Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Apolonia Fier
 
Luzi 2008
 
0 0
1 0
Besëlidhja Lezhë
 
Flamurtari
 
0 1
0 3
Burreli
 
Turbina Cërrik
 
3 1
4 1
Dinamo Tirana
 
Tërbuni Pukë
 
   
3 0
Oriku
 
Lushnja
 
1 0
4 2
Skënderbeu Korçë
 
Besa Kavajë
 
0 1
0 1
Tomori Berat
 
Korabi Peshkopi
 
1 0
3 1
Partizani Tirana W
 
Kukësi W
 
   
5 0
Teuta W
 
Laçi W
 
   
0 2
Vllaznia W
 
Kinostudio W
 
   
15 0
Laçi
 
Erzeni Shijak
 
1 0
1 1
La Massana
 
Encamp
 
   
   
Sant Julià
 
Inter Club d'Escaldes
 
0 1
0 5
Penya Encarnada
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
0 1
0 3
UE Santa Coloma
 
FC Santa Coloma
 
0 0
0 0
Engordany
 
Ordino
 
0 2
1 2
1º de Agosto
 
Sagrada Esperança
 
0 0
2 0
Recreativo do Libolo
 
Onze Bravos
 
0 0
0 0
Desportivo Huíla
 
Santa Rita
 
2 0
2 0
Sporting de Benguela
 
Interclube
 
0 1
0 1
Argentino Quilmes
 
Villa San Carlos
 
1 1
1 1
Deportivo Maipú
 
Atlético Rafaela
 
1 0
1 1
Guillermo Brown
 
Defensores Unidos
 
2 0
3 0
Temperley
 
Gimnasia Mendoza
 
1 0
1 0
Atletico Mitre
 
Quilmes
 
1 0
1 0
Chaco For Ever
 
Brown de Adrogué
 
1 1
1 1
Liniers
 
Atlas
 
1 0
2 1
JJ Urquiza
 
Victoriano Arenas
 
1 0
3 0
Luján
 
Puerto Nuevo
 
0 0
0 0
San Martín Burzaco
 
Excursionistas
 
0 1
1 1
Independiente Res.
 
Argentinos Juniors Res.
 
2 0
2 0
Instituto Res.
 
Barracas Central Res.
 
1 0
1 0
Platense Res.
 
Rosario Central Res.
 
0 0
0 0
Talleres Córdoba Res.
 
Racing Club Res.
 
