Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Albpetrol Patos
 
Sopoti Librazhd
 
   
4 1
Devolli
 
Këlcyra
 
   
5 3
Internacional Tirana
 
Iliria Fushë-Krujë
 
   
0 1
Labëria
 
Flamurtari
 
   
1 0
Luftëtari
 
Gramozi Ersekë
 
   
2 1
Naftëtari Kuçovë
 
Memaliaj
 
   
1 0
Tepelena
 
Përmeti
 
   
3 2
Lushnja W
 
Teuta W
 
   
3 2
Tirana
 
Laçi
 
0 0
2 0
Kukësi
 
Teuta Durrës
 
2 3
2 3
Penya Encarnada
 
La Massana
 
   
1 1
Jenlai
 
UE Sant Julia II
 
   
   
Ranger's
 
Engordany II
 
   
5 3
Encamp
 
Extremenya
 
   
1 1
Ordino
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
1 1
1 1
Engordany
 
Sant Julià
 
0 0
1 1
UE Santa Coloma
 
Inter Club d'Escaldes
 
0 0
0 1
Carroi
 
FC Santa Coloma
 
0 1
2 5
Desportivo Huíla
 
Progresso
 
   
3 0
UAI Urquiza
 
Defensores Unidos
 
1 2
2 2
Independiente Rivadavia
 
Instituto
 
0 1
2 1
Brown de Adrogué
 
Ferro Carril Oeste
 
1 0
1 3
Atletico Mitre
 
Quilmes
 
2 0
4 0
Deportivo Laferrere
 
El Porvenir
 
0 0
1 0
Dock Sud
 
Sportivo Italiano
 
0 1
1 2
Real Pilar
 
Luján
 
0 0
0 0
Victoriano Arenas
 
Atlas
 
1 4
4 4
Ituzaingó
 
San Martín Burzaco
 
2 1
3 1
Gimnasia La Plata
 
Sarmiento
 
0 1
0 1
Rosario Central
 
Argentinos Juniors
 
0 0
0 1
River Plate
 
Boca Juniors
 
2 0
2 1
Racing Club
 
Estudiantes
 
0 0
1 1
Crucero del Norte
 
Racing Córdoba
 
0 2
1 2
Huracán Las Heras
 
Estudiantes de San Luis
 
0 0
0 0
Sportivo Desamparados
 
Ferro Carril Oeste LP
 
1 0
1 0
Unión Sunchales
 
Gimnasia Concepción
 
2 0
3 0
Sol de Mayo
 
Sportivo Peñarol
 
1 1
2 1
Central Norte
 
Chaco For Ever
 
2 0
2 0
Def. de Pronunciamiento
 
Sportivo Las Parejas
 
1 1
2 1
Defensores Belgrano VR
 
Douglas Haig
 
1 2
4 3
Deportivo Madryn
 
Olimpo
 
2 0
2 1
Juventud Unida Univ.
 
Cipolletti
 
1 0
1 1
Sansinena
 
Circulo Deportivo
 
2 0
3 1
Sarmiento Resistencia
 
CDJU Gualeguaychu
 
0 0
3 2
Villa Mitre
 
Ciudad de Bolívar
 
0 0
1 0
Deportivo Camioneros
 
Independiente Chivilcoy
 
0 1
1 2
Sportivo Belgrano
 
Boca Unidos
 
1 0
2 0
Mt Gravatt Hawks
 
Western Spirit
 
1 1
2 1
Mt Gravatt Res.
 
Western Spirit Res.
 
