Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Apolonia Fier
 
Tërbuni Pukë
 
0 0
0 1
Burreli
 
Besa Kavajë
 
3 1
5 1
Erzeni Shijak
 
Turbina Cërrik
 
   
3 1
Korabi Peshkopi
 
Besëlidhja Lezhë
 
   
3 1
Lushnja
 
Butrinti Sarandë
 
   
1 0
Pogradeci
 
Bylis Ballsh
 
0 1
1 2
Shkumbini Peqin
 
Maliqi
 
   
3 1
Vora
 
Tomori Berat
 
0 1
1 1
Ada Velipojë
 
Shënkolli
 
   
0 1
Bulqiza
 
Luzi 2008
 
   
0 2
Gramshi
 
Elbasani
 
   
4 0
Oriku
 
Klosi
 
   
5 1
Veleçiku Koplik
 
Murlani
 
   
2 1
Kinostudio W
 
KF Tirana W
 
   
0 8
Apolonia W
 
Partizani Tirana W
 
   
5 1
AAS W
 
Skënderbeu W
 
   
1 1
Egnatia Rrogozhinë
 
Kastrioti Krujë
 
1 0
2 1
Skënderbeu Korçë
 
Vllaznia Shkodër
 
0 0
0 0
Atlètic Amèrica
 
FC Santa Coloma II
 
3 1
4 2
Atlètic Club II
 
UE Santa Coloma II
 
   
0 5
Cubango
 
Petro de Luanda
 
   
0 2
Recreativo da Caála
 
Sporting de Benguela
 
1 0
3 0
Recreativo do Libolo
 
Interclube
 
   
0 1
1º de Agosto
 
Académica do Lobito
 
   
1 0
San Miguel
 
Colegiales
 
0 0
0 2
Acassuso
 
Sacachispas
 
1 1
1 1
Cañuelas
 
JJ Urquiza
 
1 0
2 1
Comunicaciones
 
Villa San Carlos
 
1 0
2 0
Talleres Remedios
 
Fénix
 
0 0
0 0
Belgrano
 
Deportivo Riestra
 
1 0
1 0
Barracas Central
 
All Boys
 
0 1
2 1
Chacarita Juniors
 
Deportivo Maipú
 
0 1
1 2
Guillermo Brown
 
Tristán Suárez
 
0 0
0 0
Estudiantes Caseros
 
Tigre
 
1 0
2 1
San Martín San Juan
 
Deportivo Morón
 
0 0
1 1
Claypole
 
Deportivo Español
 
0 0
1 0
Lanús
 
Central Cordoba SdE
 
1 1
2 1
Godoy Cruz
 
Newell's Old Boys
 
0 2
2 2
Platense
 
Patronato
 
0 0
0 0
Huracán
 
Arsenal de Sarandi
 
1 0
1 0
Atlético Tucumán
 
San Lorenzo
 
0 0
0 0
Vélez Sarsfield
 
Independiente
 
1 2
3 3
Acacia Ridge
 
Toowong
 
2 1
4 2
Acacia Ridge Res.
 
Toowong Res.
 
   
0 6
Queensland Lions
 
Gold Coast United
 
2 0
3 1
Capalaba
 
Brisbane Roar II
 
1 3
2 6
SC Wanderers
 
Olympic
 
0 1
0 1
Moreton Bay United
 
Eastern Suburbs Brisbane
 
2 1
5 2
Peninsula Power
 
Magpies Crusaders
 
1 0
4 0
Campbelltown City
 
South Adelaide Panthers
 
0 2
1 3
NE MetroStars
 
Sturt Lions
 
   
0 0
Adelaide City
 
Adelaide Comets
 
0 0
0 1
SWQ Thunder W
 
The Gap W
 
0 0
0 0
Virginia United W
 
Peninsula Power W
 
1 0
3 1
Logan Lightning W
 
Brisbane City W
 
1 1
1 3
Mitchelton W
 
Brisbane Olympic W
 
0 2
0 2
Souths United W
 
Moreton Bay United W
 
1 1
2 2
Eastern Suburbs NPL
 
Sunshine Coast Wanderers W
 
1 1
1 1
Gold Coast United W
 
Lions W
 
0 1
1 4
Rochedale Rovers
 
SWQ Thunder
 
0 2
0 2
Brisbane City
 
Western Pride
 
1 0
3 2
Adelaide Raiders Res.
 
