Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Apolonia Fier
 
Skënderbeu Korçë
 
0 0
0 1
Lushnja W
 
Laçi W
 
   
0 5
Encamp
 
Esperança d'Andorra
 
   
1 1
UE Santa Coloma II
 
Carroi
 
   
0 6
FC Santa Coloma II
 
Engordany II
 
   
1 2
Atlètic Club d'Escaldes
 
Penya Encarnada
 
2 0
4 0
UE Santa Coloma
 
Inter Club d'Escaldes
 
1 0
2 2
Engordany
 
Ordino
 
   
1 0
Sant Julià
 
FC Santa Coloma
 
   
0 3
Cubango
 
Desportivo Huíla
 
   
0 1
Santa Rita
 
CD Lunda-Sul
 
   
1 0
Sagrada Esperança
 
Sporting de Benguela
 
   
4 0
Wiliete
 
Sporting de Cabinda
 
   
1 1
1º de Agosto
 
Isaac de Benguela
 
1 1
3 2
San Julián
 
Huracán de Comodoro
 
   
0 5
Boxing Club
 
Atlético Camioneros
 
   
2 0
Argentinos del Norte RN
 
Independiente Neuquén
 
   
0 2
Belgrano Paraná
 
Gimnasia SF
 
   
1 0
Camioneros Argentinos
 
Unión Calilegua
 
   
4 1
Chacra 8
 
Resistencia Central
 
   
3 4
Defensores Esperanza
 
La Emilia
 
   
1 0
Defensores Pto. Vilelas
 
Ferroviario Corrientes
 
   
0 0
Deportivo Achirense
 
Santa María de Oro
 
   
2 1
Deportivo Madariaga
 
Huracán Goya
 
   
0 3
Deportivo Roca
 
Deportivo Rincón
 
   
0 2
Huracán Chivilcoy
 
SAT Moreno
 
   
2 1
Huracán Ingeniero White
 
Huracan Tres Arroyos
 
0 0
0 1
Kimberley Mar del Plata
 
Embajadores
 
   
0 1
La Amistad
 
Juventud Agraria
 
   
3 1
La Merced Salta
 
Ciudad de Nieva
 
   
3 0
La Picada
 
eportivo Nacional
 
   
0 1
Náutico El Quillá
 
9 de Julio Rafaela
 
   
1 2
Racing Olavarría
 
Ferrocarril Roca
 
   
3 0
Regatas
 
Sportivo Baradero
 
   
2 1
San Lorenzo Villa Adela
 
Atlético Uruguay
 
   
4 2
Sol de América
 
Recreativo Juventud
 
   
3 1
Sportivo Guzmán
 
Michel
 
0 1
0 2
Sportivo Villa Quebrada
 
San Lorenzo Ullum
 
   
0 1
Unidos Lisandro Olmos
 
Las Mandarinas
 
   
3 2
Villa Alvear
 
América Gen. San Martín
 
   
0 1
Alianza Campo Largo
 
Villa Elena Machagai
 
   
2 1
Belgrano General Mosconi
 
La Mona 44
 
1 1
1 1
Huracán San Rafael
 
Argentino Gen. Alvear
 
   
3 0
Pedal
 
Argentino Mendoza
 
   
3 0
San Antonio Belén
 
San Lorenzo Alem
 
   
0 1
San Martín Mendoza
 
EFI Juniors
 
   
2 0
Talleres de Perico
 
Huracán de Embarcación
 
   
2 0
AH Zapla
 
Villa San Antoni
 
1 1
1 1
Atlético Carcarañ
 
Rivadavia Venado Tuerto
 
   
5 1
Atlético General Güemes
 
Graneros
 
   
1 1
Centenario
 
Cruz del Sur
 
   
4 0
Ferrocarril del Estado
 
Coronel Aguirre
 
   
