Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

MC Alger U21
 
JS Kabylie U21
 
0 1
1 3
CS Constantine
 
HB Chelghoum Laïd
 
2 2
3 3
NA Hussein Dey
 
RC Arbaâ
 
0 0
0 1
NC Magra
 
MC Oran
 
0 0
0 0
Olympique Médéa
 
US Biskra
 
0 1
1 1
Paradou AC
 
USM Alger
 
0 0
0 1
RC Relizane
 
CR Belouizdad
 
0 4
0 8
Independiente Rivadavia
 
Estudiantes Caseros
 
2 0
2 0
Agropecuario
 
Brown de Adrogué
 
0 0
1 1
Junior Sevan
 
Noah
 
   
   
Mt Druitt Town
 
Blacktown City
 
1 1
1 1
Wollongong Wolves
 
North Shore Mariners
 
2 3
2 3
Darwin Hearts
 
Uni Azzurri
 
0 0
0 1
Campbelltown City
 
Adelaide City
 
0 0
0 2
Oakleigh Cannons
 
Eastern Lions
 
0 1
1 1
Moreton Bay United W
 
Brisbane Olympic W
 
0 0
1 0
Caboolture
 
Sunshine Coast
 
0 2
1 3
Oakleigh Cannons U21
 
Eastern Lions U21
 
2 0
4 1
Pascoe Vale
 
Northcote City
 
1 0
7 0
Fremantle City W
 
Subiaco W
 
0 1
4 1
Murdoch Uni Melville W
 
Balcatta W
 
0 0
0 1
LASK Juniors OÖ U18
 
St. Pölten U18
 
   
0 0
Deutschkreutz
 
Ritzing
 
   
0 2
Oberpetersdorf
 
Leithaprodersdorf
 
   
2 2
Oberwart / Rotenturm
 
Markt Allhau
 
   
1 1
Lendorf
 
Wolfsberg
 
   
0 2
Waidhofen/Thaya
 
Kottingbrunn
 
0 0
1 1
Bad Schallerbach
 
Union St. Florian
 
   
1 4
Grün Weiß Micheldorf
 
Donau Linz
 
   
3 0
Union Edelweiß
 
Weißkirchen / Allhaming
 
   
2 3
Thalgau
 
Adnet
 
0 1
3 1
Hallwang
 
Puch
 
   
2 0
Fürstenfeld
 
Lebring
 
0 0
1 0
Gnas
 
Leoben
 
0 0
1 4
Mettersdorf
 
Hitthaller St. Michael
 
   
9 0
Rottenmann
 
Lafnitz II
 
   
1 4
Union RB Weinland Gamlit
 
Liezen
 
3 0
4 0
Voitsberg
 
Ilz
 
   
3 2
Göfis
 
Hard
 
   
2 1
Ostbahn XI
 
Dinamo Helfort
 
0 1
1 3
Bad Gleichenberg
 
Sturm Graz II
 
0 0
0 3
Kalsdorf
 
Gurten
 
0 0
1 1
Spittal
 
St. Anna
 
0 1
0 2
Mauerwerk
 
Stripfing
 
2 1
2 1
Leobendorf
 
Admira II
 
0 1
2 1
Mannsdorf
 
TWL Elektra
 
0 0
2 1
Neusiedl
 
Wiener Viktoria
 
0 0
0 0
Wiener Neustadt
 
Bruck/Leitha
 
0 0
2 0
First Vienna
 
Wiener SC
 
1 1
2 2
Salzburger AK
 
Pinzgau Saalfelden
 
2 0
3 0
Qarabağ
 
Zira
 
0 1
1 1
Isloch
 
Dnepr Mogilev
 
0 0
3 2
Slutsk
 
Gomel
 
0 0
2 2
Minsk Res.
 
Arsenal Res.
 
