Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Tusker
 
Zamalek
 
0 0
0 1
APR
 
Etoile du Sahel
 
1 1
1 1
Sagrada Esperança
 
Royal Leopards
 
1 0
3 1
ASEC Mimosas
 
CR Belouizdad
 
1 1
3 1
USGN
 
Al Ahly
 
0 1
1 1
Al Merreikh
 
Zanaco
 
0 0
3 0
Stade Malien Bamako
 
Horoya
 
0 0
0 1
Azam
 
Pyramids FC
 
0 0
0 0
Orapa United
 
Cotonsport
 
1 0
2 1
Red Arrows
 
1º de Agosto
 
1 0
1 0
URA
 
Al Masry
 
0 0
0 0
Ben Guerdane
 
RSB Berkane
 
0 1
0 1
Concorde
 
JS Saoura
 
1 0
1 2
Diambars
 
Enyimba
 
0 0
0 1
FAR Rabat
 
JS Kabylie
 
   
0 1
Internacional Tirana
 
Ada Velipojë
 
   
2 1
Klosi
 
Bulqiza
 
   
1 0
Murlani
 
Gramshi
 
   
1 0
Kastrioti Krujë
 
Skënderbeu Korçë
 
0 0
2 0
Laçi
 
Egnatia Rrogozhinë
 
0 0
0 1
Engordany II
 
Encamp
 
   
0 3
La Massana
 
Ranger's
 
   
5 2
Onze Bravos
 
Sporting de Cabinda
 
   
0 0
Recreativo do Libolo
 
Cubango
 
   
3 0
Kabuscorp
 
Académica do Lobito
 
0 2
1 2
Sacachispas
 
JJ Urquiza
 
1 0
1 0
Acassuso
 
Argentino Quilmes
 
0 0
1 0
Deportivo Merlo
 
Fénix
 
2 0
3 1
San Miguel
 
Defensores Unidos
 
1 0
1 1
UAI Urquiza
 
Deportivo Armenio
 
1 0
1 2
Flandria
 
Colegiales
 
1 0
2 0
Atlético Rafaela
 
Barracas Central
 
0 1
0 2
Brown de Adrogué
 
Gimnasia Jujuy
 
1 0
1 1
Deportivo Santamarina
 
Almagro
 
1 1
1 1
Defensa y Justicia
 
Estudiantes
 
1 0
2 1
Vélez Sarsfield
 
Arsenal de Sarandi
 
0 0
0 0
Sarmiento
 
Unión Santa Fe
 
1 1
3 4
Gimnasia La Plata
 
Newell's Old Boys
 
1 0
1 0
Lanús
 
Banfield
 
0 1
1 1
Huracán
 
Boca Juniors
 
0 1
0 3
Crucero del Norte
 
Douglas Haig
 
   
0 0
Deportivo Camioneros
 
Circulo Deportivo
 
0 0
2 0
Deportivo Madryn
 
Estudiantes de San Luis
 
2 0
3 1
Sol de Mayo
 
Independiente Chivilcoy
 
0 0
0 0
Defensores Belgrano VR
 
Boca Unidos
 
0 0
1 0
Huracán Las Heras
 
Cipolletti
 
2 0
2 3
Unión Sunchales
 
Sportivo Las Parejas
 
0 2
1 2
Alashkert II
 
Lernayin Artsakh
 
   
0 5
Shirak
 
Syunik
 
   
1 2
Van
 
Urartu
 
1 0
1 1
Al Wahda
 
Al Nassr
 
0 1
1 5
Persepolis
 
Al Hilal
 
0 1
0 3
Peninsula Power
 
Gold Coast United
 
1 3
3 5
SC Wanderers
 
Magpies Crusaders
 
3 0
5 0
Logan Lightning W
 
SWQ Thunder W
 
2 0
8 1
Virginia United W
 
The Gap W
 
0 0
0 0
Mitchelton W
 
Western Pride W
 
   
0 6
Brisbane Olympic W
 
Brisbane City W
 
1 0
5 0
Lions W
 
Eastern Suburbs NPL
 
2 0
5 1
West Torrens Birkalla
 
Modbury Jets
 
1 0
2 1
Austria Klagenfurt
 
Rapid Vienna
 
