Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

RC Arbaâ
 
ES Sétif
 
2 0
3 1
MC Oran
 
CR Belouizdad
 
0 0
0 0
La Massana
 
Atlètic Amèrica
 
   
4 2
FC Santa Coloma
 
Engordany
 
4 0
8 1
Sant Julià
 
Inter Club d'Escaldes
 
1 0
2 2
UE Santa Coloma
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
1 1
1 1
Comunicaciones
 
San Miguel
 
2 0
2 3
Guillermo Brown
 
Atletico Mitre
 
2 0
2 1
San Telmo
 
Alvarado
 
0 0
0 1
Atlético Rafaela
 
Ferro Carril Oeste
 
0 0
0 1
Gimnasia Mendoza
 
Estudiantes Río Cuarto
 
1 0
2 0
Chacarita Juniors
 
Sacachispas
 
0 1
0 1
Club Atlético Güemes
 
Deportivo Morón
 
0 0
0 0
Luján
 
Puerto Nuevo
 
1 0
3 1
Claypole
 
Berazategui
 
0 1
0 2
Deportivo Español
 
Leandro Nicéforo Alem
 
0 1
0 2
Excursionistas
 
Real Pilar
 
1 0
2 0
Victoriano Arenas
 
Argentino Merlo
 
1 0
2 1
Defensores de Cambaceres
 
Lugano
 
0 0
0 0
Deportivo Paraguayo
 
Centro Español
 
0 1
0 2
Juventud Unida G.
 
Central Ballester
 
0 0
1 1
Sportivo Barracas
 
Argentino Rosario
 
0 0
0 1
Boca Juniors
 
Tigre
 
1 0
3 0
Boca Unidos
 
Central Norte
 
2 3
3 3
Cipolletti
 
Olimpo
 
0 0
0 2
Sportivo Las Parejas
 
Unión Sunchales
 
2 1
3 1
Sportivo Peñarol
 
Liniers Bahía Blanca
 
0 0
3 0
CDJU Gualeguaychu
 
Defensores Belgrano VR
 
0 2
1 2
Ciudad de Bolívar
 
Sol de Mayo
 
0 0
1 0
Gimnasia Concepción
 
Douglas Haig
 
0 0
0 3
Atlético Paraná
 
Gimnasia y Tiro
 
0 0
0 0
Sansinena
 
Argentino Monte Maíz
 
1 0
3 1
Villa Mitre
 
Independiente Chivilcoy
 
1 0
1 0
Huracán Las Heras
 
Circulo Deportivo
 
1 0
1 0
Juventud Antoniana
 
San Martín Formosa
 
1 0
2 1
Ararat-Armenia
 
Junior Sevan
 
   
   
