Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Enyimba
 
Pyramids FC
 
1 1
1 1
Jaraaf
 
Cotonsport
 
1 1
2 1
JS Kabylie
 
CS Sfaxien
 
1 0
1 1
Raja Casablanca
 
Orlando Pirates
 
4 0
4 0
Albpetrol Patos
 
Naftëtari Kuçovë
 
   
0 4
Delvina
 
Tepelena
 
   
3 2
Internacional Tirana
 
Shkumbini Peqin
 
   
2 5
Këlcyra
 
Gramozi Ersekë
 
   
4 3
Labëria
 
Butrinti Sarandë
 
   
2 2
Memaliaj
 
Skrapari
 
   
3 1
Përmeti
 
Maliqi
 
   
4 5
MCB Oued Sly
 
JSM Tiaret
 
2 1
2 1
Jenlai
 
Ordino
 
   
0 5
La Massana
 
Encamp
 
0 0
1 0
Atlètic Club d'Escaldes
 
FC Santa Coloma
 
0 1
1 3
Sant Julià
 
Inter Club d'Escaldes
 
0 0
1 0
Ferroviário do Huambo
 
Baixa de Kassange
 
   
1 0
Desportivo Huíla
 
Onze Bravos
 
   
1 1
1º de Agosto
 
Sagrada Esperança
 
0 0
0 0
Noah
 
Lori
 
   
3 0
RCA
 
Britannia
 
1 0
2 0
Dakota
 
Nacional
 
1 0
2 1
Sydney
 
Western Sydney Wanderers
 
0 0
1 0
Melbourne Victory
 
Adelaide United
 
0 1
0 1
Perth Glory
 
Macarthur
 
1 1
1 1
Mt Gravatt Hawks
 
Albany Creek Excelsior
 
0 1
2 2
Mt Gravatt Res.
 
Albany Creek Res.
 
0 1
0 2
Cooma Tigers
 
Monaro Panthers
 
1 1
3 1
Gungahlin
 
Canberra FC
 
0 0
1 0
Canberra W
 
Gungahlin United W
 
   
2 1
Wagga City Wanderers W
 
Canberra United Academy W
 
   
2 6
Tuggeranong United W
 
Canberra Olympic W
 
   
0 4
Sydney II
 
Sydney United
 
0 4
1 5
North Shore Mariners
 
Blacktown City
 
1 1
1 1
Sydney Olympic
 
Rockdale City Suns
 
2 0
2 2
Charlestown City Blues
 
Lambton Jaffas
 
0 2
0 6
Edgeworth Eagles
 
Adamstown Rosebuds
 
2 0
3 0
Gold Coast United
 
Brisbane Roar II
 
2 2
2 3
Heidelberg United
 
Avondale Heights
 
0 1
1 1
SC Wanderers
 
Surfers Paradise Apollo
 
   
3 1
Sunshine Coast Wanderers W
 
Logan Lightning W
 
0 1
2 2
FQ QAS W
 
The Gap W
 
   
1 5
Sunshine Coast
 
Ipswich Knights
 
0 0
0 2
SWQ Thunder
 
WDSC Wolves
 
0 0
3 0
Heidelberg United U21
 
Avondale Heights U21
 
   
0 1
Melbourne Knights U21
 
Eastern Lions U21
 
   
1 1
Perth W
 
Subiaco W
 
0 0
2 1
Dornbirn
 
Floridsdorfer AC
 
0 2
0 4
Grazer AK
 
Kapfenberger SV
 
0 0
1 0
Lafnitz
 
Austria Lustenau
 
1 2
4 4
Liefering
 
Blau-Weiß Linz
 
0 1
1 1
Rapid Wien II
 
Austria Klagenfurt
 
1 2
1 2
SV Horn II
 
Amstetten
 
2 0
3 0
Wacker Innsbruck
 
Juniors OÖ
 
0 1
0 1
Bleiburg
 
Ferlach
 
   
   
Gmünd
 
Feldkirchen
 
   
   
