Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Atlanta United
 
Philadelphia Union
 
 
 
 
Boca Juniors
 
Santos
 
 
 
 
Internacional
 
Deportivo Táchira
 
 
 
 
Palmeiras
 
Independiente del Valle
 
 
 
 
Arsenal de Sarandi
 
Ceará
 
 
 
 
Huachipato
 
12 de Octubre
 
 
 
 
Toronto
 
Cruz Azul
 
 
 
 
OL Reign W
 
Chicago Red Stars W
 
 
 
 
Ararat II
 
Junior Sevan
 
 
 
 
Banants II
 
Pyunik II
 
 
 
 
BKMA
 
Noravank
 
 
 
 
Lernayin Artsakh
 
Ararat-Armenia II
 
 
 
 
Shirak II
 
West Armenia
 
 
 
 
NTUPES
 
Taichung Futuro
 
 
 
 
Taiwan CPC
 
Tainan City
 
 
 
 
Police Commissary
 
Nagacorp
 
 
 
 
Soltilo Angkor
 
Kirivong Sok Sen Chey
 
Turbine Potsdam II W
 
Borussia M'gladbach W
 
 
 
 
Honvéd II
 
Újpest II
 
 
 
 
Torino U19
 
Empoli U19
 
 
 
 
Brisbane Olympic W
 
FQ QAS W
 
 
 
 
Central Coast Mariners
 
Brisbane Roar
 
 
 
 
Ingolstadt W
 
Saarbrücken W
 
 
 
 
Shanghai SIPG
 
Beijing Guoan
 
 
 
 
Antalyaspor U19
 
Fatih Karagümrük U19
 
 
 
 
Besiktas U19
 
Rizespor U19
 
 
 
 
Denizlispor U19
 
Kayserispor U19
 
 
 
 
Fenerbahce U19
 
Alanyaspor U19
 
 
 
 
Gaziantep FK U19
 
Ankaragücü U19
 
 
 
 
Gençlerbirliği U19
 
Hatayspor U19
 
 
 
 
İstanbul Başakşehir U19
 
BB Erzurumspor U19
 
 
 
 
Konyaspor U19
 
Galatasaray U19
 
 
 
 
Trabzonspor U19
 
Göztepe U19
 
 
 
 
Yeni Malatyaspor U19
 
Sivasspor U19
 
 
 
 
Da Nang
 
Sai Gon
 
 
 
 
FLC Thanh Hoa
 
Hoang Anh Gia Lai
 
 
 
 
Consadole Sapporo
 
Avispa Fukuoka
 
 
 
 
Sagan Tosu
 
Kashima Antlers
 
 
 
 
Shimizu S-Pulse
 
Sanfrecce Hiroshima
 
 
 
 
Tokushima Vortis
 
Tokyo
 
 
 
 
Vegalta Sendai
 
Yokohama F. Marinos
 
 
 
 
Vissel Kobe
 
Oita Trinita
 
 
 
 
Yokohama
 
Kashiwa Reysol
 
 
 
 
Lokomotiv Moskva U19
 
Akhmat Grozny U19
 
 
 
 
Rubin Kazan U19
 
Rostov U19
 
 
 
 
Strogino U20
 
Sochi U19
 
 
 
 
Tambov U19
 
Khimki U20
 
 
 
 
Urawa Reds
 
Shonan Bellmare
 
 
 
 
Köln W
 
Bayern München II W
 
 
 
 
Phnom Penh Crown
 
Prey Veng
 
Molde
 
Sogndal
 
 
 
 
Gareji
 
Norchi Dinamo
 
 
 
 
Merani Martvili
 
Gagra
 
 
 
 
Akademija Pandev
 
Renova
 
 
 
 
Belasica
 
Sileks
 
 
 
 
Borec
 
Vardar
 
 
 
 
Makedonija
 
Pelister
 
 
 
 
Rabotnicki
 
Skendija 79
 
 
 
 
Struga
 
Shkupi
 
 
 
 
Chindia Târgovişte
 
Astra
 
 
 
 
Taicheng
 
Taipower
 
 
 
 
Tatung
 
Fu Jen University
 
 
 
 
Hai Phong
 
Song Lam Nghe An
 
 
 
 
CSKA Moscow U19
 
Krasnodar U19
 
 
 