   
2 2
Brisbane Strikers
 
Redlands United
 
0 2
0 4
Capalaba W
 
FQ QAS W
 
   
1 3
Hartberg
 
Sturm Graz
 
2 0
3 2
Rapid Vienna
 
Wattens
 
1 1
5 2
Salzburg
 
LASK Linz
 
2 0
3 1
Wacker Innsbruck
 
Blau-Weiß Linz
 
0 0
0 1
ASK Klagenfurt
 
Maria Saal
 
0 3
2 4
St. Michael Bleiburg
 
Völkermarkt
 
0 1
0 3
Bramberg
 
Straßwalchen
 
   
2 0
Puch
 
Siezenheim
 
   
2 4
Frauental
 
Wildon
 
0 0
0 2
Mils
 
Innsbrucker AC
 
   
0 4
Münster
 
Volders
 
   
2 2
Prutz / Serfaus
 
Natters
 
   
3 1
Lustenau
 
Fussach
 
1 0
3 0
Andelsbuch
 
Schruns
 
   
4 1
Hörbranz
 
Hard
 
   
3 3
Nenzing
 
Bezau
 
   
4 0
Wattens II
 
SVG Reichenau
 
0 0
0 2
SV Innsbruck
 
Fügen
 
2 1
2 2
Austria Lustenau II
 
Admira Dornbirn
 
0 1
0 3
Wolfurt
 
Rotenberg
 
0 0
0 0
Qarabağ
 
Qabala
 
0 0
2 0
Krumkachy
 
Lida
 
2 0
4 0
Shakhtyor Petrikov
 
Gomelzheldortrans
 
0 1
1 2
Arsenal
 
Orsha
 
1 1
3 2
BGU Minsk
 
Molodechno-DYuSSh 4
 
   
0 0
Partizan Salihorsk
 
Senno
 
   
4 0
Dnepr Mogilev II
 
Slonim City
 
   
9 1
Slutsk
 
Ynergetyk-BDU
 
1 0
2 0
Dinamo Brest Res.
 
Minsk Res.
 
