Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Mauritania U20
 
Cameroon U20
 
0 0
0 1
SC Aïn Defla
 
SKAF Khémis Mélina
 
   
0 0
Jenlai
 
UE Santa Coloma II
 
   
4 2
Engordany II
 
Atlètic Amèrica
 
   
1 0
Atlètic Club d'Escaldes
 
Engordany
 
0 1
3 3
Inter Club d'Escaldes
 
Penya Encarnada
 
1 0
6 0
Carroi
 
UE Santa Coloma
 
1 2
1 3
FC Santa Coloma
 
Sant Julià
 
1 2
2 2
Recreativo da Caála
 
Ferroviário do Huambo
 
   
2 0
Santa Rita
 
Sagrada Esperança
 
   
0 1
Wiliete
 
Cubango
 
   
2 2
San Lorenzo
 
Arsenal de Sarandi
 
2 1
2 1
Defensa y Justicia
 
Huracán
 
2 1
3 2
Boca Juniors
 
Gimnasia La Plata
 
1 1
2 2
AH Zapla
 
Talleres de Perico
 
1 0
1 1
Independiente Chivilcoy
 
Juventud Pergamino
 
1 0
5 0
Liniers Bahía Blanca
 
Ciudad de Bolívar
 
0 1
2 2
Racing Olavarría
 
Bella Vista
 
0 0
2 0
San Martín Mendoza
 
Alianza Futbolística
 
2 0
7 0
Atlético Concepción
 
Gimnasia y Tiro
 
   
0 0
Juventud Alianza
 
FADEP
 
0 0
1 1
Racing Córdoba
 
San Lorenzo Alem
 
0 0
2 0
Wellington Phoenix
 
Central Coast Mariners
 
0 1
0 2
Brisbane Roar
 
Newcastle Jets
 
0 0
0 0
Bardon Latrobe
 
Brisbane Knights
 
   
4 6
Kingscliff Wolves
 
Westside
 
   
7 1
Maroochydore
 
Willowburn
 
   
3 4
Ridge Hills United
 
Tarragindi Tigers
 
   
0 3
Clairvaux
 
Western Spirit
 
   
3 4
Kangaroo Point Rovers
 
Jimboomba United
 
   
3 1
St George Willawong
 
Musgrave
 
   
1 0
Newmarket
 
Beerwah Glasshouse Utd
 
   
5 3
Sydney W
 
Brisbane Roar W
 
1 2
1 4
Adelaide United W
 
Canberra United W
 
1 1
2 1
Perth
 
Floreat Athena
 
2 0
2 1
Perth Glory II
 
ECU Joondalup
 
   
1 2
Balcatta
 
Bayswater City
 
0 2
1 4
Sorrento
 
Armadale
 
1 0
1 4
Grazer AK
 
Floridsdorfer AC
 
0 0
1 0
Austria Wien
 
Hartberg
 
0 1
0 1
Ried
 
St. Pölten
 
1 0
1 1
LASK Linz
 
Sturm Graz
 
1 0
2 0
Qabala
 
Keşlə FK
 
0 0
2 0
Zira
 
Sabah
 
0 1
2 2
Al-Hidd
 
Al Ahli
 
1 1
2 2
East Riffa
 
Al Riffa
 
0 1
1 2
Bangladesh Police
 
Abahani Chittagong
 
0 2
3 3
Brothers Union
 
Mohammedan Dhaka
 
1 0
1 2
OH Leuven II
 
RFC de Liege W
 
   
   
Verlaine
 
Warnant
 
   
   
Acren
 
Rebecq
 
   
   
Couvin-Mariembourg
 
Hamoir
 
   
   
Solières Sport
 
Jette
 
   
   
Stockay-Warfusée
 
US Givry
 
   
   
Gullegem
 
Zelzate
 
   
   
RFC Wetteren
 
Lokeren-Temse
 
   
   
Toekomst Menen
 
Harelbeke
 
   
   
