Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

B 93 W
 
AaB W
 
 
 
 
Odense Q W
 
AGF W
 
 
 
 
Sundby W
 
NIF / HG W
 
 
 
 
Chojniczanka Chojnice
 
Arka Gdynia
 
 
 
 
Chrobry Głogów
 
SKRA Częstochowa
 
 
 
 
Górnik Łęczna
 
Zagłębie Sosnowiec
 
 
 
 
ŁKS Łódź
 
Resovia Rzeszów
 
 
 
 
Nieciecza
 
Sandecja Nowy Sącz
 
 
 
 
Podbeskidzie
 
Wisła Kraków
 
 
 
 
Puszcza Niepołomice
 
Tychy 71
 
 
 
 
Ruch Chorzów
 
Odra Opole
 
 
 
 
Stal Rzeszów
 
Katowice
 
 
 
 
Gorica
 
Tabor Sežana
 
 
 
 
Koper
 
Mura
 
 
 
 
Maribor
 
Bravo
 
 
 
 
Olimpija
 
Celje
 
 
 
 
Radomlje
 
Domžale
 
 
 
 
Hutnik Krakow
 
Stomil Olsztyn
 
 
 
 
Jastrzębie
 
Garbarnia Kraków
 
 
 
 
Kotwica Kołobrzeg
 
Motor Lublin
 
 
 
 
Lech Poznań II
 
Znicz Pruszków
 
 
 
 
Polonia Warszawa
 
Olimpia Elbląg
 
 
 
 
Radunia Stężyca
 
Kalisz
 
 
 
 
Siarka Tarnobrzeg
 
Pogoń Siedlce
 
 
 
 
Wisła Puławy
 
Śląsk Wrocław II
 
 
 
 
Zagłębie Lubin II
 
Polkowice
 
 
 
 
Chrudim
 
Varnsdorf
 
 
 
 
Karviná
 
Slavia Praha II
 
 
 
 
Lisen
 
Třinec
 
 
 
 
Opava
 
Prostějov
 
 
 
 
Sparta Praha II
 
Dukla Praha
 
 
 
 
Táborsko
 
Vlašim
 
 
 
 
Vyškov
 
Sigma Olomouc II
 
 
 
 
Vysočina Jihlava
 
Příbram
 
 
 
 
Concordia Elbląg
 
Mławianka Mława
 
 
 
 
Jagiellonia II
 
Sokół Ostróda
 
 
 
 
Legionovia Legionowo
 
Ursus Warszawa
 
 
 
 
ŁKS Łódź II
 
Swit
 
 
 
 
Olimpia Zambrów
 
Legia Warszawa II
 
 
 
 
Pelikan Łowicz
 
Błonianka Błonie
 
 
 
 
Pilica Białobrzegi
 
Warta Sieradz
 
 
 
 
Pogon Grodzisk Mazowiecki
 
Lechia T. Mazowiecki
 
 
 
 
Unia Skierniewice
 
Broń Radom
 
 
 
 
Bałtyk Gdynia
 
Świt Skolwin
 
 
 
 
Cartusia Kartuzy
 
Stargard Szczeciński
 
 
 
 
Jarota Jarocin
 
Vineta Wolin
 
 
 
 
Pogoń Nowe Skalmierzyce
 
Sokół Kleczew
 
 
 
 
Pogon Szczecin II
 
Gedania Gdańsk
 
 
 
 
Starogard Gdański
 
Stolem Gniewino
 
 
 
 
Unia Janikowo
 
Polonia Środa
 
 
 
 
Unia Swarzedz
 
Unia Solec Kujawski
 
 
 
 
Zawisza Bydgoszcz
 
Olimpia Grudziądz
 
 
 
 
Carina Gubin
 
Brzeg
 
 
 
 
Goczałkowice Zdrój
 
Raków Częstochowa II
 
 
 
 
Gwarek Tarnowskie Góry
 
Kluczbork
 
 
 
 
Miedź Legnica II
 
Polonia Bytom
 
 
 
 
Odra Wodzislaw Slaski
 
Falubaz Zielona Góra
 
 
 
 
Pawłowice Śląskie
 
Ślęza Wrocław
 
 
 
 
Polonia Nysa
 
Stilon Gorzow
 
 
 
 
Rekord Bielsko-Biała
 
Chrobry Głogów II
 
 
 
 
Warta Gorzow
 
Górnik Zabrze II
 
 
 
 
Avia Swidnik
 
Unia Tarnów
 
 
 
 
Czarni Połaniec
 
Wiązownica
 
 
 
 
KSZO
 
Stal Stalowa Wola
 
 
 