Kraig
 
Lendorf
 
   
   
Maria Saal
 
St. Jakob Rosental
 
   
   
SAK Klagenfurt
 
Klagenfurter AC 1909
 
   
   
St. Michael Bleiburg
 
Treibach
 
   
   
Völkermarkt
 
Köttmannsdorf
 
   
   
Wolfsberg
 
Dellach im Gailtal
 
   
   
Kilb
 
Spratzern
 
   
   
Kottingbrunn
 
Mannersdorf
 
   
   
Krems
 
Schrems
 
   
   
Retz
 
Ortmann
 
   
   
Scheiblingkirchen
 
USC Rohrbach
 
   
   
St. Pölten II
 
Langenrohr
 
   
   
Waidhofen/Thaya
 
Ardagger
 
   
   
Fussach
 
Nenzing
 
   
   
Lustenau
 
Alberschwende
 
   
   
Allerheiligen
 
Bad Gleichenberg
 
   
   
Spittal
 
Hertha
 
   
   
Stadl-Paura
 
Kalsdorf
 
   
   
Sturm Graz II
 
Wolfsberger AC II
 
   
   
DYUSSH Stolin
 
Ivatsevichi
 
   
2 8
Gorodok lions
 
Senno
 
   
0 1
Leskhoz
 
Montazhnik
 
   
4 1
Neman Mosty
 
FK Cementnik
 
   
3 5
Partizan Salihorsk
 
Starye Dorogi
 
   
5 1
HCS-Olympia
 
FC Ostrovets
 
   
0 2
Spartak
 
Kostyukovichy
 
   
1 2
Uzda
 
Krupki
 
   
5 1
BATE
 
Isloch
 
1 0
2 1
Oshmyany
 
Grodnensky
 
   
1 2
Mozyr NPZ
 
Zhlobin
 
   
0 1
Antwerp
 
Anderlecht
 
0 0
1 0
Club Brugge
 
Genk
 
0 0
1 2
Acren
 
Jette
 
   
   
Couvin-Mariembourg
 
Tubize
 
   
   
Excelsior Virton
 
Warnant
 
   
   
Meux
 
La Louvière
 
   
   
Rebecq
 
US Givry
 
   
   
Solières Sport
 
Hamoir
 
   
   
Stockay-Warfusée
 
Waremme
 
   
   
Verlaine
 
RES Durbuy
 
   
   
OH Leuven W
 
Gent W
 
1 0
4 2
RSC Anderlecht W
 
Club Brugge W
 
   
   
Espoir Savalou
 
Panthères
 
   
4 3
Tanéka
 
Tonnerre
 
   
0 3
Tukunnin
 
Dadjè
 
   
0 2
Paro FC
 
Druk Lhayul
 
   
2 0
Borac Banja Luka
 
Sloga
 
1 0
2 0
Krupa na Vrbasu
 
Olimpic Sarajevo
 
   
   
