Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Zamalek
 
Dreams
 
0 0
0 0
USM Alger
 
RSB Berkane
 
   
   
Apolonia Fier
 
Bylis Ballsh
 
1 0
4 1
Flamurtari
 
AF Elbasani
 
1 1
2 2
Kastrioti Krujë
 
Burreli
 
0 0
3 1
Lushnja
 
Besa Kavajë
 
0 0
2 0
Vora
 
Tomori Berat
 
0 0
3 0
Butrinti Sarandë
 
Delvina
 
   
2 3
Maliqi
 
Turbina Cërrik
 
   
3 2
Oriku
 
Luftëtari
 
   
2 3
Pogradeci
 
Devolli
 
   
2 1
Shkumbini Peqin
 
Këlcyra
 
   
3 0
Kinostudio W
 
KF Tirana W
 
   
0 4
Ranger's
 
UE Santa Coloma II
 
5 0
6 0
Atlètic Club II
 
Sant Julià
 
   
   
La Massana
 
FC Santa Coloma II
 
4 0
8 1
Penya Encarnada
 
FC Santa Coloma
 
1 0
2 4
Pas de la Casa
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
0 1
1 2
Inter Club d'Escaldes
 
Esperança d'Andorra
 
2 0
4 0
Ordino
 
UE Santa Coloma
 
0 2
1 2
Santa Rita
 
Sporting de Cabinda
 
0 0
1 0
São Salvador
 
Interclube
 
0 2
2 2
Wiliete
 
Desportivo Huíla
 
2 1
3 1
Hoppers
 
Parham
 
   
1 2
Aston Villa
 
Empire
 
0 0
4 0
Fénix
 
Flandria
 
0 2
1 2
Villa Dálmine
 
Liniers
 
1 0
1 0
Los Andes
 
Colegiales
 
0 0
1 0
Argentino Quilmes
 
Villa San Carlos
 
1 0
3 0
Sacachispas
 
Excursionistas
 
0 1
0 3
Midland
 
Dock Sud
 
0 0
1 0
Atletico Mitre
 
Gimnasia Mendoza
 
0 0
0 1
Arsenal de Sarandi
 
San Martín San Juan
 
0 0
0 0
Deportivo Madryn
 
Chaco For Ever
 
0 0
1 0
San Miguel
 
Racing Córdoba
 
1 0
2 0
Chacarita Juniors
 
Agropecuario
 
0 1
2 1
Aldosivi
 
Nueva Chicago
 
0 0
0 0
Gimnasia y Tiro
 
Gimnasia Jujuy
 
0 0
0 0
Atlético Rafaela
 
San Telmo
 
0 0
1 2
Estudiantes Río Cuarto
 
Deportivo Morón
 
0 0
2 0
El Porvenir
 
Puerto Nuevo
 
1 1
2 1
General Lamadrid
 
Mercedes
 
0 0
1 0
Luján
 
Lugano
 
1 0
2 1
Real Pilar
 
Centro Español
 
1 1
2 1
Deportivo Paraguayo
 
Victoriano Arenas
 
0 0
0 0
Ituzaingó
 
Central Córdoba
 
1 1
1 1
Godoy Cruz
 
Vélez Sarsfield
 
1 1
1 2
River Plate
 
Boca Juniors
 
1 1
2 3
Cipolletti
 
Circulo Deportivo
 
2 0
2 1
San Martín Formosa
 
Sarmiento Resistencia
 
2 0
2 0
Sol de Mayo
 
Germinal de Rawson
 
1 1
2 2
Kimberley Mar del Plata
 
Villa Mitre
 
1 0
1 0
Douglas Haig
 
Independiente Chivilcoy
 
0 0
0 1
Huracán Las Heras
 
Deportivo Camioneros
 
0 2
0 3
Defensores Belgrano VR
 
El Linqueño
 
0 0
2 0
Olimpo
 
Deportivo Santamarina
 
1 0
1 0
Atenas
 
San Martín Mendoza
 
0 0
0 1
Estudiantes de San Luis
 
Argentino Monte Maíz
 
0 1
1 2
Sansinena
 
Deportivo Rincón
 
0 0
0 0
Central Norte
 
Crucero del Norte
 
0 1
2 1
Sarmiento de La Banda
 
Juventud Antoniana
 
2 0
4 0
Sportivo Las Parejas
 
Def. de Pronunciamiento
 
0 0
1 1
Nikarm
 
Lernayin Artsakh
 
0 2
0 2
Pyunik
 
Ararat-Armenia
 
1 1
2 2
Estrella
 
Nacional
 
0 1
2 2
Jordan U23
 
Indonesia U23
 
0 2
1 4
Qatar U23
 
Australia U23
 
0 0
0 0
Perth Glory
 
Western United
 
1 1
3 4
Central Coast Mariners W
 
Sydney W
 
0 0
0 1
Newcastle Jets W
 
Melbourne City W
 
0 1
0 3
North Brisbane
 
Univ. Queensland
 
1 1
1 2
North Brisbane U23
 
Univ. Queensland U23
 
   
0 4
Yoogali
 
Monaro Panthers
 
0 0
0 2
Gungahlin
 
Canberra Olympic
 
0 2
3 2
Canberra W
 
Belconnen United W
 
2 2
2 5
ANUW W
 
Tuggeranong United W
 
0 0
1 1
Sydney Olympic
 
NWS Spirit
 
0 0
2 1
Sydney United
 
Marconi Stallions
 
0 2
3 2
Western Sydney W. II
 
Blacktown City
 
3 0
3 0
Wollongong Wolves
 
Sydney II
 
2 0
3 2
APIA Leichhardt Tigers
 
Rockdale City Suns
 
2 1
3 2
Charlestown City Blues
 
Lambton Jaffas
 
0 1
1 2
Rochedale Rovers
 
Brisbane Roar II
 
0 2
1 5
Olympic
 
Gold Coast United
 
0 0
0 0
Adelaide United ||
 
South Adelaide Panthers
 
1 0
2 1
SWQ Thunder
 
St George Willawong
 
0 0
0 1
Adelaide United Res.
 
South Adelaide Res.
 
