Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Athletic Club
 
Deportivo Alavés
 
 
 
 
Celta de Vigo
 
Sevilla
 
 
 
 
Getafe
 
Cádiz
 
 
 
 
Huesca
 
Elche
 
 
 
 
Real Betis
 
Atlético Madrid
 
 
 
 
Real Madrid
 
Barcelona
 
 
 
 
Real Valladolid
 
Granada
 
 
 
 
SD Eibar
 
Levante
 
 
 
 
Valencia
 
Real Sociedad
 
 
 
 
Villarreal
 
Osasuna
 
 
 
 
Cruz Azul
 
Guadalajara
 
 
 
 
Irapuato
 
Cañoneros Marina
 
 
 
 
Brest
 
Nîmes
 
 
 
 
Lens
 
Lorient
 
 
 
 
Metz
 
Lille
 
 
 
 
Monaco
 
Dijon
 
 
 
 
Montpellier
 
Olympique Marseille
 
 
 
 
Nice
 
Reims
 
 
 
 
Olympique Lyonnais
 
Angers SCO
 
 
 
 
Rennes
 
Nantes
 
 
 
 
Saint-Étienne
 
Bordeaux
 
 
 
 
Strasbourg
 
Paris Saint Germain
 
 
 
 
Benevento
 
Sassuolo
 
 
 
 
Fiorentina
 
Atalanta
 
 
 
 
Hellas Verona
 
Lazio
 
 
 
 
Inter
 
Cagliari
 
 
 
 
Juventus
 
Genoa
 
 
 
 
Parma
 
Milan
 
 
 
 
Roma
 
Bologna
 
 
 
 
Sampdoria
 
Napoli
 
 
 
 
Spezia
 
Crotone
 
 
 
 
Udinese
 
Torino
 
 
 
 
CAFESSA Jalisco
 
Pioneros de Cancún
 
 
 
 
Tigres UANL
 
América
 
 
 
 
Avondale Heights U20
 
Eastern Lions U20
 
 
 
 
Woden Weston W
 
Canberra Olympic W
 
 
 
 
APIA Leichhardt Tigers
 
Marconi Stallions
 
 
 
 
Blacktown City
 
Mt Druitt Town
 
 
 
 
Sydney United
 
Wollongong Wolves
 
 
 
 
Canberra W
 
Canberra United Academy W
 
 
 
 
Valentine
 
Lambton Jaffas
 
 
 
 
Cooma Tigers
 
Canberra FC
 
 
 
 
Tuggeranong United
 
Belconnen United
 
 
 
 
Gungahlin United W
 
Tuggeranong United W
 
 
 
 
Heidelberg United U20
 
Bentleigh Greens U20
 
 
 
 
Brisbane Roar
 
Western United
 
 
 
 
Lake Macquarie
 
Edgeworth Eagles
 
 
 
 
Heidelberg United
 
Bentleigh Greens
 
 
 
 
Happy Valley
 
Warriors
 
 
 
 
Kitchee
 
Tai Chung
 
 
 
 
Rangers
 
Tai Chung
 
 
 
 
Sydney II
 
Sutherland Sharks
 
 
 
 
Meteor Praha
 
Dobris
 
 
 
 
Vysoke Myto
 
Sokol Libiš
 
 
 
 
Central Coast Mariners
 
Macarthur
 
 
 
 
Bohemians 1905 II
 
Zbuzany
 
 
 
 
Bohemians 1905 II
 
Sokol Zápy
 
 
 
 
Chlumec nad Cidlinou
 
Přepeře
 
 
 
 
Chlumec nad Cidlinou
 
Zbuzany
 
 
 
 
Hradec Kralove II
 
Dukla Praha II
 
 
 
 
Mlada Boleslav II
 
Dukla Praha II
 
 
 
 
Slovan Liberec II
 
Pardubice II
 
 
 
 
Slovan Liberec II
 
Jablonec II
 
 
 
 
Olympie Brezova
 
Neratovice-Byškovice
 
 
 
 
Šamorín
 
Slavoj Trebišov
 
 
 
 
Žilina II
 
Podbrezová
 
 
 
 
Rača
 
Pezinok
 
 
 
 
Teplice II
 
Přepeře
 
 
 
