Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Dreams
 
Stade Malien Bamako
 
0 0
1 1
Zamalek
 
Future FC
 
0 1
1 1
RSB Berkane
 
Abu Salim
 
0 0
3 2
USM Alger
 
Rivers United
 
1 0
2 0
Delvina
 
Pogradeci
 
   
1 2
Devolli
 
Oriku
 
   
2 1
Labëria
 
Butrinti Sarandë
 
   
0 1
Luftëtari
 
Maliqi
 
   
4 0
Turbina Cërrik
 
Shkumbini Peqin
 
   
1 2
Kukësi
 
Dinamo Tirana
 
0 0
1 1
Teuta Durrës
 
Laçi
 
0 0
0 1
Partizani Tirana
 
Vllaznia Shkodër
 
0 0
0 0
Sant Julià
 
FC Santa Coloma II
 
   
   
UE Santa Coloma II
 
Atlètic Club II
 
1 2
1 3
Ordino
 
Pas de la Casa
 
0 0
1 1
Inter Club d'Escaldes
 
Atlètic Amèrica
 
2 0
2 0
Esperança d'Andorra
 
FC Santa Coloma
 
0 4
0 6
Penya Encarnada
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
0 1
1 2
Recreativo do Libolo
 
1º de Agosto
 
1 1
2 2
Kabuscorp
 
Académica do Lobito
 
0 0
0 0
Aston Villa
 
Willikies
 
   
3 1
Old Road
 
Parham
 
   
4 0
Grenades
 
Empire
 
   
3 0
Deportivo Armenio
 
Liniers
 
0 0
0 0
Villa Dálmine
 
Comunicaciones
 
0 0
1 1
San Martín Tucumán
 
Arsenal de Sarandi
 
1 0
3 0
San Miguel
 
Tristán Suárez
 
2 2
3 2
Estudiantes Caseros
 
Guillermo Brown
 
2 0
2 1
Talleres Remedios
 
Agropecuario
 
1 4
1 5
Deportivo Madryn
 
Almagro
 
2 0
2 0
Gimnasia Jujuy
 
Alvarado
 
1 0
1 0
Quilmes
 
All Boys
 
0 0
1 0
Aldosivi
 
Gimnasia y Tiro
 
2 1
2 2
Atletico Mitre
 
Club Atlético Güemes
 
0 0
2 0
Deportivo Maipú
 
Racing Córdoba
 
1 0
1 0
Estudiantes Río Cuarto
 
Gimnasia Mendoza
 
0 0
1 1
Atlético Rafaela
 
Defensores de Belgrano
 
0 0
0 1
Leandro Nicéforo Alem
 
Argentino Rosario
 
0 1
0 5
Central Ballester
 
Real Pilar
 
0 0
1 1
Talleres Córdoba
 
Independiente Rivadavia
 
1 1
1 1
Unión Santa Fe
 
Belgrano
 
1 2
1 2
Atlético Tucumán
 
Gimnasia La Plata
 
1 1
3 2
Barracas Central
 
Instituto
 
1 0
3 2
Racing Club
 
Lanús
 
1 0
2 0
Kimberley Mar del Plata
 
Circulo Deportivo
 
0 1
0 1
Germinal de Rawson
 
Villa Mitre
 
0 0
1 0
Sol de Mayo
 
Deportivo Santamarina
 
0 0
2 0
Defensores Belgrano VR
 
9 de Julio Rafaela
 
2 0
2 0
Independiente Chivilcoy
 
Gimnasia Concepción
 
2 0
3 0
Huracán Las Heras
 
Argentino Monte Maíz
 
0 0
0 0
Olimpo
 
Deportivo Rincón
 
1 0
1 0
Sansinena
 
Cipolletti
 
0 0
2 0
Douglas Haig
 
El Linqueño
 
0 0
0 0
Central Norte
 
Unión Sunchales
 
1 0
1 0
Sarmiento Resistencia
 
Juventud Antoniana
 
0 0
0 0
Sarmiento de La Banda
 
Sol de América
 
2 0
3 1
Britannia
 
River Plate
 
1 0
2 0
Newcastle Jets
 
Sydney
 
2 1
3 1
Perth Glory
 
Adelaide United
 
2 3
2 4
Yoogali
 
Canberra FC
 
0 1
0 3
Gungahlin United W
 
Canberra Olympic W
 
0 1
1 2
Tuggeranong United W
 
Canberra W
 
   
0 3
Blacktown City
 
Sydney II
 
4 0
8 0
Central Coast II
 
Sydney Olympic
 
0 2
0 2
Sydney United
 
Rockdale City Suns
 
0 1
1 2
Wollongong Wolves
 
APIA Leichhardt Tigers
 
1 0
1 2
Manly United
 
Western Sydney W. II
 
0 2
0 5
Broadmeadow Magic
 
Hamilton Olympic
 
1 0
3 0
Charlestown City Blues
 
Weston Bears
 
0 0
1 3
Mitchelton W
 
Gold Coast United W
 
1 2
1 3
Souths United W
 
Brisbane City W
 
0 1
0 3
St George Willawong
 
Caboolture
 
1 0
4 0
Dandenong City U23
 
Green Gully U23
 
0 1
1 3
Melbourne City II
 
Western United II
 
1 0
3 3
Balcatta W
 
Fremantle City W
 
2 0
3 1
Perth W
 
Perth RedStar W
 
1 1
1 2
Joondalup United
 
Gwelup Croatia SC
 
0 1
0 2
Austria Klagenfurt
 
Hartberg
 
1 2
2 2
Sturm Graz
 
LASK Linz
 
1 0
1 0
Salzburg
 
Rapid Vienna
 
0 0
1 1
Admira
 
Floridsdorfer AC
 
0 0
0 0
Donau Klagenfurt
 
Velden
 
0 2
1 5
Langenrohr
 
Haitzendorf (Aut)
 