 
Ufa U19
 
Dinamo Moskva U19
 
 
 
 
UOR №5 U20
 
Arsenal Tula U19
 
 
 
 
Borussia Bocholt W
 
RB Leipzig W
 
 
 
 
Turan
 
Andijan
 
 
 
 
Berghofen W
 
Carl Zeiss Jena W
 
 
 
 
Afjet Afyonspor
 
Utaş Uşakspor
 
 
 
 
Ankara Demirspor
 
Kahramanmaraşspor
 
 
 
 
Çorum Belediyespor
 
Zonguldak Kömürspor
 
 
 
 
Ergene Velimeşespor
 
24 Erzincanspor
 
 
 
 
İnegölspor
 
Şanlıurfaspor
 
 
 
 
Kocaelispor
 
Hacettepe
 
 
 
 
Manisa BBSK
 
Gümüşhanespor
 
 
 
 
Niğde Belediyespor
 
Hekimoğlu Trabzon
 
 
 
 
Sancaktepe Belediye
 
Amed SK
 
 
 
 
1922 Konyaspor Kulübü
 
Kırklarelispor
 
 
 
 
Bayburt İÖİ
 
Kırşehir Belediyespor
 
 
 
 
Elazığspor
 
Bugsaşspor
 
 
 
 
Etimesgut Belediyespor
 
Pazarspor
 
 
 
 
Eyüpspor
 
Tarsus İdman Yurdu
 
 
 
 
Karabükspor
 
Karacabey Birlikspor
 
 
 
 
Kastamonuspor
 
Van BB
 
 
 
 
Serik Belediyespor
 
Bodrumspor
 
 
 
 
Sivas Belediyespor
 
Pendikspor
 
 
 
 
Turgutluspor
 
Sakaryaspor
 
 
 
 
HamKam
 
Kongsvinger
 
 
 
 
Telavi
 
Lokomotivi Tbilisi
 
 
 
 
Dalian Professional
 
Hebei CFFC
 
 
 
 
Gillingham U18
 
Leyton Orient U18
 
 
 
 
Ha Noi
 
Binh Dinh
 
 
 
 
Aluminium Arak
 
Tractor Sazi
 
 
 
 
Esteghlal
 
Zob Ahan
 
 
 
 
Gol Gohar
 
Pars Jam Bushehr
 
 
 
 
Kheybar Khorramabad
 
Sanat Naft
 
 
 
 
Khooshe Talaee Saveh
 
Sepahan
 
 
 
 
Nassaji Mazandaran
 
Malavan
 
 
 
 
Qashqai
 
Foolad
 
 
 
 
Shahin Bandar Ameri
 
Persepolis
 
 
 
 
Debrecen II
 
Senyo Carnifex
 
 
 
 
Aral Nukus
 
Lokomotiv
 
 
 
 
Enosis
 
Paphos
 
 
 
 
AE Zakakiou
 
Ahironas
 
 
 
 
Akritas
 
Anagennisi Deryneia
 
 
 
 
ASIL Lysi
 
Xylotympou
 
 
 
 
Kouris Erimi
 
EN THOI Lakatamia
 
 
 
 
Omonia Aradippou
 
Alki Oroklini
 
 
 
 
Omonia Psevda
 
Onisilos
 
 
 
 
PAEEK
 
Aris
 
 
 
 
Olimpia Elbląg
 
Pogoń Siedlce
 
 
 
 
SKRA Częstochowa
 
Lech Poznań II
 
 
 
 
Śląsk Wrocław II
 
Hutnik Krakow
 
 
 
 
APEP
 
O Kormakitis
 
 
 
 
Elia Lythrodonta
 
Ormideia
 
 
 
 
ENAD
 
Elpida Astromeritis
 
 
 
 
MEAP Nisou
 
Peyia
 
 
 
 
Olympiada Lympion
 
Amathous
 
 
 
 
Omonia 29is Maiou
 
Iraklis Yerolakkou
 
 
 
 
Oroklini / Troulloi
 
APONA Anagias
 
 
 
 
Balkan Botevgrad
 
Botev Ihtiman
 
 
 
 
Chavdar Etropole
 
Bansko
 
 
 
 
Nadezhda Dobroslavtsi
 
Oborishte
 
 
 
