Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Royal Leopards
 
Al-Ittihad
 
   
1 2
Elbasani
 
Bulqiza
 
   
1 3
Albpetrol Patos
 
Memaliaj
 
   
1 0
Devolli
 
Gramozi Ersekë
 
   
2 1
Internacional Tirana
 
Veleçiku Koplik
 
   
0 7
Luftëtari
 
Sopoti Librazhd
 
   
1 3
Naftëtari Kuçovë
 
Labëria
 
   
1 4
Tepelena
 
Këlcyra
 
   
2 0
Juban Danja W
 
Apolonia W
 
   
   
CR Belouizdad U21
 
Paradou AC U21
 
0 0
1 0
NC Magra U21
 
CS Constantine U21
 
0 0
0 3
JS Kabylie
 
NA Hussein Dey
 
2 1
3 2
ASO Chlef
 
ES Sétif
 
0 1
0 1
UE Sant Julia II
 
Extremenya
 
   
3 8
UE Santa Coloma II
 
Ranger's
 
2 1
3 2
Penya Encarnada
 
Jenlai
 
   
   
La Massana
 
Engordany II
 
   
3 2
FC Santa Coloma
 
Ordino
 
1 1
2 1
Inter Club d'Escaldes
 
Engordany
 
0 0
4 1
Sant Julià
 
Carroi
 
2 1
4 1
Atlètic Club d'Escaldes
 
UE Santa Coloma
 
0 0
1 1
Desportivo Huíla
 
Petro de Luanda
 
   
1 4
1º de Agosto
 
Recreativo da Caála
 
1 0
1 1
Kabuscorp
 
Interclube
 
0 1
0 1
Wiliete
 
Académica do Lobito
 
   
2 2
Estudiantes Caseros
 
Villa Dálmine
 
2 2
2 2
Chacarita Juniors
 
Temperley
 
1 1
2 2
Guillermo Brown
 
Flandria
 
1 0
1 0
Sacachispas
 
Deportivo Maipú
 
0 0
1 1
San Martín San Juan
 
Deportivo Riestra
 
0 0
0 1
Atlético Rafaela
 
Gimnasia Jujuy
 
0 0
3 0
Chaco For Ever
 
Club Atlético Güemes
 
0 0
0 0
Leandro Nicéforo Alem
 
Luján
 
1 0
2 0
San Martín Burzaco
 
Puerto Nuevo
 
1 0
1 0
Sportivo Italiano
 
Victoriano Arenas
 
2 0
3 0
Midland
 
Excursionistas
 
0 0
4 0
Racing Club Res.
 
Talleres Córdoba Res.
 
0 2
1 2
Racing Club
 
Talleres Córdoba
 
1 0
1 0
Banfield
 
Defensa y Justicia
 
1 2
2 3
Newell's Old Boys
 
Atlético Tucumán
 
2 0
4 0
Boca Juniors
 
Huracán
 
0 0
0 1
Junior Sevan
 
Ararat
 
   
   
BKMA
 
Noah
 
0 1
1 1
Pyunik
 
Ararat-Armenia
 
0 0
1 0
Dakota
 
United
 
   
7 1
Perth Glory
 
Adelaide United
 
0 1
1 2
Blacktown City
 
Rockdale City Suns
 
1 0
1 0
Sydney United
 
Wollongong Wolves
 
0 0
1 0
Sydney II
 
North Shore Mariners
 
2 1
3 2
Port Saints
 
Kempsey Saints
 
   
1 0
Boambee
 
Northern Storm Thunder
 
   
2 2
NE MetroStars
 
Croydon Kings
 
1 1
1 2
MetroStars Res.
 
Croydon Kings Res.
 