1 1
1 2
Rosario Central
 
Platense
 
2 0
4 0
River Plate
 
Boca Juniors
 
0 0
1 0
Sportivo Las Parejas
 
Gimnasia Concepción
 
2 0
3 0
El Linqueño
 
Douglas Haig
 
0 0
0 2
San Martín Formosa
 
Crucero del Norte
 
0 0
1 0
Argentino Monte Maíz
 
Estudiantes de San Luis
 
1 0
3 0
Central Norte
 
Boca Unidos
 
2 0
3 0
Circulo Deportivo
 
Deportivo Santamarina
 
0 1
0 1
Def. de Pronunciamiento
 
Unión Sunchales
 
1 0
1 0
Olimpo
 
Cipolletti
 
0 1
1 1
Sansinena
 
Villa Mitre
 
0 2
0 2
9 de Julio Rafaela
 
Sol de América
 
1 1
1 1
Pyunik
 
Van
 
2 0
4 0
Britannia
 
Estrella
 
1 1
4 3
Timor-Leste U22
 
Indonesia U22
 
0 1
0 3
Myanmar U22
 
Cambodia U22
 
0 2
0 2
Canberra W
 
Gungahlin United W
 
0 0
2 2
Canberra United Academy W
 
Canberra Olympic W
 
   
0 3
Rockdale City Suns
 
Sydney II
 
2 0
4 2
Broadmeadow Magic
 
Charlestown City Blues
 
1 1
1 3
Weston Bears
 
New Lambton
 
3 2
5 3
Hamilton Olympic
 
Maitland
 
3 1
3 2
Gold Coast United
 
SC Wanderers
 
0 0
1 0
St. Albans Saints
 
Moreland City
 
1 0
3 0
South Melbourne
 
Avondale Heights
 
1 0
3 0
Souths United W
 
Gold Coast United W
 
0 0
2 1
FQ QAS W
 
Brisbane Olympic W
 
0 0
0 1
Sunshine Coast Wanderers W
 
Eastern Suburbs NPL
 
1 1
1 2
Surfers Paradise Apollo
 
Caboolture
 
1 0
4 0
Sunshine Coast
 
SWQ Thunder
 
1 2
1 3
St. Albans Saints U21
 
Moreland City U21
 
0 0
1 0
Bentleigh Greens U21
 
Altona Magic U21
 
1 1
2 1
Melbourne City II
 
Moreland Zebras
 
0 1
3 2
Western United II
 
Northcote City
 
0 0
0 1
Balcatta W
 
Murdoch Uni Melville W
 
1 0
2 3
Fremantle City W
 
West NTC W
 
   
2 1
Subiaco W
 
Perth RedStar W
 
1 2
1 4
Perth W
 
Curtin University W
 
   
11 0
Austria Klagenfurt
 
LASK Linz
 
1 0
1 1
Austria Wien
 
Sturm Graz
 
0 2
1 2
Salzburg
 
Rapid Vienna
 
1 0
2 1
St. Pölten
 
Vorwärts Steyr
 
1 0
1 1
Sturm Graz II
 
Admira
 
2 2
2 5
ASK Klagenfurt
 
Köttmannsdorf
 
1 1
1 1
Landskron
 
Austria Klagenfurt II
 
0 4
5 5
Kematen
 
Münster
 
0 0
2 0
Wacker Innsbruck
 
Natters
 
1 1
3 1
Vorwärts Brigittenau
 
Austria XIII
 
1 1
3 1
Kuchl
 
Wals-Grünau
 
3 0
4 1
Wattens II
 
Hall
 
3 0
5 0
Telfs
 
Silz / Mötz
 
0 0
1 2
Dornbirner SV
 
Röthis
 
1 2
2 5
Rot-Weiß Rankweil
 
Göfis
 
1 0
5 2
Turan
 
Neftçi
 
3 0
4 0
Sumqayıt
 
Sebail
 
1 0
1 3
BDF
 
Paradise
 
   
   
Wotton
 
Deacons
 
   
6 2
Paradise
 
Empire Club
 
   
1 2
Niva
 
Dnepr Mogilev
 
1 1
3 4
Orsha
 
Slonim
 
1 0
1 2
Zhodino Yuzhnoe
 
Lida
 
1 1
1 2
Agro-Pelishche
 
Drogichin
 
   
8 2
Tsentr Futbola
 
Pruzhany
 
   
15 0
Pripyat
 
Volna Pinsk II
 
   
3 1
FSK Dyatlovo
 
Lida II
 
   
3 1
Svislach
 
Neman Belkard
 
   
0 2
Neman Mosty
 
Chayka Zelva
 
   
1 0
Falko
 
Molodechno-2018 II
 
   
3 2
Livadija
 
Krupki
 
   
4 0
Spartak Slutsk
 
Kronon
 
   
0 7
Partizan Salihorsk
 
Starye Dorogi
 
   
8 0
Dribin
 
SOZh Krichev
 
   
1 10
Slavgorod
 
Servolyuks
 
   
1 7
Niva Chausy
 
Klimovichy
 
   
0 1
Torpeda
 
Bykhov
 
   
18 1
Dinamo Minsk
 
Shakhtyor
 
1 0
1 0
Smorgon
 
Naftan
 
0 0
1 0
Belshina Res.
 
BATE Res.
 
0 4
1 5
Dinamo Brest Res.
 
Neman Grodno Res.
 
0 0
1 1
Minsk Res.
 
Gomel Res.
 