 
Perun
 
Levski Chepintsi
 
 
 
 
Pirin Gotse Delchev
 
Marek
 
 
 
 
Rilski Sportist
 
Granit Vladaya
 
 
 
 
Slivnishki geroy
 
Pirin Razlog
 
 
 
 
Velbazhd
 
Kyustendil
 
 
 
 
Vihren
 
Belasitsa
 
 
 
 
Vålerenga
 
Raufoss
 
 
 
 
Pretoria Callies
 
Steenberg United
 
 
 
 
Mbeya City
 
JKT Tanzania
 
 
 
 
Veszprém
 
Puskás II
 
 
 
 
Welayta Dicha
 
Kedus Giorgis
 
 
 
 
Kaizer Chiefs
 
Chippa United
 
 
 
 
Tshakhuma
 
Bloemfontein Celtic
 
 
 
 
Express FC
 
Onduparaka
 
 
 
 
MYDA
 
Vipers
 
 
 
 
Wakiso Giants
 
Police
 
 
 
 
Pontedera
 
Pro Vercelli
 
Cavese
 
Turris
 
 
 
 
Casale
 
Derthona
 
 
 
 
Vado
 
Città di Varese
 
Delta Calcio Rovigo
 
Belluno
 
 
 
 
Trento Calcio 1921
 
Clodiense
 
Correggese
 
Bagnolese
 
 
 
 
Ghivizzano Borgo Mozzano
 
Mezzolara
 
 
 
 
Seravezza
 
Rimini
 
 
 
 
Lornano Badesse
 
Montevarchi Calcio
 
 
 
 
Montespaccato
 
Robur Siena
 
 
 
 
Olympia Agnonese
 
Pineto
 
 
 
 
Porto Sant'Elpidio
 
Montegiorgio
 
 
 
 
Carbonia
 
Team Nuova Florida
 
 
 
 
Latina
 
Cassino
 
 
 
 
Aversa Normanna
 
Taranto
 
Nardò
 
Città di Fasano
 
 
 
 
US Bitonto
 
Team Altamura
 
 
 
 
San Luca
 
Licata
 
 
 
 
NŠ Drava
 
Koper
 
 
 
 
Göztepe
 
Trabzonspor
 
 
 
 
Kayserispor
 
Denizlispor
 
 
 
 
Znicz Pruszków
 
Olimpia Grudziądz
 
 
 
 
Aetos Orfani
 
Elpida Sapes
 
 
 
 
Ampelokipon Drama
 
Orfeas Xanthi
 
 
 
 
Anagennisi Thalassias
 
Ethnikos Sochos
 
 
 
 
Antheias-Aristinou
 
Didymoteicho
 
 
 
 
Aris Avato
 
Pandramaikos
 
 
 
 
Iraklis Ampelokipon
 
Apollon Paralimniou
 
 
 
 
Nestos Chrisoupolis
 
Evosmou
 
 
 
 
AE Neapolis
 
Irodotos
 
 
 
 
AEEK INKA
 
Atsalenios
 
 
 
 
Agios Nikolaos
 
Anagennisi Ierapetra
 
 
 
 
Asteras Rethymnou
 
Platanias
 
 
 
 
Damastas
 
Giouchtas
 
 
 
 
Poros
 
Rethymniakos
 
 
 
 
Agrotikos Asteras
 
Thyella Sarakinoi
 
 
 
 
Anagennisi Plagia
 
Aetos Varvaras
 
 
 
 
Edessaikos
 
Nea Kallikrateia
 
 
 
 
M. Alexandros Trikala
 
PAO Koufalion
 
 
 
 
Makedonikos Neapolis
 
Ethnikos Giannitsa
 
 
 
 
Niki Agkathia
 
Poseidon Nea Michaniona
 
 
 
 
PAOK Alexandreia
 
Thermaikos Thermis
 
 
 
 
Anagennisi Karditsas
 
Ethnikos Neou Keramidiou
 
 
 
 
Dias Diou
 
Fikis
 
 
 
 
Ermis Amyntaio
 
Atromitos Palamas
 
 
 
 
Kozani
 
Iraklis Larissa
 
 
 
 
Makedonikos Foufas
 
Oikonomos
 
 
 
 
Meteora
 
Karitsa
 
 
 
