Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Tlemcen
 
ES Sétif
 
0 1
0 1
Platense
 
Belgrano
 
1 1
1 1
Gimnasia La Plata
 
Liniers
 
1 0
1 0
Van
 
Noravank
 
2 0
2 1
Noah
 
Urartu
 
1 0
1 1
BKMA
 
Alashkert
 
0 1
0 3
Cooks Hill United
 
Lake Macquarie
 
1 0
5 0
Balcatta
 
Stirling Lions
 
0 1
1 5
Cockburn City
 
Gwelup Croatia SC
 
0 1
0 2
Beograd Res.
 
West Torrens Res.
 
   
4 3
Bad Sauerbrunn
 
Klingenbach
 
   
3 0
Admira Villach
 
Klagenfurter AC 1909
 
0 2
0 4
ASK Klagenfurt
 
Köttmannsdorf
 
   
2 1
Gmünd
 
Bleiburg
 
   
2 0
Dellach im Gailtal
 
Ferlach
 
   
0 2
Feldkirchen
 
Lendorf
 
0 0
1 0
St. Andrä
 
Maria Saal
 
   
0 2
St. Michael Bleiburg
 
St. Jakob Rosental
 
0 1
0 5
Wolfsberg
 
Kraig
 
   
4 0
St. Pölten II
 
Krems
 
2 0
3 4
Kilb
 
Zwettl
 
0 1
1 2
Langenrohr
 
USC Rohrbach
 
1 0
1 1
Mondsee
 
Grieskirchen
 
   
1 2
SV Wallern
 
Friedburg / Pöndorf
 
   
5 3
Wildon
 
TuS Heiligenkreuz
 
1 0
2 1
Völs
 
Innsbrucker AC
 
   
2 1
Kematen
 
Natters
 
   
1 3
Kundl
 
Kirchbichl
 
   
3 0
Hard
 
Hörbranz
 
   
3 0
Höchst
 
Göfis
 
2 2
2 3
Lochau
 
Alberschwende
 
2 0
4 0
Rheindorf Altach II
 
Ludesch
 
   
2 1
Bezau
 
Nenzing
 
   
3 0
Schruns
 
Andelsbuch
 
   
2 3
Mannswörth
 
Vorwärts Brigittenau
 
1 0
1 1
Allerheiligen
 
Union Vöcklamarkt
 
1 0
1 2
Deutschlandsberger SC
 
Weiz
 
0 1
1 1
St. Anna
 
Stadl-Paura
 
3 0
7 0
Wels
 
Hertha
 
1 0
1 0
Anif
 
Wals-Grünau
 
0 1
5 1
TSV St. Johann
 
Schwaz
 
1 0
1 1
Dender
 
Dessel Sport
 
1 0
1 0
Knokke
 
Liège
 
0 0
2 1
AS Cotonou
 
Dadjè
 
   
0 0
Béké Bembèrèkè
 
ASVO
 
   
0 1
Buffles
 
Ayema
 
   
2 0
Cavaliers
 
Djeffa
 
   
1 0
Coton Sport Ouidah
 
Loto Popo
 
   
0 1
Dynamo Abomey
 
Eternel
 
   
1 0
Espoir Savalou
 
Adjidja
 
   
2 0
Panthères
 
JSP
 
   
2 2
Bratstvo Gracanica
 
GOSK Gabela
 
   
1 2
Buducnost Banovici
 
Travnik
 
   
2 1
Igman Konjic
 
Gradina Srebrenik
 
   
1 0
Jedinstvo Bihac
 
Radnik Hadžići
 
   
5 3
Orasje
 
TOSK Tesanj
 
   
2 1
Rudar Kakanj
 
Mladost Doboj Kakanj
 
   
1 0
Vis Kosova
 
Gorazde
 
   
1 0
Zvijezda Gradačac
 
Tomislav
 
   
1 2
Trem
 
São Paulo AP
 
   
5 0
Floresta
 
Barbalha
 
1 0
1 0
Tupynambás
 
Coimbra
 
0 0
1 0
Aymorés
 
Betim
 
   
0 1
Boa
 
Uberaba
 
3 0
3 2
Democrata SL
 
Tupi
 
1 0
3 0
Ipatinga
 
Varginha EC
 
0 0
1 1