4 0
7 1
Velez
 
Sarajevo
 
1 0
3 0
Santos AP
 
Ypiranga AP
 
2 0
2 1
Audax Rio U20
 
Nova Iguaçu U20
 
1 0
2 3
Portuguesa RJ U20
 
Fluminense U20
 
0 1
0 2
Flamengo RJ U20
 
Resende U20
 
3 0
4 0
Volta Redonda U20
 
Botafogo U20
 
2 0
3 2
Cruzeiro U20
 
Coimbra U20
 
1 1
1 1
São Bento U20
 
Sharjah Brasil U20
 
1 1
2 1
Ituano
 
Náutico
 
0 0
0 0
Tombense
 
Bahia
 
0 0
1 0
Zagorets
 
Nesebar
 
   
0 3
Botev Vratsa
 
Etar
 
0 0
3 2
PWD
 
New Star
 
0 0
0 2
Stade Renard
 
Tonnerre
 
1 0
2 0
Bamboutos
 
Avion Academy
 
1 0
1 0
Colombe
 
Panthère
 
1 0
1 0
Cotonsport
 
Yafoot
 
0 0
0 0
Dragon de Yaounde
 
Eding Sport
 
   
1 1
Racing
 
APEJES Academy
 
0 1
0 1
Renaissance
 
UMS de Loum
 
2 1
2 1
OFTA
 
Fovu Club
 
1 0
1 1
Union Douala
 
Canon
 
0 2
1 2
Young Sport Academy
 
Fortuna Mfou
 
2 1
2 2
Feutcheu
 
Les Astres
 
0 1
0 1
Gazelle
 
Matelots
 
   
   
