Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Central African Rep. U20
 
D.R. Congo U20
 
0 0
0 0
Uganda U20
 
South Sudan U20
 
0 0
0 0
Saint Eloi Lupopo
 
Al-Akhdar
 
1 0
1 0
TP Mazembe
 
Monastir
 
0 0
0 2
ASEC Mimosas
 
Diables Noirs
 
0 0
2 0
Pyramids FC
 
ASKO de Kara
 
1 0
1 0
Réal Bamako
 
Young Africans
 
0 0
1 1
FAR Rabat
 
Future FC
 
1 0
2 0
Motema Pembe
 
Rivers United
 
0 0
0 1
USM Alger
 
Marumo Gallants FC
 
1 0
2 0
Dinamo Tirana
 
Tomori Berat
 
0 0
0 1
AF Elbasani
 
Pogradeci
 
1 0
1 1
Butrinti Sarandë
 
Labëria
 
0 0
1 0
Memaliaj
 
Shkumbini Peqin
 
0 0
0 0
Atlètic Club d'Escaldes
 
Ordino
 
1 1
6 1
FC Santa Coloma
 
Inter Club d'Escaldes
 
1 0
1 1
Penya Encarnada
 
Sant Julià
 
0 0
1 1
UE Santa Coloma
 
Engordany
 
0 0
1 1
Santa Rita
 
Sagrada Esperança
 
0 0
0 1
1º de Agosto
 
Dragão
 
0 0
3 0
SAP
 
Parham
 
   
1 2
Pigotts Bullets
 
Ottos Rangers
 
1 0
1 1
Five Islands
 
Hoppers
 
1 0
1 1
Aldosivi
 
Chaco For Ever
 
1 0
2 0
Defensores Unidos
 
Deportivo Morón
 
0 0
2 0
Guillermo Brown
 
Almirante Brown
 
0 0
0 0
Deportivo Maipú
 
Chacarita Juniors
 
0 1
0 2
Atlético Rafaela
 
Racing Córdoba
 
1 0
2 1
Independiente Rivadavia
 
Atletico Mitre
 
3 1
4 1
Sportivo Italiano
 
Excursionistas
 
0 0
0 0
Atlético Tucumán Res.
 
Defensa y Justicia Res.
 
0 1
0 2
Independiente Res.
 
Banfield Res.
 
2 1
4 1
Newell's Old Boys Res.
 
Instituto Res.
 
