Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Cotonsport
 
Al Masry
 
0 0
0 0
Simba
 
ASEC Mimosas
 
1 0
3 1
TP Mazembe
 
Otôho d'Oyo
 
1 0
1 0
Orlando Pirates
 
JS Saoura
 
1 0
2 0
Pyramids FC
 
Al Ahli Tripoli
 
0 1
2 1
CS Sfaxien
 
Zanaco
 
0 0
1 0
RSB Berkane
 
USGN
 
3 0
5 3
Albpetrol Patos
 
Gramozi Ersekë
 
   
4 0
Devolli
 
Përmeti
 
   
2 0
Labëria
 
Memaliaj
 
   
7 0
Luftëtari
 
Këlcyra
 
   
3 0
Naftëtari Kuçovë
 
Sopoti Librazhd
 
   
0 1
Tepelena
 
Flamurtari
 
   
1 2
Veleçiku Koplik
 
Elbasani
 
   
4 0
Kukësi
 
Kastrioti Krujë
 
2 0
4 0
Vllaznia Shkodër
 
Teuta Durrës
 
3 2
4 2
Atlètic Club II
 
Extremenya
 
0 2
0 4
Ranger's
 
La Massana
 
0 1
0 2
Encamp
 
Engordany II
 
   
7 0
Atlètic Amèrica
 
UE Santa Coloma II
 
0 0
1 1
Engordany
 
Carroi
 
1 0
1 0
Atlètic Club d'Escaldes
 
Sant Julià
 
2 2
2 3
UE Santa Coloma
 
FC Santa Coloma
 
1 1
1 1
Ordino
 
Inter Club d'Escaldes
 
0 4
0 7
Recreativo da Caála
 
Cubango
 
   
4 0
Desportivo Huíla
 
Académica do Lobito
 
   
2 1
1º de Agosto
 
Interclube
 
0 0
2 0
Wiliete
 
Sporting de Cabinda
 
   
1 0
Defensores Unidos
 
JJ Urquiza
 
1 0
1 1
Gimnasia Jujuy
 
Brown de Adrogué
 
1 1
3 3
All Boys
 
Atlanta
 
0 0
1 0
Almirante Brown
 
Chacarita Juniors
 
1 1
4 2
Deportivo Maipú
 
Independiente Rivadavia
 
1 1
1 1
Gimnasia Mendoza
 
San Martín San Juan
 
0 1
0 1
Club Atlético Güemes
 
Estudiantes Caseros
 
1 1
1 1
Atlas
 
Leandro Nicéforo Alem
 
1 0
1 1
Deportivo Laferrere
 
General Lamadrid
 
0 0
0 0
Luján
 
Real Pilar
 
0 0
0 1
Puerto Nuevo
 
Berazategui
 
0 1
1 2
Midland
 
Deportivo Español
 
1 0
1 1
Estudiantes
 
Independiente
 
0 0
2 1
Racing Club
 
Gimnasia La Plata
 
0 0
0 0
Platense
 
Talleres Córdoba
 
0 0
1 0
Juventud Antoniana
 
Talleres de Perico
 
   
