Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Mali U20
 
Gambia U20
 
1 0
1 1
Senegal U20
 
Mauritania U20
 
2 0
4 1
Fasil Ketema
 
Bumamuru
 
1 0
3 0
Saint Michel
 
Inter Litoral
 
   
   
Buffles
 
Kallon
 
0 0
0 1
Milo
 
Kara
 
   
2 1
Teuta Durrës
 
Kukësi
 
0 0
0 0
CS Constantine U21
 
HB Chelghoum Laïd U21
 
1 0
2 0
ASO Chlef U21
 
Paradou AC U21
 
1 2
2 4
NC Magra
 
ES Sétif
 
0 1
0 1
RC Arbaâ
 
MC Alger
 
0 0
0 0
El Bayadh
 
USM Khenchela
 
1 0
2 0
Deportivo Español
 
Real Pilar
 
0 0
0 1
Sportivo Italiano
 
El Porvenir
 
1 1
1 1
Midland
 
General Lamadrid
 
2 0
2 1
Excursionistas
 
Argentino Merlo
 
1 1
1 1
Mercedes
 
Lugano
 
1 0
1 2
Huracán Res.
 
Tigre Res.
 
0 1
1 2
Racing Club Res.
 
Estudiantes La Plata Res
 
1 1
1 2
Rosario Central Res.
 
Argentinos Juniors Res.
 
0 0
0 0
Sarmiento Res.
 
Unión Santa Fe Res.
 
