Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Benin U20
 
Niger U20
 
   
   
Togo U20
 
Burkina Faso U20
 
   
1 1
Gor Mahia
 
APR
 
1 0
3 1
Mekelle Kenema
 
Al Ahli Benghazi
 
   
   
Nkana
 
Bantu
 
0 0
0 0
Platinum
 
Costa do Sol
 
0 0
2 0
Banadir
 
SONIDEP
 
0 2
0 2
CS Sfaxien
 
Mlandege
 
0 0
3 1
Simba
 
Plateau United
 
0 0
0 0
Bouenguidi
 
Forest Rangers
 
0 0
2 0
Petro de Luanda
 
Akonangui
 
1 0
2 2
Stade Malien Bamako
 
Ashanti GB
 
   
2 0
Kaizer Chiefs
 
PWD
 
0 0
0 0
NAPSA Stars
 
Ngazi Club
 
2 1
4 1
Bloemfontein Celtic
 
Maniema Union
 
0 1
0 2
USGN
 
Yeelen Olympique
 
1 1
1 1
Kano Pillars
 
Jaraaf
 
0 0
0 0
KVZ
 
Alamal Atbara
 
0 2
0 3
Salitas
 
Ashanti Gold
 
2 1
2 1
Tihad Casablanca
 
GAMTEL
 
   
   
Dinamo Tirana
 
Vora
 
2 0
3 0
Erzeni Shijak
 
Partizani Tirana II
 
0 1
0 1
Flamurtari
 
Tomori Berat
 
1 0
3 0
Korabi Peshkopi
 
Besëlidhja Lezhë
 
1 0
2 0
Oriku
 
Veleçiku Koplik
 
1 0
1 0
Pogradeci
 
Elbasani
 
2 0
5 0
Turbina Cërrik
 
Egnatia Rrogozhinë
 
0 0
0 0
Luftëtari Gjirokastër
 
Besa Kavajë
 
   
   
Delvina
 
Butrinti Sarandë
 
   
0 0
Devolli
 
Naftëtari Kuçovë
 
   
2 1
Përmeti
 
Labëria
 
   
0 1
Tepelena
 
Skrapari
 
   
2 1
Spartaku Tiranë
 
Mirdita
 
   
   
