Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Athletic Club
 
Granada
 
 
 
 
Atlético Madrid
 
Real Madrid
 
 
 
 
Cádiz
 
SD Eibar
 
 
 
 
Elche
 
Sevilla
 
 
 
 
Huesca
 
Celta de Vigo
 
 
 
 
Osasuna
 
Barcelona
 
 
 
 
Real Betis
 
Deportivo Alavés
 
 
 
 
Real Sociedad
 
Levante
 
 
 
 
Real Valladolid
 
Getafe
 
 
 
 
Valencia
 
Villarreal
 
 
 
 
América
 
León
 
 
 
 
Monterrey
 
Querétaro
 
 
 
 
Irapuato
 
Zitacuaro
 
 
 
 
Mazatlán
 
Guadalajara
 
 
 
 
Wollongong Wolves
 
Manly United
 
 
 
 
Blacktown City
 
North Shore Mariners
 
 
 
 
Rockdale City Suns
 
Sydney Olympic
 
 
 
 
Melbourne Knights U20
 
Dandenong Thunder U20
 
 
 
 
Wellington Phoenix
 
Perth Glory
 
 
 
 
Sydney United
 
Sydney II
 
 
 
 
Happy Valley
 
Kitchee
 
 
 
 
Western United
 
Western Sydney Wanderers
 
 
 
 
Sigma Olomouc II
 
Viktoria Otrokovice
 
 
 
 
Slovácko II
 
Uničov
 
 
 
 
Velké Meziříčí
 
Banik Ostrava II
 
 
 
 
Vyškov
 
Slovan Rosice
 
 
 
 
Slavičín
 
Hranice
 
Petržalka akadémia
 
Žilina II
 
 
 
 
Šamorín
 
Liptovský Mikuláš
 
 
 
 
Slovan Bratislava II
 
Podbrezová
 
 
 
 
Vysočina Jihlava II
 
Frýdek-Místek
 
 
 
 
Southern District
 
Eastern
 
 
 
 
Bayern München II W
 
Eintracht Frankfurt II W
 
 
 
 
Ingolstadt W
 
FFC 08 Niederkirchen W
 
 
 
 
Alemannia Aachen U19
 
Borussia M'gladbach U19
 
 
 
 
Astoria Walldorf U19
 
Hoffenheim U19
 
 
 
 
Augsburg U19
 
Kaiserslautern U19
 
 
 
 
Bayern U19
 
Freiburg U19
 
 
 
 
Borussia Dortmund U19
 
Bochum U19
 
 
 
 
Bremen U19
 
Eimsbütteler TV U19
 
 
 
 
Duisburg U19
 
Bayer Leverkusen U19
 
 
 
 
Dusseldorf U19
 
Wuppertaler SV U19
 
 
 
 
Energie Cottbus U19
 
Dresden U19
 
 
 
 
Fortuna Koln U19
 
Oberhausen U19
 
 
 
 
Greuther Fürth U19
 
Saarbrucken U19
 
 
 
 
Hamburger SV U19
 
Union Berlin U19
 
 
 
 
Hannover U19
 
Hallescher FC U19
 
 
 
 
Heidenheim U19
 
Karlsruher U19
 
 
 
 
Hertha U19
 
RB Leipzig U19
 
 
 
 
Holstein Kiel U19
 
Viktoria Berlin U19
 
 
 
 
Kickers Offenbach U19
 
Eintracht Frankfurt U19
 
 
 
 
Magdeburg U19
 
Wolfsburg U19
 
 
 
 
Mainz U19
 
Ingolstadt U19
 
 
 
 
Paderborn U19
 
Koln U19
 
 
 
 
Preussen Munster U19
 
Arminia Bielefeld U19
 
 
 
 
Schalke 04 U19
 
Viktoria Köln U19
 
 
 
 
St. Pauli U19
 
Osnabruck U19
 
 
 
 
Stuttgart U19
 
Nurnberg U19
 
 
 
 
Ulm U19
 
Darmstadt 98 U19
 
 
 
 
Binh Dinh
 
Binh Duong
 
 
 
 
Zemplín Michalovce U19
 
Senica U19
 
 
 
 
Atlètic Amèrica
 
Ranger's
 
 
 
 
Selfoss
 
Vestri
 
 
 
