Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Bordj Bou Arreridj U21
 
MC Alger U21
 
2 2
5 4
CR Belouizdad U21
 
JS Saoura U21
 
0 0
1 1
CA Bordj Bou Arreridj
 
MC Alger
 
0 0
0 2
CR Belouizdad
 
JS Saoura
 
1 0
2 1
USM Bel Abbès
 
JS Kabylie
 
0 1
0 5
Jenlai
 
Encamp
 
   
0 2
Carroi
 
Engordany
 
0 1
1 1
UE Santa Coloma
 
Penya Encarnada
 
4 0
9 0
Atlètic Club d'Escaldes
 
Inter Club d'Escaldes
 
0 3
1 4
Sant Julià
 
FC Santa Coloma
 
1 0
2 0
Cubango
 
Ferroviário do Huambo
 
   
1 2
Santa Rita
 
Wiliete
 
   
0 0
JJ Urquiza
 
Talleres Remedios
 
0 1
2 1
Cañuelas
 
Flandria
 
0 2
0 2
Sacachispas
 
San Miguel
 
1 0
1 0
Deportivo Morón
 
Independiente Rivadavia
 
0 0
2 2
San Telmo
 
Villa Dálmine
 
0 0
1 0
Deportivo Maipú
 
Alvarado
 
0 0
1 0
Belgrano
 
Nueva Chicago
 
0 0
0 0
Club Atlético Güemes
 
Atlético Rafaela
 
0 0
0 2
Argentino Merlo
 
El Porvenir
 
1 0
2 0
Claypole
 
Atlas
 
1 1
1 1
Unión Santa Fe
 
Independiente
 
0 0
0 0
Lanús
 
Vélez Sarsfield
 
0 0
1 2
Defensa y Justicia
 
Arsenal de Sarandi
 
0 1
0 1
Racing Club
 
Colón
 
1 1
2 1
River Plate
 
San Lorenzo
 
0 1
1 2
Ciudad de Bolívar
 
Independiente Chivilcoy
 
0 0
0 0
Deportivo Camioneros
 
Juventud Unida Univ.
 
0 0
0 1
Sol de Mayo
 
Sportivo Desamparados
 
1 1
3 2
Chaco For Ever
 
CDJU Gualeguaychu
 
4 0
5 0
Defensores Belgrano VR
 
Def. de Pronunciamiento
 
0 0
1 0
Gimnasia Concepción
 
Sportivo Las Parejas
 
1 0
1 0
Olimpo
 
Ferro Carril Oeste LP
 
0 1
2 1
Racing Córdoba
 
Boca Unidos
 
1 0
2 0
Sportivo Peñarol
 
Circulo Deportivo
 
1 2
2 2
Central Norte
 
Gimnasia y Tiro
 
0 0
1 1
Unión Sunchales
 
Sportivo Belgrano
 
0 1
0 2
Junior Sevan
 
BKMA
 
2 0
2 0
Noravank
 
Shirak II
 
0 0
1 0
West Armenia
 
Lernayin Artsakh
 
2 1
3 2
Pyunik
 
Ararat
 
1 1
1 2
Urartu
 
Ararat-Armenia
 
0 0
0 0
Wellington Phoenix
 
Adelaide United
 
0 0
2 1
Tuggeranong United W
 
Canberra W
 
   
0 6
Wagga City Wanderers W
 
Gungahlin United W
 
   
0 4
Blacktown City
 
Sydney II
 
0 0
3 0
Rockdale City Suns
 
Sydney United
 
0 0
0 0
Sydney Olympic
 
North Shore Mariners
 
0 1
2 1
Adamstown Rosebuds
 
Lambton Jaffas
 
   
0 3
Valentine
 
Broadmeadow Magic
 
0 2
0 4
Southside Eagles
 
Palm Beach
 
   
4 1
Queensland Lions
 
Southport Warriors
 
   
5 0
Sunshine Coast
 
Logan Lightning
 
0 0
1 4
Virginia United W
 
Peninsula Power W
 
3 0
5 1
FQ QAS W
 
Sunshine Coast Wanderers W
 
   
0 3
The Gap W
 
Gold Coast United W
 
1 3
1 8
Vorwärts Steyr
 
Lafnitz
 
0 0
0 2
Bleiburg
 
Maria Saal
 
   
   