5 0
9 0
Dandenong City U23
 
South Melbourne U23
 
1 1
3 2
Melbourne City II
 
Preston Lions
 
0 1
0 3
UWA Nedlands W
 
Perth W
 
0 5
1 7
Murdoch Uni Melville W
 
Perth RedStar W
 
0 5
0 7
Subiaco W
 
Fremantle City W
 
1 3
2 7
LASK Linz
 
Hartberg
 
0 2
1 3
Salzburg
 
Austria Klagenfurt
 
4 1
4 2
Grazer AK
 
St. Pölten
 
1 1
3 1
Bramberg
 
Puch
 
   
1 0
Vorwärts Brigittenau
 
Wienerberg
 
3 1
4 3
Wolfsberger AC II
 
Voitsberg
 
1 1
3 2
ASK Klagenfurt
 
Vorwärts Steyr
 
1 1
2 1
SVG Reichenau
 
Schwaz
 
0 0
3 0
Kapaz
 
Sabah
 
0 2
1 2
Araz
 
Sebail
 
0 1
0 2
Empire Club
 
Paradise
 
   
1 3
Orsha
 
Niva
 
1 2
3 5
Shakhtyor Petrikov
 
Ynergetyk-BDU
 
0 0
0 0
Gomelzheldortrans
 
Molodechno-DYuSSh 4
 
0 1
1 1
Lida
 
MKK-Dnepr
 
1 0
2 2
Slutsk
 
Isloch
 
0 2
1 3
Dinamo Minsk
 
Torpedo BelAZ
 
0 0
0 0
Neman Grodno
 
Vitebsk
 
0 0
0 1
Vitebsk W
 
ABFF U19 W
 
0 1
1 1
DYuSSh Pinskogo W
 
Minsk FK W
 
0 5
0 16
OH Leuven II
 
Renaissance Mons 44 W
 
1 0
3 0
Standard Liège II W
 
Moldavo W
 
0 0
2 3
Cappellen
 
Tienen
 
1 3
2 7
Oud-Heverlee Leuven II
 
Thes Sport
 
2 1
2 3
Union Namur
 
Dessel Sport
 
2 0
4 0
Cercle Brugge
 
Antwerp
 
0 0
0 1
Kortrijk
 
RWDM
 
1 3
2 4
Union Saint-Gilloise
 
Club Brugge
 
0 0
1 2
Sporting Charleroi
 
AS Eupen
 
1 0
1 0
's Gravenwezel-Schilde
 
Bevel FC
 
   
1 4
De Kempen
 
Berlaar-Heikant
 
   
4 0
Hoboken
 
WS Schorvoort
 
   
3 1
K. Kontich
 
Ranst
 
   
1 0
KBSK Retie
 
Antonia
 
   
2 4
Ternesse
 
Loenhout
 
   
3 2
Vosselaar
 
Mariekerke
 
   
2 3
Zandhovense
 
Sporting Tisselt
 
   
0 2
Auderghem
 
Waterloo
 
   
4 0
Bertem-Leefdaal
 
KV Tervuren-Duisburg
 
   
2 1
Eendracht Mazenzele
 
Linden
 
   
0 3
Elewijt
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
2 0
Herent
 
Fenixx BeigHum
 
   
1 3
Kosova Schaerbeek
 
Genappe
 
   
1 0
Kraainem
 
Liedekerke
 
   
1 0
Léopold
 
BX Brussels
 
   
3 0
NSeth Berchem
 
Union Lasne-Ohain
 
   