Noravank
 
Alashkert
 
0 0
1 1
Urartu
 
Ararat-Armenia
 
0 2
1 2
Dakota
 
RCA
 
2 1
2 3
Malaysia U23
 
Indonesia U23
 
0 0
1 1
Vietnam U23
 
Thailand U23
 
0 0
1 0
Melbourne City
 
Adelaide United
 
0 0
1 1
Woden Weston W
 
Belconnen United W
 
   
2 1
Wagga City Wanderers W
 
Tuggeranong United W
 
   
0 5
Gungahlin United W
 
Canberra W
 
   
1 2
Canberra United Academy W
 
Canberra Olympic W
 
   
0 3
Rockdale City Suns
 
Blacktown City
 
0 1
0 3
Wollongong Wolves
 
Sydney United
 
2 2
3 4
Heidelberg United
 
South Melbourne
 
1 1
2 1
Sunshine Coast Wanderers W
 
Lions W
 
0 2
1 4
Heidelberg United U21
 
South Melbourne U21
 
0 2
2 5
Balcatta W
 
Perth W
 
0 1
0 1
West NTC W
 
Perth RedStar W
 
   
1 5
Austria Lustenau
 
Austria Wien II
 
3 0
4 0
Floridsdorfer AC
 
Juniors OÖ
 
1 1
3 1
Grazer AK
 
Lafnitz
 
2 0
4 1
Kapfenberger SV
 
Blau-Weiß Linz
 
0 0
0 0
Liefering
 
SV Horn II
 
3 0
4 1
Rapid Wien II
 
Amstetten
 
2 1
5 2
Vorwärts Steyr
 
St. Pölten
 
0 0
2 0
Wacker Innsbruck
 
Dornbirn
 
2 0
3 0
Klingenbach
 
Kohfidisch
 
   
2 4
Markt Allhau
 
Oberpetersdorf
 
   
0 0
Köttmannsdorf
 
Admira Villach
 
   
5 1
St. Valentin
 
Union Edelweiß
 
   
1 3
Altenmarkt
 
Thalgau
 
   
1 3
Zirl
 
Volders
 
0 0
1 1
Ebbs
 
St. Johann in Tirol
 
   
3 3
Mils
 
Zams
 
   
4 0
Prutz / Serfaus
 
Kirchbichl
 
   
4 0
Andelsbuch
 
Blau-Weiß Feldkirch
 
   
3 2
Nenzing
 
Fussach
 
   
1 4
Favoritner AC
 
Mannswörth
 
2 1
2 2
Vorwärts Brigittenau
 
Union Mauer
 
   
2 1
Admira II
 
Draßburg
 
1 3
3 4
FC Egg
 
Schwarz-Weiß Bregenz
 
1 1
3 3
Rotenberg
 
Wolfurt
 
1 0
2 1
Rot-Weiß Rankweil
 
Röthis
 
1 0
1 0
Telfs
 
Schwaz
 
1 0
1 0
MKK-Dnepr
 
Naftan
 
0 2
0 4
Slonim
 
Gomelzheldortrans
 
0 0
0 0
Molodechno-DYuSSh 4
 
Shakhtyor Petrikov
 
0 0
0 3
FC Ostrovets
 
Lida
 
2 0
4 0
Pripyat
 
Ivanovo
 
   
5 1
Leskhoz
 
DYuSSh-2 Rechitsa
 
   
3 2
Chayka Zelva
 
Slonim City
 
   
0 5
Svislach
 
Neman Mosty
 
   
5 0
Serebryanka
 
Traktor Minsk
 
   
1 5
Tarpeda
 
Urozhaynaya
 
   
0 0
BGU Minsk
 
Krumkachy
 
   
1 1
Servolyuks
 
Zarya Krugloe
 
   
4 1
Lepel
 
Postavy
 
   
2 3
Veles 2020
 
Miory
 
   
6 2
Dnepr Mogilev
 
Dinamo Brest
 
0 0
2 0
Slavia
 
Neman Grodno
 
0 1
1 1
Dinamo Minsk
 
Vitebsk
 
1 0
2 1
Belshina Res.
 
Isloch Res.
 
