Brown
 
Quilmes
 
0 0
0 0
Guillermo Brown
 
Independiente Rivadavia
 
0 1
0 2
Defensores de Belgrano
 
Ferro Carril Oeste
 
0 0
0 2
Belgrano
 
Deportivo Maipú
 
1 0
1 0
Deportivo Español
 
Midland
 
1 0
2 1
Juventud Unida G.
 
Central Ballester
 
0 0
1 0
Puerto Nuevo
 
Argentino Rosario
 
0 1
0 3
Sportivo Barracas
 
Liniers
 
0 1
0 1
San Lorenzo Res.
 
Godoy Cruz Res.
 
0 0
0 1
Estudiantes La Plata Res
 
River Plate Res.
 
0 0
0 0
Talleres Córdoba Res.
 
Huracán Res.
 
0 0
0 0
San Lorenzo
 
Godoy Cruz
 
1 0
1 0
Unión Santa Fe
 
Rosario Central
 
2 1
3 1
Newell's Old Boys
 
Independiente
 
0 0
1 0
Estudiantes
 
River Plate
 
0 1
1 1
Olimpo
 
Independiente Chivilcoy
 
0 0
2 1
Sportivo Peñarol
 
Estudiantes de San Luis
 
1 0
1 0
Crucero del Norte
 
Boca Unidos
 
0 0
1 1
Def. de Pronunciamiento
 
Sarmiento Resistencia
 
1 1
1 2
Defensores Belgrano VR
 
Gimnasia y Tiro
 
1 1
1 1
Deportivo Camioneros
 
Villa Mitre
 
0 1
0 1
Huracán Las Heras
 
Ferro Carril Oeste LP
 
   
3 1
Juventud Unida Univ.
 
Sportivo Desamparados
 
1 0
2 0
Racing Córdoba
 
Gimnasia Concepción
 
1 0
1 0
Unión Sunchales
 
CDJU Gualeguaychu
 
0 0
0 1
Central Norte
 
Sportivo Las Parejas
 
1 0
1 0
Chaco For Ever
 
Douglas Haig
 
1 0
1 0
Van
 
Alashkert
 
0 2
0 4
Noah
 
BKMA
 
3 0
5 0
Dakota
 
Nacional
 
2 1
3 2
La Fama
 
United
 
   
3 2
Brisbane Roar II
 
Olympic
 
0 1
0 3
Sturm Graz
 
Wolfsberger AC
 
0 1
0 3
WSG Tirol
 
Austria Wien
 
0 0
1 1
Rapid Vienna
 
LASK Linz
 
1 1
3 2
Juniors OÖ
 
Amstetten
 
0 1
0 5
St. Pölten
 
Austria Lustenau
 
0 0
1 1
Oberpetersdorf
 
Ritzing
 
   
1 2
ASK Klagenfurt
 
Lendorf
 
   
2 1
Bürmoos
 
Hallwang
 
   
3 0
Rheindorf Altach II
 
Lustenau
 
5 1
7 1
Slovan HAC
 
Gerasdorf Stammersdorf
 
0 0
7 1
Wattens II
 
Wörgl
 
0 5
0 5
Röthis
 
Rotenberg
 
0 0
1 0
Austria Lustenau II
 
Schwarz-Weiß Bregenz
 
1 2
1 2
Qabala
 
Sabah
 
0 2
1 3
Sumqayıt
 
Sebail
 
1 0
2 0
Shakhtyor Petrikov
 
Belshina
 
1 0
1 1
Krumkachy
 
Dnepr Mogilev
 
0 1
1 1
Orsha
 
Lida
 
1 0
2 1
Minsk
 
Shakhtyor
 
0 1
0 3
ABFF U19 W
 
Minsk FK W
 
   
0 5
Neman W
 
Bobruichanka W
 
0 1
0 1
Vitebsk W
 
Dinamo-BGU W
 
   
0 5
Francs Borains
 
Rupel Boom
 
2 0
2 0
Knokke
 
La Louvière Centre
 
0 1
0 1
Sint-Eloois-Winkel
 
Liège
 
0 1
1 1
URSL Visé
 
Olympic Charleroi
 
0 0
1 3
Deinze
 
Westerlo
 
1 1
2 1
Lommel United
 
RWDM
 
1 0
2 3
Zulte-Waregem
 
Genk
 
0 2
2 6
Cercle Brugge
 
Antwerp
 
0 0
0 1
Anderlecht
 
OH Leuven
 
1 2
2 2
Gent
 
Union Saint-Gilloise
 
0 2
0 2
Bevel FC
 
Berg en Dal
 
   
1 4
Kalmthout
 
Retie
 
   
2 2
Ranst
 
Vosselaar
 
   
2 2
KV Tervuren-Duisburg
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
2 2
Bodegem Kapelle United
 
