Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Burkina Faso U20
 
Benin U20
 
   
1 0
Niger U20
 
Togo U20
 
   
1 1
Angola U20
 
Namibia U20
 
0 0
0 1
Mozambique U20
 
Zambia U20
 
0 0
0 0
JS Kabylie U21
 
CR Belouizdad U21
 
2 1
2 1
JSM Skikda U21
 
Bordj Bou Arreridj U21
 
1 1
1 1
NA Hussein Dey U21
 
Aïn M'lila U21
 
2 0
4 0
Olympique Médéa U21
 
MC Oran U21
 
1 0
2 1
Paradou AC U21
 
MC Alger U21
 
0 0
3 3
RC Relizane U21
 
JS Saoura U21
 
0 2
0 2
JSM Skikda
 
CA Bordj Bou Arreridj
 
0 0
1 0
Olympique Médéa
 
MC Oran
 
1 0
1 1
RC Relizane
 
JS Saoura
 
0 0
0 0
NA Hussein Dey
 
Aïn M'lila
 
1 0
1 1
JS Kabylie
 
CR Belouizdad
 
0 2
0 3
Paradou AC
 
MC Alger
 
1 0
1 1
San Telmo
 
Fénix
 
2 1
2 1
Talleres Remedios
 
Defensores Unidos
 
0 0
1 1
Almagro
 
Quilmes
 
0 1
0 1
Estudiantes Río Cuarto
 
Platense
 
0 1
1 1
Leandro Nicéforo Alem
 
Luján
 
0 0
0 2
Noravank
 
Junior Sevan
 
   
1 1
Adelaide Comets
 
Campbelltown City
 
0 2
1 3
St. Albans Saints U20
 
Port Melbourne U20
 
   
   
St. Albans Saints U20
 
Port Melbourne U20
 
   
   
Avondale Heights U20
 
Bentleigh Greens U20
 
   
   
Avondale Heights U20
 
Bentleigh Greens U20
 
   
   
South Melbourne U20
 
Dandenong Thunder U20
 
   
   
South Melbourne U20
 
Dandenong Thunder U20
 
   
   
Heidelberg United U20
 
Melbourne Knights U20
 
   
   
Heidelberg United U20
 
Melbourne Knights U20
 
   
   
Altona Magic U20
 
Green Gully U20
 
   
   
Altona Magic U20
 
Green Gully U20
 
   
   
Oakleigh Cannons U20
 
Dandenong City U20
 
   
   
Oakleigh Cannons U20
 
Dandenong City U20
 
   
   
Hume City U20
 
Eastern Lions U20
 
   
   
Hume City U20
 
Eastern Lions U20
 
   
   
Austria Lustenau
 
Grazer AK
 
1 0
3 1
Blau-Weiß Linz
 
Juniors OÖ
 
1 0
2 0
Floridsdorfer AC
 
Amstetten
 
0 1
0 2
Kapfenberger SV
 
SV Horn II
 
3 0
4 1
Wacker Innsbruck
 
Lafnitz
 
0 1
1 4
Austria Wien II
 
Rapid Wien II
 
1 1
1 1
Westerlo
 
Club Brugge II
 
1 1
2 1
Anderlecht
 
Genk
 
0 0
1 0
Charleroi
 
Genk W
 
0 0
0 0
Gent W
 
OH Leuven W
 
0 0
0 1
San José
 
Real Potosí
 
0 1
1 2
Bolívar
 
Guabirá
 
3 0
5 0
Royal Pari
 
Nacional Potosí
 
2 0
4 1
Wilstermann
 
The Strongest
 
0 0
0 0
ABC U20
 
Perilima U20
 
   
1 4
Bahia U20
 
Fortaleza U20
 
   
0 3
Sport Recife U20
 
CSA U20
 
   
2 1
Confianca PB U20
 
Fluminense PI U20
 
   
1 1
Corinthians U20
 
Taubaté U20
 
0 0
3 1
EC São Bernardo U20
 
Palmeiras U20
 
1 0
1 1
Ferroviária U20
 
Santos U20
 
1 1
1 2
Osasco Audax U20
 
Comercial U20
 
0 1
3 2
GAS
 
São Raimundo RR
 
   
1 1
Náutico
 
Brasil de Pelotas
 
1 0
1 0
Operário PR
 
Sampaio Corrêa
 
1 0
1 1
CSA
 
Oeste
 
2 0
2 1
Ponte Preta
 
Avaí
 
1 1
1 2
Arda
 
CSKA 1948 Sofia
 
0 0
1 1
Kariana Erden
 
Hebar 1918
 
0 1
1 1
Neftohimik
 
Sportist Svoge
 
1 3
2 4
Vitosha Bistritsa
 
Strumska slava
 
   
   