0 1
1 1
Austria Wien
 
Admira
 
1 1
2 2
Rheindorf Altach
 
Salzburg
 
1 1
1 1
Lafnitz
 
Dornbirn
 
2 0
2 0
Rapid Wien II
 
Wacker Innsbruck
 
0 1
0 3
SV Horn II
 
Amstetten
 
0 2
0 3
Admira U18
 
LASK Juniors OÖ U18
 
   
2 1
Austria Wien U18
 
Rapid Wien U18
 
   
0 2
Tirol U18
 
Red Bull Akademie U18
 
   
0 2
Sturm Graz U18
 
St. Pölten U18
 
   
3 2
Austria Klagenfurt U18
 
Ried U18
 
   
1 1
Burgenland U18
 
Wolfsberger AC U18
 
   
2 0
Kohfidisch
 
Klingenbach
 
   
1 0
Pinkafeld
 
Siegendorf
 
   
1 2
Oberpetersdorf
 
Markt Allhau
 
   
1 1
Gmünd
 
St. Michael Bleiburg
 
   
2 0
Admira Villach
 
Kraig
 
   
0 1
Bleiburg
 
Maria Saal
 
   
2 0
Bad Schallerbach
 
St. Martin i.M.
 
   
2 4
Pöttinger Grieskirchen
 
Oedt
 
   
1 1
Zebau Bad Ischl
 
Union Perg
 
   
1 0
Adnet
 
Thalgau
 
   
2 0
Eugendorf
 
Bramberg
 
   
3 2
Siezenheim
 
Bürmoos
 
   
2 3
Neumarkt
 
Straßwalchen
 
   
1 1
Hitthaller St. Michael
 
Mettersdorf
 
   
1 6
TuS Heiligenkreuz
 
Wildon
 
   
0 3
Lafnitz II
 
Rottenmann
 
1 2
4 2
Kematen
 
Kirchbichl
 
   
2 0
Münster
 
Ebbs
 
   
0 1
Kundl
 
Innsbrucker AC
 
   
0 3
Mils
 
Natters
 
   
4 1
Prutz / Serfaus
 
St. Johann in Tirol
 
   
4 1
Alberschwende
 
Hard
 
   
2 0
Andelsbuch
 
Meiningen
 
   
1 2
Göfis
 
Fussach
 
   
2 1
Hörbranz
 
Bezau
 
   
2 3
Lochau
 
Höchst
 
   
3 1
Lustenau
 
Blau-Weiß Feldkirch
 
   
4 2
Bizau
 
Rheindorf Altach II
 
   
2 0
Stadlau
 
Schwechat
 
0 1
1 2
Union Mauer
 
Mannswörth
 
   
1 0
Post
 
Gerasdorf Stammersdorf
 
   
2 1
Wienerberg
 
ASV 13
 
   
3 1
Austria XIII
 
Vorwärts Brigittenau
 
   
0 4
Donau
 
Dinamo Helfort
 
   
1 0
Stadl-Paura
 
St. Anna
 
1 1
3 3
Wolfsberger AC II
 
Spittal
 
1 0
2 1
Ried II
 
Gurten
 
0 0
1 1
Hertha
 
Wels
 
1 0
3 1
Stripfing
 
Mauerwerk
 
   
3 0
Wiener Viktoria
 
Neusiedl
 
1 0
4 0
Pinzgau Saalfelden
 
Bischofshofen
 
0 0
2 0
Wörgl
 
Wacker Innsbruck II
 
3 1
3 1
SV Innsbruck
 
Imst
 
0 1
1 1
Wolfurt
 
Schwarz-Weiß Bregenz
 
0 0
2 0
Lauterach
 
Hohenems
 
0 0
2 0
Sebail
 
Keşlə FK
 
0 0
1 2
Qabala
 
Zira
 
0 1
1 1
East Riffa
 
Al-Hidd
 
0 0
1 1
Al-Najma
 
Budaiya
 
0 0
0 1
Krumkachy
 
Belshina
 
0 1
1 3
Slonim
 
Naftan
 
0 0
1 2
Arsenal
 
Baranovichi
 
0 0
2 0
FC Ostrovets
 
Dinamo Malorita
 
   
2 1
Osipovichy
 
DYuSSh-3 Pinsk
 
   
2 1
Isloch
 
Slutsk
 
1 0
2 0
Smorgon
 
Vitebsk
 
1 0
2 0
Slavia
 
BATE
 
0 0
3 1
Shakhtyor Res.
 