0 1
2 1
Scheiblingkirchen
 
Ortmann
 
   
0 0
Bramberg
 
Eugendorf
 
   
2 2
Innsbrucker AC
 
Wattens II
 
   
3 3
Telfs
 
Fügen
 
   
1 2
ASK Klagenfurt
 
Gleisdorf 09
 
1 0
2 0
Rheindorf Altach II
 
Dornbirner SV
 
1 0
4 2
Rot-Weiß Rankweil
 
Röthis
 
1 2
1 3
Zira
 
Qabala
 
3 0
4 0
Neftçi
 
Sumqayıt
 
0 1
1 1
Al Hala
 
Al-Hidd
 
0 1
0 2
Al Khalidiyah
 
Busaiteen
 
1 0
1 0
Sitra
 
Manama Club
 
1 2
1 2
Paradise
 
Weymouth Wales
 
   
1 3
Gomelzheldortrans
 
MKK-Dnepr
 
0 2
0 3
Lida
 
Volna
 
0 0
1 0
Shakhtyor Petrikov
 
Molodechno-DYuSSh 4
 
0 0
0 2
BATE II
 
Baranovichi
 
0 1
2 1
Slavia
 
Isloch
 
1 0
2 1
Neman Grodno
 
Torpedo BelAZ
 
1 0
1 0
Dinamo Minsk
 
Naftan
 
1 2
2 2
Bobruichanka W
 
Gomel W
 
2 0
4 0
DYuSSh Pinskogo W
 
Dinamo Brest W
 
0 4
0 6
Standard Liège II W
 
Anderlecht II W
 
0 0
0 0
KRC Genk II
 
Standard Liège II
 
0 0
1 0
KV Oostende
 
Beerschot-Wilrijk
 
0 1
1 2
Francs Borains
 
Liège
 
1 1
2 2
Cappellen
 
Royal Antwerp II
 
0 0
0 1
Olympic Charleroi
 
Excelsior Virton
 
2 0
3 3
Oud-Heverlee Leuven II
 
Sporting Charleroi II
 
0 0
1 0
Sint-Eloois-Winkel
 
Heist
 
2 0
2 0
URSL Visé
 
KAA Gent II
 
0 2
2 2
Union Saint-Gilloise
 
Cercle Brugge
 
1 2
2 3
AS Eupen
 
Kortrijk
 
0 0
1 1
Club Brugge
 
Anderlecht
 
1 0
3 1
Westerlo
 
Gent
 
0 2
0 3
's Gravenwezel-Schilde
 
Berlaar-Heikant
 
   
0 5
Hoboken
 
Sporting Tisselt
 
   
1 0
KBSK Retie
 
WS Schorvoort
 
   
1 1
Vosselaar
 
Antonia
 
   
1 2
KV Tervuren-Duisburg
 
Eppegem
 
   
1 2
Waterloo
 
Tubize II
 
   
1 2
Amicii Bruxelles
 
Union Lasne-Ohain
 
   
0 3
Eendracht Mazenzele
 
Fenixx BeigHum
 
   
2 2
Elewijt
 
Liedekerke
 
   
2 0
Kosova Schaerbeek
 
Grez-Doiceau
 
   
4 1
Léopold
 
Ixelles
 
   
1 3
NSeth Berchem
 
BX Brussels
 
   
2 1
Saint-Josse
 
Auderghem
 
   
0 4
Sporting Bruxelles
 
Genappe
 
   
3 0
Stade Bierbeek
 
Huldenberg
 
   
0 1
Hornu
 