1 1
General Paz Juniors
 
Deportivo Colón
 
   
1 1
Germinal de Rawson
 
San Lorenzo P. Deseado
 
   
6 0
San Miguel San Juan
 
Juventud Alianza
 
   
1 1
Sarmiento de La Banda
 
San Martín El Bañado
 
   
2 1
Atlético Policial
 
Unión Santiago
 
   
2 3
Atlético San Jorge
 
Arg. Quilmes Rafaela
 
   
1 2
Deportivo Mac Allister
 
Racing Eduardo Castex
 
   
1 2
Guaraní A. Franco
 
Deportivo Victoria
 
   
0 1
Vélez de San Ramón
 
Barrio Argentino
 
   
4 0
Ben Hur
 
Arsenal Viale
 
   
2 0
Alumni
 
Atenas
 
   
4 1
Alvear
 
All Boys Santa Rosa
 
   
1 2
Patagones Viedma
 
Defensores de la Ribera
 
   
3 1
Sportivo Barracas Colón
 
El Linqueño
 
   
0 1
Viamonte
 
Rivadavia Lincoln
 
   
1 1
Andino
 
Estudiantes SdE
 
   
1 0
Deportivo Municipal AM
 
Sarmiento Leones
 
   
1 0
Ferro Carril Sud
 
Atlético Mar del Plata
 
   
2 0
Alashkert
 
Ararat
 
0 1
0 1
Shirak
 
Urartu
 
2 1
2 3
Adelaide United W
 
Western United W
 
0 0
1 2
Melbourne Victory W
 
Wellington Phoenix W
 
1 0
1 0
Kapaz
 
Sumqayıt
 
0 0
0 1
Zira
 
Turan
 
0 0
2 1
Tienen
 
Hoogstraten
 
0 0
1 1
Knokke
 
Thes Sport
 
1 0
2 0
Liège
 
Francs Borains
 
1 1
3 1
Dender
 
Beerschot-Wilrijk
 
0 2
2 3
Deinze
 
Waasland-Beveren
 
0 1
1 4
Berg en Dal
 
KBSK Retie
 
   
2 0
Ranst
 
Mariekerke
 
   
2 3
Vosselaar
 
Eendracht Zoersel
 
   
3 2
Eendracht Mazenzele
 
Stade Bierbeek
 
   
2 2
Grimbergen
 
Melsbroek
 
   
0 1
Liedekerke
 
Veltem
 
   
1 2
Perwez
 
Ixelles
 
   
3 1
Rhodienne-De Hoek
 
Linden
 
   
0 0
Saint-Josse
 
Stockel
 
   
1 0
Tubize II
 
BX Brussels
 
   
3 1
Wambeek-Ternat
 
Herent
 
   
4 1
Bodegem Kapelle United
 
Fenixx BeigHum
 
   
1 5
Etterbeek
 
Genappe
 
   
0 0
Hoegaarden-Outgaarden
 
Huldenberg
 
   
1 2
NSeth Berchem
 
Kosova Schaerbeek
 
   
0 3
Saint-Michel
 
Grez-Doiceau
 
   
0 1
Sporting Bruxelles
 
Union Lasne-Ohain
 
   
0 2
Albert Quevy-Mons II
 
Le Roeulx
 
   
0 1
Hornu
 
PAC Buzet
 
   
3 2
Molenbaix
 
Belœil
 
   
0 3
Montignies
 
Luingnois
 
   
2 2
Péruwelz
 
Courcelles
 
   
1 2
Ransart
 
Antoing
 
   
2 0
Solre-sur-Sambre
 
Flenu
 
   
1 4
Aubel
 
Beaufays
 
   
2 0
Etoile de Faimes
 
Elsautoise
 
   
1 3
FC Eupen
 
JS Fizoise
 
   
3 0
Hannut
 
Malmundaria
 
   
3 0
Hombourg
 
FC Du Geer
 
   
2 1
Ster-Francorchamps
 
Sprimont-Comblain II
 
   
9 1
Wanze / Bas-Oha
 
UCE Liège
 
   
4 0
Torpedo Hasselt
 
Park Houthalen
 
   
6 2
