Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Carroi
 
Esperança d'Andorra
 
1 0
2 0
Engordany
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
0 5
1 7
Inter Club d'Escaldes
 
Penya Encarnada
 
1 0
1 0
FC Santa Coloma
 
Sant Julià
 
1 0
4 0
Ordino
 
UE Santa Coloma
 
1 0
1 1
Desportivo Huíla
 
CD Lunda-Sul
 
3 1
4 3
Interclube
 
Petro de Luanda
 
0 1
0 2
Isaac de Benguela
 
Dragão
 
0 0
1 0
Onze Bravos
 
Sporting de Cabinda
 
2 1
4 1
Sagrada Esperança
 
Académica do Lobito
 
1 0
2 0
Santa Rita
 
Recreativo do Libolo
 
0 0
2 2
Wiliete
 
1º de Agosto
 
1 0
1 0
Talleres Remedios
 
Comunicaciones
 
0 1
1 1
Dock Sud
 
Cañuelas
 
0 0
1 0
Brown de Adrogué
 
Atletico Mitre
 
0 0
0 0
Flandria
 
Agropecuario
 
2 0
2 1
Alvarado
 
Almagro
 
0 0
0 0
Ferro Carril Oeste
 
Atlanta
 
1 0
2 0
Atlas
 
Real Pilar
 
1 0
2 1
Puerto Nuevo
 
Berazategui
 
3 1
3 1
Victoriano Arenas
 
Central Córdoba
 
0 0
0 0
Midland
 
Sportivo Italiano
 
0 0
1 0
Deportivo Laferrere
 
JJ Urquiza
 
1 0
2 0
Defensores de Cambaceres
 
Lugano
 
1 0
2 1
Sarmiento Res.
 
Unión Santa Fe Res.
 