 
Barcelona U19 II
 
La Floresta U19
 
 
 
 
Damm U19 II
 
Grama U19
 
 
 
 
Penya Encarnada
 
Sant Julià
 
 
 
 
Atlético Paso
 
Atletico Victoria
 
 
 
 
Mensajero
 
Atlético Tacoronte
 
 
 
 
Tenerife II
 
Buzanada
 
 
 
 
Tenisca
 
Velke Levare
 
 
 
 
Castelldefels
 
Europa
 
 
 
 
Horta
 
Figueres
 
 
 
 
Manresa
 
Montañesa
 
 
 
 
Chiangmai
 
Lampang
 
 
 
 
Ranong United
 
Chainat Hornbill
 
 
 
 
Hai Phong
 
Than Quang Ninh
 
 
 
 
Ajax
 
FC Groningen
 
 
 
 
PEC Zwolle
 
PSV
 
 
 
 
Sants
 
Vilassar Mar
 
 
 
 
Olympic Charleroi W
 
Westerlo W
 
 
 
 
Roma
 
Genoa
 
 
 
 
Petite Rivière Noire
 
Grande Riviere Sud Est
 
 
 
 
Savanne
 
Entente Boulet Rouge
 
 
 
 
Lubeck II
 
Pansdorf
 
 
 
 
Bandari
 
Mathare United
 
 
 
 
Gor Mahia
 
Sofapaka
 
 
 
 
Western Stima
 
Nairobi City Stars
 
 
 
 
Zoo Kericho
 
KCB
 
 
 
 
Kisumu All Stars
 
Mwatate United
 
 
 
 
Modern Coast Rangers
 
Vihiga Bullets
 
 
 
 
Nakumatt
 
Coast Stima
 
 
 
 
Police
 
Murang'a SEAL
 
 
 
 
Shabana
 
Fortune Sacco
 
 
 
 
AFC Eskilstuna
 
Oskarshamns AIK
 
 
 
 
Hammarby
 
AIK
 
 
 
 
Ayutthaya United
 
Chiangmai United
 
 
 
 
Nong Bua Pitchaya
 
Udon Thani
 
 
 
 
Bedworth United W
 
Solihull Moors W
 
 
 
 
Burton Albion W
 
Boldmere SM W
 
 
 
 
Holwell Sports W
 
The New Saints W
 
 
 
 
Sporting Khalsa W
 
Long Eaton United LFC W
 
 
 
 
Wolverhampton Wanderers W
 
Nettleham W
 
 
 
 
Actonians W
 
C&K Basildon W
 
 
 
 
AFC Wimbledon Ladies W
 
Norwich City W
 
 
 
 
Billericay Town W
 
Leyton Orient W
 
 
 
 
Enfield Town W
 
Cambridge United W
 
 
 
 
Ipswich Town W
 
Kent Football W
 
 
 
 
Stevenage W
 
Cambridge City W
 
 
 
 
Brislington W
 
Buckland Athletic W
 
 
 
 
Cheltenham Town W
 
Poole Town W
 
 
 
 
Chesham United LFC W
 
Exeter City W
 
 
 
 
Southampton W
 
Maidenhead United W
 
 
 
 
Southampton WFC W
 
Swindon Town W
 
 
 
 
Manchester United W
 
Aston Villa W
 
 
 
 
Sai Gon
 
Nam Dinh
 
 
 
 
Weiche Flensburg II
 
Husumer SV
 
 
 
 
Auerbach
 
Lichtenberg
 
 
 
 
Babelsberg
 
Altglienicke
 
 
 
 
BAK '07
 
Luckenwalde
 
 
 
 
BFC Dynamo
 
Chemnitzer FC
 
 
 
 
Carl Zeiss Jena
 
Chemie Leipzig
 
 
 
 
Germania Halberstadt
 
Tennis Borussia
 
 
 
 
Hertha BSC II
 
Bischofswerdaer FV
 
 
 
 
Lokomotive Leipzig
 
FSV Optik Rathenow
 
 
 
 
Union Fürstenwalde
 
Energie Cottbus
 
 
 
 
Viktoria Berlin
 
ZFC Meuselwitz
 
 
 
 
Ntopwa
 
CIVO United
 
 
 
 
Silver Strikers
 
Chitipa United
 
 
 