Dellach im Gailtal
 
Gmünd
 
   
   
Ferlach
 
St. Jakob Rosental
 
   
   
Klagenfurter AC 1909
 
Feldkirchen
 
   
   
Köttmannsdorf
 
Treibach
 
   
   
Kraig
 
Völkermarkt
 
   
   
Lendorf
 
St. Michael Bleiburg
 
   
   
Wolfsberg
 
SAK Klagenfurt
 
   
   
Kottingbrunn
 
Spratzern
 
   
   
Krems
 
USC Rohrbach
 
   
   
Mannersdorf
 
Langenrohr
 
   
   
Retz
 
Zwettl
 
   
   
Scheiblingkirchen
 
Waidhofen/Thaya
 
   
   
Schrems
 
Ortmann
 
   
   
St. Pölten II
 
Ardagger
 
   
   
Vorwärts Brigittenau
 
Donau
 
   
   
ASV 13
 
Schwechat
 
   
   
Donaufeld
 
Post
 
   
   
Elektra
 
Mannswörth
 
   
   
Favoritner AC
 
Slovan HAC
 
   
   
Gerasdorf Stammersdorf
 
Wienerberg
 
   
   
Stadlau
 
Austria XIII
 
   
   
Union Mauer
 
First Vienna
 
   
   
Gurten
 
Wels
 
   
   
Hertha
 
St. Anna
 
   
   
Spittal
 
Sturm Graz II
 
   
   
Union Vöcklamarkt
 
Allerheiligen
 
   
   
Wolfsberger AC II
 
Ried II
 
   
   
Rapid Vienna
 
Wattens
 
1 0
4 0
Wolfsberger AC
 
Salzburg
 
1 1
1 2
Sturm Graz
 
LASK Linz
 
2 0
3 1
Qabala
 
Qarabağ
 
0 0
0 5
Keşlə FK
 
Sebail
 
0 0
1 0
Sabah
 
Neftçi
 
2 1
2 2
Zira
 
Sumqayıt
 
0 0
0 0
Al Ittihad
 
Al Shabbab Manama
 
1 0
2 1
Al Tadamun Buri
 
Khalidiya
 
0 4
1 4
Gomelzheldortrans
 
Arsenal
 
1 1
1 2
Volna
 
Shakhtyor Petrikov
 
0 0
1 2
Lida
 
Slonim
 
1 0
1 1
Isloch
 
BATE
 
1 1
1 4
Shakhtyor
 
Ruh Brest
 
2 0
4 1
Gomel
 
Torpedo BelAZ
 
0 0
1 1
Dnepr Mogilev W
 
Bobruichanka W
 
   
2 1
Zorka-BDU W
 
Dinamo-BGU W
 
   
0 7
Standard Liège
 
Genk
 
0 0
1 2
Acren
 
Tubize
 
   
   
Ganshoren
 
US Givry
 
   
   
Stockay-Warfusée
 
Solières Sport
 
   
   
Verlaine
 
La Louvière
 
   
   
Dikkelvenne
 
Westhoek
 
   
   
Gent-Zeehaven
 
Voorwaarts Zwevezele
 
   
   
Harelbeke
 
Zelzate
 
   
   
Ninove
 
Olsa Brakel
 
   
   
Oudenaarde
 
Lokeren-Temse
 
   
   
Ronse
 
Gullegem
 
   
   
Sparta Petegem
 
Merelbeke
 
   
   
Toekomst Menen
 
RFC Wetteren
 
   
   
Berchem Sport
 
Pepingen-Halle
 
   
   