0 1
1 1
Vélez Sarsfield
 
Boca Juniors
 
0 1
1 2
Colón
 
Huracán
 
1 1
1 1
Defensa y Justicia
 
Atlético Tucumán
 
3 0
3 0
River Plate
 
Arsenal de Sarandi
 
1 0
1 2
Al Duhail
 
Al Hilal
 
0 5
0 7
Melbourne Victory
 
Adelaide United
 
0 0
1 1
Brisbane Roar
 
Perth Glory
 
2 1
2 1
Wellington Phoenix W
 
Sydney W
 
0 0
0 1
Newcastle Jets W
 
Western United W
 
0 4
0 6
Melbourne Victory W
 
Adelaide United W
 
1 2
2 2
Sydney Olympic
 
Rockdale City Suns
 
0 0
0 2
Western Sydney W. II
 
Sydney United
 
1 1
3 4
Gold Coast United W
 
Souths United W
 
1 0
2 0
FQ QAS W
 
Brisbane Olympic W
 
2 0
4 1
Eastern Suburbs NPL
 
Sunshine Coast Wanderers W
 
3 0
3 1
Sunshine Coast
 
Western Pride
 
1 2
4 3
Melbourne Knights U21
 
Oakleigh Cannons U21
 
1 2
1 2
Perth Glory II
 
Cockburn City
 
3 1
5 3
Inglewood United
 
Olympic Kingsway
 
0 0
1 1
Rheindorf Altach
 
WSG Tirol
 
0 0
0 0
Wolfsberger AC
 
Rapid Vienna
 
0 2
1 2
Salzburg
 
Ried
 
1 0
2 0
Sturm Graz II
 
St. Pölten
 
0 0
0 2
Al Tadamun Buri
 
Al Reef
 
0 0
1 1
Al-Najma
 
A'Ali
 
1 1
2 2
Alhassam
 
Isa Town
 
0 0
1 1
OH Leuven II
 
Kontich W
 
0 0
0 0
Beerschot-Wilrijk
 
RSC Anderlecht II
 
0 0
0 0
RWDM
 
Lierse Kempenzonen
 
0 0
3 1
La Louvière
 
Sint-Eloois-Winkel
 
2 1
4 2
Royal Antwerp II
 
KAA Gent II
 
0 0
0 0
Knokke
 
Francs Borains
 
0 0
1 1
Liège
 
Ninove
 
4 0
6 0
Tienen
 
Olympic Charleroi
 
0 1
1 1
Club Brugge
 
Gent
 
0 0
2 0
OH Leuven
 
Antwerp
 
1 0
1 1
Anderlecht
 
Standard Liège
 
2 1
2 2
Sporting Charleroi
 
Sint-Truiden
 
0 0
1 0
Berg en Dal
 
Berlaar-Heikant
 
   
1 2
Herselt
 
Mariekerke
 
   
0 3
Ranst
 
KBSK Retie
 
   
1 2
Vosselaar
 
K. Kontich
 
   
1 1
Bodegem Kapelle United
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
2 3
Elewijt
 
Bertem-Leefdaal
 
   
3 1
Etterbeek
 
Tubize II
 
   
2 1
Fenixx BeigHum
 
Melsbroek
 
   
1 1
Genappe
 
Grez-Doiceau
 
   
1 1
Grimbergen
 
Eendracht Mazenzele
 
   
4 0
Kosova Schaerbeek
 
Saint-Josse
 
   
3 2
Liedekerke
 
Rhodienne-De Hoek
 
   
2 2
Saint-Michel
 
Perwez
 
   
0 2
Sporting Bruxelles
 
NSeth Berchem
 
   
3 1
Union Lasne-Ohain
 
Stockel
 
   
2 1
Wambeek-Ternat
 
Veltem
 
   
0 3
Belœil
 
Antoing
 
   
6 0
Flenu
 
PAC Buzet
 
   
2 1
Molenbaix
 
Albert Quevy-Mons II
 
   
3 2
Montignies
 
Péruwelz
 
   
2 2
Ransart
 
Le Roeulx
 
   
0 0
Solre-sur-Sambre
 
Soignies Sports
 
   
3 2
Aubel
 
Mélen-Micheroux
 
   
0 0
Elsautoise
 
UCE Liège
 
   
3 0
Etoile de Faimes
 
Hannut
 
   
1 2
Hombourg
 
FC Eupen
 
   
2 2
Sprimont-Comblain II
 
Ougrée
 
   
0 4
Ster-Francorchamps
 
Wanze / Bas-Oha
 
   
2 1
Beaufays
 
JS Fizoise
 
   
0 3
Bregel Sport
 
Weerstand Koersel
 
   
2 2
Torpedo Hasselt
 
Alken
 
   
1 1
Ethe Belmont
 
Vaux-Noville
 
   
2 1
Andennais
 
Grand-Leez
 
   
2 4
Beauraing
 
Flavion-Morialmé
 
   
1 0
Condruzien
 
Meux II
 
   
5 2
Loyers
 
St-Hadelin-Haversin
 
   
7 0
Nismes
 
Fernelmont-Hemptinne
 
   
0 4
Spy
 
Arquet
 
   
2 4
US Dinantaise
 
Evelette-Jallet
 
   
3 2
Kleit Maldegem
 
Sottegem
 
   
2 1
Munkzwalm
 
Ardennen
 
   
3 1
Sint-Niklaas
 
Sint-Denijs Sport
 
   
0 5
Deerlijk Sport
 
Wevelgem City
 
   
0 2
Jabbeke
 
Excelsior Zedelgem
 
   
0 2
Moen
 
RC Lauwe
 
   
2 1
Oostnieuwkerke
 
Diksmuide
 
   
1 2
Racing Waregem
 
Lauwe
 
   
1 2
Sassport Boezinge
 
Varsenare
 
   
1 1
Rus Binche
 
Stade Disonais
 
   
   