1 2
3 2
Dnepr Mogilev W
 
Bobruichanka W
 
0 1
1 1
Neman W
 
ABFF U19 W
 
   
6 3
Liège
 
URSL Visé
 
0 1
2 3
Rupel Boom
 
Dender
 
0 0
1 3
Tienen
 
Thes Sport
 
1 1
1 3
Waasland-Beveren
 
Excelsior Virton
 
1 3
4 3
Deinze
 
RWDM
 
1 0
1 2
Anderlecht
 
Club Brugge
 
0 1
1 1
RFC Seraing
 
Zulte-Waregem
 
2 0
5 1
Antwerp
 
Gent
 
0 0
1 0
AS Eupen
 
Genk
 
1 1
3 2
Berg en Dal
 
K. Kontich
 
   
3 0
Bevel FC
 
Rapid Leest
 
   
1 4
Bornem
 
Retie
 
   
1 3
Kalmthout
 
Oppuurs
 
   
3 4
Ternesse
 
Eendracht Zoersel
 
   
2 0
Genappe
 
Nivellois
 
   
6 2
Bertem-Leefdaal
 
Wambeek
 
   
1 2
Bodegem Kapelle United
 
SC Aarschot
 
   
1 3
Borght-Humbeek
 
Veltem
 
   
6 1
Etterbeek
 
Sporting Bruxelles
 
   
0 1
Kosova Schaerbeek
 
Léopold
 
   
1 4
Melsbroek
 
KV Tervuren-Duisburg
 
   
3 1
NSeth Berchem
 
Stade Everois
 
   
1 1
Saint-Josse
 
Tubize II
 
   
1 1
Sporting Kampenhout
 
Liedekerke
 
   
4 1
Sportive Brainoise
 
Grez-Doiceau
 
   
3 3
Union Lasne-Ohain
 
Football Club Schaerbeek
 
   
1 0
Antoing
 
Le Roeulx
 
   
1 2
Excelsior Biévène
 
Belœil
 
   
0 2
Hornu
 
Ransart
 
   
1 1
Houdeng
 
Montignies
 
   
5 1
Péruwelz
 
RAS Monceau
 
   
0 0
Snef-Tyber
 
Solre-sur-Sambre
 
   
0 1
Beaufays
 
Jehaytois
 
   
2 1
Elsautoise
 
Etoile de Faimes
 
   
3 0
FC Du Geer
 
La Calamine
 
   
0 4
JS Fizoise
 
UCE Liège
 
   
2 3
Rechain
 
Mélen-Micheroux
 
   
0 3
Sprimont-Comblain II
 
Pontisse Cite
 
   
6 0
Ster-Francorchamps
 
Aubel
 
   
1 0
Weywertz
 
Malmundaria
 
   
2 1
Bregel Sport
 
Torpedo Hasselt
 
   
2 3
Herderen-Millen
 
Zonhoven United
 
   
2 3
Schoonbeek-Beverst
 
Groen Star Beek
 
   
3 3
Ethe Belmont
 
Aubange
 
   
1 1
Florenville
 
Sartoise
 
   
0 3
Lorraine Arlon
 
Vaux-Noville
 
   
5 1
Chevetogne
 
Nismes
 
   
3 1
Fernelmont-Hemptinne
 
Condruzien
 
   
1 6
Flavion-Morialmé
 
Spy
 
   
2 2
Malonne
 
Andennais
 
   
1 3
Elene-Grotenberge
 
Lokeren Doorslaar
 
   
4 1
Grembergen
 
Eendracht Zele
 
   
2 1
SK Denderhoutem
 
HO Kalken
 
   
1 2
St-Joris Sleidinge
 
Drongen
 
   
2 2
Blankenberge
 
SC Zonnebeke
 
   
5 0
Excelsior Zedelgem
 
Meulebeke
 
   
1 2
Club Brugge U21
 
Sint-Truiden U21
 
   
2 1
Ganshoren
 
Waremme
 
1 0
3 1
Hamoir
 
Verlaine
 
2 1
2 2
Jette
 
Tubize
 
0 1
1 3
Stockay-Warfusée
 
RES Durbuy
 
2 1
5 1
Warnant
 
US Givry
 
1 0
1 1
Merelbeke
 
Ronse
 
   
3 0
Voorwaarts Zwevezele
 
Westhoek
 
   
8 0
Berchem Sport
 
Olympia Wijgmaal
 
1 1
2 3
Pepingen-Halle
 
Houtvenne
 
0 2
0 2
OH Leuven W
 
RSC Anderlecht W
 
0 1
3 2
Entité Manageoise
 
Binche
 
   
1 2
Gosselies Sports
 
SG-Tertre-Hautrage
 
   
2 2
Ostiches
 
Jeunesse Tamines
 
   
2 1
Schaerbeek-Evere
 
Albert Quévy-Mons
 
   
1 5
Stockel
 
Aische
 
   
2 2
Gouvy
 
Sprimont-Comblain
 
   
1 2
Habay-la-Neuve
 
Raeren-Eynatten
 
   
3 0
Herstal
 
Huy
 
   
1 2
Richelle United
 
Marloie Sport
 
   
0 2
Rochefort
 
Oppagne-Wéris
 
   
4 1
Stade Disonais
 
Mormont
 
   
7 4
Wanze / Bas-Oha
 
Jodoigne
 
   