Péruwelz
 
   
0 4
Naastois
 
PAC Buzet
 
   
1 1
Nechin
 
Gerpinnes
 
   
1 0
Neufvilles
 
Ransart
 
   
1 2
SG-Tertre-Hautrage
 
Gilly
 
   
8 1
Sporting Club Jemappes
 
Soignies Sports
 
   
2 1
Aubel
 
RCS Stavelotain
 
   
3 2
FC Eupen
 
Union Flémalloise
 
   
1 0
Hannut
 
Mélen-Micheroux
 
   
4 1
Hombourg
 
UCE Liège
 
   
3 1
JS Fizoise
 
FC Du Geer
 
   
0 5
Ster-Francorchamps
 
Sart-Lez-Spa
 
   
1 2
Tilffois
 
Malmundaria
 
   
3 1
Trooz
 
Beaufays
 
   
1 2
Herk
 
Achel
 
   
3 1
HIH Hoepertingen
 
Turkse Rangers
 
   
0 3
Torpedo Hasselt
 
Beringen
 
   
2 0
Zonhoven United
 
Herkol
 
   
2 1
Harre-Manhay
 
Chaumont
 
0 0
0 0
La Roche
 
Lorraine Arlon
 
   
2 3
Vaux-Noville
 
Ethe Belmont
 
   
2 2
Anhée
 
Loyers
 
   
2 2
Biesme
 
Evelette-Jallet
 
   
2 1
Flavion-Morialmé
 
Chevetogne
 
   
3 5
Grand-Leez
 
Beauraing
 
   
4 2
Meux II
 
Fernelmont-Hemptinne
 
   
3 2
Nismes
 
Rochefort II
 
   
5 2
Union Bossière Gembloux
 
Spy
 
   
2 0
Munkzwalm
 
Kleit Maldegem
 
   
2 1
Destelbergen
 
Ardennen
 
   
3 0
Lokeren Doorslaar
 
Berlare
 
   
2 4
Standard Denderleeuw
 
Drongen
 
   
1 2
Bredene
 
Westrozebeke
 
   
4 0
Rus Binche
 
Hamoir
 
0 0
0 0
Stockay-Warfusée
 
La Louvière Centre
 
1 0
1 0
Union Saint-Gilloise II
 
Rebecq
 
1 0
5 0
Cercle Brugge II
 
Ninove
 
0 2
2 3
Eendracht Aalst
 
Oostkamp
 
2 1
4 1
Harelbeke
 
Olsa Brakel
 
0 1
1 1
Zelzate
 
RFC Wetteren
 
2 0
6 0
Lyra-Lierse Berlaar
 
Berchem Sport
 
1 1
2 1
Mechelen II
 
Lille
 
1 2
1 2
Rupel Boom
 
FC Lebbeke
 
2 1
3 1
Union Saint-Gilloise W
 
Irlande-Auderghem W
 
   
2 1
Andennais W
 
Loyers W
 
   
0 6
Braine
 
Entité Manageoise
 
   
2 0
Jeunesse Tamines
 
Ostiches
 
   
2 3
RAS Monceau
 
Couvin-Mariembourg
 
   
4 0
Schaerbeek-Evere
 
Arquet
 
   
3 1
Jodoigne
 
Flenu
 
   
2 3
Elsautoise
 
Meix-Devant-Virton
 
   
1 2
Gouvy
 
Habay-la-Neuve
 
   