Zepperen-Brustem
 
Achel
 
   
1 0
Zonhoven United
 
Bregel Sport
 
   
1 2
Lorraine Arlon
 
Longlier
 
   
1 3
RUS Assenois
 
Gouvy
 
   
0 5
Andennais
 
Biesme
 
   
0 3
Arquet
 
Flavion-Morialmé
 
   
4 0
Evelette-Jallet
 
Chevetogne
 
   
1 1
Nismes
 
Beauraing
 
   
1 1
US Dinantaise
 
Loyers
 
   
0 0
Spy
 
Condruzien
 
   
2 5
Heikant Zele
 
Sint-Denijs Sport
 
   
1 2
Kleit Maldegem
 
Grembergen
 
   
1 0
Lauwe
 
Excelsior Zedelgem
 
   
5 3
Sassport Boezinge
 
Wevelgem City
 
   
2 1
Blankenberge
 
Moen
 
   
5 0
Racing Waregem
 
Oostnieuwkerke
 
   
9 1
Binche
 
Solières Sport
 
   
3 1
Hamoir
 
Acren
 
   
2 1
Warnant
 
Ganshoren
 
   
2 2
Union Saint-Gilloise II
 
Jette
 
   
1 3
Merelbeke
 
Oudenaarde
 
   
6 1
RFC Wetteren
 
Erpe-Mere United
 
   
3 2
Zulte Waregem II
 
Eendracht Aalst
 
   
1 0
Sparta Petegem
 
Dikkelvenne
 
   
1 0
Westhoek
 
Cercle Brugge II
 
   
2 2
Racing Mechelen
 
Beerschot VA II
 
   
5 2
Cappellen
 
Sporting Hasselt
 
   
0 0
Diegem Sport
 
Tongeren
 
   
1 1
Pepingen-Halle
 
Mechelen II
 
   
4 1
Bocholt
 
Turnhout
 
   
3 2
Londerzeel
 
Lille
 
   
1 2
BX Brussels W
 
Alken W
 
   
2 5
Gosselies Sports
 
Entité Manageoise
 
   
2 1
Léopold
 
Tournai
 
   
0 3
Jeunesse Tamines
 
RAS Monceau
 
   
1 1
Jodoigne
 
Braine
 
   
2 2
Ostiches
 
Albert Quévy-Mons
 
   
0 2
Herstal
 
Libramont
 
   
4 2
Mormont
 
Habay-la-Neuve
 
   
1 2
Raeren-Eynatten
 
Marloie Sport
 
   
1 0
RES Durbuy
 
Ciney
 
   
3 10
Richelle United
 
Aywaille
 
   
1 1
Anzegem
 
Wielsbeke
 
   
3 2
Avanti
 
Voorde Appelterre
 
   
1 2
Elene-Grotenberge
 
Wolvertem Merchtem
 
   
3 0
Eppegem
 
Roeselare Daisel
 
   
2 1
Jong Lede
 
VW Hamme
 
   
0 1
Olympia Wijgmaal
 
Wezel
 
   
1 2
ASPAC
 
Requins
 
   
0 0
JSP
 
Ayema
 
   
0 1
Loto Popo
 
Dadjè
 
   
2 0
Panthères
 
Dynamo Unacob
 
   
1 2
Police Benin
 
Eternel
 
   
1 2
Réal Sport
 
Tukunnin
 
   
0 0
Tonnerre
 
Bani Gansè
 
   
3 0
USSK
 
Dragons
 
   
0 0
North Village Rams
 
St. George's Colts
 
   
0 4
X-Roads Warriors
 
Somerset Trojans
 
   
2 0
Robin Hood
 
Devonshire Cougars
 
   
0 3
Paro Rinpung
 
RTC
 
2 1
3 7
Mogoditshane Fighters
 
Gaborone United
 
0 1
0 5
BDF XI
 
Masitaoka
 
1 0
2 1
Bansko
 
Balkan Botevgrad
 
   
2 1
Chavdar Etropole
 
Septemvri Sofia II
 
   
2 2
CSKA 1948 Sofia III
 
Slivnishki geroy
 
   
1 3
Levski Sofia II
 
Pirin Razlog
 
   
   