Vitesse
 
SONABEL
 
   
1 1
RCK
 
Police
 
0 0
0 0
Copiapó
 
Unión San Felipe
 
0 1
1 2
Everton
 
Curicó Unido
 
1 0
3 1
AC Rangers
 
Dauphins Noirs
 
   
2 1
Vita Club
 
Don Bosco
 
   
1 0
Sanga Balende
 
Groupe Bazano
 
   
0 0
Sesvete
 
Inter Zaprešić
 
0 1
2 1
Lokomotiva Zagreb U19
 
Istra 1961 U19
 
1 0
3 0
Doxa
 
Apollon
 
0 0
0 1
ASIL Lysi
 
Anagennisi Deryneia
 
2 0
2 0
Baník Ostrava
 
Bohemians 1905
 
1 0
1 0
Viborg
 
HB Køge
 
0 0
1 1
Kolding IF
 
Fremad Amager
 
0 0
1 1
Randers
 
Vejle
 
0 1
3 1
ASAS
 
Police Nationale
 
   
2 2
Arta / SIHD
 
Q5 / Nourie Transit
 
   
6 0
Guelleh / GR
 
Hayabley
 
   
0 0
Olmedo
 
Deportivo Cuenca
 
0 1
1 1
ENPPI
 
Aswan
 
0 0
0 1
El Geish
 
El Gounah
 
0 1
1 1
El Entag El Harby
 
Ceramica Cleopatra
 
0 1
0 2
Fleetwood Town U18
 
Crystal Palace U18
 
1 0
2 1
Reading U18
 
Aston Villa U18
 
1 2
3 4
Leeds United
 
West Ham United
 
1 1
1 2
Fulham U23
 
Middlesbrough U23
 
1 0
3 1
Newcastle Utd U23
 
Stoke City U23
 
1 0
3 2
Carlisle United U18
 
Shrewsbury Town U18
 
   
1 1
Forest Green Rovers U18
 
Cheltenham Town U18
 
   
3 2
Saint-Étienne
 
Angers SCO
 
0 0
0 0
Cholet
 
Annecy
 
4 1
4 2
Lyon Duchère
 
Quevilly Rouen
 
0 3
0 3
Boulogne
 
Avranches
 
0 0
0 1
Le Mans
 
Orléans
 
0 0
0 0
Sandhausen
 
SpVgg Greuther Fürth
 
0 2
0 3
VfL Bochum 1848
 
Paderborn
 
0 0
3 0
Unterhaching
 
Kaiserslautern
 
0 0
2 0
VfL Wolfsburg
 
Eintracht Frankfurt
 
0 0
2 1
SGS Essen W
 
Turbine Potsdam W
 
0 0
1 2
Wandsbeker TSV Concordia
 
Hamm United
 
   
   
Osdorf
 
Victoria Hamburg
 
   
   
FV Engers 07
 
Emmelshausen
 
   
   
Pirmasens
 
Stuttgart II
 
0 0
0 0
Astoria Walldorf
 
Kickers Offenbach
 
0 0
0 0
Wegberg-Beeck
 
Borussia M'gladbach II
 
0 0
0 1
Asante Kotoko
 
Wa All Stars
 
1 0
1 0
Lynx
 
Lincoln Red Imps
 
0 0
2 0
Ashanti GB
 
Flamme Olympique
 
   
1 1
Hafia
 
Kaloum Star
 
   
1 1
Érdi VSE
 
Puskás II
 
   
0 0
Újpest
 
Puskás
 
0 0
1 2
ATK Mohun Bagan
 
Hyderabad
 
0 0
1 1
Persik Kediri
 
Persebaya Surabaya
 
   
   
Borneo
 
Persija
 
   
   
PSIS Semarang
 
Persipura
 
   
   