 
Łagów
 
Lublinianka
 
 
 
 
MKS Korona Kielce II
 
Chełmianka Chełm
 
 
 
 
NKP Podhale
 
Cracovia Kraków II
 
 
 
 
Podlasie Biała Podlaska
 
Orleta Radzyn Podlaski
 
 
 
 
Sokół Sieniawa
 
Wisla Sandomierz
 
 
 
 
Wieczysta Kraków
 
Wisłoka Dębica
 
 
 
 
Bayer 04 Leverkusen
 
Borussia Mönchengladbach
 
 
 
 
FC Augsburg
 
Borussia Dortmund
 
 
 
 
FC Bayern München
 
RB Leipzig
 
 
 
 
FSV Mainz 05
 
VfB Stuttgart
 
 
 
 
Hertha BSC
 
VfL Bochum 1848
 
 
 
 
SC Freiburg
 
VfL Wolfsburg
 
 
 
 
Schalke 04
 
Eintracht Frankfurt
 
 
 
 
TSG Hoffenheim
 
FC Union Berlin
 
 
 
 
Werder Bremen
 
FC Köln
 
 
 
 
Cracovia U19
 
Raków Częstochowa U19
 
 
 
 
Escola Varsovia U19
 
Lech Poznan U19
 
 
 
 
Jagiellonia U19
 
Arka Gdynia U19
 
 
 
 
Korona Kielce U19
 
Lechia Gdańsk U19
 
 
 
 
Legnica U19
 
Wisla U19
 
 
 
 
Pogon Szczecin U19
 
Legia Warszawa U19
 
 
 
 
Polonia W. U19
 
Gornik Z. U19
 
 
 
 
Zaglebie U19
 
Śląsk Wrocław U19
 
 
 
 
Górnik Zabrze
 
Pogoń Szczecin
 
 
 
 
Jagiellonia Białystok
 
Cracovia Kraków
 
 
 
 
Korona Kielce
 
Lech Poznań
 
 
 
 
Lechia Gdańsk
 
Legia Warszawa
 
 
 
 
Radomiak Radom
 
Widzew Lodz
 
 
 
 
Śląsk Wrocław
 
Miedź Legnica
 
 
 
 
Warta Poznań
 
Piast Gliwice
 
 
 
 
Wisła Płock
 
Raków Częstochowa
 
 
 
 
Zagłębie Lubin
 
Stal Mielec
 
 
 
 
Akron
 
Alaniya Vladikavkaz
 
 
 
 
Arsenal Tula
 
Shinnik
 
 
 
 
Baltika
 
Rubin Kazan'
 
 
 
 
Krasnodar II
 
Veles
 
 
 
 
Makhachkala
 
Volga Ulyanovsk
 
 
 
 
Rodina Moskva
 
Urozhay
 
 
 
 
SKA Khabarovsk
 
Volgar Astrakhan
 
 
 
 
Ufa
 
KAMAZ
 
 
 
 
Yenisey
 
Neftekhimik
 
 
 
 
Kematen
 
Prutz / Serfaus
 
 
 
 
Kirchbichl
 
Innsbrucker AC
 
 
 
 
Mils
 
Münster
 
 
 
 
St. Johann in Tirol
 
Natters
 
 
 
 
SV Innsbruck
 
Volders
 
 
 
 
Union Innsbruck
 
Ebbs
 
 
 
 
Völs
 
Mayrhofen
 
 
 
 
Wacker Innsbruck
 
Oberperfuss
 
 
 
 
Bizau
 
Nenzing
 
 
 
 
Brederis / Meiningen
 
Andelsbuch
 
 
 
 
Fussach
 
Bezau
 
 
 
 
Hard
 
Ludesch
 
 
 
 
Hittisau
 
Lustenau
 
 
 
 
Höchst
 
Austria Lustenau II
 
 
 
 
Hörbranz
 
Alberschwende
 
 
 
 
Koblach
 
Lochau
 
 
 
 
Amiens SC
 
Caen
 
 
 
 
Bordeaux
 
Laval
 
 
 
 
Grenoble Foot 38
 
Rodez
 
 
 
 
Guingamp
 
Metz
 
 
 
 
Le Havre
 
Valenciennes
 
 
 
 
Nîmes
 
Dijon
 
 
 
 
Niort
 
Annecy
 
 
 
 
Paris
 
Sochaux
 
 
 
 
Pau
 
Bastia
 
 
 
 
Saint-Étienne
 
Quevilly Rouen
 
 
 
 
Ferencváros
 
Debrecen
 
 
 
 
Honvéd
 
Mezőkövesd-Zsóry
 
 
 