Skënderbeu Korçë
 
Laçi
 
0 0
1 1
Vllaznia Shkodër
 
Bylis Ballsh
 
0 0
1 0
Kukësi
 
Apolonia Fier
 
0 0
1 0
Teuta Durrës
 
Kastrioti Krujë
 
0 0
1 1
ASO Chlef U21
 
WA Tlemcen U21
 
1 1
1 2
ES Sétif U21
 
RC Relizane U21
 
1 0
2 1
JS Saoura U21
 
USM Alger U21
 
   
3 2
US Biskra U21
 
NA Hussein Dey U21
 
0 0
2 0
JS Saoura
 
USM Alger
 
1 0
2 2
US Biskra
 
NA Hussein Dey
 
0 0
0 0
ES Sétif
 
RC Relizane
 
0 1
1 1
ASO Chlef
 
Tlemcen
 
1 0
1 0
Engordany II
 
Encamp
 
   
0 2
Almirante Brown
 
Tristán Suárez
 
0 0
0 0
Comunicaciones
 
JJ Urquiza
 
1 2
1 3
San Miguel
 
Talleres Remedios
 
0 0
0 0
All Boys
 
Deportivo Santamarina
 
0 0
1 0
Estudiantes Caseros
 
Estudiantes Río Cuarto
 
1 2
2 2
Gimnasia Mendoza
 
Sarmiento
 
1 0
2 3
Nueva Chicago
 
Alvarado
 
0 3
2 5
Quilmes
 
Gimnasia Jujuy
 
0 0
3 2
Villa Dálmine
 
Deportivo Riestra
 
0 1
1 1
San Martín San Juan
 
Barracas Central
 
0 0
0 0
Belgrano
 
Independiente Rivadavia
 
1 0
3 0
Platense
 
Deportivo Morón
 
0 0
1 1
Argentino Merlo
 
Real Pilar
 
0 0
1 1
Cañuelas
 
Deportivo Merlo
 
0 0
1 2
Defensores de Cambaceres
 
Atlas
 
0 0
0 1
Deportivo Muñiz
 
Argentino Rosario
 
0 1
0 1
Sportivo Barracas
 
Claypole
 
0 1
0 1
Banfield
 
Rosario Central
 
1 1
1 1
Arsenal de Sarandi
 
Racing Club
 
1 0
1 0
Unión Santa Fe
 
Atlético Tucumán
 
1 2
3 5
Gimnasia La Plata
 
Huracán
 
0 0
0 0
Patronato
 
Vélez Sarsfield
 
0 0
0 0
Boca Unidos
 
Sportivo Belgrano
 
0 0
0 1
Alashkert II
 
Lernayin Artsakh
 
   
2 3
Ararat II
 
West Armenia
 
   
1 4
Pyunik II
 
Noravank
 
   
0 2
Van
 
Noah
 
0 1
0 1
Admira
 
Salzburg
 
0 0
1 0
Austria Wien
 
Sturm Graz
 
0 1
0 4
Rheindorf Altach
 
St. Pölten
 
0 1
0 4
Dornbirn
 
Austria Wien II
 
0 0
0 0
SV Horn II
 
Floridsdorfer AC
 
0 1
2 1
Liefering
 
Vorwärts Steyr
 
0 1
0 1
LASK Juniors OÖ U18
 
Wolfsberger AC U18
 
1 0
1 1
Spratzern
 
Zwettl
 
   
   
BATE
 
Dinamo Brest
 
2 1
4 2
SG-Tertre-Hautrage W
 
Mechelen W
 
   
   
Voorwaarts Zwevezele W
 
Standard Liège II W
 
   
   
Moldavo W
 
Kontich W
 
   
   
Wuustwezel W
 
Eva's Tienen W
 
   
   
Genk II W
 
Anderlecht II W
 
   
   
Famkes Merkem W
 
Chastre W
 
   
   
Gent II W
 
OH Leuven II
 
   
   
RFC de Liege W
 
Massenhoven W
 
   
   
Dessel Sport
 
SV Roeselare
 
   
   
Thes Sport
 
Rupel Boom
 
   
   
Dender
 
Heist
 
   
   
Mandel United
 
La Louvière Centre
 
   
   
Patro Eisden
 
Olympic Charleroi
 
   
   
Union Saint-Gilloise
 
Lierse Kempenzonen
 
2 0
5 0
Waasland-Beveren
 
Royal Excel Mouscron
 
0 0
2 0
OH Leuven
 
Cercle Brugge
 
1 0
2 1
Club Brugge
 
Sint-Truiden
 
0 0
1 0
Ixelles
 
Grez-Doiceau
 
   
   
Libramont
 
Meix-Devant-Virton
 
   
   
Saint-Hubert
 
La Roche
 
   
   
Sartoise
 
Ethe Belmont
 
   
   
Couvin-Mariembourg
 
Stockay-Warfusée
 
   
   
La Louvière
 
RES Durbuy
 
   
   
Meux
 
Tubize
 
   
   
Rebecq
 
Hamoir
 
   
   
Chastre II W
 
Heist W
 
   
   
Westerlo W
 
Standard Liège III W
 
   
   
Egem Pittem W
 
Havinnes W
 
   
   
Gent III W
 
Sottegem W
 
   
   
Vosselaar W
 
Sibret W
 
   
   
VVC Brasschaat W
 
Loyers W
 
   
   
White Star Woluwe II W
 
Mechelen II W
 
   
   
Aywaille W
 
Irlande-Auderghem W
 
   
   
Svelta Melsele W
 
Bosdam Beveren W
 
   
   
Club Brugge II W
 
Olsa Brakel W
 
   
   
Eendracht Aalst II W
 
SG-Tertre-Hautrage II W
 
   
   
Eendracht Mazenzele W
 
Bredene W
 
   
   
Wolvertem Merchtem W
 
Zulte-Waregem II W
 
   
   