3 2
Olympia Wijgmaal
 
Huldenberg
 
   
2 0
Saint-Josse
 
Ixelles
 
   
0 1
Sporting Bruxelles
 
Amicii Bruxelles
 
   
2 1
Sporting Kampenhout
 
Rotselaar
 
   
0 4
Stade Bierbeek
 
Eppegem
 
   
0 2
Stade Everois
 
Grez-Doiceau
 
   
3 2
Tubize II
 
Saint-Michel
 
   
3 0
Antoing
 
Sporting Club Jemappes
 
   
4 2
Gosselies Sports
 
Soignies Sports
 
   
1 0
Naastois
 
Ransart
 
   
1 3
Nechin
 
Gilly
 
   
4 0
Neufvilles
 
Courcelles
 
   
1 1
PAC Buzet
 
Hornu
 
   
0 3
Péruwelz
 
Gerpinnes
 
   
3 0
SG-Tertre-Hautrage
 
Molenbaix
 
   
2 3
Aubel
 
Malmundaria
 
   
4 1
FC Eupen
 
UCE Liège
 
   
6 0
Hannut
 
RCS Stavelotain
 
   
1 0
Hombourg
 
Sart-Lez-Spa
 
   
2 1
Mélen-Micheroux
 
Union Flémalloise
 
   
1 4
Ster-Francorchamps
 
FC Du Geer
 
   
0 2
Tilffois
 
Beaufays
 
   
2 0
Trooz
 
JS Fizoise
 
   
3 3
Herk
 
Bregel Sport
 
   
2 4
Beringen
 
Achel
 
   
2 1
Groen Star Beek
 
Sporting Nevok Gruitrode
 
   
5 0
HIH Hoepertingen
 
Park Houthalen
 
   
0 5
Meeuwen
 
Herkol
 
   
4 2
Torpedo Hasselt
 
Helson Helchteren
 
   
1 1
Weerstand Koersel
 
Turkse Rangers
 
   
1 1
Zonhoven United
 
Verbroedering Maasmechelen
 
   
2 0
Ethe Belmont
 
Florenville
 
   
2 3
Harre-Manhay
 
Oppagne-Wéris
 
   
2 3
La Roche
 
Chaumont
 
   
5 0
Libramont
 
RESC Houffaloise
 
   
0 1
Nothomb-Post
 
Messancy
 
   
2 3
Sartoise
 
Lorraine Arlon
 
   
1 0
Vaux-Noville
 
Erezee
 
   
2 2
Beauraing
 
Condruzien
 
   
0 3
Chevetogne
 
Fernelmont-Hemptinne
 
   
3 2
Flavion-Morialmé
 
Anhée
 
   
0 3
Grand-Leez
 
Loyers
 
   
2 1
Meux II
 
Biesme
 
   
1 4
Nismes
 
Evelette-Jallet
 
   
2 2
Spy
 
Rochefort II
 
   
0 3
US Dinantaise
 
Union Bossière Gembloux
 
   
1 1
Beveren
 
Drongen
 
   
1 5
Destelbergen
 
Zeveren Sportief
 
   
1 1
DT Borsbeke
 
Ardennen
 
   
1 1
Haasdonk
 
Berlare
 
   
4 2
Kleit Maldegem
 
Svelta Melsele
 
   
1 0
Munkzwalm
 
Lokeren Doorslaar
 
   
6 0
Sottegem
 
