Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Egnatia Rrogozhinë
 
Tomori Berat
 
1 1
2 1
Pogradeci
 
Besa Kavajë
 
0 2
1 3
Albpetrol Patos
 
Delvina
 
   
2 1
Butrinti Sarandë
 
Tepelena
 
   
3 0
Klosi
 
Spartaku Tiranë
 
   
   
Labëria
 
Devolli
 
   
3 2
Memaliaj
 
Përmeti
 
   
0 1
Naftëtari Kuçovë
 
Maliqi
 
   
0 1
Skrapari
 
Gramozi Ersekë
 
   
0 0
Kinostudio W
 
Teuta W
 
   
10 3
Apolonia Fier
 
Vllaznia Shkodër
 
0 3
0 6
Laçi
 
Bylis Ballsh
 
0 0
2 1
Skënderbeu Korçë
 
Teuta Durrës
 
0 1
0 1
La Massana
 
Jenlai
 
   
   
Sant Julià
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
1 2
2 2
UE Santa Coloma
 
Penya Encarnada
 
2 0
7 0
FC Santa Coloma
 
Inter Club d'Escaldes
 
1 1
1 2
1º de Agosto
 
Wiliete
 
1 2
2 2
Comunicaciones
 
Argentino Quilmes
 
1 0
2 0
Defensores Unidos
 
Fénix
 
0 0
2 2
Atlanta
 
Deportivo Riestra
 
0 0
2 2
Atlético Rafaela
 
Almagro
 
0 1
4 1
Estudiantes Caseros
 
Estudiantes Río Cuarto
 
0 0
0 0
Guillermo Brown
 
Deportivo Santamarina
 
0 0
0 0
San Martín San Juan
 
San Telmo
 
3 0
5 0
Independiente Rivadavia
 
Club Atlético Güemes
 
0 0
1 1
Atlas
 
Deportivo Laferrere
 
0 1
2 2
Deportivo Español
 
Argentino Merlo
 
2 1
2 1
General Lamadrid
 
Real Pilar
 
1 0
1 0
Luján
 
Ituzaingó
 
0 0
0 1
Midland
 
Dock Sud
 
0 2
0 2
San Martín Burzaco
 
Excursionistas
 
1 2
4 4
Arsenal de Sarandi
 
Racing Club
 
2 1
2 1
Estudiantes
 
Gimnasia La Plata
 
0 0
0 0
Independiente
 
Defensa y Justicia
 
0 0
1 0
CDJU Gualeguaychu
 
Central Norte
 
1 2
3 3
Circulo Deportivo
 
Olimpo
 
0 0
0 0
Douglas Haig
 
Gimnasia Concepción
 
0 0
0 1
Independiente Chivilcoy
 
Estudiantes de San Luis
 
2 0
2 1
Boca Unidos
 
Chaco For Ever
 
0 0
1 1
Cipolletti
 
Sportivo Peñarol
 
1 0
3 0
Juventud Unida Univ.
 
Ciudad de Bolívar
 
0 0
1 0
Sansinena
 
Deportivo Camioneros
 
0 1
2 1
Sportivo Belgrano
 
Defensores Belgrano VR
 
2 0
2 2
Villa Mitre
 
Sol de Mayo
 
1 0
2 0
Gimnasia y Tiro
 
Crucero del Norte
 
1 0
2 0
Ferro Carril Oeste LP
 
Deportivo Madryn
 
0 1
0 3
Sarmiento Resistencia
 
Unión Sunchales
 
0 0
0 0
Sportivo Las Parejas
 
Racing Córdoba
 
0 0
0 0
Junior Sevan
 
Noravank
 
   
   
Al Ahli Jeddah
 
Al Duhail
 
0 0
1 1
AMGK
 
Istiqlol Dushanbe
 
0 1
2 3
Shabab Al Ahli Dubai
 
Al Hilal
 
0 2
0 2
Al Shorta
 
Esteghlal
 
0 1
0 3
Sydney
 
Adelaide United
 
1 0
2 2
Macarthur
 
Newcastle Jets
 
2 1
2 2
Perth Glory
 
Wellington Phoenix
 
0 0
1 3
St George Willawong
 
Centenary Stormers
 
2 0
4 1
Brisbane Knights Res.
 