Nacional AC MG
 
Uniao Luziense
 
0 0
1 0
América SP U20
 
Catanduva U20
 
1 0
1 0
Bragantino U20
 
Guaçuano U20
 
4 0
6 0
Brasilis FC U20
 
Itapirense U20
 
0 0
0 2
Capivariano U20
 
XV de Piracicaba U20
 
2 0
3 0
Corinthians U20
 
União Suzano U20
 
   
1 1
Desportivo Brasil U20
 
Inter Limeira U20
 
   
0 0
Ferroviária U20
 
São Carlos U20
 
0 0
0 0
Grêmio São-Carlense U20
 
Noroeste U20
 
   
2 3
Guarani U20
 
Colorado Caieiras U20
 
1 0
1 1
Ibrachina U20
 
Paulista U20
 
   
1 0
Independente SP U20
 
Comercial de Tietê U20
 
   
3 4
Ituano U20
 
SKA Brasil U20
 
   
0 3
Juventus U20
 
Grêmio Osasco U20
 
1 2
1 3
Mauá U20
 
Jabaquara U20
 
1 1
1 2
Mirassol U20
 
Novorizontino U20
 
2 0
4 0
Monte Azul U20
 
Comercial U20
 
0 1
2 1
Olímpia U20
 
Francana U20
 
   
1 0
Osasco Audax U20
 
Nacional SP U20
 
0 0
0 2
Penapolense U20
 
Araçatuba U20
 
2 1
2 2
Ponte Preta U20
 
Mogi Mirim U20
 
1 1
1 1
Portuguesa Santista U20
 
Água Santa U20
 
   
0 3
Portuguesa U20
 
Metropolitano FC U20
 
4 0
5 0
Santos U20
 
Mauaense U20
 
3 0
6 1
São Caetano U20
 
Santo André U20
 
   
3 2
Sao Jose EC U20
 
União Mogi U20
 
   
1 1
Sao Paulo U20
 
Sport Club Brasil U20
 
1 1
3 2
Tanabi SP U20
 
Votuporanguense U20
 
1 0
1 0
Taubaté U20
 
Flamengo SP U20
 
0 0
0 0
União Suzano SP U20
 
São Bernardo U20
 
1 2
2 2
VOCEM U20
 
Andradina U20
 
   
1 3
XV de Jaú U20
 
Taquaritinga U20
 
2 0
3 1
Ponte Preta
 
Chapecoense
 
0 0
0 0
Londrina
 
Operário PR
 
1 0
2 1
Botafogo PB
 
Campinense
 
1 0
1 1
Grêmio Anápolis
 
Brasiliense
 
1 1
1 2
Slivnishki geroy
 
Kostinbrod
 
   
1 1
Rangers
 
Aigle Royal
 
0 1
0 1
Leopard de Douala
 
Ngaoundéré
 
0 1
1 1
Pacific
 
York9
 
1 2
2 2
Montreal Impact
 
Forge
 
2 0
3 0
Leones FC
 
Llaneros
 
1 0
1 1
Omonia Nicosia
 
Ethnikos Achna
 
0 0
0 0
Sigma Olomouc II
 
Slovan Rosice
 
1 0
2 1
Blansko
 
Vrchovina
 
0 0
0 0
Frýdek-Místek
 
Znojmo
 
1 0
3 0
Hanácká
 
Dolní Benešov
 
   
   
Uherský Brod
 
Banik Ostrava II
 
0 0
0 2
Uničov
 
Vratimov
 
2 0
2 0
Velké Meziříčí
 
Vysočina Jihlava II
 
2 0
4 0
Viktoria Otrokovice
 
Slovácko II
 
1 4
3 4
Hlučín
 
Zlín II
 
1 1
3 1
B 1908
 
LSF
 
1 0
2 0
Guayaquil
 
El Nacional
 
2 1
2 2
Chacaritas
 
Independiente Juniors
 
0 0
2 0
Tallinna Kalev
 
Vaprus
 
0 0
1 0
Trans
 
Flora
 
0 1
0 3
Vändra
 
Reaal
 
   
   