Solières Sport
 
Ganshoren
 
2 0
3 4
Union Saint-Gilloise II
 
Union Namur
 
2 0
4 1
Warnant
 
Seraing II
 
1 0
2 0
Eendracht Aalst
 
Zulte Waregem II
 
0 0
1 0
Gullegem
 
RFC Wetteren
 
0 0
2 2
Merelbeke
 
Oostkamp
 
1 1
2 2
Westhoek
 
Zelzate
 
1 0
2 0
Beerschot VA II
 
Londerzeel
 
1 0
1 1
Cappellen
 
FC Lebbeke
 
0 1
0 2
Diegem Sport
 
Hades
 
0 0
0 1
Lyra-Lierse Berlaar
 
Tongeren
 
2 0
2 0
Mechelen II
 
Lille
 
2 0
2 3
Pepingen-Halle
 
Spouwen-Mopertingen
 
0 2
0 4
BX Brussels W
 
Sibret W
 
   
6 3
Famkes Merkem II W
 
Club Brugge II W
 
   
0 4
Club Brugge W
 
Genk W
 
1 0
2 2
OH Leuven W
 
Eendracht Aalst W
 
4 0
7 0
St. Liege W
 
Mechelen W
 
3 0
3 0
White Star Woluwé W
 
RSC Anderlecht W
 
2 1
2 1
Léopold
 
RAS Monceau
 
   
0 2
SG-Tertre-Hautrage
 
Albert Quévy-Mons
 
   
2 2
Aywaille
 
Marloie Sport
 
   
1 0
Habay-la-Neuve
 
Ciney
 
   
1 1
Herstal
 
La Calamine
 
   
2 2
Mormont
 
RES Durbuy
 
   
3 2
Raeren-Eynatten
 
Huy
 
   
0 0
Richelle United
 
Meix-Devant-Virton
 
   
3 2
Drongen
 
Roeselare Daisel
 
   
1 1
Elene-Grotenberge
 
Eendracht Aalter
 
   
3 1
Eppegem
 
Avanti
 
   
0 1
HO Kalken
 
Anzegem
 
   
   
Wielsbeke
 
VW Hamme
 
   
2 2
Schoonbeek-Beverst
 
Eendracht Termien
 
   
0 2
Olympia Wijgmaal
 
Geel
 
   
0 4
Sporting Kampenhout
 
Wezel
 
   
2 1
San Pedro Pirates
 
Benque
 
   
1 1
Belmopan Bandits
 
Wagiya
 
   
1 2
Hankook Verdes
 
Altitude
 
   
   
Port Layola
 
Progresso
 
   
   
ASVO
 
Coton Sport Ouidah
 
   
   
Dynamo Abomey
 
Cavaliers
 
   
   
JAK
 
Requins
 
   
   
Robin Hood
 
PHC Zebras
 
   
   
Hamilton Parish
 
North Village Rams
 
   
   
X-Roads Warriors
 
Devonshire Cougars
 
   
   
Boulevard Blazers
 
Dandy Town Hornets
 
   
   