0 0
0 0
ABFF U19 W
 
Dinamo-BGU W
 
   
0 8
Smorgon W
 
Bobruichanka W
 
   
2 1
Zorka-BDU W
 
Dinamo Brest W
 
   
8 1
Liège
 
Dender
 
0 0
1 0
Union Saint-Gilloise
 
Antwerp
 
0 0
0 1
Club Brugge
 
Anderlecht
 
1 0
1 1
Adjidja
 
Béké Bembèrèkè
 
   
1 1
Avrankou Omnisport
 
UPI-ONM
 
   
1 0
Cavaliers
 
Coton Sport Ouidah
 
   
0 2
Dragons
 
ASPAC
 
   
0 1
JSP
 
Dynamo Abomey
 
   
5 0
Panthères
 
AS Cotonou
 
   
1 1
Blooming
 
Real Tomayapo
 
0 1
2 1
Universitario de Vinto
 
Always Ready
 
0 1
2 1
Wilstermann
 
Bolívar
 
0 3
1 4
GOSK Gabela
 
Zvijezda Gradačac
 
3 0
4 0
TOSK Tesanj
 
Igman Konjic
 
   
1 1
Borac Banja Luka
 
Velez
 
1 1
2 1
Radnik Bijeljina
 
Rudar Prijedor
 
3 2
5 2
Sarajevo
 
Sloboda Tuzla
 
1 0
1 0
Tuzla City
 
Posusje
 
0 1
1 2
Zeljeznicar
 
Siroki Brijeg
 
0 0
0 0
Independente AP
 
Santos AP
 
2 0
3 1
Flamengo BA
 
Grapiuna Itabuna
 
   
0 0
Jacobina
 
Galicia
 
   
2 3
Juazeiro BA
 
Feirense
 
   
3 1
Fluminense de Feira
 
Jequié
 
   
1 1
Itabuna
 
Botafogo BA
 
   
1 0
Fluminense U20
 
Flamengo RJ U20
 
1 0
2 0
Guarany de Sobral
 
Itapipoca
 
1 1
2 2
Horizonte
 
Tiradentes CE
 
1 1
1 2
Maranguape
 
Guarani de Juazeiro
 
1 1
1 2
Brasiliense
 
Atlético Mineiro
 
0 1
0 1
Gaucho
 
Cruzeiro RS
 
   
1 2
Inter Santa Maria
 
Avenida
 
   
0 1
São Gabriel
 
Guarani RS
 
   
2 0
Brasil Farroupilha
 
Tupi RS
 
   
1 0
Lajeadense
 
Pelotas
 
   
2 1
Varginha EC
 
Aymorés
 
0 0
1 0
Nacional AC MG U20
 
Uberlândia U20
 
   
3 1
Serranense U20
 
Boston City U20
 
   
0 3
Betim U20
 
América Mineiro U20
 
0 2
2 3
Caldense U20
 
Bétis U20
 
   
0 3
Foz do Iguaçu
 
Andraus Brasil
 
0 0
0 1
PSTC
 
Aruko Sports
 
0 0
0 1
Assisense
 
Santacruzense
 
0 0
1 0
Fernandópolis
 
Inter de Bebedouro
 
0 0
0 0
Francana
 
Grêmio Sãocarlense
 
0 0
0 0
Jabaquara
 
Colorado Caieiras
 
0 0
0 2
Osvaldo Cruz
 
Grêmio Prudente
 
0 2
0 3
Taquaritinga
 
XV de Jaú
 
0 0
2 0
Uniao Sao Joao
 
Rio Branco SP
 
0 0
1 2
Itararé
 
VOCEM
 
0 0
0 0
Mauaense
 
ECUS
 
1 0
1 0
São Carlos
 
Batatais
 
   
2 2
América Mineiro
 
Botafogo
 
1 0
1 1
Cuiabá
 
Internacional
 
0 0
1 1
Corinthians
 
São Paulo
 
0 1
1 1
Fortaleza
 
Fluminense
 
0 1
0 1
Athletico PR
 
Avaí
 
2 0
2 1
Cruzeiro
 
Sampaio Corrêa
 
0 0
2 0
Mirassol
 
Altos
 
0 0
2 1
Manaus
 
EC São José
 
1 1
1 1
Vitória
 
Confiança
 
3 0
3 0
Aparecidense
 
Floresta
 
1 0
3 2
Paysandu
 
Volta Redonda
 
1 1
2 1
Azuriz
 
Aimoré
 
0 0
3 0
Nova Venécia
 
Caldense
 
0 1
3 1
Perolas Negras
 
São Bernardo
 
0 0
0 0
São Luiz
 
Prospera Criciuma
 
1 1
3 2
Acao Cuiaba
 
Anápolis
 
0 1
2 3
ASA
 
Jacuipense
 
0 0
1 1
Atlético Alagoinhas
 