 
MOL Vidi
 
Zalaegerszegi TE
 
 
 
 
Paksi SE
 
Puskás
 
 
 
 
Újpest
 
Kecskemeti TE
 
 
 
 
Várda SE
 
Vasas
 
 
 
 
Chornomorets
 
Minai
 
 
 
 
Dnipro-1
 
Kolos Kovalivka
 
 
 
 
Metalist 1925 Kharkiv
 
Metal Kharkiv
 
 
 
 
Oleksandria
 
Dynamo Kyiv
 
 
 
 
Rukh Vynnyky
 
Lviv
 
 
 
 
Shakhtar Donetsk
 
Veres
 
 
 
 
Vorskla
 
Kryvbas Kryvyi Rih
 
 
 
 
Zorya
 
Inhulets
 
 
 
 
Ried II
 
Treibach
 
 
 
 
SAK Klagenfurt
 
Allerheiligen
 
 
 
 
Union Vöcklamarkt
 
Bad Gleichenberg
 
 
 
 
Wolfsberger AC II
 
Gleisdorf 09
 
 
 
 
Assad
 
Silibwet
 
 
 
 
Coast Stima
 
Gusii
 
 
 
 
Fortune Sacco
 
Migori Youth
 
 
 
 
Mara Sugar
 
Murang'a SEAL
 
 
 
 
Modern Coast Rangers
 
Kajiado
 
 
 
 
Mwatate United
 
MCF
 
 
 
 
Naivas
 
Darajani Gogo
 
 
 
 
Vihiga United
 
Kisumu All Stars
 
 
 
 
Basel
 
Lugano
 
 
 
 
Luzern
 
St. Gallen
 
 
 
 
Sion
 
Young Boys
 
 
 
 
Winterthur
 
Servette
 
 
 
 
Zürich
 
Grasshopper
 
 
 
 
Bylis Ballsh
 
Kukësi
 
 
 
 
Egnatia Rrogozhinë
 
Erzeni Shijak
 
 
 
 
Laçi
 
Tirana
 
 
 
 
Partizani Tirana
 
Vllaznia Shkodër
 
 
 
 
Teuta Durrës
 
Kastrioti Krujë
 
 
 
 
Belasitsa
 
Sozopol
 
 
 
 
Botev Plovdiv II
 
Levski Krumovgrad
 
 
 
 
CSKA 1948 Sofia II
 
Dunav 2010
 
 
 
 
Etar
 
Spartak Pleven
 
 
 
 
FK Minyor Pernik
 
Maritsa Plovdiv
 
 
 
 
Montana
 
Dobrudzha 1919
 
 
 
 
Sportist Svoge
 
Yantra 1919
 
 
 
 
Strumska slava
 
Lovech
 
 
 
 
Vitosha Bistritsa
 
Ludogorets II
 
 
 
 
Avondale Heights U21
 
Port Melbourne U21
 
 
 
 
North Geelong U21
 
Bentleigh Greens U21
 
 
 
 
Moreland City U21
 
South Melbourne U21
 
 
 
 
Adelaide City Res.
 
South Adelaide Res.
 
 
 
 
Adelaide United Res.
 
Adelaide Comets Res.
 
 
 
 
MetroStars Res.
 
Beograd Res.
 
 
 
 
Sturt Lions Res.
 
Croydon Kings Res.
 
 
 
 
Woden Weston
 
Gungahlin
 
 
 
 
Avispa Fukuoka
 
Urawa Reds
 
 
 
 
Newmarket U23
 
North Pine U23
 
 
 
 
O'Connor Knights
 
Cooma Tigers
 
 
 
 
Bulls Academy
 
NWS Spirit
 
 
 
 
Avondale Heights
 
Port Melbourne
 
 
 
 
Moreland City
 
South Melbourne
 
 
 
 
North Geelong Warriors
 
Bentleigh Greens
 
 
 
 
Surfers Paradise Apollo
 
Albany Creek Excelsior
 
 
 
 
Green Gully U21
 
Oakleigh Cannons U21
 
 
 
 
Brunswick City
 
Dandenong City
 
 
 
 
Maitland
 
Lambton Jaffas
 
 
 
 
Adelaide City
 
South Adelaide Panthers
 
 
 
 
Adelaide United ||
 
Adelaide Comets
 
 
 
 
NE MetroStars
 
White City Woodville
 
 
 
 
Sturt Lions
 
Croydon Kings
 
 
 
 
Adelaide Cobras
 
Para Hills Knights
 
 
 
 
Adelaide Victory
 
Playford City Patriots
 
 
 
 
Cumberland United
 
Adelaide Raiders
 
 
 
 
Hume City U21
 
Altona Magic U21
 
 
 
 
Acacia Ridge U23
 
Bayside United U23
 
 
 
 
Centenary Stormers U23
 
North Brisbane U23
 
 
 
 
Kashima Antlers
 
Tokyo
 
 
 
 
Nagoya Grampus
 
Sanfrecce Hiroshima
 
 
 
 
Shonan Bellmare
 
Cerezo Osaka
 
 
 
 
Vipers
 
Port Adelaide Lion
 
 
 
 
Adelaide Olympic Res.
 
