Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Cotonsport
 
TP Mazembe
 
1 1
2 2
Simba
 
RSB Berkane
 
1 0
1 0
Zanaco
 
Al Ahli Tripoli
 
1 1
2 3
Al Masry
 
Otôho d'Oyo
 
0 0
1 0
ASEC Mimosas
 
USGN
 
2 0
2 1
Orlando Pirates
 
Royal Leopards
 
0 0
3 0
CS Sfaxien
 
Pyramids FC
 
0 1
1 1
JS Saoura
 
Al-Ittihad
 
1 0
1 0
Besa Kavajë
 
Shkumbini Peqin
 
0 0
4 0
Butrinti Sarandë
 
Maliqi
 
1 0
4 0
Korabi Peshkopi
 
Erzeni Shijak
 
2 0
2 1
Flamurtari
 
Naftëtari Kuçovë
 
   
4 0
Gramozi Ersekë
 
Tepelena
 
   
1 0
Këlcyra
 
Përmeti
 
   
0 1
Labëria
 
Albpetrol Patos
 
   
2 1
Memaliaj
 
Luftëtari
 
   
2 1
Sopoti Librazhd
 
Devolli
 
   
1 0
Dinamo Tirana
 
Kukësi
 
0 1
0 2
Laçi
 
Skënderbeu Korçë
 
0 0
0 0
Teuta Durrës
 
Kastrioti Krujë
 
0 1
0 1
MC Alger U21
 
RC Relizane U21
 
   
3 0
MC Alger
 
RC Relizane
 
4 1
8 2
CS Constantine
 
Tlemcen
 
1 0
5 0
Paradou AC
 
NC Magra
 
1 1
3 1
Atlètic Club II
 
La Massana
 
1 2
1 4
Engordany II
 
UE Sant Julia II
 
   
3 7
Encamp
 
UE Santa Coloma II
 
   
1 3
Engordany
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
0 0
1 0
FC Santa Coloma
 
Sant Julià
 
1 0
2 0
Ordino
 
UE Santa Coloma
 
0 0
0 1
Carroi
 
Inter Club d'Escaldes
 
0 1
0 2
Cubango
 
Kabuscorp
 
   
0 0
Académica do Lobito
 
Progresso
 
   
5 0
Recreativo da Caála
 
CD Lunda-Sul
 
0 0
0 0
Sporting de Benguela
 
Wiliete
 
   
4 0
1º de Agosto
 
Recreativo do Libolo
 
   
0 1
Almirante Brown
 
Estudiantes Caseros
 
1 0
1 0
Club Atlético Güemes
 
San Telmo
 
0 0
0 1
All Boys
 
Gimnasia Mendoza
 
1 1
1 1
Alvarado
 
San Martín Tucumán
 
0 1
3 1
Deportivo Maipú
 
Instituto
 
0 0
1 1
Gimnasia Jujuy
 
Deportivo Santamarina
 
0 0
1 0
Deportivo Morón
 
Chacarita Juniors
 
0 1
0 1
Independiente Rivadavia
 
Atletico Mitre
 
0 0
1 0
Argentino Merlo
 
San Martín Burzaco
 
1 1
1 1
Berazategui
 
Real Pilar
 
0 0
1 0
Claypole
 
Deportivo Español
 
1 0
1 2
Deportivo Laferrere
 
Leandro Nicéforo Alem
 
0 0
1 0
Luján
 
Sportivo Italiano
 
0 0
0 0
Puerto Nuevo
 
El Porvenir
 
2 0
2 1
Victoriano Arenas
 
Central Córdoba
 
2 0
2 0
Arsenal Res.
 
Vélez Sársfield Res.
 