0 1
1 2
Defensa y Justicia
 
Estudiantes
 
1 1
1 1
Platense
 
Racing Club
 
2 0
3 0
Boca Juniors
 
Belgrano
 
0 0
2 0
Ciudad de Bolívar
 
Estudiantes de San Luis
 
0 1
2 1
Ararat II
 
Alashkert II
 
0 0
2 1
Ararat-Armenia II
 
Gandzasar
 
2 2
4 5
Lernayin Artsakh II
 
Shirak II
 
   
0 3
Pyunik II
 
Banants II
 
0 0
0 0
West Armenia
 
Syunik
 
2 0
3 1
River Plate
 
RCA
 
0 2
0 6
Tuggeranong United
 
Cooma Tigers
 
1 1
3 4
Gungahlin
 
Canberra FC
 
0 1
2 2
Canberra Olympic W
 
Woden Weston W
 
4 0
6 1
Canberra W
 
ANUW W
 
3 0
5 1
Gungahlin United W
 
Tuggeranong United W
 
3 0
5 1
Blacktown City
 
Rockdale City Suns
 
1 0
1 2
Central Coast II
 
Marconi Stallions
 
0 0
2 0
Sydney United
 
Sydney Olympic
 
0 1
0 1
Charlestown City Blues
 
Edgeworth Eagles
 
0 0
1 1
Weston Bears
 
Cooks Hill United
 
2 0
3 1
Queensland Lions
 
Eastern Suburbs Brisbane
 
3 1
4 4
Gold Coast Knights
 
Olympic
 
1 0
3 0
Launceston United
 
Kingborough Lions
 
0 1
0 4
South Melbourne
 
North Geelong Warriors
 
1 0
2 1
Lions W
 
Eastern Suburbs NPL
 
2 0
2 0
Peninsula Power W
 
Capalaba W
 
4 0
8 0
Gold Coast United W
 
Sunshine Coast Wanderers W
 
0 0
0 1
Mitchelton W
 
Brisbane Olympic W
 
0 0
3 0
SWQ Thunder
 
WDSC Wolves
 
0 0
0 1
Surfers Paradise Apollo
 
Logan Lightning
 
2 0
2 2
Melbourne Knights U21
 
Heidelberg United U21
 
2 0
2 2
Western United II
 
Bulleen Lions
 
2 1
3 1
Perth RedStar W
 
Fremantle City W
 
3 2
3 2
West NTC W
 
Curtin University W
 
   
8 1
LASK Linz
 
Salzburg
 
0 0
0 1
Sturm Graz
 
Austria Klagenfurt
 
2 1
4 1
Austria Wien
 
Rapid Vienna
 
2 1
3 1
Floridsdorfer AC
 
Grazer AK
 
1 1
1 2
Köttmannsdorf
 
Kraig
 
0 3
0 3
Ebbs
 
Mils
 
   
3 1
Austria Lustenau II
 
Fussach
 
   
2 0
Nenzing
 
Koblach
 
   
3 5
Slovan HAC
 
Dinamo Helfort
 
1 1
1 1
Rheindorf Altach II
 
Dornbirner SV
 
0 0
0 1
Neftçi
 
Keşlə FK
 
1 0
1 1
Al Ahli
 
Manama Club
 
0 0
1 1
Silver Sands
 
St. Andrew Lions
 
   
1 2
BDF
 
Notre Dame
 
0 1
2 3
FSK Dyatlovo
 
Slonim City
 
   
1 4
Lida II
 
Schuchin
 
   
3 0
Drogichin
 
Nadezhda
 
   
1 1
Ivanovo
 
Agro-Pelishche
 
   
1 0
Miory
 
Gorodok lions
 
   
3 1
Pripyat
 
DYuSSh-3 Pinsk
 
   
3 2
Senno
 
Gazovik
 
   
0 3
Smorgon II
 
Grodnensky
 
   
3 1
Berezino
 
Partizan Salihorsk
 
   
1 11
Gorki
 
Tekhnolog
 
   
3 1
Kletsk
 
Viktoriya Maryina Horka
 
   
2 5
Krechet
 
Ivatsevichi
 
   
0 1
Vertykal
 
Leskhoz
 
   
1 4
Luninets
 
Kobrin
 
   
0 2
Neman Mosty
 
Chayka Zelva
 
   
4 0
Smena Vawkavysk
 
Fakel Novogrudok
 
   
0 1
Bobovnya
 
Kolos Cherven
 
   
0 1
Spartak Slutsk
 
Kronon
 
   
0 7
Torpeda
 
Spartak
 
   
1 1
Molodechno-2018 II
 
Starye Dorogi
 
   
1 0
Neman Belkard
 
Svislach
 
   
3 0
Urozhaynaya
 
BGU Minsk
 
   
3 0
Slonim
 
Bumprom
 
0 0
2 2
Gomelzheldortrans
 
Vitebsk
 
1 0
2 0
MKK-Dnepr
 
Orsha
 
0 2
0 2
Arsenal
 
Zhodino Yuzhnoe
 
3 0
3 2
Lyakhavitski Volat
 
Gantsevichi
 
   
1 13
Volna Pinsk II
 
Mikashevichi
 
   
1 1
DYuSSh-2 Rechitsa
 
Dnepr Rogachev
 
   
5 1
Uni Minsk
 
Serebryanka
 
   
3 1
Naftan
 
Belshina
 
0 0
0 1
Neman Grodno
 
Smorgon
 
1 0
3 1
BATE
 
Torpedo BelAZ
 
1 1
1 2
Energetyk-BGU Res.
 
Minsk Res.
 