Blue Eagles Res.
 
   
1 0
MetroStars Res.
 
Adelaide Comets Res.
 
   
3 0
Adelaide United Res.
 
Adelaide City Res.
 
   
5 1
Modbury Jets
 
Adelaide Victory
 
0 0
1 1
Playford City Patriots
 
Para Hills Knights
 
1 0
3 0
White City Woodville
 
West Torrens Birkalla
 
2 0
4 0
Admira
 
Rheindorf Altach
 
1 0
2 0
Ried
 
Austria Klagenfurt
 
1 0
1 1
Wolfsberger AC
 
Austria Wien
 
1 0
1 0
Lafnitz
 
Liefering
 
1 2
1 3
Grazer AK
 
Floridsdorfer AC
 
0 0
1 0
Ried U18
 
Sturm Graz U18
 
   
2 1
Vorarlberg U18
 
Tirol U18
 
   
3 2
Rapid Wien U18
 
Austria Klagenfurt U18
 
   
5 0
Red Bull Akademie U18
 
Admira U18
 
   
7 0
Bad Sauerbrunn
 
Markt Allhau
 
   
0 1
Güssing
 
Ritzing
 
   
1 2
Horitschon
 
Pinkafeld
 
   
1 4
Kohfidisch
 
Leithaprodersdorf
 
   
0 2
Gmünd
 
St. Jakob Rosental
 
   
1 1
Admira Villach
 
Köttmannsdorf
 
   
1 3
Dellach im Gailtal
 
Lendorf
 
   
2 2
Spratzern
 
Retz
 
   
2 2
Bad Schallerbach
 
Zebau Bad Ischl
 
   
1 0
St. Valentin
 
Weißkirchen / Allhaming
 
   
3 1
Bergheim
 
Bürmoos
 
   
1 1
Eugendorf
 
Thalgau
 
   
3 2
Altenmarkt
 
ÖTSU Hallein
 
   
1 1
Hitthaller St. Michael
 
Rottenmann
 
1 1
2 1
Lafnitz II
 
TuS Heiligenkreuz
 
2 0
6 0
Zirl
 
St. Johann in Tirol
 
   
0 3
Silz / Mötz
 
Kirchbichl
 
   
5 2
Union Innsbruck
 
Ebbs
 
   
1 1
Alberschwende
 
Lochau
 
   
4 3
Bizau
 
Blau-Weiß Feldkirch
 
   
2 0
Göfis
 
Höchst
 
   
4 3
Ludesch
 
Rheindorf Altach II
 
   
1 4
Donau
 
Vorwärts Brigittenau
 
1 0
3 0
Wienerberg
 
Gerasdorf Stammersdorf
 
   
2 1
Post
 
Donaufeld
 
   
0 2
Stadlau
 
Dinamo Helfort
 
   
3 2
Austria XIII
 
Mannswörth
 
   
5 1
Gurten
 
Sturm Graz II
 
0 0
0 3
Stripfing
 
Draßburg
 
2 0
4 0
TWL Elektra
 
First Vienna
 
0 0
0 1
Leobendorf
 
Wiener Neustadt
 
0 0
1 0
Wiener Viktoria
 
Traiskirchen
 
0 1
1 2
Austria Salzburg
 
Kuchl
 
0 0
1 0
Grödig
 
Bischofshofen
 
3 1
4 1
Pinzgau Saalfelden
 
Anif
 
5 0
7 0
Imst
 
Wacker Innsbruck II
 
1 0
1 4
Kitzbühel
 
Telfs
 
1 0
3 1
FC Egg
 
Hohenems
 
0 3
0 5
Lauterach
 
Dornbirner SV
 
1 1
2 1
Schwarz-Weiß Bregenz
 
Rot-Weiß Rankweil
 
1 2
1 3
Keşlə FK
 
Sabah
 
1 0
2 0
Sebail
 
Neftçi
 
0 2
0 3
Naftan
 
Volna
 
0 0
1 1
Slonim
 
Baranovichi
 
0 2
0 2
Dnepr Mogilev
 
Belshina
 
0 0
3 1
Osipovichy
 
Gazovik
 
   
1 1
Dinamo Malorita
 
Uzda
 
   
2 0
BC Maxline
 
Bumprom
 
   
3 0
Niva
 
FC Ostrovets
 
   
0 3
Viktoriya Maryina Horka
 
DYuSSh-3 Pinsk
 
   
1 6
Dinamo Brest
 
Minsk
 
0 1
2 2
Vitebsk
 
Isloch
 
0 1
0 4
Torpedo BelAZ
 
Smorgon
 
4 0
7 1
Gomel
 
Slavia
 
1 0
3 0
Slutsk Res.
 
Energetyk-BGU Res.
 