Sergipe
 
0 0
0 0
Bahia de Feira
 
Inter de Limeira
 
0 0
0 1
Cianorte
 
Paraná
 
0 0
0 1
Santa Cruz
 
CSE
 
0 1
2 1
Costa Rica - MS
 
Operário Ltda
 
1 0
1 0
Moto Club MA
 
Fluminense PI
 
1 0
3 2
Chernomorets Balchik
 
Septemvri Tervel
 
   
1 0
Lokomotiv Ruse
 
Dorostol
 
   
0 3
Riltsi
 
Volov Shumen
 
   
1 1
Spartak Varna II
 
Chernolomets
 
   
1 2
Sportist General Toshevo
 
Botev Novi Pazar
 
   
0 0
Ustrem Donchevo
 
Svetkavitsa Targovishte
 
   
0 2
Etar VT II
 
Botev Vratsa II
 
   
2 3
Sayana Haskovo
 
Atletik Kuklen
 
   
4 1
Hebar II
 
Rilski Sportist
 
   
3 3
Pirin Blagoevgrad II
 
Pirin Razlog
 
   
1 4
Botev Plovdiv
 
Slavia Sofia
 
0 0
2 1
Cherno More
 
CSKA Sofia
 
0 0
0 0
Levski Sofia
 
Ludogorets
 
0 1
0 1
ASFB
 
ASFA-Yennenga
 
   
1 1
Etoile Filante
 
ASK
 
   
0 0
Majestic
 
Kiko
 
   
1 2
Police
 
Douanes
 
   
0 1
RCK
 
RC Bobo-Dioulasso
 
   
0 0
Salitas
 
Royal
 
   
0 2
SONABEL
 
ASEC Koudougou
 
   
1 0
Vitesse
 
USFA
 
   
3 3
Rangers
 
Ngaoundéré
 
   
2 2
Aigle Royal
 
FAP
 
1 0
3 0
Lausanne
 
Dynamo de Douala
 
0 0
2 1
Unisport Bafang
 
Leopard de Douala
 
   
2 1
BVB IA Waterloo
 
Windsor TFC
 
   
5 0
Oakville
 
North Toronto Nitros
 
   
1 1
Pickering FC
 
Hamilton United
 
   
2 3
Okanagan
 
Kamloops Rivers II
 
   
1 0
Koinonia
 
Tigers Vancouver
 
   
4 1
Edmonton
 
Atlético Ottawa
 
0 1
1 2
Cobreloa
 
Fernández Vial
 
1 0
1 0
Melipilla
 
Deportes Santa Cruz
 
1 0
1 0
Unión La Calera
 
La Serena
 
0 0
1 1
Palestino
 
Cobresal
 
2 0
3 1
O'Higgins
 
Colo-Colo
 
1 0
1 1
San Marcos
 
Concepcion
 
0 0
1 0
Deportes Valdivia
 
General Velásquez
 
0 1
1 2
Rodelindo Román
 
Lautaro de Buin
 
0 1
0 1
Iberia
 
Real San Joaquín
 
1 0
2 1
AC Taipei
 
Tatung
 
0 2
0 2
Taichung Futuro
 
Tainan City
 
0 0
0 0
Junior FC
 
Atlético Nacional
 
1 0
1 1
Millonarios
 
Atlético Bucaramanga
 
1 0
1 0
Llaneros
 
Leones FC
 
0 1
3 3
Otôho d'Oyo
 
Nico-Nicoye
 
   
1 1
V.Club Mokanda
 
Leopards de Dolisie
 
   
3 2
Étoile du Congo
 
Inter Club
 
   
0 3
Carmelita
 
Puntarenas
 
0 1
0 2
Abengourou
 
Korhogo
 
1 0
3 1
Lys Sassandra
 
Sporting Gagnoa
 
0 1
0 2
Varaždin
 
Dugopolje
 
1 0
2 1
Bijelo Brdo
 
Kustošija
 
1 1
2 3
Croatia Zmijavci
 
Orijent 1919
 
1 2
1 5
Dinamo Zagreb II
 
Inter Zaprešić
 
0 2
0 2
Neretva Metković
 
Otok
 
   
1 1
Sloga Mravince
 
Hrvace
 
   
1 2
Urania Baška Voda
 
Jadran LP
 
0 0
0 3
Zmaj Makarska
 
Primorac Biograd
 
   
1 0
Lokomotiva Zagreb U19
 
Slaven Koprivnica U19
 
0 1
1 1
HNK Gorica U19
 
Istra 1961 U19
 
0 1
3 2
Centro Barber
 
Scherpenheuvel
 
   
2 2
SUBT
 
Centro Dominguito
 
   
2 2
Apollon