0 0
La Amistad
 
Jorge Newbery CR
 
   
2 3
Juventud Alianza
 
Gutiérrez
 
   
3 1
General Paz Juniors
 
Argentino Monte Maíz
 
   
0 0
Atlético Paraná
 
Atlético San Jorge
 
   
1 1
Guaraní A. Franco
 
Sol de América
 
   
1 0
Rivadavia Lincoln
 
Sportivo Baradero
 
   
0 0
Ferro Carril Sud
 
Liniers Bahía Blanca
 
   
0 1
RCA
 
United
 
   
1 1
Nacional
 
Britannia
 
1 0
3 1
Central Coast Mariners
 
Perth Glory
 
0 0
1 1
Brisbane Roar
 
Macarthur
 
1 0
3 1
Bilambil Redbacks
 
Logan Roos
 
   
2 5
Toowong
 
Willowburn
 
2 0
3 1
Woombye Snakes
 
Clairvaux
 
   
5 0
Logan Village
 
Redcliffe PCYC
 
0 3
0 6
Mooroondu
 
Rockville Rovers
 
   
7 2
Southport Warriors
 
Newmarket
 
1 0
3 0
Perth Glory W
 
Melbourne City W
 
0 1
0 4
Brisbane Roar W
 
Adelaide United W
 
0 4
2 8
Newcastle Jets W
 
Sydney W
 
0 1
0 1
Hartberg
 
Admira
 
0 1
1 1
LASK Linz
 
Austria Klagenfurt
 
1 0
2 2
Qabala
 
Sumqayıt
 
1 0
1 1
Sebail
 
Zira
 
1 2
1 3
Al Ittifaq Maqaba
 
Al Tadamun Buri
 
3 0
3 1
Sitra
 
Isa Town
 
2 0
2 0
Abahani
 
Rahmatgonj MFS
 
3 0
3 0
Saif
 
Sheikh Russel
 
0 1
0 1
Francs Borains
 
Mandel United
 
0 0
2 0
Liège
 
Thes Sport
 
   
3 1
Tienen
 
Dender
 
1 1
2 2
RWDM
 
Deinze
 
1 0
1 0
Lommel United
 
Excelsior Virton
 
2 0
3 0
Genk
 
Standard Liège
 
1 0
2 0
Union Saint-Gilloise
 
Sint-Truiden
 
0 0
0 1
Club Brugge
 
Sporting Charleroi
 
1 0
2 0
Beerschot-Wilrijk
 
Kortrijk
 
2 1
2 1
Berg en Dal
 
Eendracht Zoersel
 
   
3 0
Bevel FC
 
Retie
 
   
1 2
Bornem
 
K. Kontich
 
   
1 7
BX Brussels
 
Union Lasne-Ohain
 
   
1 3
Grez-Doiceau
 
NSeth Berchem
 
   
4 0
Bertem-Leefdaal
 
Liedekerke
 
   
1 1
Bodegem Kapelle United
 
Veltem
 
   
1 0
Borght-Humbeek
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
3 0
Genappe
 