1 0
1 0
Minsk FK W
 
Dinamo Brest W
 
   
16 0
Zorka-BDU W
 
Dinamo-BGU W
 
   
0 4
Voorwaarts Zwevezele W
 
Moldavo W
 
   
3 2
Wuustwezel W
 
Renaissance Mons 44 W
 
   
5 2
Kontich W
 
Eva's Tienen W
 
   
3 1
Chastre W
 
Genk II W
 
   
1 3
Anderlecht II W
 
Mechelen W
 
   
1 3
Dessel Sport
 
Heist
 
2 1
4 3
Mandel United
 
Francs Borains
 
0 1
2 2
Olympic Charleroi
 
Sint-Eloois-Winkel
 
1 0
2 1
Patro Eisden
 
Knokke
 
   
1 0
Lierse Kempenzonen
 
Royal Excel Mouscron
 
1 1
2 2
Kortrijk
 
Sporting Charleroi
 
1 0
2 2
Cercle Brugge
 
Union Saint-Gilloise
 
0 0
0 3
Sint-Truiden
 
KV Oostende
 
0 0
1 1
OH Leuven
 
Beerschot-Wilrijk
 
0 0
0 0
Wezel
 
Vorselaar
 
   
4 4
Antonia
 
Ranst
 
   
1 2
Geel
 
Vosselaar
 
   
2 0
Houtem-Oplinter
 
Stade Bierbeek
 
   
1 2
Huldenberg
 
Grimbergen
 
   
0 0
Linden
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
3 3
Ixelles
 
BX Brussels
 
   
6 2
Molenbaix
 
Soignies Sports
 
   
8 2
Achel
 
Verbroedering Maasmechelen
 
   
5 1
Herk
 
Juve Hasselt
 
   
0 0
Herkol
 
Alken
 
   
1 1
KFC Eksel
 
Zepperen-Brustem
 
   
2 0
Libramont
 
Jeunesse Freylangeoise
 
   
2 1
RAC Saint-Mard
 
Meix-Devant-Virton
 
   
3 5
La Roche
 
Longlier
 
   
1 2
Beauraing
 
Meux II
 
   
0 4
Ciney
 
Biesme
 
   
1 3
Loyers
 
Grand-Leez
 
   
2 0
Eendracht Aalter
 
Dendermonde
 
   
2 0
Excelsior Mariakerke
 
Munkzwalm
 
   
1 2
Latem
 
Ardennen
 
   
2 3
Eendracht Wervik
 
Diksmuide
 
   
0 3
RC Lauwe
 
Racing Waregem
 
   
2 1
Sassport Boezinge
 
Oostnieuwkerke
 
   
2 0
Roeselare Daisel
 
Lauwe
 
   
2 1
Rumbeke
 
Wielsbeke
 
   
1 2
Solières Sport
 
Acren
 
   
2 2
Couvin-Mariembourg
 
Rebecq
 
   
1 1
Meux
 
La Louvière
 
   
0 1
Zelzate
 
Oudenaarde
 
   
2 0
Harelbeke
 
Gent-Zeehaven
 
   
0 1
Dikkelvenne
 
Sparta Petegem
 
   
2 4
Ninove
 
Olsa Brakel
 
   
1 1
Lokeren-Temse
 
Toekomst Menen
 
   
1 1
RFC Wetteren
 
Gullegem
 
   
1 0
Diegem Sport
 
Heur Tongeren
 
   
5 2
Hades
 
KSC City Pirates
 
   
3 3
Londerzeel
 
Cappellen
 
   
2 2
Bocholt
 
Spouwen-Mopertingen
 
   
4 1
Hoogstraten
 
Sporting Hasselt
 
   
5 0
Lyra-Lierse Berlaar
 
Eendracht Aalst
 
   