1 0
Eppegem
 
Svelta Melsele
 
   
2 0
Erpe-Mere United
 
Avanti
 
   
0 0
Jong Lede
 
Torhout
 
   
0 2
Lochristi
 
Anzegem
 
   
3 2
Voorde Appelterre
 
Tempo Overijse
 
   
0 5
Berlaar-Heikant
 
Turnhout
 
   
2 2
ABB
 
Unión Maestranza
 
0 0
0 0
EM Huanuni
 
San José de Caracollo
 
   
6 1
Municipal Achocalla
 
Deportivo FATIC
 
   
0 8
América Villazón
 
Wilstermann Cooperativa
 
   
0 2
Atlético de Padilla
 
Fancesa
 
   
1 1
Deportivo Shalon
 
Deportivo Sur-Car
 
   
2 1
Nacional SENAC
 
CA Bermejo
 
1 2
3 4
Rosario Central
 
Ferrocarril Palmeiras
 
   
2 1
Libertad
 
Villa Real Sociedad
 
   
2 0
Vaca Díez
 
Mariscal Sucre
 
   
1 1
García Ágreda
 
Quebracho Villa Montes
 
2 2
2 2
GOSK Gabela
 
Gradina Srebrenik
 
4 1
6 1
Travnik
 
Mladost Doboj Kakanj
 
0 0
2 0
Omarska
 
Slavija
 
0 0
0 0
Rudar Prijedor
 
Sloboda Tuzla
 
1 1
1 1
Tuzla City
 
Sarajevo
 
1 0
1 1
Humaitá
 
Rio Branco
 
0 0
1 0
Avaí U23
 
Grêmio U23
 
0 2
1 2
Ceará U23
 
Fortaleza U23
 
0 0
1 0
Ceará U20
 
Botafogo U20
 
1 2
2 2
Bahia U20
 
América Mineiro U20
 
1 1
1 1
Flamengo RJ U20
 
Fortaleza U20
 
2 0
5 0
Gremio U20
 
Atletico-MG U20
 
1 0
1 2
Sport Recife U20
 
Internacional U20
 
1 2
3 4
Sao Paulo U20
 
Fluminense U20
 
0 1
0 2
Perolas Negras
 
Rio São Paulo
 
1 0
1 0
Figueirense
 
Joinville
 
2 0
3 0
Marcílio Dias
 
Juventus SC
 
0 1
1 1
Brasil Farroupilha
 
Veranópolis
 
0 0
0 1
Igrejinha
 
Glória
 
0 0
1 1
Tupi RS
 
Cruzeiro RS
 
0 0
3 0
Matonense
 
Inter de Bebedouro
 
0 0
3 0
Nacional W
 
Pinda SC W
 
2 0
2 0
Portuguesa W
 
Corinthians W
 
   
0 4
RB Bragantino W
 
Ferroviária W
 
0 1
0 1
Atlético Mineiro
 
Internacional
 
0 0
1 0
Chapecoense
 
São Paulo
 
0 1
1 1
Flamengo
 
Athletico PR
 
3 0
3 0
Palmeiras
 
Juventude
 
1 1
1 1
Grêmio
 
Sport Recife
 
0 0
1 2
Ponte Preta
 
Vila Nova
 
0 0
1 1
Cruzeiro
 
Brasil de Pelotas
 
2 0
2 0
Confiança
 
Vasco da Gama
 
0 0
1 2
Londrina
 
Sampaio Corrêa
 
3 1
3 1
Manaus
 
Novorizontino
 
1 0
5 0
Criciúma
 
Paysandu
 
0 0
0 0
Guarany de Sobral
 
Campinense
 
0 0
0 2
Moto Club MA
 
América RN
 
0 2
2 4
ABC
 
4 de Julho
 
1 0
2 0
Ferroviária
 
Esportivo
 
1 0
1 1
Paragominas
 
FC Atlético Cearense
 
2 0
2 1
Kuala Belait
 
Wijaya
 
   
   
MS ABDB
 
Panchor Murai
 
   
   
Setia Perdana
 
Jerudong
 
   
   
Bakes
 
BSRC
 
   
   
DPMM FC
 
MS PDB
 
   
   
IKLS
 
Kasuka
 
   
   
Rimba Star
 
Kota Ranger
 
   
   
Chernolomets
 
Svetkavitsa Targovishte
 
   
4 0
Ustrem Donchevo
 
Lokomotiv Ruse
 
   
2 1
Peshtera Galata
 
Etar VT II
 
   
2 1
Sayana Haskovo
 
Rozova dolina
 
   
4 0
Tsarsko selo
 
CSKA Sofia
 
0 0
1 2
Levski Sofia
 
Ludogorets
 
1 1
2 4
Yantra 1919
 
Septemvri Sofia
 
1 0
1 0
Botev Plovdiv II
 
Sportist Svoge
 
0 0
0 1
RCK
 
Majestic
 
0 1
2 1
Vitesse
 
Salitas
 
1 2
1 5
USFA
 
Royal
 
0 0
1 0
Aigle Noir
 
Flambeau du Centre
 
   
0 1
Bumamuru
 
Athlético Olympic
 
   
3 1
Flambeau de l'Est
 
Olympic Star
 
   
0 0
Le Messager Ngozi
 
Top Junior
 
   
1 0