Torpedo Zhodino Res.
 
5 1
7 2
Minsk Res.
 
Gomel Res.
 
0 1
1 2
FK Ruh Brest Res.
 
Dinamo Minsk Res.
 
2 2
2 3
Energetyk-BGU Res.
 
Dinamo Brest Res.
 
1 1
2 3
Kontich W
 
Gent II W
 
   
4 2
Chastre W
 
Voorwaarts Zwevezele W
 
   
0 3
Renaissance Mons 44 W
 
Famkes Merkem W
 
   
3 3
Standard Liège II W
 
Genk II W
 
   
2 2
RFC de Liege W
 
Mechelen W
 
   
1 9
Dessel Sport
 
Olympic Charleroi
 
1 1
1 1
Dender
 
Liège
 
0 0
0 0
Heist
 
URSL Visé
 
0 0
1 0
La Louvière Centre
 
Patro Eisden
 
0 2
1 2
Excelsior Virton
 
Lierse Kempenzonen
 
2 1
2 1
Union Saint-Gilloise
 
RFC Seraing
 
0 2
4 2
KV Oostende
 
Cercle Brugge
 
0 0
2 1
Zulte-Waregem
 
Antwerp
 
0 1
2 1
Standard Liège
 
OH Leuven
 
1 0
2 2
Wezel
 
Rapid Leest
 
   
3 1
Antonia
 
Vorselaar
 
   
2 4
Ternesse
 
Berg en Dal
 
   
2 2
Geel
 
Retie
 
   
1 3
Houtem-Oplinter
 
Wambeek
 
   
1 1
Huldenberg
 
Liedekerke
 
   
1 3
Linden
 
Grimbergen
 
   
1 2
Ixelles
 
Léopold
 
   
1 1
Sprimont-Comblain II
 
La Calamine
 
   
0 0
Achel
 
Herkol
 
   
1 0
Bregel Sport
 
Groen Star Beek
 
   
2 3
Helson Helchteren
 
Alken
 
   
5 0
Juve Hasselt
 
Torpedo Hasselt
 
   
0 0
Bastogne
 
Aubange
 
   
1 4
Libramont
 
Ethe Belmont
 
   
3 0
La Roche
 
Jeunesse Freylangeoise
 
   
1 1
Ciney
 
Meux II
 
   
2 0
Berlare
 
Ardennen
 
   
4 1
Eendracht Aalter
 
Drongen
 
   
2 2
Excelsior Mariakerke
 
Latem
 
   
2 1
Eendracht Wervik
 
Meulebeke
 
   
3 0
RC Lauwe
 
Oostnieuwkerke
 
   
3 2
Sassport Boezinge
 
Excelsior Zedelgem
 
   
2 2
Roeselare Daisel
 
Sparta Heestert
 
   
4 2
Rumbeke
 
SC Zonnebeke
 
   
1 1
Meux
 
US Givry
 
   
2 0
Harelbeke
 
Olsa Brakel
 
   
0 2
Dikkelvenne
 
Westhoek
 
   
1 1
Ninove
 
Oudenaarde
 
   
3 0
Lokeren-Temse
 
Gent-Zeehaven
 
   
0 2
Hades
 
Spouwen-Mopertingen
 
   
0 0
Londerzeel
 
Olympia Wijgmaal
 
   
0 1
Berchem Sport
 
Eendracht Aalst
 
   
0 2
Bocholt
 
Diegem Sport
 
   
3 3
Hoogstraten
 
Houtvenne
 
   
4 0
Lyra-Lierse Berlaar
 
Heur Tongeren
 
   
0 0
Club Brugge II W
 
Svelta Melsele W
 
   
4 5
Bredene W
 
Olsa Brakel W
 
   
4 1
Egem Pittem W
 
Havinnes W
 
   
2 0
Sibret W
 
Heist W
 
   