Albert Quévy-Mons
 
PAC Buzet
 
   
   
Jeunesse Tamines
 
Ostiches
 
   
   
Union Namur
 
Stade Brainois
 
   
   
Onhaye
 
Richelle United
 
   
   
Rochefort
 
Raeren-Eynatten
 
   
   
PHC Zebras
 
North Village Rams
 
   
3 1
Guabirá
 
Wilstermann
 
1 1
1 3
Deportivo FATIC
 
Fancesa
 
0 0
1 2
Independiente Petrolero
 
Chaco Petrolero
 
1 0
5 0
Libertad
 
Torre Fuerte
 
   
0 1
Real Tomayapo
 
EM Huanuni
 
1 0
5 0
Stormers San Lorenzo
 
Cochabamba FC
 
   
1 1
Vaca Díez
 
Oruro Royal
 
   
2 2
Radnik Bijeljina
 
Sloga
 
1 1
2 1
Velez
 
Olimpic Sarajevo
 
1 0
2 0
Duque de Caxias
 
Nova Iguaçu
 
0 0
1 0
Sampaio Corrêa RJ
 
CFRJ / Marica
 
0 0
0 0
Crato
 
Maranguape
 
   
1 0
Icasa
 
Itapipoca
 
   
2 3
Comercial
 
XV de Piracicaba
 
0 0
0 0
Ferroviária U20
 
Portuguesa U20
 
0 1
4 1
Osasco Audax U20
 
Linense U20
 
0 0
2 1
Real Ariquemes
 
Porto Velho
 
   
0 1
São Raimundo RR
 
Atlético Roraima
 
   
2 0
Rio Negro RR
 
Baré
 
   
0 0
Botafogo
 
Flamengo
 
0 0
0 1
Santos
 
Palmeiras
 
1 0
2 2
Bahia
 
Ceará
 
0 0
0 2
Fluminense
 
Athletico PR
 
1 1
3 1
Ponte Preta
 
Paraná
 
1 1
2 1
Juventude
 
Chapecoense
 
0 0
1 1
CSA
 
América Mineiro
 
0 1
0 1
Sampaio Corrêa
 
CRB
 
2 0
3 0
Botafogo PB
 
Treze
 
0 1
1 1
Imperatriz
 
Manaus
 
1 0
1 2
Remo
 
Paysandu
 
0 0
0 0
Santa Cruz
 
Ferroviário
 
0 0
3 3
Vila Nova
 
Jacuipense
 
0 0
1 0
Criciúma
 
Brusque
 
2 1
2 2
São Bento
 
Ituano
 
0 1
0 3
Tombense
 
Boa
 
0 1
1 1
Volta Redonda
 
Londrina
 
1 1
2 2
Ypiranga Erechim
 
EC São José
 
1 0
3 1
Atlético Alagoinhas
 
Goiânia
 
0 0
1 1
Floresta
 
Itabaiana
 
2 0
2 1
Juventude MA
 
Bragantino PA
 
1 1
1 1
Cascavel
 
Novorizontino
 
0 0
1 0
Caxias
 
Mirassol
 
1 0
1 0
Marcílio Dias
 
Ferroviária
 
0 0
0 0
Águia Negra
 
Maracaju
 
   
   