Kosova Schaerbeek
 
   
3 0
Léopold
 
Ixelles
 
   
1 0
Melsbroek
 
SC Aarschot
 
   
2 1
Nivellois
 
Saint-Josse
 
   
0 5
Sporting Bruxelles
 
Football Club Schaerbeek
 
   
2 2
Sporting Kampenhout
 
KV Tervuren-Duisburg
 
   
2 2
Stade Everois
 
Etterbeek
 
   
1 3
Tubize II
 
Sportive Brainoise
 
   
3 2
Antoing
 
Excelsior Biévène
 
   
3 0
Belœil
 
Molenbaix
 
   
0 1
Le Roeulx
 
Houdeng
 
   
1 1
Ransart
 
Morlanwelz
 
   
1 0
RAS Monceau
 
Soignies Sports
 
   
0 0
Snef-Tyber
 
Hornu
 
   
1 2
Solre-sur-Sambre
 
Péruwelz
 
   
5 2
Beaufays
 
UCE Liège
 
   
2 2
Elsautoise
 
La Calamine
 
   
1 3
FC Du Geer
 
Jehaytois
 
   
3 0
JS Fizoise
 
Rechain
 
   
4 4
Malmundaria
 
Mélen-Micheroux
 
   
0 4
Sprimont-Comblain II
 
Etoile de Faimes
 
   
0 0
Ster-Francorchamps
 
Pontisse Cite
 
   
6 1
Weywertz
 
Aubel
 
   
0 1
Herk
 
Torpedo Hasselt
 
   
1 2
Bregel Sport
 
Zepperen-Brustem
 
   
0 0
Helson Helchteren
 
Zonhoven United
 
   
3 1
Herderen-Millen
 
Alken
 
   
2 2
Ethe Belmont
 
Jeunesse Freylangeoise
 
   
2 0
RAC Saint-Mard
 
Lorraine Arlon
 
   
1 2
Vaux-Noville
 
Florenville
 
   
3 2
Meix-Devant-Virton
 
La Roche
 
   
5 1
Biesme
 
Beauraing
 
   
1 3
Condruzien
 
Andennais
 
   
1 4
Flavion-Morialmé
 
ES de la Molignée
 
   
2 2
Nismes
 
Fernelmont-Hemptinne
 
   
4 2
Spy
 
Ciney
 
   
2 3
US Dinantaise
 
Malonne
 
   
1 1
Elene-Grotenberge
 
Drongen
 
   
3 1
Excelsior Mariakerke
 
HO Kalken
 
   
0 7
Grembergen
 
Ardennen
 
   
0 2
SK Denderhoutem
 
Dendermonde
 
   
3 1
Blankenberge
 
Sparta Heestert
 
   
2 0
Hamoir
 
Acren
 
   
5 0
Jette
 
La Louvière
 
0 1
0 2
Ganshoren
 
Verlaine
 
0 0
0 0
Solières Sport
 
Meux
 
1 0
1 1
Stockay-Warfusée
 
US Givry
 
0 0
0 0
Warnant
 
Rebecq
 
0 1
1 1
Harelbeke
 
Sparta Petegem
 
0 0
1 1
Merelbeke
 
Toekomst Menen
 
3 0
3 0
RFC Wetteren
 
Gent-Zeehaven
 
1 1
2 2
Voorwaarts Zwevezele
 
Oudenaarde
 
1 2
3 3
Zelzate
 
Ronse
 
1 0
3 0
Bocholt
 
Cappellen
 
   
2 4
Diegem Sport
 
Spouwen-Mopertingen
 
   
0 0
Pepingen-Halle
 
Eendracht Aalst
 
   
3 3
Entité Manageoise
 
Union Namur
 
   
0 1
Gosselies Sports
 
Tournai
 
   
0 2
Ostiches
 
Aische
 
   
2 2
Schaerbeek-Evere
 
Braine
 
   
1 2
Stockel
 
Albert Quévy-Mons
 
   
1 4
Gouvy
 
Raeren-Eynatten
 
   
1 2
Herstal
 
Mormont
 
   
2 0
Jodoigne
 
Aywaille
 
   
1 0
Richelle United
 
Oppagne-Wéris
 
   
3 0
Stade Disonais
 
Sprimont-Comblain
 
   
2 1
Wanze / Bas-Oha
 
Huy
 
   
1 0
Eppegem
 
Avanti
 
   
0 1
Erpe-Mere United
 
Torhout
 
   
1 2
Jong Lede
 
Oostkamp
 
   
1 1
Lochristi
 
Tempo Overijse
 
   
1 2
Voorde Appelterre
 
Svelta Melsele
 
   
0 3
VW Hamme
 
Anzegem
 
   
0 1
Berlaar-Heikant
 
Nijlen
 
   
1 1
Wagiya
 
San Pedro Pirates
 
   
0 1
Caesar Ridge
 