0 1
1 3
Smorgon W
 
ABFF U19 W
 
2 2
3 3
Dinamo Brest W
 
Minsk FK W
 
0 2
0 3
Dnepr Mogilev W
 
Zorka-BDU W
 
0 0
0 0
Lierse Kempenzonen
 
Waasland-Beveren
 
1 2
2 3
Liège
 
Thes Sport
 
2 1
3 1
Oud-Heverlee Leuven II
 
URSL Visé
 
0 1
0 4
Rupel Boom
 
La Louvière
 
0 2
0 3
Westerlo
 
Cercle Brugge
 
1 4
3 5
Antwerp
 
Genk
 
1 1
2 1
Ardennen
 
Diksmuide
 
   
1 2
Fenixx BeigHum
 
Beveren
 
   
2 0
Groen Star Beek
 
Torpedo Hasselt
 
   
0 1
Sporting Tisselt
 
Sassport Boezinge
 
   
1 1
Eendracht Mazenzele
 
Achel
 
   
0 3
Genappe
 
Union Lasne-Ohain
 
   
1 1
KFC Eksel
 
Lauwe
 
   
3 3
Ganshoren
 
Seraing II
 
0 0
2 2
Hamoir
 
Jette
 
0 0
1 1
La Louvière Centre
 
Waremme
 
1 0
3 0
Solières Sport
 
Rebecq
 
0 1
1 2
Stockay-Warfusée
 
Union Namur
 
0 3
0 3
Union Saint-Gilloise II
 
Tubize
 
1 1
1 2
Verlaine
 
Stade Disonais
 
1 0
1 1
Warnant
 
Rus Binche
 
   
3 0
Cercle Brugge II
 
Zelzate
 
0 1
0 2
Dikkelvenne
 
Gullegem
 
0 0
1 1
Eendracht Aalst
 
Gent-Zeehaven
 
1 0
1 0
Erpe-Mere United
 
Zulte Waregem II
 
0 0
2 5
Harelbeke
 
Westhoek
 
0 0
3 3
Lokeren-Temse
 
Merelbeke
 
0 0
1 0
RFC Wetteren
 
Oudenaarde
 
0 0
0 0
Sparta Petegem
 
Oostkamp
 
0 0
3 1
Torhout
 
Olsa Brakel
 
0 0
3 0
Berchem Sport
 
Beerschot VA II
 
1 1
1 2
FC Lebbeke
 
KSC City Pirates
 
0 0
2 2
Hades
 
Bocholt
 
2 1
2 3
Lille
 
Sporting Hasselt
 
0 0
1 0
Londerzeel
 
Spouwen-Mopertingen
 
2 0
2 0
Lyra-Lierse Berlaar
 
Diegem Sport
 
1 1
1 2
Mechelen II
 
Turnhout
 
0 1
2 1
Pepingen-Halle
 
Cappellen
 
0 1
0 3
Couvin-Mariembourg
 
Herstal
 
   
2 3
Drongen
 
Witgoor Sport
 
   
0 1
Entité Manageoise
 
Habay-la-Neuve
 
   
0 2
Onhaye
 
Tournai
 
   
2 2
Raeren-Eynatten
 
Richelle United
 
   
2 1
Rapid Symphorinois
 
La Calamine
 
   
0 3
Voorde Appelterre
 
HO Kalken
 
   
2 1
VW Hamme
 
Geel
 
   
2 2
Wellen
 
Houtvenne
 
   
0 1
AS Cotonou
 
ASVO
 
   
0 0
ASPAC
 
JAK
 
   
1 0
Ayema
 
Requins
 
   
1 1
Béké Bembèrèkè
 
Espoir Savalou
 
   
0 1
Dragons
 
Coton Sport Ouidah
 
   
0 1
JSO
 
Police Benin
 
   
2 0
Panthères
 
Hodio
 
   
1 0
Soleil
 
Réal Sport
 
   
0 0
Tukunnin
 
Dynamo Abomey
 
   
0 2
UPI-ONM
 
USSK
 
   
0 2
Royal Pari
 
Libertad
 
0 0
2 0
The Strongest
 
Aurora
 
1 0
2 2
Atlético Palmaflor
 
Nacional Potosí
 
0 0
0 1
Stupčanica Olovo
 
Gradina Srebrenik
 
1 1
2 1
Sloboda Mrkonjic Grad
 