 
Andernach W
 
Köln W
 
 
 
 
Borussia M'gladbach W
 
Berghofen W
 
 
 
 
Carl Zeiss Jena W
 
RB Leipzig W
 
 
 
 
Gütersloh W
 
Borussia Bocholt W
 
 
 
 
Hoffenheim II
 
Würzburger Kickers W
 
 
 
 
Turbine Potsdam II W
 
Wolfsburg II W
 
 
 
 
Dolní Benešov
 
Uherský Brod
 
 
 
 
Hanácká
 
Odra Petrkovice
 
 
 
 
Vrchovina
 
Zlín II
 
 
 
 
Slavoj Polná
 
Humpolec
 
 
 
 
Beskyd Frenštát
 
Opava II
 
 
 
 
Jiskra Rýmařov
 
Trinec II
 
 
 
 
ADO '20
 
Gemert
 
 
 
 
Hollandia
 
OFC Oostzaan
 
 
 
 
Hoogland
 
UNA
 
 
 
 
USV Hercules
 
Dongen
 
 
 
 
Aetos Orfani
 
M. Alexandros Orfaniou
 
 
 
 
Ampelokipon Drama
 
Elpida Sapes
 
 
 
 
Anagennisi Thalassias
 
Evosmou
 
 
 
 
Antheias-Aristinou
 
Aris Avato
 
 
 
 
Doxa Neo Sidirochori
 
Pandramaikos
 
 
 
 
Iraklis Ampelokipon
 
Ethnikos Sochos
 
 
 
 
Nestos Chrisoupolis
 
Didymoteicho
 
 
 
 
Orfeas Xanthi
 
Apollon Paralimniou
 
 
 
 
AE Neapolis
 
Aris Rethymnou
 
 
 
 
AEEK INKA
 
Anagennisi Ierapetra
 
 
 
 
Agios Nikolaos
 
Platanias
 
 
 
 
Almyros Gaziou
 
Aris Soudas
 
 
 
 
Damastas
 
Irodotos
 
 
 
 
Palaiochora
 
Asteras Rethymnou
 
 
 
 
Poros
 
Atsalenios
 
 
 
 
Rethymniakos
 
Giouchtas
 
 
 
 
Agrotikos Asteras
 
Poseidon Nea Michaniona
 
 
 
 
Anagennisi Plagia
 
Nea Kallikrateia
 
 
 
 
Ethnikos Giannitsa
 
PAO Koufalion
 
 
 
 
M. Alexandros Trikala
 
Thyella Sarakinoi
 
 
 
 
Makedonikos Neapolis
 
Aetos Varvaras
 
 
 
 
Niki Agkathia
 
Thermaikos Thermis
 
 
 
 
PAOK Alexandreia
 
Anagennisi Giannitsa
 
 
 
 
Aetos Makrychoriou
 
Ethnikos Neou Keramidiou
 
 
 
 
Dias Diou
 
Elassona
 
 
 
 
Ermis Amyntaio
 
Karitsa
 
 
 
 
Kozani
 
Fikis
 
 
 
 
Makedonikos Foufas
 
Sellana
 
 
 
 
Meteora
 
Iraklis Larissa
 
 
 
 
Oikonomos
 
Atromitos Palamas
 
 
 
 
Almyros
 
Opountios
 
 
 
 
Amvrysseas
 
Fokikos
 
 
 
 
Atalanti
 
Dimitra Efxeinoupolis
 
 
 
 
Iraklis Psachna
 
Nea Artaki
 
 
 
 
Thiseas Agria
 
Diagoras Stefanovik
 
 
 
 
Acheron Kanalaki
 
Amvrakikos Loutrou
 
 
 
 
Agios Matthaios
 
Tilikratis
 
 
 
 
Anagennisi Artas
 
Kerkyra
 
 
 
 
Asteras Kalirachis
 
Thyella Monastirakiou
 
 
 
 
Missolonghi
 
Thyella Katsikas
 
 
 
 
Panagriniakos
 
M. Alexandros Kastorias
 
 
 
 
Preveza
 
Lefkimmi
 
 
 
 
Aittitos Spata
 
Ano Meras
 
 
 
 
Ethnikos Piraeus
 
Moschato
 
 
 
 
Ilioupoli
 
Panionios
 
 
 