0 0
1 0
Barracas Central
 
Lanús
 
1 0
2 0
Patronato
 
Platense
 
0 0
1 0
Estudiantes
 
Racing Club
 
1 0
1 0
Tigre
 
Huracán
 
1 1
1 1
Lernayin Artsakh
 
Ararat
 
1 0
2 1
Ararat-Armenia
 
Noah
 
1 0
3 0
Casuarina
 
Darwin Hearts
 
2 2
3 3
Adelaide City
 
Adelaide Comets
 
2 1
2 1
Glenorchy Knights
 
Kingborough Lions
 
0 0
1 0
Admira
 
Sturm Graz II
 
1 1
1 2
Austria Wien II
 
Vorwärts Steyr
 
1 0
3 0
Blau-Weiß Linz
 
Lafnitz
 
0 0
1 0
Dornbirn
 
Kapfenberger SV
 
1 1
2 1
Floridsdorfer AC
 
Rapid Wien II
 
2 1
4 1
Deutschkreutz
 
Schattendorf
 
   
2 1
Güssing
 
Leithaprodersdorf
 
   
0 1
Oberwart / Rotenturm
 
Klingenbach
 
   
1 1
St. Jakob Rosental
 
Landskron
 
2 0
3 3
Spittal
 
Kraig
 
4 0
6 0
Wolfsberg
 
Bleiburg
 
   
1 4
Kilb
 
Waidhofen/Thaya
 
   
0 0
Langenrohr
 
Ardagger
 
   
0 1
Mannersdorf
 
Ortmann
 
0 0
0 2
Zwettl
 
USC Rohrbach
 
3 0
5 0
Grün Weiß Micheldorf
 
Friedburg / Pöndorf
 
   
0 2
Stadl-Paura
 
SPG Kornspitz Pregarten
 
   
0 1
Weißkirchen / Allhaming
 
Wels
 
   
4 1
ASV Salzburg
 
Straßwalchen
 
   
1 2
Bergheim
 
Neumarkt
 
   
1 6
Eugendorf
 
Puch
 
   
1 2
Fürstenfeld
 
Koflach
 
0 0
1 0
Gnas
 
Lebring
 
   
2 4
Ilz
 
Fehring
 
   
1 2
Lafnitz II
 
TuS Heiligenkreuz
 
1 1
2 1
Mettersdorf
 
Frauental
 
   
1 1
SC Bruck an der Mur
 
Liezen
 
   
0 2
Voitsberg
 
Judenburg
 
   
4 0
Wildon
 
Union RB Weinland Gamlit
 
0 0
0 0
Hard
 
Lochau
 
1 0
1 3
Gerasdorf Stammersdorf
 
Schwechat
 
1 2
1 3
Mannswörth
 
Post
 
1 2
2 3
Bad Gleichenberg
 
Ried II
 
2 2
3 2
Gleisdorf 09
 
St. Anna
 
0 2
2 3
Gurten
 
Allerheiligen
 
0 1
2 1
Hertha
 
SAK Klagenfurt
 
1 0
3 2
Weiz
 
Kalsdorf
 
1 1
3 1
Bruck/Leitha
 
Wiener Neustadt
 
2 2
2 3
Mannsdorf
 
Mauerwerk
 
0 0
1 2
Siegendorf
 
Wiener SC
 
2 0
3 0
Traiskirchen
 
Draßburg
 
1 0
1 0
TSV St. Johann
 
Salzburger AK
 
1 1
2 1
Wals-Grünau
 
Seekirchen
 
1 1
3 1
Kitzbühel
 
Kufstein
 
0 1
0 2
Schwaz
 
Wörgl
 
2 0
4 0
Wattens II
 
Kundl
 
2 1
5 1
Telfs
 
Fügen
 
1 0
2 1
Turan
 
Kapaz
 
1 0
2 0
Al Ittifaq Maqaba
 
Al Reef
 
   
2 0
Busaiteen
 
Al Tadhamun
 
0 0
1 0
Malkiya
 
Al Tadamun Buri
 
0 0
3 2
DYuSSh-3 Pinsk
 
Euroexport
 
   
3 0
Respect
 
FK Viliya
 
   
3 0
Kirovsk
 
Spartak
 
   
0 3
Krasnopole
 
Zarya Krugloe
 
   
3 0
Arsenal
 
Dinamo Brest
 
0 1
0 2
Slavia
 
Slutsk
 
0 1
1 1
Beerschot-Wilrijk
 
Lommel United
 
0 1
0 2
Dender
 
Lierse Kempenzonen
 
1 2
2 3
Sint-Truiden
 
Standard Liège
 
0 2
1 2
White Star Woluwé W
 
Eendracht Aalst W
 
2 0
2 1
BFF Academy U19
 
Thimphu City
 
0 1
0 1
The Strongest
 
Oriente Petrolero
 
1 0
2 1
Aurora
 
Nacional Potosí
 