Bayside United Res.
 
0 3
0 5
Mt Gravatt Res.
 
Toowong Res.
 
   
1 3
St. George Willawong Res
 
Centenary Stormers II
 
   
   
Canberra FC
 
Tuggeranong United
 
3 0
4 1
Gungahlin
 
Cooma Tigers
 
1 2
1 2
Canberra Olympic W
 
Gungahlin United W
 
   
1 3
Tuggeranong United W
 
Wagga City Wanderers W
 
   
1 5
Wollongong Wolves
 
Blacktown City
 
0 2
0 5
Sydney II
 
APIA Leichhardt Tigers
 
0 2
2 3
Broadmeadow Magic
 
Weston Bears
 
1 0
2 0
Maitland
 
Charlestown City Blues
 
1 1
3 1
Coffs City United
 
Byron Bay Rams
 
   
   
Olympic
 
SC Wanderers
 
0 0
0 0
Brisbane Roar II
 
Capalaba
 
2 0
6 1
Sunshine Coast Wanderers W
 
Moreton Bay United W
 
2 1
5 3
Sunshine Coast
 
WDSC Wolves
 
4 1
5 1
Western Pride
 
Mitchelton
 
2 1
3 2
Melbourne Knights U21
 
Altona Magic U21
 
   
   
Balcatta W
 
Curtin University W
 
1 0
2 0
Perth W
 
Northern Redbacks W
 
1 1
2 3
West NTC W
 
Murdoch Uni Melville W
 
   
   
Austria Klagenfurt
 
Grazer AK
 
1 0
3 0
Rapid Wien II
 
SV Horn II
 
0 0
1 0
Feldkirchen
 
Köttmannsdorf
 
   
   
Gmünd
 
Bleiburg
 
   
   
Maria Saal
 
Wolfsberg
 
   
   
SAK Klagenfurt
 
Kraig
 
   
   
St. Jakob Rosental
 
Klagenfurter AC 1909
 
   
   
St. Michael Bleiburg
 
Dellach im Gailtal
 
   
   
Treibach
 
Lendorf
 
   
   
Völkermarkt
 
Ferlach
 
   
   
Ardagger
 
Kottingbrunn
 
   
   
Kilb
 
Scheiblingkirchen
 
   
   
Ortmann
 
Mannersdorf
 
   
   
Spratzern
 
Krems
 
   
   
USC Rohrbach
 
Schrems
 
   
   
Waidhofen/Thaya
 
Retz
 
   
   
Zwettl
 
St. Pölten II
 
   
   
ASV 13
 
First Vienna
 
   
   
Austria XIII
 
Union Mauer
 
   
   
Donau
 
Favoritner AC
 
   
   
Mannswörth
 
Donaufeld
 
   
   
Slovan HAC
 
Stadlau
 
   
   
Allerheiligen
 
Sturm Graz II
 
   
   
Ried II
 
Hertha
 
   
   
Stadl-Paura
 
Spittal
 
   
   
Union Vöcklamarkt
 
Kalsdorf
 
   
   
Mauerwerk
 
Bruck/Leitha
 
   
   
Salzburg
 
LASK Linz
 
0 0
2 0
Wolfsberger AC
 
Wattens
 
1 0
2 0
Rapid Vienna
 
Sturm Graz
 
0 0
0 0
Kapaz
 
MOIK
 
   
   
Qarabağ II
 
Zaqatala
 
   
   
Al Ittihad
 
Isa Town
 
   
   