 
Marko
 
Fostiras
 
 
 
 
Proodeftiki
 
Pannaxiakos
 
 
 
 
Agios Ierotheos
 
Ermis Meligous
 
 
 
 
Aris Skalas
 
Koronida Koiladas
 
 
 
 
Atromitos Chiliomodi
 
Panarkadikos
 
 
 
 
Ermionidas-Ermis
 
Pangytheatikos
 
 
 
 
Molaikos
 
Kifisia
 
 
 
 
PAO Rouf
 
Nafplio 2017
 
 
 
 
Aetos Loutron
 
Aiolikos
 
 
 
 
Asteras Varis
 
Aias Salamina
 
 
 
 
Panelefsiniakos
 
Mikrasiatiki
 
 
 
 
Pyliou
 
Akratitos
 
 
 
 
Pythagoras Karlovasi
 
Karavas
 
 
 
 
Thyella Diastavroseos
 
Keratsini
 
 
 
 
Aias Gastounis
 
Tsilivi
 
 
 
 
Ethnikos Skoulikadou
 
Panegialios
 
 
 
 
Nafpaktiakos
 
Diagoras Vrachneika
 
 
 
 
Pallixouriakos
 
Pamisos
 
 
 
 
Thyella Patras
 
Achaiki
 
 
 
 
Zakynthos
 
PAO Vardas
 
 
 
 
Coimbra
 
Tombense
 
 
 
 
Buchholz
 
Meiendorfer SV
 
 
 
 
BSC Süd 05
 
RSV Eintracht
 
 
 
 
CFC Hertha
 
Torgelower SV Greif
 
 
 
 
Hansa Rostock II
 
Lok Stendal
 
 
 
 
Hertha Zehlendorf
 
Strausberg
 
 
 
 
Pampow
 
Rostocker FC
 
 
 
 
Stern
 
Tasmania Berlin
 
 
 
 
SV Blau-WeiY 90 Berlin
 
Neustrelitz
 
 
 
 
Victoria Seelow
 
Greifswalder FC
 
 
 
 
1. FC Merseburg
 
An der Fahner Höhe
 
 
 
 
Blau-Weiß Zorbau
 
Einheit Rudolstadt
 
 
 
 
Carl Zeiss Jena II
 
Oberlausitz Neugersdorf
 
 
 
 
Eilenburg
 
VfL Halle
 
 
 
 
FC Grimma
 
International Leipzig
 
 
 
 
Krieschow
 
Plauen
 
 
 
 
Rot-Weiß Erfurt
 
Union Sandersdorf
 
 
 
 
UE Santa Coloma
 
Engordany
 
 
 
 
Crewe U23
 
Sheffield Wed U23
 
 
 
 
Jošanica
 
Budućnost Arilje
 
 
 
 
Sušica
 
Semendrija 1924
 
 
 
 
Olympiakos Piraeus
 
Lamia
 
 
 
 
Varnsdorf
 
Prostějov
 
 
 
 
Vlašim
 
Táborsko
 
 
 
 
Iraklis Yerolakkou
 
ENAD
 
 
 
 
Ormideia
 
Oroklini / Troulloi
 
 
 
 
Ždírec nad Doubravou
 
Havlickuv Brod
 
 
 
 
Blauw Geel '38
 
DEM
 
 
 
 
EVV
 
Groene Ster
 
 
 
 
GVV Unitas
 
JOS Watergraafsmeer
 
 
 
 
HSC '21
 
HV & CV Quick
 
 
 
 
OSS '20
 
Westlandia
 
 
 
 
Fortuna Sittard
 
PSV
 
 
 
 
Heracles
 
PEC Zwolle
 
 
 
 
Pretoria Callies
 
Royal AM
 
 
 
 
Sekhukhune United
 
Free State Stars
 
 
 
 
Sochaux II
 
Gueugnon
 
 
 
 
Chateauneuf-sur-Loire
 
Saint-Jean-le-Blanc
 
 
 
 
Saran Municipal
 
Vierzon
 
 
 
 
Amiens SC II
 
Wasquehal
 
 
 
 
US Chantilly
 
Boulogne II
 
 
 
 
Vimy
 
Le Touquet
 
 
 
 
Le Havre II
 
Romilly-Pt St Pierre
 
 
 
 
Niort II