Voorwaarts Zwevezele
 
Merelbeke
 
   
   
Westhoek
 
Olsa Brakel
 
   
   
Cappellen
 
Berchem Sport
 
   
   
Olympia Wijgmaal
 
Bocholt
 
   
   
Spouwen-Mopertingen
 
Pepingen-Halle
 
   
   
Francs Borains
 
Liège
 
   
   
Rupel Boom
 
Knokke
 
   
   
Sint-Eloois-Winkel
 
Olympic Charleroi
 
   
   
Tienen
 
SV Roeselare
 
   
   
Union Saint-Gilloise
 
Club Brugge II
 
1 1
3 1
Lierse Kempenzonen
 
Deinze
 
1 0
1 1
Standard Liège
 
Antwerp
 
1 1
1 1
Beerschot-Wilrijk
 
Mechelen
 
0 0
1 2
Cercle Brugge
 
Anderlecht
 
0 0
0 0
Bornem
 
Geel
 
   
   
Kalmthout
 
Berg en Dal
 
   
   
Ranst
 
Retie
 
   
   
Ternesse
 
Rapid Leest
 
   
   
Grez-Doiceau
 
Nivellois
 
   
   
Bertem-Leefdaal
 
Grimbergen
 
   
   
Borght-Humbeek
 
SC Aarschot
 
   
   
BX Brussels
 
Léopold
 
   
   
Football Club Schaerbeek
 
Sportive Brainoise
 
   
   
Kosova Schaerbeek
 
Stade Everois
 
   
   
Liedekerke
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
   
Linden
 
Huldenberg
 
   
   
Melsbroek
 
Houtem-Oplinter
 
   
   
NSeth Berchem
 
Genappe
 
   
   
Sporting Kampenhout
 
Stade Bierbeek
 
   
   
Union Lasne-Ohain
 
Etterbeek
 
   
   
Veltem
 
KV Tervuren-Duisburg
 
   
   
Walhain
 
Sporting Bruxelles
 
   
   
Wambeek
 
Bodegem Kapelle United
 
   
   
Jehaytois
 
Sprimont-Comblain II
 
   
   
JS Fizoise
 
Beaufays
 
   
   
La Calamine
 
Ster-Francorchamps
 
   
   
Mélen-Micheroux
 
Aubel
 
   
   
Pontisse Cite
 
Etoile de Faimes
 
   
   
Rechain
 
FC Du Geer
 
   
   
UCE Liège
 
Elsautoise
 
   
   
Weywertz
 
Malmundaria
 
   
   
Herderen-Millen
 
Alken
 
   
   
Torpedo Hasselt
 
Juve Hasselt
 
   
   
Verbroedering Maasmechelen
 
Zepperen-Brustem
 
   
   
Dendermonde
 
Eendracht Zele
 
   
   
Drongen
 
Elene-Grotenberge
 
   
   
Excelsior Mariakerke
 
Ardennen
 
   
   
Jong Zulte
 
Lokeren Doorslaar
 
   
   
SK Denderhoutem
 
Grembergen
 
   
   
Blankenberge
 
RC Lauwe
 
   
   
Lauwe
 
SC Zonnebeke
 
   
   
Wielsbeke
 
Excelsior Zedelgem
 
   
   
Oostnieuwkerke
 
Racing Waregem
 
   
   
Sassport Boezinge
 
Oostduinkerke
 
   
   
Avanti
 
Eppegem
 
   
   
Jong Lede
 
Oostkamp
 
   
   
Lochristi
 
Torhout
 
   
   
Voorde Appelterre
 
Svelta Melsele
 
   
   
VW Hamme
 
Rhodienne-De Hoek
 
   
   
Wolvertem Merchtem
 
Anzegem
 
   
   
Berlaar-Heikant
 
Racing Mechelen
 
   
   