3 1
Club Brugge II W
 
Eendracht Mazenzele W
 
   
3 3
Bredene W
 
Havinnes W
 
   
3 0
Egem Pittem W
 
Renaissance Mons 44 II W
 
   
6 1
Gent III W
 
Olsa Brakel W
 
   
10 2
Sibret W
 
Irlande-Auderghem W
 
   
8 3
Olympic Charleroi W
 
White Star Woluwe II W
 
   
0 4
Eendracht Aalst II W
 
Svelta Melsele W
 
   
4 0
Loyers W
 
Heist W
 
   
7 3
Mechelen II W
 
Vosselaar W
 
   
1 3
Sottegem W
 
Bosdam Beveren W
 
   
3 0
Standard Liège III W
 
Chastre II W
 
   
9 0
Westerlo W
 
Aywaille W
 
   
10 1
Wolvertem Merchtem W
 
Zulte-Waregem II W
 
   
1 4
Eendracht Aalst W
 
Charleroi
 
1 0
2 3
St. Liege W
 
White Star Woluwé W
 
1 1
4 1
Club Brugge W
 
Genk W
 
0 0
1 0
PAC Buzet
 
Tournai
 
   
1 1
Rapid Symphorinois
 
Union Namur
 
   
1 0
Onhaye
 
Aywaille
 
   
4 0
Sint-Niklaas
 
Oostkamp
 
   
1 2
VW Hamme
 
Rhodienne-De Hoek
 
   
4 0
FC Lebbeke
 
Wolvertem Merchtem
 
   
2 2
Weerstand Koersel
 
Zwarte Leeuw
 
   
1 4
Betekom
 
Witgoor Sport
 
   
0 3
Esperanza Pelt
 
Beringen
 
   
2 3
Lille
 
Eendracht Termien
 
   
4 2
Racing Mechelen
 
Nijlen
 
   
1 3
Wellen
 
De Kempen
 
   
2 1
Paro FC
 
Thimphu City
 
0 1
1 1
Nueva Cliza
 
Universitario de Vinto
 
   
1 3
San Antonio Bulo Bulo
 
Cochabamba FC
 
   
1 0
Deportivo Kivón
 
Los Almendros
 
   
3 2
Bratstvo Gracanica
 
TOSK Tesanj
 
0 0
2 0
Buducnost Banovici
 
Radnik Hadžići
 
0 0
0 0
Igman Konjic
 
Orasje
 
1 0
2 0
Rudar Kakanj
 
Jedinstvo Bihac
 
0 0
1 0
Vis Kosova
 
Tomislav
 
2 1
3 1
Zvijezda Gradačac
 
Gorazde
 
0 1
0 1
Drina Zvornik
 
Tekstilac Derventa
 
0 0
0 1
Ljubic Prnjavor
 
Borac Kozarska Dubica
 
0 0
2 0
Podrinje Janja
 
Zeljeznicar Banja Luka
 
0 1
0 2
Sloboda Novi Grad
 
Krupa na Vrbasu
 
0 0
1 2
Sloga Doboj
 
Budućnost Pilica
 
2 0
4 0
Zvijezda '09 Brgule
 
Kozara Gradiska
 
1 0
1 1
Sutjeska Foca
 
Modrica
 
1 0
5 0
Leotar
 
Radnik Bijeljina
 
0 0
1 0
Posusje
 
Velez
 
0 2
2 4
Zrinjski
 
Siroki Brijeg
 
3 0
4 0
Atlético GO U20
 
Chapecoense-SC U20
 
1 0
1 1
7 de Abril
 
Duque de Caxias
 
0 0
0 3
Nova Cidade
 
Goytacaz
 
1 0
3 0
São Gonçalo EC RJ
 
Carapebus
 
1 0
3 2
Serra Macaense
 
Olaria
 
0 0