Independiente Petrolero
 
Blooming
 
1 0
2 0
Universitario de Vinto
 
Aurora
 
1 0
1 1
Bolívar
 
Oriente Petrolero
 
1 0
4 0
Atlético Palmaflor
 
The Strongest
 
0 0
0 1
Posusje
 
Leotar
 
1 1
1 1
Tuzla City
 
Velez
 
0 0
0 1
Sarajevo
 
Zrinjski
 
0 1
0 2
Mogoditshane Fighters
 
Police XI
 
0 0
1 3
Morupule Wanderers
 
Sua Flamingoes
 
2 1
2 2
Township Rollers
 
BDF XI
 
0 0
1 1
Aliança AL
 
CSE
 
1 1
2 2
Coruripe
 
CSA
 
0 1
1 1
Cruzeiro Arapiraca
 
ASA
 
1 0
1 2
Murici
 
CRB
 
1 1
1 2
Parintins
 
Princesa Solimões
 
0 0
1 0
Atlético Alagoinhas
 
Atlanta
 
0 0
0 0
Bahia de Feira
 
Jacobinense
 
2 0
3 0
Itabuna
 
Bahia
 
3 0
4 0
Jacuipense
 
Juazeirense
 
1 0
1 0
Vitória
 
Barcelona BA
 
0 0
0 0
Palmeiras W
 
Real Ariquemes W
 
1 0
9 0
Kindermann-Avaí W
 
Real Brasília W
 
0 3
2 5
Real FC
 
Brasiliense
 
0 0
1 1
Brasília
 
Gama
 
0 1
0 2
Samambaia
 
Ceilândia
 
2 0
3 0
Vitória ES
 
Rio Branco ES
 
0 0
0 1
Itapemirim
 
Nova Venécia
 
0 0
0 5
Bangu
 
Volta Redonda
 
0 3
0 4
Chapecoense
 
Atlético Catarinense
 
2 1
3 1
Brusque
 
Camboriú
 
1 1
1 1
Hercílio Luz
 
Joinville
 
1 0
1 0
Barbalha
 
Guarani de Juazeiro
 
0 1
0 1
Crato
 
Pague Menos
 
1 0
1 1
Horizonte
 
Floresta
 
0 2
2 2
Pacatuba
 
Crateús
 
1 0
1 1
Tiradentes CE
 
Guarany de Sobral
 
0 1
0 1
Fortaleza
 
Náutico
 
2 0
2 1
Aparecidense
 
CRAC
 
1 0
3 0
Academia
 
Cacerense
 
1 0
4 1
Cuiabá
 
Luverdense
 
2 0
5 0
Nova Mutum EC
 
Dom Bosco
 
2 0
3 0
Ipatinga
 
Pouso Alegre
 
0 0
1 1
Itupiranga
 
Águia de Marabá
 
1 1
1 2
São Francisco PA
 
Tapajós
 
2 3
2 3
Remo
 
Cametá
 
3 1
4 2
Campinense
 
Treze
 
0 0
0 0
Azuriz
 
Rio Branco PR
 
3 0
4 0
Cascavel
 
Foz do Iguaçu
 
1 0
3 0
Cianorte
 
Aruko Sports
 
0 1
0 2
Londrina
 
Athletico PR
 
0 0
0 1
Maringá
 
Independiente FSJ
 
1 1
3 1
Operário PR
 
Coritiba
 
1 0
3 0
Santos
 
Corinthians
 
1 1
2 2
Palmeiras
 
Ferroviária
 
1 0
2 1
Portuguesa
 
São Bento
 
0 0
0 0
Primavera SP
 
CA Linense
 
1 0
1 1
Votuporanguense
 
USAC
 
1 0
2 1
Osasco Audax
 
São José EC
 
1 1
1 2
Marília
 
Grêmio Prudente
 
0 0
3 0
Belo Jardim
 
Central
 
1 2
1 2
Afogados
 
Maguary PE
 
0 1
1 1
Caruaru City
 
Sport Recife
 
0 0
0 1
Comercial PI
 
Altos
 
0 1
1 2
Santa Cruz de Natal RN
 
América RN
 
0 3
0 3
Ji-Paraná
 
Gênus
 
   
3 0
Real Ariquemes
 
Guaporé
 
   
1 0
America SE
 
Atlético Gloriense
 
0 0
0 0
Sergipe
 
Itabaiana
 
1 1
2 1
Chapadão
 
Costa Rica - MS
 
   
3 4
Coxim
 
Comercial MS
 
   
0 0
Operário AC MS
 
Novoperário
 
   
4 4
Capital FC
 
Interporto
 
1 1
1 2
Gurupi
 
Bela Vista TO
 
1 1
1 1
Chernomorets Balchik
 
Dunav ot Ruse II
 
   
4