Deportes Santa Cruz
 
Santiago Wanderers
 
1 0
2 0
Trasandino
 
Iberia
 
0 0
1 0
Bogotá
 
Deportes Quindío
 
0 1
1 1
Étoile du Congo
 
CARA Brazzaville
 
   
1 4
Nathaly's
 
Cheminots
 
   
0 0
Sesvete
 
Jarun
 
1 1
3 2
Čepin
 
Slavija Pleternica
 
   
2 2
Kutjevo
 
Slavonija Pozega
 
   
0 1
Orijent 1919 U19
 
Šibenik U19
 
1 0
1 0
Karlovy Vary
 
Příbram II
 
0 0
1 2
Motorlet Praha
 
Loko Vltavín
 
1 0
3 0
Písek
 
Viktoria Plzen II
 
0 0
0 2
Louny
 
Dobris
 
2 0
4 0
Karvina U19
 
Hradec Kralove U19
 
0 0
2 0
Varde W
 
AaB W
 
   
1 5
B 1903
 
BK Union
 
2 3
4 3
Greve
 
Avarta
 
1 1
1 2
Herstedøster
 
Allerod
 
0 0
1 0
Solrød
 
Brønshøj
 
   
0 1
Tarnby FF
 
GVI
 
   
3 0
B 1913
 
Hedensted
 
3 2
3 3
Oure
 
Sydvest
 
3 1
5 1
Norresundby
 
Holstebro
 
0 1
0 1
Odder
 
VRI
 
0 1
0 1
Brondby W
 
Farum BK W
 
1 0
1 1
Universidad O&M
 
San Cristobal
 
0 0
1 0
América de Quito
 
Olmedo
 
0 0
0 0
El Gounah
 
Al Ittihad
 
0 0
1 0
Misr Lel Makasa
 
Pharco
 
0 0
0 0
Al Merreikh
 
Tersana
 
   
0 0
Banha
 
El Seka El Hadid
 
   
0 1
El Daklyeh
 
Itesalat
 
   
0 1
El Entag El Harby
 
Olympic El Qanah
 
   
1 1
Nasr
 
Wadi Degla
 
   
1 2
Petrojet
 
Belbeis
 
   
1 0
ZED FC
 
Bur Fouad
 
   
2 1
Flora II W
 
Tammeka II W
 
   
6 0
Tallinn Piraaja
 
Saue
 
   
4 5
B36
 
HB
 
0 1
0 1
 
EB / Streymur
 
1 0
3 0
PK-35 Vantaa W
 
PK-35 W
 
0 0
0 0
Jyväskylä Blackbird
 
Kuopion Elo
 
2 0
3 1
Riverball
 
Barca
 
1 0
1 3
Kings
 
JJK Jyväskylä II
 
   
3 1
Bordeaux W
 
Paris W
 
1 3
1 4
Chateauroux II
 
Orleans II
 
   
3 0
C' Chartres II
 
Tourangeau
 
   
2 4
Strasbourg II
 
Colmar
 
   
1 0
Hawks
 
Sporting Real FC
 
   
1 0
Wallidan
 
Marimoo
 
0 1
0 1
Sioni
 
Saburtalo
 
0 0
1 0
Dila
 
Lokomotivi Tbilisi
 
1 1
4 1
FC Tbilisi
 
Didube 2014
 
   
1 2
BSU
 
Gorda
 
   
4 1
Gareji II
 
Zana Abasha
 
   
0 1
Iberia Tbilisi
 
Skuri
 
   
4 1
Kolkhi
 
Samegrelo
 
   
2 6
Legioni
 
Varketili II
 
   
1 2
Margveti
 
Algeti
 
   
2 1
Matchakhela
 
Shturmi
 
   
3 2
Sulori
 
Chiatura
 
   
0 0
WIT Georgia II
 
Odishi 1919
 
   
3 0
Rustavi
 
Norchi Dinamo
 
0 0
1 1
Greuther Fürth II
 
Donaustauf
 
1 0
4 0
Eltersdorf
 
Ansbach
 
0 1
2 1
ÍH
 
Ellidi
 
0 2
1 3
KH
 
Augnablik
 
0 1
0 2
Spyrnir
 
Einherji
 
   
0 4
Fjölnir
 
Kórdrengir
 
1 0
1 1
HK
 
Afturelding
 
1 0
2 0
Selfoss
 
Thróttur Vogar
 
1 0
4 0
Thróttur Reykjavík W
 
Víkingur Reykjavík W
 
0 0
2 1
Caspian Qazvin
 
Shahrdari Hamedan
 
1 0
1 2
Kheybar Khorramabad
 
Qashqai
 
0 0
0 0
Khooshe Talaee Saveh
 
Khouneh Be Khouneh Babol
 
1 2
3 2
Machine Sazi
 
Malavan
 
0 1
0 2
Mes Shahr-e Babak
 
FC Vista Turbine
 
0 0
0 0
Saipa
 
Arman Gohar
 
0 0
1 1
Shahrdari Astara
 
Mes Kerman
 
0 0
0 0
Esteghlal Mollasani
 
Shahin Bushehr
 
1 0
1 0
Pars Jam Bushehr
 