West Adelaide Res.
 
 
 
 
Fulham United
 
Adelaide Blue Eagles
 
 
 
 
Dandenong Thunder U21
 
Heidelberg United U21
 
 
 
 
Newmarket
 
North Pine
 
 
 
 
Redcliffe Dolphins U23
 
Virginia United U23
 
 
 
 
Univ. Queensland U23
 
Pine Hills U23
 
 
 
 
Winner Semi-final 1
 
Winner Semi-final 2
 
 
 
 
Kashiwa Reysol
 
Vissel Kobe
 
 
 
 
Yokohama
 
Kawasaki Frontale
 
 
 
 
Ansan Greeners
 
Seongnam
 
 
 
 
Cheonan City
 
Chungnam Asan
 
 
 
 
Gold Coast Knights
 
Rochedale Rovers
 
 
 
 
Moreton Bay United
 
Queensland Lions
 
 
 
 
Modbury Jets Res.
 
Campbelltown City Res.
 
 
 
 
Monaro Panthers
 
Tuggeranong United
 
 
 
 
Incheon United
 
Gwangju
 
 
 
 
APIA Leichhardt Tigers
 
Wollongong Wolves
 
 
 
 
Acacia Ridge
 
Bayside United
 
 
 
 
Centenary Stormers
 
North Brisbane
 
 
 
 
Sagan Tosu
 
Albirex Niigata
 
 
 
 
Redlands United
 
Peninsula Power
 
 
 
 
WDSC Wolves
 
Sunshine Coast
 
 
 
 
Borac Lazarevac
 
Torlak
 
 
 
 
Sinđelić Beograd
 
Radnički Obrenovac
 
 
 
 
Dinamo Zagreb U19
 
HNK Gorica U19
 
 
 
 
Inker Zaprešić U19
 
Rudeš U19
 
 
 
 
Mladost Ždralovi U19
 
Cibalia U19
 
 
 
 
Rijeka U19
 
Dugopolje U19
 
 
 
 
Sesvete U19
 
Istra 1961 U19
 
 
 
 
Šibenik U19
 
Lokomotiva Zagreb U19
 
 
 
 
Slaven Koprivnica U19
 
Osijek U19
 
 
 
 
Varaždin U19
 
Hajduk Split U19
 
 
 
 
Mitchelton
 
Logan Lightning
 
 
 
 
Western Pride
 
SWQ Thunder
 
 
 
 
Sutherland Sharks
 
Sydney Olympic
 
 
 
 
Adelaide Olympic
 
West Adelaide
 
 
 
 
Hume City
 
Altona Magic
 
 
 
 
Eastern Suburbs NPL
 
Gold Coast United W
 
 
 
 
Redcliffe PCYC
 
Virginia United
 
 
 
 
Seoul
 
Jeju United
 
 
 
 
Manly United
 
Blacktown City
 
 
 
 
Marconi Stallions
 
Sydney United
 
 
 
 
Mt Druitt Town
 
Sydney II
 
 
 
 
Western Sydney W. II
 
Central Coast II
 
 
 
 
Dandenong Thunder
 
Heidelberg United
 
 
 
 
Souths United W
 
Mitchelton W
 
 
 
 
Teleoptik
 
Prva Iskra
 
 
 
 
Univ. Queensland
 
Pine Hills
 
 
 
 
Pahang
 
Pulau Pinang
 
 
 
 
Anyang
 
Jeonnam Dragons
 
 
 
 
Seoul E.
 
Bucheon 1995
 
 
 
 
Modbury Jets
 
Campbelltown City
 
 
 
 
Reipas U20
 
PPJ U20
 
 
 
 
Gamba Osaka
 
Yokohama F. Marinos
 
 
 
 
Daejeon Citizen
 
Daegu
 
 
 
 
Balestier Khalsa
 
DPMM FC
 
 
 
 
Tampines Rovers
 
Young Lions
 
 
 
 
Odense U19
 
Midtjylland U19
 
 
 
 
Vejle U19
 
AGF U19
 
 
 
 
Skiljebo
 
Arlanda