 
Amvrakikos Loutrou
 
Acheron Kanalaki
 
 
 
 
Kerkyra
 
Anagennisi Artas
 
 
 
 
Lefkimmi
 
Preveza
 
 
 
 
M. Alexandros Kastorias
 
Panagriniakos
 
 
 
 
Thyella Katsikas
 
Missolonghi
 
 
 
 
Thyella Monastirakiou
 
Asteras Kalirachis
 
 
 
 
Tilikratis
 
Agios Matthaios
 
 
 
 
Sepsi
 
Academica Clinceni
 
 
 
 
FK Košice
 
Žilina
 
 
 
 
Nasaf
 
Bunyodkor
 
 
 
 
Sogdiana
 
Rubin
 
 
 
 
Odra Opole
 
Chrobry Głogów
 
 
 
 
Sandecja Nowy Sącz
 
Resovia Rzeszów
 
 
 
 
Stomil Olsztyn
 
Korona Kielce
 
 
 
 
Stargard Szczeciński
 
Polkowice
 
 
 
 
Wigry Suwałki
 
Stal Rzeszów
 
 
 
 
FKS Stal Kraśnik
 
Wisła Puławy
 
 
 
 
Hetman Zamosc
 
Podlasie Biała Podlaska
 
 
 
 
Jutrzenka Giebułtów
 
Wólczanka W. Pełkińska
 
 
 
 
Wiązownica
 
Sokół Sieniawa
 
 
 
 
Dila
 
Samtredia
 
 
 
 
Panelefsiniakos
 
Thyella Diastavroseos
 
 
 
 
Olimpik Donetsk
 
Zorya
 
Budućnost Arilje
 
Takovo
 
 
 
 
Gruža
 
Budučnost Krušik
 
 
 
 
Jošanica
 
Sloga Petrovac na Mlavi
 
 
 
 
Mačva 1929
 
Tutin
 
 
 
 
Sloga Požega
 
Sloboda Užice
 
 
 
 
Sumadija Arandelovac
 
Bane Raska
 
 
 
 
Sušica
 
Jedinstvo Ub
 
 
 
 
Trepča
 
Mladi Radnik
 
 
 
 
Železničar Lajkovac
 
Semendrija 1924
 
 
 
 
Apolonia Fier
 
Kastrioti Krujë
 
 
 
 
Laçi
 
Partizani Tirana
 
 
 
 
Skënderbeu Korçë
 
Bylis Ballsh
 
 
 
 
Tirana
 
Vllaznia Shkodër
 
 
 
 
Zenit U19
 
Spartak Moskva U19
 
 
 
 
Bjelovar
 
Podravina Ludbreg
 
 
 
 
GOSK Dubrovnik
 
Kamen Ivanbegovina
 
 
 
 
Hrvatski vitez
 
Primorac Biograd
 
 
 
 
Neretva Metković
 
Otok
 
 
 
 
Sloga Mravince
 
Zagora
 
 
 
 
Urania Baška Voda
 
Split
 
 
 
 
Uskok Klis
 
Jadran LP
 
 
 
 
Vodice
 
Neretvanac Opuzen
 
 
 
 
Zmaj Blato
 
Zmaj Makarska
 
 
 
 
Borac Kozarska Dubica
 
Zeljeznicar Banja Luka
 
 
 
 
Drina Zvornik
 
Modrica
 
 
 
 
FK Jedinstvo Brcko
 
Sloboda Novi Grad
 
 
 
 
Kozara Gradiska
 
Slavija
 
 
 
 
Leotar
 
Sutjeska Foca
 
 
 
 
Ljubic Prnjavor
 
Rudar Prijedor
 
 
 
 
Podrinje Janja
 
Sloga Doboj
 
 
 
 
Tekstilac Derventa
 
Zvijezda '09 Brgule
 
 
 
 
BASK
 
Radnički Obrenovac
 
 
 
 
Batajnica
 
Teleoptik
 
 
 
 
Crvena Zvezda MML
 
OFK Beograd
 
 
 
 
Jedinstvo Su
 
Sinđelić Beograd
 
 
 
 
Leštane
 
TEK Sloga
 
 
 
 
Mladenovac
 
Lokomotiva Beograd
 
 
 
 
Radnički Novi Beograd
 
Polet Dorćol