Adjidja
 
UPI-ONM
 
   
2 1
Béké Bembèrèkè
 
Dynamo Unacob
 
   
0 2
Dadjè
 
Esae
 
   
0 1
Dynamique Djougou
 
Tanéka
 
   
0 0
Energie
 
Damissa
 
   
0 1
Soleil
 
JAC
 
   
3 0
Barbalha
 
Uniclinic
 
2 0
2 1
Icasa
 
Ferroviário
 
0 0
0 1
Vila Nova
 
Brasiliense
 
0 1
0 2
Flamengo
 
Corinthians
 
1 1
2 1
Vasco da Gama
 
Internacional
 
0 1
0 2
Athletico PR
 
Atlético GO
 
0 0
2 1
Palmeiras
 
Fortaleza
 
3 0
3 0
Grêmio
 
São Paulo
 
1 0
1 2
Palmas
 
Tocantinópolis
 
0 0
1 0
Vihar Slavyanovo
 
Botev Vratsa II
 
   
3 0
CSKA 1948 Sofia
 
Tsarsko selo
 
1 0
2 1
Levski Sofia
 
Montana
 
1 0
2 0
Flambeau du Centre
 
Musongati
 
0 0
0 1
Rukinzo
 
Kayanza United
 
0 0
0 0
Everton
 
Huachipato
 
1 0
1 0
Univ. Concepción
 
Universidad Católica
 
1 0
1 2
Deportes Iquique
 
Santiago Wanderers
 
0 0
2 0
La Serena
 
Audax Italiano
 
0 0
0 2
O'Higgins
 
Colo-Colo
 
0 0
1 1
Palestino
 
Coquimbo Unido
 
1 1
2 2
Envigado
 
Junior
 
1 0
2 2
Santa Fe
 
Atlético Bucaramanga
 
1 0
2 0
Independiente Medellín
 
Jaguares de Córdoba
 
1 0
1 0
Llaneros
 
Real San Andres
 
0 0
0 0
Cortuluá
 
Atlético Huila
 
0 0
0 0
Inter Club
 
Cheminots
 
   
1 1
Herediano
 
Santos de Guápiles
 
2 1
2 1
ADR Jicaral
 
Alajuelense
 
1 0
1 1
Deportivo Saprissa
 
Limón
 
4 0
4 2
Rijeka
 
Istra 1961
 
1 1
1 1
Bijelo Brdo
 
Dinamo Zagreb II
 
1 0
1 0
Croatia Zmijavci
 
Hrvatski Dragovoljac
 
0 0
0 1
Karmiotissa
 
Olympiakos
 
0 1
0 3
APOEL
 
Nea Salamis
 
2 0
3 1
Alki Oroklini
 
Digenis Morphou
 
0 0
1 1
Omonia Psevda
 
Kouris Erimi
 
1 1
1 2
Sigma Olomouc II
 
Vyškov
 
   
   