1 0
1 0
Talleres Córdoba
 
San Lorenzo
 
0 1
0 1
Lanús
 
Colón
 
1 0
1 1
Unión Santa Fe
 
Banfield
 
1 0
2 1
River Plate
 
Gimnasia La Plata
 
2 0
4 0
Britannia
 
RCA
 
0 0
0 0
Adelaide United
 
Newcastle Jets
 
1 0
2 1
Sydney Olympic
 
Rockdale City Suns
 
0 0
1 1
Blacktown City
 
Mt Druitt Town
 
1 2
4 2
Sydney II
 
Marconi Stallions
 
0 0
1 0
Broadmeadow Magic
 
Hamilton Olympic
 
0 0
1 2
Lake Macquarie
 
Charlestown City Blues
 
0 0
1 1
Moore Creek
 
Port Saints
 
   
0 1
Heidelberg United
 
Oakleigh Cannons
 
1 0
2 0
St. Albans Saints
 
South Melbourne
 
1 2
1 4
Heidelberg United U21
 
Oakleigh Cannons U21
 
0 1
0 4
St. Albans Saints U21
 
South Melbourne U21
 
0 1
1 3
Adelaide United W
 
Melbourne Victory W
 
1 1
1 2
Austria Klagenfurt
 
Rapid Vienna
 
1 2
1 3
Austria Wien
 
Wolfsberger AC
 
1 1
2 1
LASK Linz
 
Wattens
 
3 0
6 0
Salzburg
 
Sturm Graz
 
0 0
1 0
Wacker Innsbruck
 
Austria Lustenau
 
3 0
3 0
Slovan HAC
 
ASV 13
 
0 0
3 1
Mauerwerk
 
Traiskirchen
 
1 0
1 2
Wattens II
 
Kitzbühel
 
0 0
3 1
Wolfurt
 
Austria Lustenau II
 
0 0
0 1
Neftçi
 
Sumqayıt
 
1 1
2 1
Manama
 
East Riffa
 
1 0
1 0
Dnepr Mogilev
 
Neman Grodno
 
0 0
0 0
Torpedo BelAZ
 
BATE
 
0 0
0 1
Knokke
 
Liège
 
   
2 1
Rupel Boom
 
Thes Sport
 
0 0
1 0
Sint-Eloois-Winkel
 
Heist
 
2 1
3 1
Deinze
 
Waasland-Beveren
 
1 2
3 3
Lierse Kempenzonen
 
Royal Excel Mouscron
 
0 1
0 1
Anderlecht
 
Antwerp
 
1 1
2 1
Genk
 
Sint-Truiden
 
0 1
0 1
Beerschot-Wilrijk
 
Gent
 
0 1
0 2
Standard Liège
 
RFC Seraing
 
0 0
0 1
Berg en Dal
 
Bevel FC
 
   
1 1
Bornem
 
Ternesse
 
   
0 2
Rapid Leest
 
Antonia
 
   
3 1
Retie
 
Kalmthout
 
   
1 2
Vosselaar
 
Ranst
 
   
0 1
Veltem
 
SC Aarschot
 
   
2 0
Bertem-Leefdaal
 
Houtem-Oplinter
 
   
0 3
Etterbeek
 
Genappe
 
   
1 2
Football Club Schaerbeek
 
Léopold
 
   
2 4
Grimbergen
 
Bodegem Kapelle United
 
   
4 2
Hoegaarden-Outgaarden
 
KV Tervuren-Duisburg
 
   
3 4
Kosova Schaerbeek
 
Sportive Brainoise
 
   
3 2
Liedekerke
 
Linden
 
   
1 0
NSeth Berchem
 
Nivellois
 
   
5 0
Saint-Josse
 
BX Brussels
 
   
3 0
Sporting Bruxelles
 
Stade Everois
 
   
2 0
Union Lasne-Ohain
 
Grez-Doiceau
 
   
1 1
Wambeek
 
Borght-Humbeek
 
   
2 2
Stade Bierbeek
 
Melsbroek
 
   
0 0
Excelsior Biévène
 
Ransart
 
   
1 2
Hornu
 
RAS Monceau
 
   
0 2
Houdeng
 