 
Zemplín Michalovce U19
 
Slovan Bratislava U19
 
 
 
 
Pegasus
 
Kitchee
 
 
 
 
Warriors
 
Pegasus
 
 
 
 
Engordany II
 
Ordino
 
 
 
 
Carroi
 
Sant Julià
 
 
 
 
FC Utrecht
 
Feyenoord
 
 
 
 
Holstebro
 
Middelfart
 
 
 
 
Avarta
 
Hillerød
 
 
 
 
Schwachhausen
 
SFL Bremerhaven
 
 
 
 
Bedworth United W
 
Sporting Khalsa W
 
 
 
 
Burton Albion W
 
Long Eaton United LFC W
 
 
 
 
Holwell Sports W
 
Leafield Athletic W
 
 
 
 
Nettleham W
 
The New Saints W
 
 
 
 
Solihull Moors W
 
Boldmere SM W
 
 
 
 
Wolverhampton Wanderers W
 
Doncaster Belles W
 
 
 
 
Actonians W
 
Cambridge United W
 
 
 
 
C&K Basildon W
 
Enfield Town W
 
 
 
 
Ipswich Town W
 
AFC Wimbledon Ladies W
 
 
 
 
Leyton Orient W
 
Cambridge City W
 
 
 
 
Stevenage W
 
Billericay Town W
 
 
 
 
Brislington W
 
Southampton WFC W
 
 
 
 
Buckland Athletic W
 
Chesham United LFC W
 
 
 
 
Poole Town W
 
Swindon Town W
 
 
 
 
Southampton W
 
Cheltenham Town W
 
 
 
 
Tatran Sedlcany
 
Klatovy
 
 
 
 
Aarhus Fremad II
 
Kjellerup
 
 
 
 
Babelsberg
 
Viktoria Berlin
 
 
 
 
BAK '07
 
Energie Cottbus
 
 
 
 
BFC Dynamo
 
Tennis Borussia
 
 
 
 
Bischofswerdaer FV
 
Chemie Leipzig
 
 
 
 
Carl Zeiss Jena
 
FSV Optik Rathenow
 
 
 
 
Germania Halberstadt
 
Auerbach
 
 
 
 
Hertha BSC II
 
Altglienicke
 
 
 
 
Lokomotive Leipzig
 
Lichtenberg
 
 
 
 
Luckenwalde
 
Chemnitzer FC
 
 
 
 
Union Fürstenwalde
 
ZFC Meuselwitz
 
 
 
 
24 Erzincanspor
 
Afjet Afyonspor
 
 
 
 
Amed SK
 
Niğde Belediyespor
 
 
 
 
Hacettepe
 
Sarıyer
 
 
 
 
Hekimoğlu Trabzon
 
Kocaelispor
 
 
 
 
Kahramanmaraşspor
 
İnegölspor
 
 
 
 
Sancaktepe Belediye
 
Ergene Velimeşespor
 
 
 
 
Şanlıurfaspor
 
Çorum Belediyespor
 
 
 
 
Utaş Uşakspor
 
Manisa BBSK
 
 
 
 
Zonguldak Kömürspor
 
Gümüşhanespor
 
 
 
 
1922 Konyaspor Kulübü
 
Sivas Belediyespor
 
 
 
 
Bodrumspor
 
Pendikspor
 
 
 
 
Eyüpspor
 
Kastamonuspor
 
 
 
 
Karacabey Birlikspor
 
Elazığspor
 
 
 
 
Kırklarelispor
 
Turgutluspor
 
 
 
 
Kırşehir Belediyespor
 
Bugsaşspor
 
 
 
 
Pazarspor
 
Serik Belediyespor
 
 
 
 
Sakaryaspor
 
Bayburt İÖİ
 
 
 
 
Tarsus İdman Yurdu
 
Etimesgut Belediyespor
 
 
 
 
Van BB
 
Karabükspor
 
 
 
 
Sokol Lom
 
Prestice
 
 
 
 
DEM
 
Dongen
 
 
 
 
Gemert
 
JOS Watergraafsmeer
 
 
 
 
HV & CV Quick
 
Hoogland
 
 
 
 
USV Hercules
 
Hollandia
 
 
 
 
Westlandia
 
GVV Unitas
 
 
 