Sarajevo
 
Radnik Bijeljina
 
0 0
3 0
Siroki Brijeg
 
Mladost Doboj Kakanj
 
1 0
1 0
Velez
 
Sloboda Tuzla
 
0 0
2 0
Zrinjski
 
Zeljeznicar
 
2 1
4 2
Bahia de Feira
 
Atlético Alagoinhas
 
1 2
2 3
Palmeiras W
 
Bahia W
 
1 0
1 0
Corinthians W
 
Real Brasília W
 
2 1
5 2
Rio Branco-VN
 
Real Noroeste
 
1 0
1 1
Flamengo
 
Fluminense
 
2 0
3 1
Avaí
 
Chapecoense
 
0 0
2 1
Fortaleza
 
Ceará
 
0 0
0 0
Botafogo U20
 
Floresta CE U20
 
1 0
3 0
Grêmio
 
Internacional
 
1 0
1 1
Vila Nova
 
Grêmio Anápolis
 
0 0
1 1
Moto Club MA
 
Sampaio Corrêa
 
0 2
1 3
Cuiabá
 
Operário Ltda
 
0 1
1 1
Atletico-MG U20
 
Guarani MG U20
 
1 0
6 0
Ipatinga U20
 
América TO U20
 
   
2 1
Pouso Alegre U20
 
América Mineiro U20
 
0 2
1 2
Paysandu
 
Tuna Luso
 
1 1
4 1
Campinense
 
Treze
 
1 0
1 0
Botafogo PB
 
Atlético Cajazeirense
 
3 0
5 0
Perilima
 
São Paulo Crystal
 
0 0
0 0
Sousa
 
Nacional de Patos
 
0 0
1 0
São Paulo
 
Palmeiras
 
1 0
2 0
Náutico
 
Sport Recife
 
0 0
1 1
Globo
 
Santa Cruz de Natal RN
 
1 1
2 3
ABC
 
América RN
 
2 1
3 1
Aquidauanense
 
Comercial MS
 
   
2 0
Costa Rica - MS
 
União ABC
 
   
2 0
Operário MS
 
Dourados Atlético
 
2 2
2 4
Botev Novi Pazar
 
Topolite
 
1 2
1 2
Inter Dobrich
 
Shumen 2007
 
   
0 7
Septemvri Tervel
 
Chernomorets Balchik
 
   
3 1
Spartak Varna
 
Dorostol
 
2 0
3 0
Sportist General Toshevo
 
Ustrem Donchevo
 
   
2 0
Svetkavitsa Targovishte
 
Kubrat
 
   
3 0
Akademik Svishtov
 
Etar VT II
 
2 1
3 4
Botev Vratsa II
 
Lokomotiv Mezdra
 
2 0
3 0
Drenovets
 
Peshtera Galata
 
3 0
5 0
Partizan
 
Yantra Polski Trambesh
 
0 0
3 0
Parva atomna
 
Sevlievo
 
0 0
1 2
Pavlikeni
 
Vihar Slavyanovo
 
2 0
2 3
Tryavna
 
Bdin
 
   
0 4
Izvor Gorski izvor
 
Rodopa Smolyan
 
2 1
3 2
Botev Plovdiv
 
Tsarsko selo
 
1 0
5 0
Cherno More
 
Levski Sofia
 
1 0
1 2
ASFB
 
SONABEL
 
0 0
0 0
RCK
 
Majestic
 
1 0
1 0
Royal
 
Etoile Filante
 
   
0 1
USFA
 
ASEC Koudougou
 
   
1 0
Salitas
 
Léopards
 
0 0
0 0
Rukinzo
 
Vital'O
 
0 0
1 0
Bujumbura City
 
Bumamuru
 
   
2 2
Dynamik
 
Athlético Olympic
 
0 0
1 0
Le Messager Ngozi
 
Flambeau du Centre
 
   
2 0
Les Eléphants
 
Kayanza United
 
   
0 8
Olympic Star
 
Aigle Noir
 
   
2 3
Royal de Muramvya
 
Muzinga
 
   
2 2
Inter Star
 
Musongati
 
0 2
0 3
Cambodia Tiger
 
Boeung Ket
 
0 0
1 0
Deportes Iquique
 
Magallanes
 
0 0
1 1
Puerto Montt
 
Univ. Concepción
 
1 1
2 2
Unión Española
 
Universidad Católica
 
1 0
3 2
Melipilla
 
Antofagasta
 
0 1
1 1
Huachipato
 
Colo-Colo
 
0 1
0 2
Diables Noirs
 
Nico-Nicoye
 
3 1
3 3
JS Talangaï
 