1 2
1 3
Antwerp
 
Club Brugge
 
1 2
3 2
Union Saint-Gilloise
 
Genk
 
1 0
3 0
Gouvy
 
Ethe Belmont
 
   
3 0
KFC Eksel
 
Berlaar-Heikant
 
   
4 2
Sporting Tisselt
 
Fenixx BeigHum
 
   
3 0
Stade Bierbeek
 
Torpedo Hasselt
 
   
1 1
Jette
 
La Louvière Centre
 
0 0
2 1
Rebecq
 
Warnant
 
2 0
2 0
Rus Binche
 
Verlaine
 
   
3 1
Seraing II
 
Stockay-Warfusée
 
0 1
1 2
Stade Disonais
 
Hamoir
 
1 0
3 0
Tubize
 
Meux
 
2 0
5 0
Union Namur
 
Solières Sport
 
2 1
4 3
Waremme
 
Union Saint-Gilloise II
 
1 4
1 8
Gent-Zeehaven
 
Lokeren-Temse
 
0 2
2 3
Gullegem
 
Harelbeke
 
1 0
1 3
Merelbeke
 
Cercle Brugge II
 
0 0
0 2
Olsa Brakel
 
Erpe-Mere United
 
1 0
3 0
Oostkamp
 
Dikkelvenne
 
1 0
3 0
Oudenaarde
 
Eendracht Aalst
 
1 2
2 4
Westhoek
 
Torhout
 
1 2
2 6
Zelzate
 
Sparta Petegem
 
2 1
3 2
Zulte Waregem II
 
RFC Wetteren
 
1 0
1 2
Bocholt
 
Berchem Sport
 
1 2
1 3
Cappellen
 
Mechelen II
 
1 0
1 0
Diegem Sport
 
Pepingen-Halle
 
3 0
4 0
KSC City Pirates
 
Londerzeel
 
2 1
3 2
Racing Mechelen
 
Lille
 
1 0
2 0
Sporting Hasselt
 
Hades
 
0 0
3 2
Spouwen-Mopertingen
 
FC Lebbeke
 
0 1
0 1
Turnhout
 
Tongeren
 
1 1
2 3
Eendracht Termien
 
Houtvenne
 
   
1 2
Habay-la-Neuve
 
Tournai
 
   
0 1
La Calamine
 
Raeren-Eynatten
 
   
1 1
Voorde Appelterre
 
Geel
 
   
6 1
AS Cotonou
 
Damissa
 
   
1 0
ASPAC
 
Tukunnin
 
   
3 1
Dynamique Djougou
 
Espoir Savalou
 
   
0 0
Hodio
 
Dynamo Unacob
 
   
1 0
JAK
 
Dynamo Abomey
 
   
1 1
Réal Sport
 
Energie
 
   
3 0
Soleil
 
Panthères
 
   
5 1
Tonnerre
 
Béké Bembèrèkè
 
   
3 0
Libertad
 
The Strongest
 
1 0
1 0
Independiente Petrolero
 
Bolívar
 
1 1
2 1
Aurora
 
Oriente Petrolero
 
1 0
2 2
GOSK Gabela
 
Buducnost Banovici
 
2 2
2 2
TOSK Tesanj
 
Radnik Hadžići
 
1 0
2 1
Omarska
 
Ljubic Prnjavor
 
1 0
1 0
Posusje
 
Borac Banja Luka
 
0 0
1 0
Gaborone United
 
Mogoditshane Fighters
 
3 0
5 0
Galaxy
 
Police XI
 
1 0
1 0
Nico United
 
Security Systems
 
0 1
0 1
Sua Flamingoes
 
Eleven Angels
 
0 0
1 2
Leonico
 
Fluminense de Feira
 
   
2 6
Vitória da Conquista
 
Jacobina
 
   
2 2
Jequié
 
Grapiuna Itabuna
 
   
0 1
Juazeiro BA
 
Colo Colo
 
   
0 0
UNIRB
 
Galicia
 
   
3 2
Corinthians W
 
Santos W
 
0 0
1 0
Atlético Mineiro W
 
Internacional RS W
 
0 2
0 2
Ceará W
 
Kindermann-Avaí W
 
1 0
1 2
Ferroviária W
 
Real Brasília W
 
0 0
2 0
Palmeiras W
 
Cruzeiro W
 
1 0
3 2
Fluminense U20
 
Flamengo RJ U20
 
2 0