 
ASPL 2000
 
Petite Rivière Noire
 
 
 
 
ASVP
 
Savanne
 
 
 
 
Uberlândia
 
Tombense
 
 
 
 
BSC Süd 05
 
Hansa Rostock II
 
 
 
 
Greifswalder FC
 
Strausberg
 
 
 
 
Hertha Zehlendorf
 
Neustrelitz
 
 
 
 
Pampow
 
RSV Eintracht
 
 
 
 
Rostocker FC
 
Tasmania Berlin
 
 
 
 
Staaken
 
CFC Hertha
 
 
 
 
Stern
 
Torgelower SV Greif
 
 
 
 
SV Blau-WeiY 90 Berlin
 
Lok Stendal
 
 
 
 
1. FC Merseburg
 
VfL Halle
 
 
 
 
Blau-Weiß Zorbau
 
Plauen
 
 
 
 
Carl Zeiss Jena II
 
Ludwigsfelder FC
 
 
 
 
FC Grimma
 
Oberlausitz Neugersdorf
 
 
 
 
International Leipzig
 
An der Fahner Höhe
 
 
 
 
Krieschow
 
Martinroda
 
 
 
 
Union Sandersdorf
 
Einheit Rudolstadt
 
 
 
 
Wacker Nordhausen
 
Eilenburg
 
 
 
 
Leopards
 
Nzoia United
 
 
 
 
Posta Rangers
 
Homeboyz
 
 
 
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
FC Santa Coloma
 
 
 
 
Freiburg II
 
SV Steinbach
 
 
 
 
Chemelil
 
MCF
 
 
 
 
Coast Stima
 
SoNy Sugar
 
 
 
 
Modern Coast Rangers
 
Police
 
 
 
 
Mwatate United
 
Migori Youth
 
 
 
 
Talanta
 
Vihiga Bullets
 
 
 
 
Blauw Geel '38
 
ADO '20
 
 
 
 
Groene Ster
 
OFC Oostzaan
 
 
 
 
HSC '21
 
EVV
 
 
 
 
UNA
 
OSS '20
 
 
 
 
De Graafschap
 
Go Ahead Eagles
 
 
 
 
FC Groningen
 
SC Heerenveen
 
 
 
 
VVV-Venlo
 
PSV
 
 
 
 
Hemelingen
 
Brinkumer SV
 
 
 
 
Aglianese
 
Fiorenzuola
 
 
 
 
Bagnolese
 
Ghivizzano Borgo Mozzano
 
 
 
 
Corticella
 
Rimini
 
 
 
 
Forlì
 
Progresso
 
 
 
 
Marignanese
 
Correggese
 
 
 
 
Mezzolara
 
Sasso Marconi Zola
 
 
 
 
Prato
 
Real Forte Querceta
 
 
 
 
Pro Livorno
 
Lentigione
 
 
 
 
Seravezza
 
Sammaurese
 
 
 
 
Kosova
 
Thalwil
 
 
 
 
Benatky nad Jizerou
 
Čáslav
 
 
 
 
Acren
 
La Louvière
 
 
 
 
Ganshoren
 
Waremme
 
 
 
 
US Givry
 
Jette
 
 
 
 
Verlaine
 
Couvin-Mariembourg
 
 
 
 
Warnant
 
Hamoir
 
 
 
 
RFC Wetteren
 
Gullegem
 
 
 
 
Sparta Petegem
 
Harelbeke
 
 
 
 
Toekomst Menen
 
Voorwaarts Zwevezele
 
 
 
 
Berchem Sport
 
Hades
 
 
 
 
Cappellen
 
Heur Tongeren
 
 
 
 
Diegem Sport
 
Eendracht Aalst
 
 
 
 
Spouwen-Mopertingen
 
Olympia Wijgmaal
 
 
 
 
Aetos Orfani
 
Iraklis Ampelokipon
 
 
 
 
Anagennisi Thalassias
 
Ampelokipon Drama
 
 
 
 
Antheias-Aristinou
 
Elpida Sapes
 
 
 
 
Apollon Paralimniou
 
Didymoteicho
 
 
 
 
Aris Avato
 
Evosmou
 
 
 
 
Doxa Neo Sidirochori
 
Ethnikos Sochos
 
 
 