Al Shabbab Manama
 
Khalidiya
 
0 0
1 2
Belshina
 
Volna
 
0 1
0 2
Krumkachy
 
Gomelzheldortrans
 
1 0
1 0
Arsenal
 
Shakhtyor Petrikov
 
1 0
2 0
Dinamo Minsk
 
Gomel
 
1 1
1 2
Ruh Brest
 
Smorgon
 
3 0
5 0
Bobruichanka W
 
Vitebsk W
 
1 0
3 2
Dinamo-BGU W
 
Neman W
 
   
2 0
Hamoir
 
Meux
 
   
   
Jette
 
Ganshoren
 
   
   
Solières Sport
 
Verlaine
 
   
   
Stockay-Warfusée
 
Couvin-Mariembourg
 
   
   
Warnant
 
US Givry
 
   
   
Gullegem
 
Toekomst Menen
 
   
   
Merelbeke
 
Ninove
 
   
   
Olsa Brakel
 
Oudenaarde
 
   
   
RFC Wetteren
 
Harelbeke
 
   
   
Voorwaarts Zwevezele
 
Ronse
 
   
   
Westhoek
 
Gent-Zeehaven
 
   
   
Zelzate
 
Sparta Petegem
 
   
   
Bocholt
 
Diegem Sport
 
   
   
Olympia Wijgmaal
 
Londerzeel
 
   
   
Pepingen-Halle
 
Cappellen
 
   
   
Spouwen-Mopertingen
 
Eendracht Aalst
 
   
   
Tienen
 
La Louvière Centre
 
   
   
URSL Visé
 
Rupel Boom
 
   
   
Club Brugge
 
Royal Excel Mouscron
 
0 0
4 2
Kortrijk
 
Mechelen
 
1 2
1 4
KV Oostende
 
Cercle Brugge
 
0 0
1 1
OH Leuven
 
Waasland-Beveren
 
0 1
1 2
Sint-Truiden
 
Anderlecht
 
0 0
0 1
Standard Liège
 
Beerschot-Wilrijk
 
1 0
3 0
Zulte-Waregem
 
Gent
 
0 3
2 7
Grez-Doiceau
 
Etterbeek
 
   
   
Football Club Schaerbeek
 
Ixelles
 
   
   
Genappe
 
Saint-Josse
 
   
   
Kosova Schaerbeek
 
BX Brussels
 
   
   
Nivellois
 
Léopold
 
   
   
NSeth Berchem
 
Sportive Brainoise
 
   
   
Sporting Bruxelles
 
Stade Everois
 
   
   
Walhain
 
Union Lasne-Ohain
 
   
   
Antoing
 
Hornu
 
   
   
Belœil
 
Le Roeulx
 
   
   
Houdeng
 
Péruwelz
 
   
   
Molenbaix
 
Ransart
 
   
   
Montignies
 
Morlanwelz
 
   
   
Snef-Tyber
 
Excelsior Biévène
 
   
   
Solre-sur-Sambre
 
RAS Monceau
 
   
   
Ethe Belmont
 
Vaux-Noville
 
   
   
Meix-Devant-Virton
 
Lorraine Arlon
 
   
   
Andennais
 
Condruzien
 
   
   
Beauraing
 
Loyers
 
   
   
Biesme
 
Spy
 
   
   
Chevetogne
 
ES de la Molignée
 
   
   
Ciney
 
Grand-Leez
 
   
   
Fernelmont-Hemptinne
 
Malonne
 
   
   
Flavion-Morialmé
 
Nismes
 
   
   
US Dinantaise
 
Meux II
 
   
   
Olympic Charleroi W
 
Mechelen II W
 
   
   
Binche
 
Stade Brainois
 
   
   
Gosselies Sports
 
Ostiches
 
   
   
SG-Tertre-Hautrage
 
Rapid Symphorinois
 
   
   
Stockel
 
Schaerbeek-Evere
 
   
   
Aywaille
 
Oppagne-Wéris
 
   
   
Gouvy
 
Stade Disonais
 
   
   
Herstal
 
Wanze / Bas-Oha
 
   
   
Huy
 
Richelle United
 
   
   
Jodoigne
 
Onhaye
 
   
   