2 2
Bage
 
Guarani RS
 
0 0
1 1
Glória
 
Gaucho
 
1 0
1 0
Santa Cruz RS
 
Inter Santa Maria
 
1 1
2 2
Tupi RS
 
Brasil Farroupilha
 
2 0
2 1
Veranópolis
 
União RS
 
3 2
3 4
Tupynambás
 
Nacional AC MG
 
1 1
1 3
Coimbra U20
 
Inter de Minas U20
 
1 0
1 0
Cametá
 
Paysandu
 
0 1
1 1
Patriotas
 
Andraus Brasil
 
   
0 0
PSTC
 
Paraná
 
0 2
2 2
Toledo Brazil
 
Araucária
 
1 0
5 0
Penapolense
 
Tupã
 
2 0
4 0
Taquaritinga
 
Batatais
 
1 1
3 1
VOCEM
 
Santacruzense
 
0 0
3 0
XV de Jaú
 
São Carlos
 
0 0
3 0
Independente SP
 
Mogi Mirim
 
   
0 2
Jabaquara U20
 
Mauaense U20
 
0 0
2 1
Joseense U20
 
Palmeiras U20
 
0 0
0 5
São Carlos U20
 
Velo Clube U20
 
1 1
3 4
Ji-Paraná
 
Porto Velho
 
   
0 1
River RR
 
Náutico RR
 
0 2
1 5
Atlético Mineiro
 
Internacional
 
1 0
2 0
Corinthians
 
São Paulo
 
1 1
1 1
Grêmio
 
Fortaleza
 
0 0
0 0
Vasco da Gama
 
Santos
 
0 1
0 1
América Mineiro
 
Cruzeiro
 
0 1
0 4
Athletico PR
 
Coritiba
 
0 1
3 2
Goiás
 
Botafogo
 
1 1
2 1
Londrina
 
Ponte Preta
 
0 0
3 0
ABC
 
Botafogo SP
 
1 2
1 2
Vitória
 
Atlético GO
 
0 2
2 3
Ituano
 
Sport Recife
 
1 1
1 1
América RN
 
Botafogo PB
 
1 1
2 2
Manaus
 
Altos
 
0 0
1 0
Remo
 
Amazonas
 
0 1
1 2
Brusque
 
Volta Redonda
 
1 0
3 2
Floresta
 
CSA
 
0 1
0 2
Caxias
 
Concórdia Atlético Clube
 
1 0
2 0
Tuna Luso
 
Nacional AM
 
0 0
2 1
Fluminense PI
 
Caucaia
 
0 2
2 2
Iporá
 
Interporto
 
1 0
8 1
Brasil de Pelotas
 
Independiente FSJ
 
1 0
2 2
Real Ariquemes
 
Operário Ltda
 
0 2
0 2
Sousa
 
Pacajus
 
0 1
2 1
Tocantinópolis
 
Maranhão
 
0 0
0 0
Campinense
 
Globo
 
0 0
4 0
Operário MS
 
XV de Piracicaba
 
0 0
0 0
Potiguar Mossoró
 
Santa Cruz
 
0 0
2 1
Princesa Solimões
 
Sao Francisco
 
2 0
4 0
Sergipe
 
Jacuipense
 
0 2
1 2
AKSE Bersatu
 
Panchor Murai
 
   
7 1
Bakes
 
Wijaya
 
1 1
0 2
Lun Bawang
 
MS ABDB
 
   
0 8
MS PDB
 
Kota Ranger
 
   
0 1
Rimba Star
 
IKLS
 
2 0
3 2
Setia Perdana
 
Kuala Belait
 
0 0
0 0
Dunav ot Ruse II
 
Volov Shumen
 
   
0 1
Lokomotiv Ruse
 
Sportist General Toshevo
 
   
4 0
Ustrem Donchevo
 
Spartak Varna II
 
   
1 2
Drenovets
 
Botev Vratsa II
 
   
1 3
Juventus Malchika
 
Etar VT II
 
   
0 3
FK Sliven
 
Levski Karlovo
 
1 0
3 2
Sayana Haskovo
 
Gigant Saedinenie
 
0 0
1 0
Septemvri Simitli
 
Bansko
 
   
2 1
Arda
 
Lokomotiv Sofia 1929
 
2 0
3 0
CSKA 1948 Sofia
 
Levski Sofia
 
1 2
2 2
Douanes
 
ASFB
 
1 0
2 1
Rahimo
 
USFA
 
1 1
2 1
Salitas
 
Vitesse