 
Nestos Chrisoupolis
 
Orfeas Xanthi
 
 
 
 
Pandramaikos
 
M. Alexandros Orfaniou
 
 
 
 
AE Neapolis
 
Poros
 
 
 
 
AEEK INKA
 
Damastas
 
 
 
 
Agios Nikolaos
 
Irodotos
 
 
 
 
Almyros Gaziou
 
Rethymniakos
 
 
 
 
Asteras Rethymnou
 
Aris Rethymnou
 
 
 
 
Giouchtas
 
Aris Soudas
 
 
 
 
Palaiochora
 
Atsalenios
 
 
 
 
Platanias
 
Anagennisi Ierapetra
 
 
 
 
Agrotikos Asteras
 
Makedonikos Neapolis
 
 
 
 
Anagennisi Giannitsa
 
Poseidon Nea Michaniona
 
 
 
 
Anagennisi Plagia
 
M. Alexandros Trikala
 
 
 
 
Edessaikos
 
Thyella Sarakinoi
 
 
 
 
Niki Agkathia
 
Ethnikos Giannitsa
 
 
 
 
PAO Koufalion
 
Thermaikos Thermis
 
 
 
 
PAOK Alexandreia
 
Aetos Varvaras
 
 
 
 
Aetos Makrychoriou
 
Ermis Amyntaio
 
 
 
 
Anagennisi Karditsas
 
Karitsa
 
 
 
 
Atromitos Palamas
 
Fikis
 
 
 
 
Dias Diou
 
Sellana
 
 
 
 
Elassona
 
Iraklis Larissa
 
 
 
 
Kozani
 
Oikonomos
 
 
 
 
Meteora
 
Makedonikos Foufas
 
 
 
 
Atalanti
 
Amvrysseas
 
 
 
 
Dimitra Efxeinoupolis
 
Opountios
 
 
 
 
Fokikos
 
Nea Artaki
 
 
 
 
Ipato
 
Almyros
 
 
 
 
Iraklis Psachna
 
Thiseas Agria
 
 
 
 
Agios Matthaios
 
Amvrakikos Loutrou
 
 
 
 
Anagennisi Artas
 
Thyella Monastirakiou
 
 
 
 
Asteras Kalirachis
 
Missolonghi
 
 
 
 
Kerkyra
 
Tilikratis
 
 
 
 
Panagriniakos
 
Lefkimmi
 
 
 
 
Preveza
 
Acheron Kanalaki
 
 
 
 
Thyella Katsikas
 
M. Alexandros Kastorias
 
 
 
 
Aittitos Spata
 
Marko
 
 
 
 
Charavgiakos
 
Ethnikos Piraeus
 
 
 
 
Panionios
 
Ano Meras
 
 
 
 
Pannaxiakos
 
Moschato
 
 
 
 
Proodeftiki
 
Ilioupoli
 
 
 
 
Agios Ierotheos
 
PAO Rouf
 
 
 
 
Aris Skalas
 
Panarkadikos
 
 
 
 
Ermionidas-Ermis
 
Atromitos Chiliomodi
 
 
 
 
Foinikas N. Epidavrou
 
Ermis Meligous
 
 
 
 
Molaikos
 
Pangytheatikos
 
 
 
 
Nafplio 2017
 
Kifisia
 
 
 
 
Aetos Loutron
 
Thyella Diastavroseos
 
 
 
 
Aias Salamina
 
Aiolikos
 
 
 
 
Akratitos
 
Karavas
 
 
 
 
Mikrasiatiki
 
Keratsini
 
 
 
 
Panelefsiniakos
 
Pythagoras Karlovasi
 
 
 
 
Pyliou
 
Asteras Varis
 
 
 
 
Aias Gastounis
 
Pallixouriakos
 
 
 
 
Diavolitsi
 
Achaiki
 
 
 
 
Nafpaktiakos
 
Tsilivi
 
 
 
 
Panegialios
 
Diagoras Vrachneika
 
 
 
 
Thyella Patras
 
Ethnikos Skoulikadou
 
 
 
 
Zakynthos
 
Pamisos
 
 
 
 
Sekhukhune United
 
Cape Town Spurs
 
 
 
 
Steenberg United
 
Uthongathi