0 2
1 3
Mazenod Victory
 
Mildura City
 
   
7 3
Western Sydney Wanderers W
 
Melbourne City W
 
0 1
0 2
Adelaide United W
 
Sydney W
 
0 0
0 1
Admira
 
Austria Wien
 
1 0
1 2
Hartberg
 
WSG Tirol
 
0 1
0 1
Rapid Vienna
 
Austria Klagenfurt
 
1 0
3 0
Ried
 
Sturm Graz
 
0 0
2 2
Wolfsberger AC
 
LASK Linz
 
0 0
1 0
Blau-Weiß Linz
 
Lafnitz
 
1 0
3 0
Slovan HAC
 
Donau
 
1 3
2 4
Vorwärts Brigittenau
 
Dinamo Helfort
 
1 1
1 1
Favoritner AC
 
Gerasdorf Stammersdorf
 
1 1
1 1
ASV 13
 
Donaufeld
 
0 2
1 4
Sturm Graz II
 
Spittal
 
0 1
2 1
Keşlə FK
 
Sabah
 
0 0
0 1
Qarabağ
 
Qabala
 
1 1
5 1
Baridhara
 
Sheikh Russel
 
2 2
3 2
Sheikh Jamal
 
Abahani Chittagong
 
1 0
2 1
Abahani
 
Saif
 
0 0
2 1
Dinamo Minsk
 
Gomel
 
0 0
1 1
Vitebsk
 
Dinamo Brest
 
1 0
2 0
Francs Borains
 
Knokke
 
2 0
3 0
Liège
 
Sint-Eloois-Winkel
 
0 1
1 1
Tienen
 
URSL Visé
 
0 0
2 1
Royal Excel Mouscron
 
RWDM
 
0 0
0 1
Waasland-Beveren
 
Excelsior Virton
 
0 1
3 1
Antwerp
 
Beerschot-Wilrijk
 
0 1
2 1
Anderlecht
 
KV Oostende
 
0 0
3 0
Sporting Charleroi
 
Standard Liège
 
0 0
0 0
AS Eupen
 
OH Leuven
 
1 1
3 1
Gent
 
Zulte-Waregem
 
1 0
2 1
Bevel FC
 
Eendracht Zoersel
 
   
2 2
Bornem
 
Berg en Dal
 
   
1 6
Kalmthout
 
Rapid Leest
 
   
3 2
Ranst
 
Vorselaar
 
   
3 1
KV Tervuren-Duisburg
 
Veltem
 
   
2 2
BX Brussels
 
Sporting Bruxelles
 
   
0 4
Grez-Doiceau
 
Etterbeek
 
   
3 1
Bodegem Kapelle United
 
Stade Bierbeek
 
   
0 0
Borght-Humbeek
 
Grimbergen
 
   
0 1
Genappe
 
Ixelles
 
   
1 0
Léopold
 
Union Lasne-Ohain
 
   
3 1
Melsbroek
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
2 2
Nivellois
 