Cappellen
 
KSC City Pirates
 
   
   
Diegem Sport
 
Hades
 
   
   
Eendracht Aalst
 
Bocholt
 
   
   
Hoogstraten
 
Heur Tongeren
 
   
   
Londerzeel
 
Spouwen-Mopertingen
 
   
   
Lyra-Lierse Berlaar
 
Houtvenne
 
   
   
Sporting Hasselt
 
Olympia Wijgmaal
 
   
   
Francs Borains
 
SV Roeselare
 
   
   
Knokke
 
Patro Eisden
 
   
   
Liège
 
Tienen
 
   
   
Rupel Boom
 
Thes Sport
 
   
   
Sint-Eloois-Winkel
 
Mandel United
 
   
   
Lierse Kempenzonen
 
RWDM
 
0 1
0 3
Union Saint-Gilloise
 
Deinze
 
2 0
2 2
Bornem
 
Ranst
 
   
   
Eendracht Zoersel
 
Kalmthout
 
   
   
Geel
 
Berg en Dal
 
   
   
Oppuurs
 
K. Kontich
 
   
   
Rapid Leest
 
Retie
 
   
   
Ternesse
 
Wezel
 
   
   
Vorselaar
 
Antonia
 
   
   
Vosselaar
 
Bevel FC
 
   
   
Bertem-Leefdaal
 
Borght-Humbeek
 
   
   
BX Brussels
 
Football Club Schaerbeek
 
   
   
Etterbeek
 
Genappe
 
   
   
Grimbergen
 
KV Tervuren-Duisburg
 
   
   
Houtem-Oplinter
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
   
Huldenberg
 
SC Aarschot
 
   
   
Kosova Schaerbeek
 
NSeth Berchem
 
   
   
Léopold
 
Sporting Bruxelles
 
   
   
Linden
 
Wambeek
 
   
   
Melsbroek
 
Veltem
 
   
   
Saint-Josse
 
Nivellois
 
   
   
Sporting Kampenhout
 
Bodegem Kapelle United
 
   
   
Stade Bierbeek
 
Liedekerke
 
   
   
Stade Everois
 
Sportive Brainoise
 
   
   
Union Lasne-Ohain
 
Grez-Doiceau
 
   
   
Antoing
 
RAS Monceau
 
   
   
Excelsior Biévène
 
Soignies Sports
 
   
   
Hornu
 
Montignies
 
   
   
Le Roeulx
 
Snef-Tyber
 
   
   
Morlanwelz
 
Belœil
 
   
   
Péruwelz
 
Molenbaix
 
   
   
Ransart
 
Solre-sur-Sambre
 
   
   
Bregel Sport
 
Herderen-Millen
 
   
   
Groen Star Beek
 
Achel
 
   
   
Herk
 
Juve Hasselt
 
   
   
Herkol
 
Helson Helchteren
 
   
   
KFC Eksel
 
Schoonbeek-Beverst
 
   
   
Verbroedering Maasmechelen
 
Torpedo Hasselt
 
   
   
Zepperen-Brustem
 
Alken
 
   
   
Zonhoven United
 
Bilzerse Waltwilder
 
   
   
Beauraing
 
Nismes
 
   
   
Condruzien
 
Biesme
 
   
   
ES de la Molignée
 
Ciney
 
   
   
Grand-Leez
 
Andennais
 
   
   
Loyers
 
US Dinantaise
 
   
   
Malonne
 
Flavion-Morialmé
 
   
   
Meux II
 
Chevetogne
 
   
   
Spy
 
Fernelmont-Hemptinne
 
   
   
Eendracht Aalter
 
Ardennen
 
   
   
Grembergen
 
Elene-Grotenberge
 
   
   
HO Kalken
 
Munkzwalm
 
   
   
Jong Zulte
 
Berlare
 
   
   
Latem
 
Excelsior Mariakerke
 
   
   