Esteghlal Khuzestan
 
0 0
1 0
Roma U19
 
Juventus U19
 
1 0
2 0
Mara Sugar
 
Kibera Black Stars
 
   
1 1
APS Bomet
 
Modern Coast Rangers
 
   
4 1
Dandora Love
 
Migori Youth
 
   
1 5
Pocheon
 
Siheung Citizen
 
1 0
1 1
Daejeon Korail
 
Paju Citizen
 
1 0
1 1
Rēzekne / BJSS
 
Skanste
 
0 1
0 4
Riga
 
Rīgas FS
 
2 0
2 0
Kuching FA
 
Perak
 
1 0
2 1
Johor Darul Ta'zim II
 
PKNS
 
0 1
3 2
Kelantan
 
Kelantan United
 
0 0
0 0
ASKO
 
COB
 
1 1
1 1
Onze Créateurs
 
US Bougouba
 
0 0
0 1
LC Ba
 
ASOM
 
0 0
1 0
Atlas
 
Pachuca
 
1 0
2 0
Selwyn United
 
Nelson Suburbs
 
   
1 4
3 de Febrero
 
Rubio Ñú
 
0 0
0 0
Sportivo Luqueño
 
Pastoreo
 
1 1
1 1
Mamry Giżycko
 
Jagiellonia II
 
0 1
0 1
Broń Radom
 
Błonianka Błonie
 
0 0
0 1
Lechia T. Mazowiecki
 
Kutno
 
0 0
2 0
Pogon Szczecin II
 
Elana Toruń
 
   
3 0
Bray Wanderers
 
Athlone Town
 
1 0
3 0
Cobh Ramblers
 
Longford Town
 
1 1
2 4
Galway United
 
Cork City
 
0 1
0 1
Waterford United
 
Treaty United
 
0 0
4 0
Bohemians
 
Drogheda United
 
1 0
1 1
Derry City
 
Finn Harps
 
1 1
2 2
Dundalk
 
St Patrick's
 
1 0
1 0
UCD
 
Sligo Rovers
 
0 0
1 1
Shamrock Rovers
 
Shelbourne
 
2 0
2 0
Arges Pitesti II
 
Dinamo Bucureşti II
 
   
8 2
FCSB II
 
Academica Clinceni II
 
   
0 1
Flacăra Moreni
 
Real Bradu
 
   
1 2
Viitorul Şimian
 
Viitorul Târgu Jiu II
 
   
5 0
Universitatea Craiova
 
Botoşani
 
1 0
2 0
Khimik Dzerzhinsk
 
Zenit II
 
0 3
0 4
Volna Kovernino
 
FK Dinamo St. Petersburg
 
1 0
2 0
Al Hazm
 
Al Batin
 
0 0
2 3
Al Raed
 
Al Shabab
 
0 2
0 2
Al Faisaly U19
 
Al Ta'ee U19
 
   
3 1
Al Ittifaq U19
 
Al Orubah U19
 
   
2 1
Tekstilac Odzaci
 
Omladinac NB
 
   
2 4
Kallon
 
Central Parade
 
   
1 2
Albirex Niigata S
 
Geylang International
 
3 1
8 2
DAC
 
Trenčín
 
1 0
2 1
FC Košice U19
 
DAC U19
 
0 1
2 2
Šencur
 
Adria
 
   
5 0
Royal AM
 
Orlando Pirates
 
0 2
2 2
Boca Juniors
 
Deportivo Cali
 
0 0
1 0
Corinthians
 
Always Ready
 
1 1
1 1
Junior FC
 
Unión Santa Fe
 
0 2
0 4
Oriente Petrolero
 
Fluminense
 
1 6
1 10
Mirandés
 
Fuenlabrada
 
2 0
5 1
Real Sociedad II
 
Real Zaragoza
 
0 2
1 2
Lorca Deportiva U19
 
Cartagena FC U19 II
 
   
4 1
CFB Totana U19
 
Yecla U19
 
   
2 3
Newtown United
 
St. Peters
 
   
2 2
KIF Orebro W
 
Eskilstuna United W
 
1 0
1 0
Lidköping W
 
Alingsås W
 
0 0
0 2
Ajman U21
 
Emirates U21
 
1 1
1 1
Al Ittihad Kalba U21
 
Bani Yas U21
 
0 0
0 0
Al Sharjah U21
 
Al Ain U21
 
1 0
3 1
Shabab Al Ahli U21
 
Khor Fakkan U21
 
7 0
10 0
Albion
 
Danubio
 
1 2
1 2
HT
FT
Irving
 
Brownsville
 
1 1
2 1
Buffalo
 
Akron City
 
   
0 0
FC Columbus
 
Carpathia
 
0 1
0 3
Syracuse FC
 
New York Shockers
 
   
0 4
New York RB II
 
Birmingham Legion
 
1 1
1 2
Atlanta United II
 
Orange County
 
0 0
0 0
Kaw Valley
 
Wichita