Kosova Schaerbeek
 
   
0 4
Sporting Kampenhout
 
SC Aarschot
 
   
1 1
Sportive Brainoise
 
Saint-Josse
 
   
0 1
Stade Everois
 
Football Club Schaerbeek
 
   
0 2
Tubize II
 
NSeth Berchem
 
   
1 3
Belœil
 
Excelsior Biévène
 
   
1 1
Le Roeulx
 
Antoing
 
   
2 0
Montignies
 
Houdeng
 
   
1 0
Ransart
 
Hornu
 
   
1 0
RAS Monceau
 
Péruwelz
 
   
1 0
Soignies Sports
 
Molenbaix
 
   
1 2
Solre-sur-Sambre
 
Snef-Tyber
 
   
2 1
Aubel
 
Mélen-Micheroux
 
   
1 0
Beaufays
 
JS Fizoise
 
   
0 1
Elsautoise
 
UCE Liège
 
   
0 0
FC Du Geer
 
Rechain
 
   
5 1
Malmundaria
 
Pontisse Cite
 
   
2 2
Sprimont-Comblain II
 
Jehaytois
 
   
0 1
Ster-Francorchamps
 
La Calamine
 
   
3 0
Weywertz
 
Etoile de Faimes
 
   
1 1
Herk
 
Groen Star Beek
 
   
1 1
Helson Helchteren
 
Verbroedering Maasmechelen
 
   
1 0
Herderen-Millen
 
Herkol
 
   
1 0
Schoonbeek-Beverst
 
Alken
 
   
2 1
Lorraine Arlon
 
Longlier
 
   
1 1
RAC Saint-Mard
 
Vaux-Noville
 
   
2 1
Meix-Devant-Virton
 
Aubange
 
   
4 1
Beauraing
 
Chevetogne
 
   
1 4
ES de la Molignée
 
Spy
 
   
2 3
Fernelmont-Hemptinne
 
Grand-Leez
 
   
1 3
Flavion-Morialmé
 
Nismes
 
   
1 1
Loyers
 
US Dinantaise
 
   
1 0
Malonne
 
Biesme
 
   
0 3
Elene-Grotenberge
 
Eendracht Zele
 
   
3 2
Excelsior Mariakerke
 
Dendermonde
 
   
7 1
Grembergen
 
Latem
 
   
2 2
SK Denderhoutem
 
Drongen
 
   
0 0
St-Joris Sleidinge
 
Ardennen
 
   
0 3
HO Kalken
 
Lokeren Doorslaar
 
   
1 1
Blankenberge
 
Racing Waregem
 
   
2 0
Roeselare Daisel
 
Diksmuide
 
   
0 1
Wielsbeke
 
SC Zonnebeke
 
   
1 1
Couvin-Mariembourg
 
Verlaine
 
   
2 1
Ganshoren
 
Jette
 
   
0 0
Hamoir
 
La Louvière
 
   
0 2
RES Durbuy
 
US Givry
 
   
0 1
Solières Sport
 
Tubize
 
   
3 4
Stockay-Warfusée
 
Waremme
 
   
3 2
Warnant
 
Meux
 
   
1 1
Merelbeke
 
Gullegem
 
   
1 1
RFC Wetteren
 
Olsa Brakel
 
   
0 1
Voorwaarts Zwevezele
 
Zelzate
 
   
1 2
Toekomst Menen
 
Gent-Zeehaven
 
   
0 3
Bocholt
 
Sporting Hasselt
 
   
2 1
Pepingen-Halle
 
Heur Tongeren
 
   
1 3
Club Brugge II W
 
Renaissance Mons 44 II W
 
   
1 1
Binche
 
SG-Tertre-Hautrage
 
   
1 1
Entité Manageoise
 
Tournai
 
   
2 1
Gosselies Sports
 
Aische
 
   
2 3
Ostiches
 
Braine
 
   
0 2
Stockel
 
Schaerbeek-Evere
 
   
2 5
Herstal
 
Habay-la-Neuve
 
   
2 2
Jodoigne
 
Huy
 
   
7 1
Mormont
 
Oppagne-Wéris
 
   
1 1
Richelle United
 
Raeren-Eynatten
 
   
4 2
Stade Disonais
 
Marloie Sport
 
   
3 1
Wanze / Bas-Oha
 
Aywaille
 
   
0 2
Eppegem
 
Oostkamp
 
   
1 3
Erpe-Mere United
 
Wolvertem Merchtem
 
   
1 0
Jong Lede
 
Rhodienne-De Hoek
 
   
4 1
Voorde Appelterre
 
Avanti
 
   