0 0
Wanze / Bas-Oha
 
Raeren-Eynatten
 
   
3 1
Waremme
 
Richelle United
 
   
3 1
Elene-Grotenberge
 
Westhoek
 
   
1 1
Sint-Denijs Sport
 
Wambeek-Ternat
 
   
1 0
Wolvertem Merchtem
 
Jong Lede
 
   
2 2
Beerschot VA II
 
KFC Eksel
 
   
7 0
Eendracht Termien
 
Sint-Lenaarts
 
   
4 0
Zepperen-Brustem
 
Wellen
 
   
1 1
Berg en Dal
 
Geel
 
   
0 0
Altitude
 
Belmopan Bandits
 
   
5 2
Insee Police
 
Hankook Verdes
 
   
1 1
Port Layola
 
Progresso
 
   
2 0
Wagiya
 
Benque
 
   
1 5
Damissa
 
Requins
 
0 0
3 0
Espoir Savalou
 
JSP
 
   
1 1
Tukunnin
 
ASPAC
 
   
0 0
USSK
 
Loto Popo
 
   
1 0
Gualberto Villarroel SJ
 
Bolívar
 
1 0
2 1
Oriente Petrolero
 
Wilstermann
 
0 0
2 1
Real Tomayapo
 
Santa Cruz
 
2 0
2 1
TOSK Tesanj
 
Radnik Hadžići
 
0 0
1 1
Sloboda Tuzla
 
Zvijezda Gradačac
 
0 0
1 0
Sloga Doboj
 
Zeljeznicar
 
0 0
0 3
Velez
 
Borac Banja Luka
 
0 1
1 1
Masitaoka
 
Galaxy
 
1 1
2 1
TAFIC
 
Sua Flamingoes
 
1 1
1 1
Township Rollers
 
Matebele
 
1 1
1 1
Santos AP
 
Trem
 
2 0
2 0
Manaus
 
Parintins
 
0 0
1 0
Bahia
 
Vitória
 
1 1
1 1
Rio Branco-VN
 
Rio Branco ES
 
0 0
1 2
Flamengo
 
Nova Iguaçu
 
0 0
1 0
Guarani de Juazeiro
 
Cariri
 
0 0
0 0
Tiradentes CE
 
Itapipoca
 
0 1
1 2
Atlético GO
 
Vila Nova
 
2 1
3 1
Tuntum
 
Maranhão
 
1 0
1 0
Cruzeiro
 
Atlético Mineiro
 
0 0
1 3
Remo
 
Paysandu
 
0 1
0 2
Palmeiras
 
Santos
 
1 0
2 0
Portuguesa Santista
 
Noroeste
 
0 0
1 1
Potiguar Mossoró
 
América RN
 
1 3
1 3
Ji-Paraná
 
Real Ariquemes
 
   
   
Ji-Paraná
 
Vilhena
 
0 1
0 2
Confiança
 
Itabaiana
 
0 0
1 0
Dourados Atlético
 
Corumbaense
 
1 0
2 0
Operário MS
 
Portuguesa MS
 
0 0
0 0
Chernolomets
 
Kubrat
 
0 0
6 1
Sevlievo
 
Etar VT II
 
0 0
4 0
Spartak Plovdiv
 
Sozopol
 
0 0
4 1
Levski Sofia
 
CSKA Sofia
 
0 0
0 2
Botev Plovdiv
 
CSKA 1948 Sofia
 
0 0
0 0
OFK Pirin
 
Ludogorets
 
0 0
0 2
Dobrudzha 1919
 
Belasitsa