Grimbergen
 
   
2 0
Borght-Humbeek
 
Wambeek
 
   
0 2
Etterbeek
 
Grez-Doiceau
 
   
2 5
Football Club Schaerbeek
 
Stade Everois
 
   
1 1
Kosova Schaerbeek
 
Nivellois
 
   
4 2
Melsbroek
 
Stade Bierbeek
 
   
0 1
NSeth Berchem
 
Tubize II
 
   
1 0
Saint-Josse
 
Sportive Brainoise
 
   
4 1
SC Aarschot
 
Veltem
 
   
0 1
Sporting Bruxelles
 
BX Brussels
 
   
4 0
Sporting Kampenhout
 
Huldenberg
 
   
2 2
Union Lasne-Ohain
 
Léopold
 
   
0 2
Aubel
 
Pontisse Cite
 
   
5 0
Beaufays
 
Mélen-Micheroux
 
   
0 1
Elsautoise
 
Rechain
 
   
3 2
FC Du Geer
 
JS Fizoise
 
   
0 2
Malmundaria
 
Etoile de Faimes
 
   
2 2
Sprimont-Comblain II
 
UCE Liège
 
   
1 2
Ster-Francorchamps
 
Jehaytois
 
   
3 2
Weywertz
 
La Calamine
 
   
1 3
Schoonbeek-Beverst
 
Verbroedering Maasmechelen
 
   
3 1
Torpedo Hasselt
 
Zepperen-Brustem
 
   
2 1
Florenville
 
Bastogne
 
   
2 1
RAC Saint-Mard
 
Jeunesse Freylangeoise
 
   
1 1
Vaux-Noville
 
Longlier
 
   
3 0
Meix-Devant-Virton
 
Sartoise
 
   
3 1
Dendermonde
 
Lokeren Doorslaar
 
   
2 2
Elene-Grotenberge
 
Ardennen
 
   
2 1
HO Kalken
 
Drongen
 
   
4 1
St-Joris Sleidinge
 
Munkzwalm
 
   
2 2
Blankenberge
 
Meulebeke
 
   
4 0
Lauwe
 
SC Zonnebeke
 
   
7 1
Wielsbeke
 
Sparta Heestert
 
   
1 0
Jette
 
Ganshoren
 
   
0 0
La Louvière
 
Acren
 
   
3 0
Solières Sport
 
RES Durbuy
 
   
3 1
Stockay-Warfusée
 
Hamoir
 
   
2 3
US Givry
 
Rebecq
 
   
1 2
Warnant
 
Tubize
 
   
1 0
Gullegem
 
Gent-Zeehaven
 
0 0
2 0
Merelbeke
 
Voorwaarts Zwevezele
 
0 1
2 2
RFC Wetteren
 
Westhoek
 
0 1
0 5
Toekomst Menen
 
Sparta Petegem
 
1 1
3 2
Bocholt
 
Hades
 
2 0
3 0
Cappellen
 
Houtvenne
 
1 1
3 1
Londerzeel
 
Eendracht Aalst
 
0 0
1 0
Pepingen-Halle
 
Spouwen-Mopertingen
 
1 1
3 2
Binche
 
Tournai
 
   
1 0
Entité Manageoise
 
Jeunesse Tamines
 
   
1 1
Gosselies Sports
 
Albert Quévy-Mons
 
   
1 1
Ostiches
 
Schaerbeek-Evere
 
   
2 2
PAC Buzet
 
Braine
 
   
2 2
Rapid Symphorinois
 
Aische
 
   
1 1
Union Namur
 
SG-Tertre-Hautrage
 
   
1 1
Gouvy
 
Onhaye
 
   
1 0
Habay-la-Neuve
 
Marloie Sport
 
   
4 1
Herstal
 
Sprimont-Comblain
 
   
1 2
Huy
 
Mormont
 
   
1 1
Raeren-Eynatten
 
Oppagne-Wéris
 
   
2 0
Rochefort
 
Jodoigne
 
   
1 0
Stade Disonais
 
Aywaille
 
   
3 2
Wanze / Bas-Oha
 
Richelle United
 
   
2 2
Avanti
 
Torhout
 
   
0 2
Eppegem
 
Wolvertem Merchtem
 
   
1 1
Erpe-Mere United
 
Rhodienne-De Hoek
 
   
2 1
Jong Lede
 
Anzegem
 
   
2 5
Voorde Appelterre
 
VW Hamme
 
   
1 3
San Pedro Pirates
 
Wagiya
 
0 0
0 0
Altitude
 
Hankook Verdes
 
0 1
0 2
Requins
 
Coton Sport Ouidah
 
   
2 3
Devonshire Colts
 
Somerset Trojans
 
   
0 4
North Village Rams
 
St. George's Colts
 
   
3 1
PHC Zebras
 