Baník Ostrava
 
Jablonec
 
2 1
2 1
Bohemians 1905
 
Sigma Olomouc
 
0 0
0 0
Mladá Boleslav
 
Viktoria Plzeň
 
1 1
2 2
Slovan Liberec
 
České Budějovice
 
0 0
0 0
Sparta Praha
 
Karviná
 
3 2
4 3
Fremad Amager
 
Skive
 
2 0
4 0
Silkeborg
 
Hvidovre
 
0 0
2 0
AaB
 
Randers
 
0 0
0 0
Vejle
 
Nordsjælland
 
1 0
2 2
Lyngby
 
Brøndby
 
0 2
0 4
Midtjylland
 
Horsens
 
0 0
1 0
OB
 
AGF
 
0 0
0 0
Gendarmerie
 
Dikhil
 
   
0 2
Al Ittihad
 
Nojom El Mostabel
 
1 0
2 1
El Entag El Harby
 
Coca-Cola
 
0 0
0 1
Ismaily
 
La Viena FC
 
0 0
2 1
Kafr El Sheikh
 
Alaab Damanhour
 
   
1 1
Alianza
 
Santa Tecla
 
2 2
3 2
Isidro Metapán
 
FAS
 
2 0
2 1
Once Municipal
 
Sonsonate
 
0 0
0 0
Brentford
 
Barnsley
 
0 1
0 2
Oxford United
 
Wigan Athletic
 
0 0
2 1
Lincoln City
 
Accrington Stanley
 
0 1
2 2
Colchester United
 
Mansfield Town
 
1 1
2 2
Southampton
 
Wolverhampton Wanderers
 
1 0
1 2
West Bromwich Albion
 
Manchester United
 
1 1
1 1
Arsenal
 
Leeds United
 
3 0
4 2
Everton
 
Fulham
 
0 0
0 2
Derby County W
 
Nottingham Forest W
 
   
   
Huddersfield Town W
 
Burnley W
 
   
   
Middlesbrough W
 
Fylde W
 
   
   
Stoke City W
 
Loughborough Foxes W
 
   
   
Sunderland W
 
Hull City LFC W
 
   
   
West Bromwich Albion W
 
Sheffield FC W
 
   
   
Cardiff City W
 
Plymouth Argyle W
 
   
   
Gillingham W
 
Queens Park Rangers W
 
   
   
Milton Keynes Dons W
 
Crawley Wasps W
 
   
   
Oxford United W
 
Watford W
 
   
   
Portsmouth W
 
Keynsham Town W
 
   
   
Yeovil W
 
Chichester City W
 
   
   
Bedworth United W
 
Doncaster Belles W
 
   
   
Boldmere SM W
 
Long Eaton United LFC W
 
   
   
Leafield Athletic W
 
The New Saints W
 
   
   
Nettleham W
 
Holwell Sports W
 
   
   
Solihull Moors W
 
Wolverhampton Wanderers W
 
   
   
Sporting Khalsa W
 
Burton Albion W
 
   
   
Bolton Wanderers W
 
Barnsley W
 
   
   
Bradford City W
 
Newcastle United W
 
   
   
Brighouse Town W
 
Stockport County W
 
   
   
Chorley W
 
Liverpool Feds W
 
   
   
Durham Cestria W
 
Leeds Ladies W
 
   
   
Norton & Stockton W
 
Chester-le-Street Town W
 
   
   
AFC Wimbledon Ladies W
 
Stevenage W
 
   
   
Cambridge City W
 
Norwich City W
 
   
   
Cambridge United W
 
C&K Basildon W
 
   
   
Ipswich Town W
 
Billericay Town W
 
   
   
Kent Football W
 
Actonians W
 
   
   
Leyton Orient W
 
Enfield Town W
 
   
   
Brislington W
 
Maidenhead United W
 
   
   
Buckland Athletic W
 
Southampton W
 
   
   
Chesham United LFC W
 
Cheltenham Town W
 
   
   
Larkhall Athletic W
 
Swindon Town W
 
   
   
Poole Town W
 
Exeter City W
 
   
   
Reading W
 
Everton W
 
1 0
1 1
Bristol City W
 
Chelsea W
 
0 3
0 5
Crystal Palace W
 
London Bees W
 
4 0
5 0
Lewes W
 
Millwall W
 
1 2
2 3
Levadia
 
Trans
 
   
1 1
Nõmme Kalju II
 
Võru FC Helios
 
   
0 3
Elva
 
Nõmme United
 
   
   
Levadia II
 
Pärnu
 
   
   
Tallinna Kalev II
 
Tabasalu
 
   
3 1
Kontu U20
 
KaaPo Kaarina U20
 
   
   
Ilves U20
 
PPJ U20
 
   
   
TPS U20
 
PK-35 U20
 
   
   
KuPS U20
 
Lahti U20
 
   
   
Gnistan U20
 
HJK U20
 
   
   
RoPS
 
VPS
 
0 0
0 3
Ilves II
 
HJS Akatemia
 
   
3 2
Saint-Omer