Lokeren Doorslaar
 
Eendracht Zele
 
   
   
SK Denderhoutem
 
Dendermonde
 
   
   
St-Joris Sleidinge
 
Drongen
 
   
   
Blankenberge
 
Lauwe
 
   
   
Excelsior Zedelgem
 
Rumbeke
 
   
   
Oostduinkerke
 
Dadizele
 
   
   
Oostnieuwkerke
 
Diksmuide
 
   
   
Racing Waregem
 
Sparta Heestert
 
   
   
RC Lauwe
 
Meulebeke
 
   
   
Sassport Boezinge
 
Eendracht Wervik
 
   
   
Wielsbeke
 
SC Zonnebeke
 
   
   
Aische
 
Binche
 
   
   
Entité Manageoise
 
Gosselies Sports
 
   
   
Ostiches
 
Braine
 
   
   
Rapid Symphorinois
 
Union Namur
 
   
   
Schaerbeek-Evere
 
Jeunesse Tamines
 
   
   
Stade Brainois
 
Albert Quévy-Mons
 
   
   
Stockel
 
SG-Tertre-Hautrage
 
   
   
Tournai
 
PAC Buzet
 
   
   
Jodoigne
 
Gouvy
 
   
   
Marloie Sport
 
Sprimont-Comblain
 
   
   
Onhaye
 
Mormont
 
   
   
Oppagne-Wéris
 
Herstal
 
   
   
Raeren-Eynatten
 
Rochefort
 
   
   
Richelle United
 
Habay-la-Neuve
 
   
   
Stade Disonais
 
Huy
 
   
   
Wanze / Bas-Oha
 
Aywaille
 
   
   
Anzegem
 
Svelta Melsele
 
   
   
Avanti
 
Voorde Appelterre
 
   
   
Eppegem
 
Torhout
 
   
   
Jong Lede
 
Lochristi
 
   
   
Oostkamp
 
Tempo Overijse
 
   
   
Rhodienne-De Hoek
 
Bambrugge
 
   
   
VW Hamme
 
FC Lebbeke
 
   
   
Wolvertem Merchtem
 
Sint-Niklaas
 
   
   
Betekom
 
Eendracht Termien
 
   
   
Diest
 
Esperanza Pelt
 
   
   
Lille
 
De Kempen
 
   
   
Nijlen
 
Sint-Lenaarts
 
   
   
Turnhout
 
Racing Mechelen
 
   
   
Weerstand Koersel
 
Zwarte Leeuw
 
   
   
Wellen
 
Beringen
 
   
   
Witgoor Sport
 
Berlaar-Heikant
 
   
   
ASOS
 
Buffles
 
   
0 0
Damissa
 
AS Cotonou
 
   
1 1
Requins
 
Hodio
 
   
0 1
UPI-ONM
 
JSP
 
   
1 3
Real Tomayapo
 
Blooming
 
1 1
2 1
Independiente Petrolero
 
Wilstermann
 
2 1
5 4
Capljina
 
Orasje
 
   
2 0
Radnik Hadžići
 
Gorazde
 
   
1 2
TOSK Tesanj
 
Buducnost Banovici
 
   
2 0
Sloga
 
Radnik Bijeljina
 
1 0
2 0
Zeljeznicar
 
Olimpic Sarajevo
 
1 1
1 2
Borac Banja Luka
 
Siroki Brijeg
 
1 0
2 1
Jacyobá
 
CEO
 
1 0
2 0
Murici
 
CRB
 
1 0
1 0
Nacional AM
 
Cliper
 
   
1 1
Napoli CA W
 
Bahia W
 
1 1
2 2
Flamengo W
 
Internacional RS W
 
0 0
0 1
Corinthians W
 
Botafogo W
 
1 0
3 1
Ferroviária W
 
Real Brasília W
 
2 0
3 1
São José W
 
São Paulo W
 
1 1
2 3
Gama
 
Brasiliense