Étoile du Congo
 
1 0
1 0
Leopards de Dolisie
 
Nathaly's
 
   
3 0
RCK
 
Dauphins Noirs
 
   
1 3
Don Bosco
 
Renaissance
 
1 0
1 1
Motema Pembe
 
Lubumbashi Sport
 
   
2 0
Abengourou
 
San-Pedro
 
   
0 0
AFAD
 
Africa Sports
 
   
1 2
Sporting Gagnoa
 
ES Bafing
 
0 0
0 0
Bijelo Brdo
 
Kustošija
 
2 2
3 3
Dinamo Zagreb II
 
Opatija
 
2 0
2 2
Dubrava Zagreb
 
Hrvatski Dragovoljac
 
1 1
1 2
Hajduk Split II
 
Inter Zaprešić
 
1 1
2 2
Orijent 1919
 
Croatia Zmijavci
 
1 0
2 1
Gaj
 
Jarun
 
1 1
1 1
Trnje
 
HAŠK
 
1 0
4 0
Bedem Ivankovo
 
Valpovka
 
2 0
3 0
Čepin
 
Slavonija Pozega
 
0 0
0 1
Granicar Zupanja
 
NAŠK Našice
 
1 0
2 2
Kamen Ivanbegovina
 
Split
 
0 0
0 1
Sloga Mravince
 
Zmaj Blato
 
1 0
2 1
Lokomotiva Zagreb U19
 
Slaven Koprivnica U19
 
   
4 0
Příbram II
 
Admira Praha
 
   
   
Bohemians 1905 II
 
Sokol Živanice
 
   
   
Chlumec nad Cidlinou
 
Hradec Kralove II
 
   
   
Slovan Liberec II
 
Sokol Zápy
 
   
   
Sparta Praha II
 
Viktoria Plzen II
 
   
   
Karlovy Vary
 
Loko Vltavín
 
   
   
Dolní Benešov
 
Odra Petrkovice
 
   
   
Hanácká
 
Sigma Olomouc II
 
   
   
Hlučín
 
Uherský Brod
 
   
   
Slovácko II
 
Banik Ostrava II
 
   
   
Velké Meziříčí
 
Znojmo
 
   
   
Vrchovina
 
Uničov
 
   
   
Vyškov
 
Frýdek-Místek
 
   
   
Vysočina Jihlava II
 
Viktoria Otrokovice
 
   
   
Zlín II
 
Slovan Rosice
 
   
   
Bystřice nad Pernštejnem
 
Velka Bites
 
   
   
Hodonín-Šardice
 
Humpolec
 
   
   
Sokol Lanžho
 
Břeclav
 
   
   
Stara Rise
 
Havlickuv Brod
 
   
   
Start Brno
 
Ždírec nad Doubravou
 
   
   
Zbrojovka Brno II
 
Slavoj Polná
 
   
   
Žďár nad Sázavou
 
Sokol Tasovice
 
   
   
Bzenec
 
FC Vsetin
 
   
   
Kozlovice
 
Nove Sady
 
   
   
Skaštice
 
Tatran Všechovice
 
   
   
Slavičín
 
HFK Olomouc
 
   
   
Strani
 
Hranice
 
   
   
Valašské Meziříčí
 
Brumov
 
   
   
Viktorie Přerov
 
Šumperk
 
   
   
Detmarovice
 
Karvina II
 
   
   
Frydlant
 
Opava II
 
   
   
Hermanice
 
Slavoj Olympia
 
   
   
Nový Jičín
 
Havířov
 
   
   
Polanka nad Odrou
 
Beskyd Frenštát
 
   
   
Trinec II
 
Jiskra Rýmařov
 
   
   
Vítkovice
 
Bospor Bohumín
 
   
   
Horní Heršpice
 
Pardubice W
 
0 1
1 3
Slovacko W
 
Sparta Prague W
 
   
0 1
Bohemians 1905
 
Sparta Praha
 
1 1
1 2
České Budějovice
 
Slovácko
 
0 1
0 1
Jablonec
 
Slavia Praha
 
1 1
1 1
Karviná
 
Teplice
 
1 0
2 0
Příbram
 
Pardubice
 
0 1
0 1
Sigma Olomouc
 
Mladá Boleslav
 
0 1
0 3
Viktoria Plzeň
 
Baník Ostrava
 
1 0
4 0
Zbrojovka Brno
 
Opava
 
2 0
4 1
Zlín
 
Slovan Liberec
 
0 0