Mormont
 
Raeren-Eynatten
 
   
   
Bambrugge
 
VW Hamme
 
   
   
Lochristi
 
Avanti
 
   
   
Voorde Appelterre
 
Wolvertem Merchtem
 
   
   
Berlaar-Heikant
 
Diest
 
   
   
Eendracht Termien
 
Wellen
 
   
   
AS Cotonou
 
Dynamo Unacob
 
   
   
Ayema
 
Esae
 
   
   
Béké Bembèrèkè
 
Requins
 
   
   
Buffles
 
Eternel
 
   
   
Dragons
 
Damissa
 
   
   
Hodio
 
ASOS
 
   
   
GOSK Gabela
 
Buducnost Banovici
 
0 0
1 0
Olimpic Sarajevo
 
Zrinjski
 
0 1
0 3
Radnik Bijeljina
 
Zeljeznicar
 
0 1
1 1
Siroki Brijeg
 
Velez
 
0 1
0 2
CEO
 
ASA
 
0 0
0 0
Atlético Alagoinhas
 
Jacuipense
 
1 1
2 2
Bahia
 
Bahia de Feira
 
0 0
1 0
Fluminense de Feira
 
Atlanta
 
1 1
1 2
Botafogo W
 
Bahia W
 
0 0
0 0
Flamengo W
 
Minas ICESP W
 
0 0
1 1
Cruzeiro W
 
Real Brasília W
 
0 1
1 1
Palmeiras W
 
Ferroviária W
 
1 1
2 2
São José W
 
Kindermann-Avaí W
 
0 0
0 1
Capital
 
Ceilândia
 
1 0
2 2
Santa Maria
 
Brasiliense
 
0 2
0 4
Vilavelhense
 
São Mateus
 
   
2 0
Portuguesa RJ
 
Flamengo
 
2 0
2 2
Bangu
 
Volta Redonda
 
1 0
1 1
Nova Iguaçu
 
Resende
 
2 0
4 2
Boavista
 
Vasco da Gama
 
2 1
2 2
Avaí
 
Hercílio Luz
 
0 0
2 0
Concórdia Atlético Clube
 
Criciúma
 
0 0
0 0
Joinville
 
Brusque
 
0 0
0 0
Marcílio Dias
 
Chapecoense
 
1 1
2 2
Metropolitano
 
Juventus SC
 
2 1
3 3
Prospera Criciuma
 
Figueirense
 
0 0
1 0
Ceará
 
Sampaio Corrêa
 
0 0
3 0
Brasil de Pelotas
 
São Luiz
 
1 0
1 0
Grêmio
 
Novo Hamburgo
 
2 0
3 1
Goianésia
 
Goiás
 
1 1
1 1
Grêmio Anápolis
 
Jataiense
 
0 0
1 2
Itumbiara
 
Anápolis
 
0 1
0 1
Vila Nova
 
Aparecidense
 
1 0
2 1
Acao Cuiaba
 
União Rondonópolis
 
2 0
3 0
Luverdense
 
Poconé
 
   
0 0
Operário Ltda
 
Grêmio Sorriso
 
1 1
2 1
Sinop
 
Nova Mutum EC
 
1 0
1 2
Dom Bosco
 
Cuiabá
 
0 1
0 2
Uberlândia
 
Tombense
 
0 1
1 1
Pouso Alegre
 
Cruzeiro
 
1 0
1 0
Atlético Mineiro
 
Boa
 
1 1
2 1
CAP Patrocinense
 
URT
 
0 1
0 1
Bragantino PA
 
Paragominas
 
1 1
4 4
Águia de Marabá
 
Remo
 
1 1
1 1
Campinense
 
Nacional de Patos
 
   
   
Paraná
 
Londrina
 
0 1
1 1
Cascavel CR
 
Maringá
 
   
   
Cianorte
 
Azuriz
 
   
   
Coritiba
 
Toledo Brazil
 
1 1
5 1
Londrina