Soignies Sports
 
   
1 3
Molenbaix
 
Morlanwelz
 
   
5 0
Péruwelz
 
Montignies
 
   
0 0
Snef-Tyber
 
Le Roeulx
 
   
3 2
Antoing
 
Belœil
 
   
3 2
Etoile de Faimes
 
Malmundaria
 
   
2 1
Jehaytois
 
Ster-Francorchamps
 
   
2 3
JS Fizoise
 
FC Du Geer
 
   
0 1
Mélen-Micheroux
 
Beaufays
 
   
3 4
Pontisse Cite
 
Aubel
 
   
0 6
Rechain
 
Elsautoise
 
   
1 3
UCE Liège
 
Sprimont-Comblain II
 
   
1 0
Herderen-Millen
 
Achel
 
   
3 5
Verbroedering Maasmechelen
 
Schoonbeek-Beverst
 
   
0 4
Zepperen-Brustem
 
Torpedo Hasselt
 
   
0 1
Zonhoven United
 
Bregel Sport
 
   
1 1
Ethe Belmont
 
Sartoise
 
   
2 3
Lorraine Arlon
 
Aubange
 
   
3 2
Andennais
 
Malonne
 
   
2 1
Biesme
 
Ciney
 
   
3 4
Condruzien
 
Fernelmont-Hemptinne
 
   
0 2
Grand-Leez
 
Loyers
 
   
1 1
Meux II
 
Beauraing
 
   
7 3
Nismes
 
Chevetogne
 
   
0 0
Spy
 
Flavion-Morialmé
 
   
3 3
US Dinantaise
 
ES de la Molignée
 
   
1 1
Ardennen
 
Elene-Grotenberge
 
   
0 2
Eendracht Zele
 
Eendracht Aalter
 
   
0 2
Grembergen
 
Excelsior Mariakerke
 
   
3 0
Lokeren Doorslaar
 
Dendermonde
 
   
5 0
Munkzwalm
 
St-Joris Sleidinge
 
   
1 0
Excelsior Zedelgem
 
Eendracht Wervik
 
   
1 3
Meulebeke
 
Blankenberge
 
   
0 1
Racing Waregem
 
Roeselare Daisel
 
   
1 3
SC Zonnebeke
 
Lauwe
 
   
0 1
Acren
 
Warnant
 
   
0 1
Hamoir
 
Solières Sport
 
   
2 1
Jette
 
Rebecq
 
   
0 2
Waremme
 
Couvin-Mariembourg
 
   
1 2
Olsa Brakel
 
Lokeren-Temse
 
   
2 2
Sparta Petegem
 
Toekomst Menen
 
   
5 1
Voorwaarts Zwevezele
 
Merelbeke
 
   
0 1
Westhoek
 
RFC Wetteren
 
   
3 0
Zelzate
 
Ninove
 
   
3 2
Diegem Sport
 
Lyra-Lierse Berlaar
 
   
1 2
Eendracht Aalst
 
Londerzeel
 
   
3 1
Olympia Wijgmaal
 
Sporting Hasselt
 
   
1 3
Spouwen-Mopertingen
 
Pepingen-Halle
 
   
0 0
Braine
 
PAC Buzet
 
   
4 1
Jeunesse Tamines
 
Entité Manageoise
 
   
0 4
Schaerbeek-Evere
 
Ostiches
 
   
1 0
SG-Tertre-Hautrage
 
Union Namur
 
   
1 5
Huy
 
Habay-la-Neuve
 
   
1 0
Aywaille
 
Stade Disonais
 
   
1 0
Gouvy
 
Mormont
 
   
2 0
Jodoigne
 
Wanze / Bas-Oha
 
   
4 1
Richelle United
 
Rochefort
 
   
2 4
Lochristi
 
FC Lebbeke
 
   
0 2
Rhodienne-De Hoek
 
Erpe-Mere United
 
   
1 0
VW Hamme
 
Voorde Appelterre
 
   
1 2
Wolvertem Merchtem
 
Eppegem
 
   
2 1
Eendracht Termien
 
Esperanza Pelt
 
   
0 3