Slavija
 
1 0
1 0
Sutjeska Foca
 
Krupa na Vrbasu
 
0 1
0 2
Igman Konjic
 
Leotar
 
0 0
2 0
Borac Banja Luka
 
Sarajevo
 
0 0
1 0
Zeljeznicar
 
Velez
 
1 0
2 1
São Paulo W
 
Corinthians W
 
0 3
0 3
Kindermann-Avaí W
 
Atlético Mineiro W
 
0 1
3 2
Real Brasília W
 
Ceará W
 
0 0
2 1
Ferroviária W
 
Flamengo W
 
0 1
1 2
Bahia W
 
Real Ariquemes W
 
0 3
1 3
Botafogo U20
 
Fluminense U20
 
0 0
0 1
Nacional AC MG
 
Uberlândia
 
0 0
1 1
Pouso Alegre U20
 
América Mineiro U20
 
0 0
0 5
AA Iguaçu
 
Apucarana
 
   
1 1
Araucária
 
PSTC
 
1 2
1 5
Patriotas
 
Toledo Brazil
 
   
1 0
Batatais
 
América SP
 
   
1 1
ECUS
 
Nacional SP
 
0 1
0 1
Mogi Mirim
 
Uniao Sao Joao
 
   
0 2
Tanabi
 
Tupã
 
   
3 0
Taquaritinga
 
Catanduva
 
   
0 0
Independente SP
 
XV de Jaú
 
0 2
1 0
Colorado Caieiras
 
Paulista
 
   
2 4
Francana
 
Inter de Bebedouro
 
0 0
0 0
Guarulhos
 
Flamengo SP
 
0 0
1 0
Ibrachina U20
 
Bragantino U20
 
1 0
1 2
Corinthians U20
 
União Suzano SP U20
 
3 0
3 0
Mauaense U20
 
Portuguesa Santista U20
 
2 0
2 0
Mirassol U20
 
Rio Preto U20
 
1 1
3 1
Mogi Mirim U20
 
Itapirense U20
 
0 0
0 2
Santos U20
 
Jabaquara U20
 
0 0
3 1
Sao Paulo U20
 
Grêmio Osasco U20
 
0 0
2 0
Fluminense
 
Vasco da Gama
 
0 1
1 1
América Mineiro
 
Cuiabá
 
1 0
1 2
Athletico PR
 
Flamengo
 
1 1
2 1
Bahia
 
Coritiba
 
1 0
3 1
São Paulo
 
Internacional
 
1 0
2 0
Botafogo
 
Atlético Mineiro
 
1 0
2 0
Goiás
 
Palmeiras
 
0 1
0 5
Grêmio
 
Bragantino
 
1 1
3 3
Ponte Preta
 
Ceará
 
0 0
0 0
Sport Recife
 
Guarani
 
2 0
2 0
Operário PR
 
Manaus
 
1 0
2 0
Ypiranga Erechim
 
CSA
 
0 0
1 1
Aparecidense
 
São Bernardo
 
0 1
1 2
Remo
 
Botafogo PB
 
1 1
1 2
Caucaia
 
Cordino
 
1 2
2 2
Concórdia Atlético Clube
 
Brasil de Pelotas
 
1 0
2 1
Águia de Marabá
 
Princesa Solimões
 
2 0
3 0
Aimoré
 
Hercílio Luz
 
0 0
0 0
Cruzeiro Arapiraca
 
Atlético Alagoinhas
 
0 0
1 0
Globo
 
Sousa
 
0 2
2 5
Jacuipense
 
ASA
 
1 2
1 2
Maranhão
 
FC Atlético Cearense
 
0 0
1 1
Nacional AM
 
Humaitá
 
1 0
3 1
Nacional de Patos
 
Potiguar Mossoró
 
0 0
2 0
Ferroviário
 
Fluminense PI
 
0 0
2 0
Parnahyba
 
Tocantinópolis
 
1 0
1 0
Novo Hamburgo
 
Camboriú
 
0 2
0 3
Sao Francisco
 
São Raimundo RR
 
0 0
1 0
Kuala Belait
 
Rimba Star
 
2 0
0 1
Lun Bawang
 
MS PDB
 
3 2
0 0
MS ABDB
 
Jerudong
 
5 0
1 1
Botev Novi Pazar
 
Dunav ot Ruse II