Germany U17
 
France U17
 
1 1
1 1
Netherlands U17
 
Italy U17
 
2 0
2 1
HaPK
 
Lahti
 
1 4
2 6
Oulu
 
Ilves II
 
2 0
4 0
SJK Akatemia
 
SJK
 
0 2
2 3
EPS
 
Mariehamn
 
0 1
0 3
HJS Akatemia
 
Kiffen
 
2 0
2 0
JIPPO
 
Atlantis
 
0 1
1 3
VPS
 
VJS
 
1 0
2 0
I-Kissat
 
PK-35
 
1 6
2 7
JäPS
 
FC Komeetat
 
1 1
3 1
MP
 
Jaro
 
0 0
0 0
KTP
 
Haka
 
2 1
2 4
SaPa Pieksämäki
 
Warkaus
 
   
   
Kultsu
 
RPS Lions
 
0 1
0 1
PK-37
 
JPS
 
   
4 4
SavU
 
MiPK
 
   
2 1
Lucciana
 
Nice II
 
   
0 1
Akanda
 
Cercle Mbéri
 
   
0 4
Mangasport
 
Missile
 
   
4 0
Bouenguidi
 
Pélican
 
   
1 2
FC 105
 
Mounana
 
   
1 0
Stade Migovéen
 
Oyem
 
   
0 2
Armed Forces
 
Steve Biko
 
   
4 1
Banjul
 
Waa Banjul Football
 
   
0 0
Dinamo Tbilisi
 
Telavi
 
2 1
3 2
Dinamo Batumi
 
Samgurali
 
3 2
4 4
Nöttingen
 
Stuttgarter Kickers
 
0 0
0 3
Oberachern
 
Spfr. Dorfmerkingen
 
1 2
2 5
Eintracht Mahlsdorf
 
Neustrelitz
 
1 0
2 1
Arnstadt
 
Plauen
 
0 1
0 2
Einheit Wernigerode
 
International Leipzig
 
2 2
2 4
Rot-Weiß Erfurt
 
Union Sandersdorf
 
1 1
3 1
Borussia Hildesheim
 
Teutonia Hamburg
 
2 2
3 3
Altona 93
 
Oberneuland
 
1 0
3 2
HK W
 
Augnablik W
 
1 0
1 0
Fjölnir W
 
FH W
 
   
0 0
Tindastóll W
 
Haukar W
 
   
1 0
Hamar
 
Smári
 
   
3 2
Álftanes
 
Árborg
 
0 1
2 1
GG
 
Álafoss
 
   
5 0
Hafnir
 
KB
 
   
3 2
ÍBU
 
Berserkir / Mídas
 
   
9 0
Ýmir
 
KFR
 
3 0
10 1
Fylkir
 
ÍBV
 
1 0
2 1
FH
 
Kári
 
0 0
3 0
Keflavík
 
Njardvík
 
1 2
1 4
Stjarnan
 
KR
 
0 2
0 3
Aluminium Arak
 
Paykan
 
0 0
1 1
Naft Masjed Soleyman
 
Sanat Naft
 
1 1
2 2
Tractor Sazi
 
Fajr Sepasi
 
2 1
2 1
Al Quwa Al Jawiya
 
Al Najaf
 
1 1
2 1
Cagliari U19
 
Sampdoria U19
 
1 0
1 1
Catanzaro
 
Calcio Padova
 
0 0
0 0
FeralpiSalò
 
Palermo
 
0 2
0 3
Carbonia
 
Gladiator
 
3 1
3 2
Muravera
 
Aprilia
 
2 3
3 3
Arzachena
 
Latte Dolce
 
2 1
3 2
Cassino
 
Lanusei
 
1 0
3 0
CynthiAlbalonga
 
SSC Giugliano
 
5 0
6 2
Ostia Mare Lidocalcio
 
Insieme Formia
 
0 0
1 1
Sassari Torres
 
Atletico Uri
 
0 0
1 0
Team Nuova Florida
 
Afragolese
 
1 0
4 0
Vis Artena
 
Real Monterotondo Scalo
 
0 1