7 1
Vosselaar W
 
Irlande-Auderghem W
 
   
6 2
VVC Brasschaat W
 
Standard Liège III W
 
   
3 0
Olympic Charleroi W
 
Chastre II W
 
   
4 2
Eendracht Aalst II W
 
Zulte-Waregem II W
 
   
0 1
Eendracht Mazenzele W
 
Bosdam Beveren W
 
   
6 2
Mechelen II W
 
Aywaille W
 
   
2 0
Sottegem W
 
Renaissance Mons 44 II W
 
   
4 1
Westerlo W
 
Alken W
 
   
10 1
Loyers W
 
White Star Woluwe II W
 
   
2 5
Wolvertem Merchtem W
 
Gent III W
 
   
3 4
OH Leuven W
 
Genk W
 
2 0
2 0
St. Liege W
 
Zulte-Waregem W
 
1 0
2 0
Club Brugge W
 
Eendracht Aalst W
 
2 0
5 0
PAC Buzet
 
Aische
 
   
1 4
Rapid Symphorinois
 
Tournai
 
   
2 0
Onhaye
 
Sprimont-Comblain
 
   
1 1
Sint-Niklaas
 
Rhodienne-De Hoek
 
   
0 2
Svelta Melsele
 
Avanti
 
   
1 0
FC Lebbeke
 
Anzegem
 
   
2 1
Sint-Lenaarts
 
Weerstand Koersel
 
   
3 1
Beringen
 
Turnhout
 
   
1 1
Betekom
 
De Kempen
 
   
2 2
Esperanza Pelt
 
Nijlen
 
   
3 2
Lille
 
Zwarte Leeuw
 
   
1 5
Racing Mechelen
 
Eendracht Termien
 
   
1 0
Wellen
 
Diest
 
   
1 3
Deportivo FATIC
 
Universitario de Vinto
 
   
1 2
Bratstvo Gracanica
 
Mladost Doboj Kakanj
 
1 0
1 3
Buducnost Banovici
 
Gradina Srebrenik
 
2 1
3 2
Igman Konjic
 
Tomislav
 
0 0
2 1
Orasje
 
Jedinstvo Bihac
 
0 0
1 0
Rudar Kakanj
 
Radnik Hadžići
 
0 2
0 2
Vis Kosova
 
TOSK Tesanj
 
1 1
1 3
Zvijezda Gradačac
 
Travnik
 
0 0
1 1
Drina Zvornik
 
Sloboda Novi Grad
 
1 0
1 1
Ljubic Prnjavor
 
Budućnost Pilica
 
1 1
3 2
Podrinje Janja
 
Modrica
 
0 1
1 1
Sloga Doboj
 
Kozara Gradiska
 
3 0
3 0
Zvijezda '09 Brgule
 
Tekstilac Derventa
 
0 0
2 0
Sutjeska Foca
 
Slavija
 
1 0
4 0
Leotar
 
Borac Banja Luka
 
1 0
1 1
Sloboda Tuzla
 
Radnik Bijeljina
 
0 0
3 0
Zeljeznicar
 
Tuzla City
 
2 0
2 1
Ríver
 
Lagarto
 
2 0
5 0
Imperatriz
 
Fluminense PI
 
0 0
1 1
CFRJ / Marica
 
Madureira
 
2 0
2 0
Joinville
 
Juventus SC
 
1 1
2 1
Marcílio Dias
 
Hercílio Luz
 
2 0
2 0
Velo Clube U20
 
Corinthians U20
 
0 1
0 5
Chapecoense
 
Fortaleza
 
1 1
1 2
Goiás
 
CSA
 
2 0
3 1
Brasil de Pelotas
 
Vila Nova
 
1 2
2 2
Ponte Preta
 
Náutico
 
2 1
2 3
Vasco da Gama
 
Coritiba
 
1 0
2 1
Operário PR
 
Londrina