1 1
1 5
Mojocoya
 
Real Oruro
 
   
1 1
24 de Septiembre
 
Wilstermann Cooperativa
 
   
4 2
Vila Nova U23
 
RB Bragantino U23
 
0 0
2 1
Nação
 
Carlos Renaux
 
0 1
0 2
Minas Boca U20
 
Coimbra U20
 
0 2
0 3
Ituano U20
 
Portuguesa U20
 
0 1
1 1
SKA Brasil U20
 
Penapolense U20
 
0 1
1 3
Cruzeiro
 
Operário PR
 
1 0
1 0
CSKA Sofia II
 
Kostinbrod
 
   
0 1
Slavia Sofia II
 
Levski Rakovski
 
   
4 1
Beroe
 
Spartak Varna
 
2 1
3 1
Botev Plovdiv
 
CSKA 1948 Sofia
 
1 0
2 0
York9
 
Edmonton
 
1 0
3 1
Curicó Unido
 
Unión La Calera
 
1 0
2 0
O'Higgins
 
Antofagasta
 
1 0
1 0
Guangzhou Evergrande
 
Tianjin Teda
 
0 0
0 0
New Taipei Air Source
 
Taichung Blue Whale W
 
1 0
1 3
Deportes Quindío
 
Boyacá Chicó
 
0 0
0 0
Šibenik
 
Hajduk Split
 
0 0
1 1
Kustošija
 
Hrvatski Dragovoljac
 
0 0
2 0
Enosis
 
Doxa
 
1 0
1 2
Karmiotissa
 
Anorthosis
 
0 1
0 2
Ethnikos Achna
 
Xylotympou
 
1 2
3 2
Peyia
 
AE Zakakiou
 
0 0
0 1
Karviná
 
Sparta Praha II
 
1 0
2 0
Opava
 
Chrudim
 
0 0
2 0
Jiskra Domažlice
 
Karlovy Vary
 
2 1
2 2
Velké Meziříčí
 
Znojmo
 
0 2
3 3
Viktoria Otrokovice
 
Hodonín-Šardice
 
0 0
1 0
Brno U19
 
Ostrava U19
 
1 1
2 2
Dukla Prague U19
 
Jihlava U19
 
1 1
1 3
Herstedøster
 
Greve
 
0 3
1 6
Tarnby FF
 
Brønshøj
 
0 0
1 1
VB 1968
 
LSF
 
   
2 3
Tarup-Paarup
 
OKS
 
2 2
3 3
Ringkøbing
 
Hedensted
 
0 2
2 3
Fortuna Hjorring W
 
FC Thy - ThistedQ
 
0 0
1 2
Sundby W
 
Farum BK W
 
0 0
1 1
HB Køge
 
Næstved
 
1 0
1 1
SønderjyskE
 
Hvidovre
 
1 1
3 2
Imbabura
 
Independiente Juniors
 
0 3
1 3
Águila
 
Atletico Marte
 
   
   
Chalatenango
 
Dragón
 
   
   
FAS
 
Firpo
 
   
   
Isidro Metapán
 
Santa Tecla
 
   
   
Jocoro
 
CD Platense
 
   
   
Once Municipal
 
Alianza
 
   
   
Doncaster Rovers U18
 
Bradford City U18
 
   
   
Trans II
 
Viimsi II
 
   
5 1
Flora
 
Tammeka
 
0 0
1 0
Suva
 
Rewa
 
   
2 1
PPJ
 
KäPa
 
0 1
2 5
PK-35 Vantaa W
 
PK-35 W
 
0 0
0 0
RPS Lions
 
HaPK
 
1 2
2 5
Jyväskylä Blackbird
 
Kings
 
4 0
6 0
STPS
 
SavU
 
   
0 3
KTP
 
JäPS
 
2 0
6 0
Bergerac
 
Romorantin
 
   
1 1
Paris SG W
 
Soyaux W
 
2 0
2 0
Lens
 
Troyes
 
1 0
1 0
Bastia-Borgo
 
Concarneau
 
1 3
2 4
Châteauroux
 
Bourg-en-Bresse
 
0 1
0 2
Cholet
 
Orléans
 
1 1
1 1
Nancy
 
Le Mans
 
1 0
2 0
Sedan
 
Avranches
 
0 0
0 1
Stade Briochin
 
Le Puy F.43 Auvergne
 
0 0
0 1
Versailles
 
Dunkerque
 
1 0
2 0
Villefranche
 
Martigues
 
1 0
1 1
Dila
 
Telavi
 
0 0
0 0
Norchi Dinamo
 
Rustavi
 
   
   
Samtredia
 
Zugdidi
 
   
   
Shevardeni 1906
 
Gareji
 
   
   
Shukura
 
Spaeri
 
   
   
WIT Georgia
 
Merani Martvili
 
   
   