SK Denderhoutem
 
   
4 0
Standard Denderleeuw
 
Lembeke
 
   
1 3
Bredene
 
Racing Waregem
 
   
1 3
Diksmuide
 
Meulebeke
 
   
2 0
Dottignies
 
Varsenare
 
   
0 3
Moen
 
Ardooie
 
   
3 3
Oostnieuwkerke
 
Westrozebeke
 
   
1 2
Rumbeke
 
Wevelgem City
 
   
3 1
Sassport Boezinge
 
Sparta Heestert
 
   
1 3
Rus Binche
 
La Louvière Centre
 
1 0
2 0
Stockay-Warfusée
 
Rochefort
 
1 2
2 2
Union Saint-Gilloise II
 
Ganshoren
 
0 2
0 2
Cercle Brugge II
 
Harelbeke
 
1 0
2 1
Eendracht Aalst
 
Ninove
 
2 0
3 0
RFC Wetteren
 
Sparta Petegem
 
0 3
0 4
Zelzate
 
Olsa Brakel
 
0 0
4 0
Diegem Sport
 
FC Lebbeke
 
3 0
5 1
Mechelen II
 
Rupel Boom
 
1 1
1 2
Famkes Merkem II W
 
Drongen W
 
   
1 4
Braine
 
Belœil
 
   
0 0
Ciney
 
Flenu
 
   
2 4
Couvin-Mariembourg
 
Ostiches
 
   
0 9
Jodoigne
 
Aische
 
   
2 1
Onhaye
 
Arquet
 
   
2 5
Rapid Symphorinois
 
Entité Manageoise
 
   
0 1
RAS Monceau
 
Perwez
 
   
1 0
Schaerbeek-Evere
 
Jeunesse Tamines
 
   
6 3
Elsautoise
 
Mormont
 
   
0 3
Longlier
 
Aywaille
 
   
1 3
Marloie Sport
 
Gouvy
 
   
2 1
Richelle United
 
Habay-la-Neuve
 
   
1 3
Sprimont-Comblain
 
Raeren-Eynatten
 
   
0 4
Wanze / Bas-Oha
 
Seraing II
 
   
2 1
Waremme
 
Meix-Devant-Virton
 
   
0 2
Eendracht Aalter
 
Jong Lede
 
   
2 2
Eendracht Wervik
 
HO Kalken
 
   
2 1
Elene-Grotenberge
 
Avanti
 
   
2 0
Roeselare Daisel
 
Pepingen-Halle
 
   
3 0
Sint-Denijs Sport
 
VW Hamme
 
   
0 0
Wambeek-Ternat
 
Westhoek
 
   
0 1
Wolvertem Merchtem
 
Blankenberge
 
   
1 3
Berg en Dal
 
Beerschot VA II
 
   
2 2
Betekom
 
Sint-Lenaarts
 
   
2 1
Eendracht Termien
 
Zwarte Leeuw
 
   
2 0
Esperanza Pelt
 
Wellen
 
   
2 0
Geel
 
KFC Eksel
 
   
6 1
Schoonbeek-Beverst
 
Diest
 
   
2 1
Witgoor Sport
 
Turnhout
 
   
1 5
Zepperen-Brustem
 
Nijlen
 
   
0 1
Buffles
 
Hodio
 
0 0
0 0
Etoile Filante
 
Avrankou Omnisport
 
   
1 1
JAK
 
UPI-ONM
 
   
4 0
JSO
 
Adjidja