0 3
Acireale
 
Lamezia Terme
 
0 1
4 2
Cavese
 
Città Di Sant’Agata
 
0 0
2 0
Francavilla
 
Nocerina
 
0 1
2 1
Lentigione
 
Correggese
 
1 0
2 1
Trastevere
 
Vastese
 
2 0
4 0
Union ArzignanoChiampo
 
Novara
 
0 0
0 1
US Bitonto
 
Città di Fasano
 
2 0
2 1
Recanatese
 
San Donato Tavarnelle
 
2 0
2 1
Ravenna
 
Athletic Carpi
 
1 0
4 0
Tolentino
 
Sambenedettese
 
0 0
0 1
Cerezo Osaka
 
Urawa Reds
 
0 0
2 0
Consadole Sapporo
 
Kashiwa Reysol
 
0 2
1 6
Kashima Antlers
 
Sagan Tosu
 
0 2
4 4
Kawasaki Frontale
 
Shonan Bellmare
 
0 0
0 4
Shimizu S-Pulse
 
Tokyo
 
0 1
0 3
Vissel Kobe
 
Júbilo Iwata
 
0 0
0 0
Yokohama F. Marinos
 
Kyoto Sanga
 
1 0
2 0
Nagoya Grampus
 
Avispa Fukuoka
 
1 0
1 0
Grulla Morioka
 
Yokohama
 
0 1
1 3
Mito Hollyhock
 
Albirex Niigata
 
0 0
0 3
Montedio Yamagata
 
Renofa Yamaguchi
 
1 0
1 0
Oita Trinita
 
Blaublitz Akita
 
1 0
1 1
Omiya Ardija
 
Ryūkyū
 
0 0
1 0
ThespaKusatsu Gunma
 
Roasso Kumamoto
 
0 1
2 3
Tochigi
 
Machida Zelvia
 
1 0
1 0
Tokyo Verdy
 
Zweigen Kanazawa
 
0 1
1 3
V-Varen Nagasaki
 
JEF United
 
0 1
0 2
Vegalta Sendai
 
Fagiano Okayama
 
0 0
0 0
Ventforet Kofu
 
Tokushima Vortis
 
0 1
1 1
Gainare Tottori
 
Ehime
 
0 1
1 2
Coast Stima
 
Assad
 
   
1 0
Murang'a SEAL
 
Naivas
 
1 0
4 0
Bucheon 1995
 
Gwangju
 
1 0
2 1
Daejeon Korail
 
Daegu
 
1 0
3 3
Gyeongnam
 
Ulsan
 
0 1
0 2
Jeonbuk Motors
 
Ulsan Citize
 
1 0
1 0
Jeonnam Dragons
 
Busan Transportation
 
2 1
2 2
Pohang Steelers
 
Seongnam
 
0 0
2 1
Suwon Bluewings
 
Gangwon
 
2 0
2 0
Seoul
 
Jeju United
 
0 1
3 1
BFA
 
Hegelmann Litauen
 
0 4
0 6
Sūduva
 
Banga
 
2 0
2 0
TransINVEST Vilnius
 
Jonava
 
0 0
1 2
Stade Malien Bamako
 
Duguwolofila
 
   
2 0
Ittihad Tanger
 
RSB Berkane
 
0 0
0 0
Excelsior '31
 
SteDoCo
 
0 0
0 0
Harkemase Boys
 
Lisse
 
1 0
1 1
Staphorst
 
DVS '33
 
0 0
1 3
OFC Oostzaan
 
ADO '20
 
0 0
0 0
Coleraine W
 
Ballymena Allstars W
 
   
0 9
Comber Rec. W
 
Foyle Belles W
 
   
3 4
Killen Rangers W
 
St. James' Swifts W
 
   
1 7
Cliftonville W
 
Glentoran BU W
 
0 0
3 0
Derry City W
 
Sion Swifts W
 
0 1
0 3
Mid-Ulster W