Garden City
 
Altitude
 
   
2 2
Wagiya
 
Hankook Verdes
 
   
0 1
Caesar Ridge
 
San Pedro Pirates
 
   
0 3
Adjidja
 
Ayema
 
   
0 1
AS Cotonou
 
ASVO
 
   
1 0
ASPAC
 
ASOS
 
   
0 0
Avrankou Omnisport
 
USSK
 
   
1 0
Béké Bembèrèkè
 
Dadjè
 
   
1 1
Cavaliers
 
Dynamo Abomey
 
   
2 1
Damissa
 
Energie
 
   
1 2
Dragons
 
Police Benin
 
   
1 0
Dynamo Unacob
 
USB
 
   
3 3
Hodio
 
Réal Sport
 
   
0 1
Sitatunga
 
Requins
 
   
1 0
Tonnerre
 
Dynamique Djougou
 
   
2 0
Tukunnin
 
Soleil
 
   
2 0
UPI-ONM
 
JAC
 
   
1 2
Oriente Petrolero
 
Blooming
 
0 1
1 2
Aurora
 
Wilstermann
 
1 0
1 0
Nacional Potosí
 
Real Tomayapo
 
4 0
5 0
Club Universitario
 
Independiente Petrolero
 
1 0
1 2
TOSK Tesanj
 
Zvijezda Gradačac
 
1 0
1 1
Leotar
 
Zeljeznicar
 
0 0
0 0
Radnik Bijeljina
 
Rudar Prijedor
 
0 0
0 0
Sloboda Tuzla
 
Zrinjski
 
0 0
0 2
Notwane
 
Morupule Wanderers
 
   
3 2
Gaborone United
 
Security Systems
 
1 1
1 1
Iranduba
 
Nacional AM
 
1 1
1 2
Manauara
 
Manaus
 
1 1
1 1
Operario AM
 
Princesa Solimões
 
   
1 1
Atlético Alagoinhas
 
Juazeirense
 
1 0
2 0
Bahia de Feira
 
Atlanta
 
0 0
2 1
Santos W
 
São José W
 
4 1
4 1
CRESSPOM W
 
Flamengo W
 
1 1
1 3
ESMAC W
 
Internacional RS W
 
0 0
0 4
Kindermann-Avaí W
 
Cruzeiro W
 
0 0
0 0
Rio Branco-VN
 
Serra
 
1 2
1 2
Nova Iguaçu
 
Madureira
 
0 0
3 0
Audax Rio
 
Botafogo
 
1 0
2 2
Vasco da Gama
 
Resende
 
1 0
3 0
Chapecoense
 
Concórdia Atlético Clube
 
1 1
1 1
Avaí
 
Brusque
 
1 1
1 1
Anápolis
 
Iporá
 
0 0
0 1
Goiás
 
CRAC
 
1 0
3 0
Tuntum
 
Pinheiro
 
0 0
0 0
São José MA
 
Iape
 
1 0
2 0
União Rondonópolis
 
Luverdense
 
0 1
2 1
Caldense
 
Athletic Club
 
0 0
0 1
Villa Nova
 
CAP Patrocinense
 
1 0
2 0
Cruzeiro
 
Pouso Alegre
 
2 1
5 1
Atlético Cajazeirense
 
Sousa
 
0 0
0 2
Campinense
 
Treze
 
0 0
0 0
Londrina
 
Athletico PR
 
1 0
1 0
Independiente FSJ
 
Operário PR
 
2 0
2 1
Cianorte
 
Coritiba
 
0 1
0 1
Mirassol
 
São Paulo
 
0 1
0 3
Palmeiras
 
Santos
 
1 0
1 0
Botafogo SP
 
Novorizontino
 
1 1
2 1
Ituano
 
Bragantino
 
0 0
2 0
CA Linense
 
Oeste
 
1 0
1 1
Juventus
 
São Bento
 
0 0
0 0
Monte Azul
 
Rio Claro
 
1 0
2 1
Portuguesa Santista
 
EC Lemense
 
2 0
5 0
Velo Clube
 
São Caetano
 
2 1
3 2
Matonense
 
Comercial
 
0 1
0 3
Votuporanguense
 
Sertãozinho
 
1 1
1 1
Barretos
 
Marília
 
1 0
2 0