Robin Hood
 
   
5 0
X-Roads Warriors
 
Southampton Rangers
 
   
2 0
Always Ready
 
Royal Pari
 
0 0
2 1
Nacional Potosí
 
Aurora
 
0 0
0 0
Oriente Petrolero
 
Bolívar
 
0 1
1 3
San Antonio Bulo Bulo
 
Ciudad Nueva Santa Cruz
 
0 0
2 1
Mojocoya
 
García Ágreda
 
2 1
2 3
Club Universitario
 
Rosario Central
 
   
7 2
Igman Konjic
 
TOSK Tesanj
 
   
1 0
Ljubic Prnjavor
 
Kozara Gradiska
 
0 0
0 0
Omarska
 
Sloboda Novi Grad
 
2 0
2 1
Tuzla City
 
Leotar
 
3 0
4 0
Velez
 
Radnik Bijeljina
 
0 1
1 2
Borac Banja Luka
 
Posusje
 
0 0
3 0
Siroki Brijeg
 
Sloboda Tuzla
 
0 0
0 0
Notwane
 
Orapa United
 
   
1 4
Galaxy
 
Gilport Lions
 
   
4 2
Prisons XI
 
BDF XI
 
   
0 2
Internacional U20
 
Atletico-MG U20
 
0 0
0 0
Portuguesa
 
Botafogo SP II
 
2 0
2 1
União RS
 
São Paulo RS
 
1 1
3 1
América Mineiro U20
 
Cruzeiro U20
 
2 1
3 1
Corinthians W
 
Ferroviária W
 
1 0
4 1
América Mineiro
 
Fortaleza
 
1 0
2 1
Ceará
 
Fluminense
 
1 0
1 0
Grêmio
 
Palmeiras
 
1 2
1 3
São Paulo
 
Internacional
 
1 0
1 0
Sport Recife
 
Atlético GO
 
0 0
2 0
Criciúma
 
Ituano
 
0 0
0 0
Botafogo PB
 
Paysandu
 
0 0
1 0
ABC
 
Aparecidense
 
1 0
1 0
Bdin
 
Lokomotiv G. Oryahovitsa
 
   
4 0
Botev Vratsa II
 
OFK Levski
 
   
0 0
Sayana Haskovo
 
Lokomotiv Plovdiv II
 
   
4 0
OFK Pirin
 
Tsarsko selo
 
2 1
2 1
CSKA Sofia
 
Lokomotiv Plovdiv
 
0 0
1 3
Ludogorets
 
Beroe
 
1 0
2 0
CSKA 1948 Sofia II
 
FK Minyor Pernik
 
0 0
0 1
Septemvri Sofia
 
Sozopol
 
2 0
5 0
Spartak Varna
 
Etar
 
2 1
3 1
Strumska slava
 
Botev Plovdiv II
 
1 0
1 0
Royal
 
RC Bobo-Dioulasso
 
0 0
0 0
Salitas
 
RCK
 
0 0
0 1
Dynamik
 
Aigle Noir
 
   
2 2
Flambeau de l'Est
 
Musongati
 
   
0 0
Le Messager Ngozi
 
Royal de Muramvya
 
   
1 0
Vaughan Azzurri
 
Oakville
 
   
1 2
San Luis
 
Coquimbo Unido
 
0 0
0 0
Fernández Vial
 
Puerto Montt
 
2 0
2 3
San Marcos
 
Univ. Concepción
 
0 0
0 0
Antofagasta
 
Ñublense
 
2 0
2 1
O'Higgins
 
Universidad Católica
 
1 0
1 3
Unión La Calera
 
Melipilla
 
2 2
2 3
Colchagua
 
Rodelindo Román
 
1 0
2 0
Colina
 
Concepcion
 
0 0
2 0
Independiente
 
San Antonio Unido
 
0 1
1 2
Millonarios
 
La Equidad
 
0 0
0 1
Once Caldas
 
Patriotas Boyacá
 
0 0
1 1
Jaguares de Córdoba
 
Atlético Nacional
 
0 0
0 0
Independiente Medellín
 
Deportivo Pereira
 
0 0
0 0
TP Mazembe
 
Simba
 
   
2 0
Municipal Liberia
 
Puma Generaleña
 
   
3 0
Juventud Escazuceña
 
Escorpiones Belén
 
0 1
1 2
Alajuelense
 
Deportivo Saprissa
 
0 0
0 0
Cartaginés
 
Herediano
 
0 0
0 1
Slaven Koprivnica
 
Hajduk Split
 
2 0
3 2
Bijelo Brdo
 
Orijent 1919
 
0 1
1 4
Croatia Zmijavci
 
Sesvete
 
0 0
1 0
Varaždin
 
Rudeš
 
1 0
2 1
Trnje
 
Gaj
 
0 0
3 2
Omladinac Gornja Vrba
 
Čepin
 
0 0
0 0
Neretva Metković
 
Zagora