Altitude
 
   
0 2
Atlético Palmaflor
 
The Strongest
 
0 1
0 3
Bolívar
 
Universitario de Vinto
 
1 0
2 0
Santa Cruz
 
Guabirá
 
2 0
2 2
Real Tomayapo
 
Independiente Petrolero
 
0 0
1 1
Extension Gunners
 
Mogoditshane Fighters
 
   
3 1
Masitaoka
 
Police XI
 
1 0
3 3
Orapa United
 
BDF XI
 
   
1 1
Rio Branco
 
ADESG
 
0 1
0 1
Humaitá
 
Independencia
 
3 0
4 0
Cruzeiro Arapiraca
 
Aliança AL
 
0 0
1 0
Fast Clube
 
Iranduba
 
0 1
1 1
Manaus
 
Cliper
 
4 0
6 1
São Raimundo AM
 
Nacional AM
 
0 0
0 0
Vitória da Conquista
 
Vitória
 
0 1
0 1
Gama
 
Brasília
 
   
4 0
Santa Maria
 
Taguatinga
 
1 0
2 1
Brasiliense
 
Ceilândia
 
3 0
5 1
Rio Branco-VN
 
Estrela do Norte
 
0 1
1 1
Audax Rio
 
Boavista
 
0 0
2 0
Fluminense
 
Portuguesa RJ
 
0 0
1 0
Flamengo
 
Nova Iguaçu
 
2 0
5 0
Vasco da Gama
 
Botafogo
 
0 1
0 1
Chapecoense
 
Figueirense
 
0 0
1 0
Hercílio Luz
 
Camboriú
 
1 0
1 0
Marcílio Dias
 
Concórdia Atlético Clube
 
0 2
0 2
Prospera Criciuma
 
Barra do Garcas
 
0 1
0 2
Juventus SC
 
Brusque
 
0 1
1 2
Floresta
 
Campinense
 
4 2
4 3
Sousa
 
Sergipe
 
0 0
0 0
CRB
 
CSA
 
1 0
1 1
Aimoré
 
União RS
 
1 0
2 0
Brasil de Pelotas
 
Novo Hamburgo
 
1 1
1 1
EC São José
 
Ypiranga Erechim
 
0 0
0 0
Grêmio
 
Juventude
 
0 0
1 1
Iporá
 
Vila Nova
 
0 0
2 0
Jataiense
 
Anápolis
 
0 1
0 1
CRAC
 
Goiatuba EC
 
2 1
3 2
Morrinhos
 
Grêmio Anápolis
 
0 0
0 0
Nova Mutum EC
 
União Rondonópolis
 
0 0
0 1
Caldense
 
Pouso Alegre
 
0 0
2 1
Villa Nova
 
URT
 
1 0
1 1
Amazônia PA
 
Caeté
 
0 0
0 1
Tapajós
 
Paysandu
 
0 0
0 0
Remo
 
Tuna Luso
 
0 0
0 0
São Paulo Crystal
 
Atlético Cajazeirense
 
1 0
2 1
Independiente FSJ
 
Maringá
 
2 0
2 0
Cianorte
 
Operário PR
 
0 1
1 1
Coritiba
 
Cascavel
 
0 0
0 0
União PR
 
Rio Branco PR
 
0 1
3 2
Azuriz
 
Athletico PR
 
0 2
0 2
Inter de Limeira
 
Mirassol
 
1 1
2 2
Santos
 
Ituano
 
1 0
2 1
Ponte Preta
 
São Paulo
 
1 0
1 2
São Bernardo
 
Bragantino
 
0 0
1 0
CA Linense
 
Osasco Audax
 
0 0
1 1
RB Brasil
 
Portuguesa
 
0 1
0 3
EC Lemense
 
Primavera SP
 
1 1
1 1
Velo Clube
 
Monte Azul
 
0 0
1 0
Matonense
 
Rio Preto
 
0 0
0 0
Votuporanguense
 
São José EC
 
1 0
1 0
Barretos
 
Bandeirante SP
 
0 0
1 1
Sport Recife
 
Afogados
 
0 0
1 1
Corí-Sabbá
 
4 de Julho
 
1 0
2 3
Oeirense
 
Altos
 
0 1
0 4
América RN
 
Potyguar
 
2 0
2 0
ASSU
 
Forca e Luz
 
0 0
0 0
Atlético Gloriense
 
Boca Júnior
 
1 0
1 0
Itabaiana
 
Confiança
 
0 0
0 0
Chapadão
 
União ABC
 
0 0
1 0
Costa Rica - MS
 
Comercial MS
 
3 0
4 0
Dourados Atlético
 
Aquidauanense
 
0 0
1 0
Águia Negra
 
Naviraiense
 
   
0 3
Nova Conquista
 
Bela Vista TO
 
   
0 1
Arda
 
Ludogorets
 
0 4
0 4
Lokomotiv Sofia 1929
 
CSKA Sofia
 
1 1
1 1
Aigle Noir
 
Royal de Muramvya
 
   
2 0
Bumamuru
 
Top Junior
 
0 0
0 0
Dynamik