Marek
 
Levski Rakovski
 
   
4 1
Slavia Sofia II
 
Botev Ihtiman
 
   
0 1
Ludogorets
 
Levski Sofia
 
0 0
2 1
ASFB
 
RC Bobo-Dioulasso
 
2 1
2 2
Douanes
 
RCK
 
0 0
0 0
Bumamuru
 
Musongati
 
2 1
4 1
Flambeau du Centre
 
Bujumbura City
 
2 0
3 0
Le Messager Ngozi
 
Dynamik
 
   
2 1
Tigre Noir
 
Inter Star
 
   
0 1
Top Junior
 
Kayanza United
 
   
0 0
Nanjing City
 
Shanghai Jiading
 
0 3
1 3
Qingdao Youth Island
 
Xinjiang Tianshan
 
1 1
2 1
Suzhou Dongwu
 
Beijing BG
 
0 0
0 0
Zibo Sunday
 
Jiangxi Liansheng
 
0 1
1 2
Cangzhou Mighty Lions
 
Wuhan Three Towns
 
0 2
0 4
Guangzhou R&F
 
Shanghai SIPG
 
1 2
1 2
Wuhan Yangtze
 
Changchun Yatai
 
1 1
1 1
Independiente Medellín
 
Deportivo Pereira
 
1 1
1 1
JSK
 
Tshinkunku
 
   
1 1
Blessing
 
Motema Pembe
 
   
   
Groupe Bazano
 
Maniema Union
 
   
   
Sanga Balende
 
Renaissance
 
   
   
Vita Club
 
Don Bosco
 
   
   
Vita Club
 
Maniema Union
 
   
1 0
Don Bosco
 
Saint Eloi Lupopo
 
0 1
1 3
SOL
 
Sporting Gagnoa
 
0 0
0 1
Stade d'Abidjan
 
ASEC Mimosas
 
0 1
0 2
Bistra
 
Dinamo OO
 
   
2 2
Anorthosis
 
Aris
 
0 1
0 2
Apollon
 
AEL
 
   
   
Olympiada Lympion
 
Ethnikos Achna
 
0 1
0 1
Omonia 29is Maiou
 
Ahironas / Onisilos
 
0 0
1 0
Omonia Aradippou
 
AE Zakakiou
 
1 2
1 4
EN THOI Lakatamia
 
ASIL Lysi
 
0 2
1 2
Liskeard Athletic W
 
Oxford United W
 
   
0 13
Southampton WFC W
 
London Bees W
 
   
0 3
Watford W
 
Crawley Wasps W
 
   
6 0
Wycombe Wanderers
 
Portsmouth
 
1 0
2 0
Brighouse Town W
 
Loughborough Lightning W
 
0 0
0 0
Gillingham W
 
Bridgwater United W
 
   
0 2
Doncaster Belles W
 
Leek Town Ladies W
 
   
4 0
Nettleham W
 
The New Saints W
 
   
2 1
Sporting Khalsa W
 
Leafield Athletic W
 
   
1 3
York City LFC W
 
Barnsley W
 
   
0 3
Actonians W
 
Cambridge City W
 
   
5 1
Chesham United LFC W
 
AFC Wimbledon Ladies W
 
   
1 4
Hounslow W
 
C&K Basildon W
 
   
0 13
Chichester City W
 
Cardiff City W
 
   
1 4
Maidenhead United W
 
Keynsham Town W
 
   
1 2
Reading W
 
Tottenham W
 
1 0
1 0
Liverpool W
 
West Ham W
 
2 0
2 0
Manchester City W
 
Brighton W
 
3 0
3 1
Durham W
 
Bristol City W
 
1 1
1 1
Blackburn Rovers W
 
Birmingham W
 
0 1
0 2
Charlton W
 
Sheffield Utd W
 
0 0
1 0
Coventry United W
 
Sunderland W
 
0 3
0 5
Lewes W
 
Crystal Palace W
 
0 1
0 1
Millwall W
 
Southampton W
 
0 0
1 1
Welayta Dicha
 
Fasil Ketema
 
0 0
1 0
Paris W
 
Paris SG W
 
0 0
0 1
Nantes W
 
Metz W
 
1 1
2 1
Nice W
 
Yzeure Allier W
 
1 0
1 1
Saint-Étienne W
 
Montauban W
 
   
5 0
Lens W
 
La Roche-sur-Yon W
 
1 1