1 0
VW Hamme
 
Lochristi
 
   
0 1
Garden City
 
San Pedro Pirates
 
   
0 0
Hankook Verdes
 
Altitude
 
   
2 0
Béké Bembèrèkè
 
AS Cotonou
 
   
0 3
Dynamo Abomey
 
ASVO
 
   
2 1
JSP
 
Espoir Savalou
 
   
1 1
Dandy Town Hornets
 
Southampton Rangers
 
   
4 0
St. George's Colts
 
Devonshire Colts
 
   
2 2
X-Roads Warriors
 
Somerset Eagles
 
   
1 1
Devonshire Cougars
 
PHC Zebras
 
   
0 2
Always Ready
 
Wilstermann
 
0 0
0 0
Santa Cruz
 
Aurora
 
1 1
2 2
Independiente Petrolero
 
Blooming
 
1 1
2 3
GOSK Gabela
 
Rudar Kakanj
 
   
3 2
Omarska
 
Sutjeska Foca
 
   
0 1
Posusje
 
Sloboda Tuzla
 
1 0
1 0
Borac Banja Luka
 
Velez
 
0 0
2 0
Notwane
 
Extension Gunners
 
   
1 1
Sua Flamingoes
 
Police XI
 
   
0 1
Galvez
 
Sao Francisco
 
0 0
0 1
Andirá
 
Independencia
 
1 1
3 3
Amazonas
 
JC
 
6 0
7 0
Nacional AM
 
Cliper
 
4 1
9 1
Vitória da Conquista
 
UNIRB
 
1 0
2 0
Bahia de Feira
 
Juazeirense
 
1 0
2 1
Cruzeiro W
 
Grêmio W
 
0 0
0 0
Real Brasília W
 
Santos W
 
2 0
3 1
Ferroviária W
 
ESMAC W
 
1 0
2 0
Real Noroeste
 
CTE Colatina
 
2 0
5 0
Madureira
 
Audax Rio
 
0 0
1 3
Boavista
 
Bangu
 
2 0
4 1
Flamengo
 
Vasco da Gama
 
1 0
2 1
Caucaia
 
Iguatu
 
0 0
2 0
Floresta
 
Atlético Alagoinhas
 
1 1
1 2
Botafogo PB
 
Campinense
 
1 0
1 1
Náutico
 
Sergipe
 
1 0
3 0
Sousa
 
Globo
 
3 1
5 1
União RS
 
EC São José
 
0 0
0 0
Internacional
 
Aimoré
 
1 0
1 0
Juventude
 
Guarany de Bagé
 
1 0
2 0
São Luiz
 
Brasil de Pelotas
 
0 1
1 1
CRAC
 
Atlético GO
 
0 0
0 0
Goiatuba EC
 
Vila Nova
 
1 0
1 1
Iporá
 
Aparecidense
 
0 0
1 0
Sport Sinop
 
União Rondonópolis
 
1 1
3 2
CAP Patrocinense
 
Pouso Alegre
 
0 0
0 1
Caldense
 
Democrata GV
 
1 0
1 0
Atlético Mineiro
 
Cruzeiro
 
0 0
2 1
Amazônia PA
 
Itupiranga
 
0 1
1 1
Bragantino PA
 
Independente PA
 
1 1
3 2
Castanhal
 
Paysandu
 
3 0
4 0
Paragominas
 
Tapajós
 
0 0
1 1
Remo
 
Águia de Marabá
 
1 0
1 1
Tuna Luso
 
Caeté
 
0 0
1 0
Atlético Cajazeirense
 
São Paulo Crystal
 
1 0
1 1
Treze
 
Nacional de Patos
 
0 1
2 2
Cascavel
 
Athletico PR
 
1 4
3 4
Coritiba
 
Maringá
 
2 1
3 1
Londrina
 
Cianorte
 
0 0
1 0
Operário PR
 
Azuriz
 
3 0
3 0
Rio Branco PR
 
Paraná
 
2 0
4 0
União PR
 
Independiente FSJ
 
0 1
0 2
Palmeiras
 
Guarani
 
1 0
2 0
Novorizontino
 
Inter de Limeira
 
0 1
1 2
São Bernardo
 
Mirassol
 
0 1
1 1
Bragantino
 
Botafogo SP
 
1 0
2 0
CA Linense
 
Velo Clube
 
1 0
1 0
Monte Azul
 
Juventus
 
0 0
2 1
Portuguesa Santista
 
Osasco Audax
 
1 0
3 0
Rio Claro
 
RB Brasil
 
1 0
1 0
Matonense
 
Bandeirante SP
 
1 1
1 1
Votuporanguense
 
Nacional SP
 
1 1
2 1
Parnahyba
 
Corí-Sabbá
 
1 0
1 0
Ríver
 
Flamengo PI