CSKA 1948 Sofia
 
Beroe
 
0 0
1 0
Levski Sofia
 
Arda
 
0 1
1 2
Sozopol
 
Lokomotiv Sofia 1929
 
2 0
2 0
Hebar 1918
 
Lovech
 
0 0
0 0
Sportist Svoge
 
Lokomotiv G. Oryahovitsa
 
1 0
3 0
Yantra 1919
 
Dobrudzha 1919
 
1 1
2 1
ASEC Koudougou
 
KOZAF
 
   
1 0
Royal
 
USFA
 
0 0
1 1
Royal de Muramvya
 
Vital'O
 
   
2 0
Puerto Montt
 
San Luis
 
1 0
5 0
Rangers
 
Copiapó
 
0 0
1 1
Huachipato
 
Colo-Colo
 
1 2
2 2
Colina
 
General Velásquez
 
0 1
0 1
Jiangsu Suning
 
Tianjin Teda
 
0 0
1 1
Patriotas Boyacá
 
Millonarios
 
1 1
2 3
Once Caldas
 
Boyacá Chicó
 
1 0
1 0
RCK
 
TP Mazembe
 
   
0 1
Sanga Balende
 
Lubumbashi Sport
 
   
1 0
ADR Jicaral
 
Herediano
 
0 0
0 0
Sporting San José
 
Santos de Guápiles
 
1 0
3 1
Osijek
 
Varaždin
 
0 0
1 0
Croatia Zmijavci
 
Orijent 1919
 
1 1
2 1
Hrvatski Dragovoljac
 
Dubrava Zagreb
 
0 0
1 0
Junak
 
Rudeš
 
0 2
0 2
Kustošija
 
Bijelo Brdo
 
0 0
0 0
Opatija
 
Dinamo Zagreb II
 
0 1
2 1
Dinamo Zagreb U19
 
Rudeš U19
 
4 0
4 1
Hajduk Split U19
 
Lokomotiva Zagreb U19
 
1 0
3 0
Rijeka U19
 
Varaždin U19
 
   
2 0
AEL
 
Ethnikos Achna
 
4 0
5 0
AEK Larnaca
 
Olympiakos
 
2 0
4 0
Ústí nad Labem
 
Lisen
 
0 0
0 0
Chrudim
 
Vlašim
 
1 0
1 0
Hradec Králové
 
Varnsdorf
 
0 0
0 0
Prostějov
 
Třinec
 
1 1
2 2
Slavoj Vyšehrad
 
Blansko
 
0 1
2 1
Viktoria Žižkov
 
Vysočina Jihlava
 
0 0
1 1
Bohemians 1905
 
Pardubice
 
1 0
1 1
Opava
 
Baník Ostrava
 
0 0
1 2
Sigma Olomouc
 
Příbram
 
1 0
1 1
Viktoria Plzeň
 
Karviná
 
0 1
0 1
Fremad Amager
 
Viborg
 
0 0
1 1
Vejle
 
Midtjylland
 
0 1
0 2
Randers Freja U19
 
SønderjyskE U19
 
0 0
2 1
Odense U19
 
København U19
 
0 2
2 4
Midtjylland U19
 
Nordsjaelland U19
 
   
4 2
Deportivo Cuenca
 
Mushuc Runa
 
0 0
1 0
Orense
 
Delfin
 
0 0
1 1
Macará
 
Aucas
 
1 1
2 1
El Geish
 
Al Ahly
 
0 0
1 1
Reading
 
Nottingham Forest
 
1 0
2 0
Brentford
 
Blackburn Rovers
 
1 1
2 2
Bristol City
 
Birmingham City
 
0 0
0 1
Coventry City
 
Rotherham United
 
2 0
3 1
Huddersfield Town
 
Queens Park Rangers
 
2 0
2 0
Millwall
 
Derby County
 
0 0
0 1
Norwich City
 
Sheffield Wednesday
 
0 0
2 1
Preston North End
 
Wycombe Wanderers
 
1 0
2 2
Stoke City
 
Middlesbrough
 
1 0
1 0
Swansea City
 
Luton Town
 
1 0
2 0
Watford
 
Cardiff City
 
0 1
0 1
Evesham United
 
Bideford
 
0 0
1 1
Moneyfields
 
Truro City
 
1 1
1 5
Swindon Supermarine
 
Dorchester Town
 
1 0
3 2
Southampton U18
 
Coventry City U18
 
2 0
3 0
Gillingham
 
Swindon Town
 
1 0
2 0
Accrington Stanley
 
Milton Keynes Dons
 
1 0
2 1
AFC Wimbledon
 
Bristol Rovers
 
2 3
2 4
Burton Albion
 
Crewe Alexandra
 
0 0
1 1
Fleetwood Town
 
Blackpool
 
0 1
0 1
Northampton Town
 
Doncaster Rovers