Rustavi
 
Samtredia
 
0 1
2 1
Holstein Kiel
 
Hamburger SV
 
0 1
2 3
Nürnberg
 
DSC Arminia Bielefeld
 
0 0
1 0
Osnabrück
 
Rot-Weiss Essen
 
1 0
1 0
Werder Bremen
 
FC Augsburg
 
0 0
0 1
CfR Pforzheim
 
FC Holzhausen
 
0 3
2 5
ATSV Erlangen
 
Weiden
 
3 0
4 1
Eltersdorf
 
Neumarkt Germany
 
2 1
3 1
1860 Rosenheim
 
Türkspor Augsburg
 
0 0
0 3
Erlbach
 
Hallbergmoos-Goldach
 
2 0
4 1
Oberneuland
 
BTS Neustadt
 
3 0
5 0
Süderelbe
 
Eimsbutteler TV
 
0 0
1 2
Hamm United
 
Paloma
 
0 0
0 1
Harksheide
 
Dassendorf
 
0 0
0 0
Osdorf
 
Niendorfer TSV
 
0 0
1 2
Victoria Hamburg
 
Union Tornesch
 
0 0
1 0
Kray
 
SF Hamborn
 
0 2
0 3
Meerbusch
 
TVD Velbert
 
1 1
1 1
Schwarz-Weiß Essen
 
Schonnebeck
 
1 0
1 0
TuRU 1880 Düsseldorf
 
Cronenberger SC
 
1 1
2 1
Velbert
 
SF Baumberg
 
0 0
2 0
Spelle-Venhaus
 
Papenburg
 
1 0
5 1
Union Sandersdorf
 
VfL Halle
 
0 0
0 0
Bövinghausen
 
Paderborn 07 II
 
0 1
1 1
Delbrücker SC
 
Sportfreunde Lotte
 
1 0
2 3
Pipinsried
 
Viktoria Aschaffenburg
 
0 1
2 4
VfB Lübeck
 
Werder Bremen II
 
0 0
2 1
Lokomotive Leipzig
 
BFC Dynamo
 
0 0
0 0
Babelsberg
 
Luckenwalde
 
1 1
1 1
Carl Zeiss Jena
 
Germania Halberstadt
 
2 0
2 0
Astoria Walldorf
 
SGV Freiberg
 
2 1
3 1
TSV Steinbach
 
Hoffenheim II
 
0 2
0 3
Homburg
 
Barockstadt Fulda-Lehnerz
 
1 1
1 3
Rot Weiss Ahlen
 
SV 1919 Straelen
 
0 0
2 0
MTK II
 
Szekszárd
 
   
0 1
FH W
 
Fylkir W
 
0 0
0 0
Fjölnir W
 
Haukar W
 
1 1
1 2
Augnablik W
 
Tindastóll W
 
0 4
0 5
ÍBV W
 
Breidablik W
 
0 0
0 0
KR W
 
Valur W
 
   
0 6
Stjarnan / Alftanes U19 W
 
Afturelding U19 W
 
   
10 1
PSIS Semarang
 
Persikabo 1973
 
2 1
3 2
Borneo
 
Persita
 
1 1
2 2
Maccabi Ironi Tamra
 
Hapoel Migdal Haemek
 
1 2
1 2
Hapoel Kaukab
 
Hapoel Qalansawe
 
   
2 0
Hapoel Kfar Kana
 
Ironi Nesher
 
1 1
5 3
Maccabi Nujeidat Ahmed
 
Ironi Baka El Garbiya
 
1 2
2 2
Hapoel Ra'anana
 
Tzeirey Taibe
 
1 0
2 0
MS Tira
 
Hapoel Bu'eine
 
0 0
0 1
Ironi Kuseife
 
Holon Yermiyahu
 
0 0
0 0
Maccabi Ashdod
 
MS Dimona
 
0 0
0 0
Ironi Modi'in
 
Hapoel Kfar Shalem
 
0 1
1 1
Hapoel Marmorek
 
Shimshon Kafr Qasim
 
1 0
3 1
Hapoel Ironi Karmiel
 
Maccabi Ironi Yafia
 
1 2
3 2
Hapoel Ironi Arraba
 
Robi Shapira
 
   
5 1
Kiryat Yam SC
 
Bnei HaGolan VeHaGalil
 
   
6 0
Hapoel Bnei Pardes
 
Beitar Haifa Jacob
 
   
3 1
Ahva Reineh
 
Ihud Bnei Kfar Kara
 
0 0
0 0
Hapoel Tirat HaCarmel
 
Hapoel Beit Shean
 
0 1
0 3
Ihud Bnei Baka
 
MS Tirat HaCarmel
 
   
1 1
Maccabi Neve Sha'anan
 
Maccabi Achva Fureidis
 
   
3 1
Pardes Hanna-Karkur
 
Maccabi Ahi Iksal
 
1 0
2 0
Beitar Petah Tikva
 
Maccabi Ironi Amishav PT
 
2 1
3 2
Beitar Ramat Gan
 
Hapoel Mahane Yehuda
 
1 1
1 2
Hapoel Hod Hasharon
 
Hapoel Lod
 
2 0
2 1
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
 
HaMakhtesh Givatayim