Sepahan
 
Nassaji Mazandaran
 
3 0
4 0
Bnei Eilat
 
Arad
 
   
2 0
MS Jerusalem
 
Beitar Ashdod
 
   
2 1
Shikun HaMizrah
 
Hapoel Yeruham
 
0 0
1 0
Beitar Yavne
 
Maccabi Ironi Sderot
 
0 0
0 0
Hapoel Mahane Yehuda
 
Ironi Beit Dagan
 
   
2 2
Hapoel Merhavim
 
Beitar Ironi Kiryat Gat
 
   
1 1
Beitar Nahariya
 
Maccabi Ironi Yafia
 
   
1 1
Hapoel Gedera
 
Maccabi Kiryat Malachi
 
   
1 3
Hapoel Qalansawe
 
Hapoel Kfar Bara
 
   
0 0
Hapoel Hod Hasharon
 
Shimshon Bnei Taibe
 
   
4 1
Hapoel Pardesya Noam
 
Otzma Holon
 
   
1 0
Pardes Hanna-Karkur
 
Hapoel Ein as-Sahla
 
   
2 1
Tzeirey Tamra
 
Maccabi Ma'alot Tarshiha
 
   
3 0
Hapoel Ramot Menashe
 
MS Kfar Kama
 
   
2 0
Beitar Haifa Jacob
 
Maccabi Nujeidat Ahmed
 
   
4 1
Beitar Ramat Gan
 
Roei Heshbon Tel Aviv
 
1 0
1 1
Bnei Jaffa Ortodoxim
 
Shimshon Tel Aviv
 
1 0
1 1
Hapoel Beit Shean
 
Hapoel Sandala Gilboa
 
   
6 1
Hapoel Ironi Safed
 
Ironi Bnei Kabul
 
   
1 0
Ironi Nesher
 
MS Tirat HaCarmel
 
   
1 1
Maccabi Ahi Iksal
 
Hapoel Bnei Musmus
 
   
1 1
MS Be'er Sheva
 
Moadon Tzeirey Rahat
 
1 0
3 0
Ihud Bnei Baka
 
Hapoel Ihud Bnei Jatt
 
   
2 0
Bnei Bir al-Maksur
 
Maccabi Ahva Sha'ab
 
   
0 0
Maccabi Ironi Tamra
 
Ihud Bnei Mejdel Krum
 
   
1 0
Hapoel Bnei Pardes
 
MS Tira
 
0 3
0 5
MS Dimona
 
Ironi Or Yehuda
 
0 1
2 2
Ironi Baka El Garbiya
 
Hapoel Migdal Haemek
 
0 0
1 2
Ironi Tiberias
 
Maccabi Tzur Shalom
 
1 0
1 1
Hapoel Bu'eine
 
Hapoel Herzliya
 
   
2 0
Maccabi Herzliya
 
Maccabi Yavne
 
   
0 0
Agudat Sport Nordia
 
Hapoel Bikat Hayarden
 
1 2
1 4
Maccabi Shaarayim
 
Ironi Kuseife
 
   
0 1
Shimshon Kafr Qasim
 
Agudat Sport Ashdod
 
1 1
1 1
Hapoel Kaukab
 
Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
 
   
0 0
Hapoel Acre
 
Maccabi Ahi Nazareth
 
1 0
1 0
Hapoel Iksal
 
Hapoel Rishon LeZion
 
0 0
0 0
Hapoel Kfar Shalem
 
Beitar Tel Aviv Ramla
 
0 2
1 3
Hapoel Nazareth Illit
 
Hapoel Ra'anana
 
0 0
1 0
Hapoel Petah Tikva
 
Hapoel Umm al-Fahm
 
0 1
0 1
Hapoel Ramat Gan
 
Hapoel Katamon
 
0 0
0 0
Kafr Qasim
 
Hapoel Afula
 
0 0
1 0
Sektzia Nes Tziona
 
Hapoel Ramat HaSharon
 
0 0
0 1
Sassuolo
 
Benevento
 
1 0
1 0
Venezia
 
Monza
 
0 0
0 2
Chievo
 
Reggina
 
1 0
3 0
Shabab Al Ordon
 
Ma'an
 
0 0
0 0
Aqaba
 
Al Sareeh
 
0 0
0 0
Nairobi City Stars
 
Bandari
 
0 0
2 0
Khaitan
 
Al Arabi SC
 
0 0
0 3
Al Sahel
 
Al Kuwait
 
0 1
0 1
Kazma
 
Al Jahra
 
0 0
4 0
Benfica
 
Casa de Portugal
 
   
23 1
Sporting Macau
 
CPK
 
   
0 4
Cheng Fung
 
Tak Chun Ka I
 
   
2 1
Tidjikja
 
Garde Nationale
 
   
2 0
Médine
 
Concorde
 
   
0 1
Pamplemousses
 
Cercle de Joachim
 
   
2 1
Pumas UNAM
 
León
 
0 0
1 1
Cañoneros Marina
 
Irapuato
 
0 1
1 2
Khouribga
 
Tihad Casablanca
 
0 1
2 1
CR Khemis Zemamra
 
FAR Rabat
 
0 0
0 2
FC Volendam
 
FC Den Bosch
 
2 0
6 0
Jong Utrecht
 
Excelsior
 
2 0
3 2
TOP Oss
 
Jong PSV
 
1 1
3 2
De Graafschap
 
Jong Ajax
 
2 1
2 2
Go Ahead Eagles
 
NAC Breda
 
0 0
0 0
Telstar
 
Almere City
 
1 3
2 3
Heracles
 
Fortuna Sittard
 
0 1
1 2
Excelsior Barendrecht W
 
ADO Den Haag W
 
1 1
2 2
PEC Zwolle W
 
FC Twente W
 
0 1
1 4
Larne
 
Linfield
 
0 1
3 1
San Francisco
 
Plaza Amador
 
0 0
1 0
Guaireña
 
Sportivo Luqueño
 
0 0
1 0
Libertad
 
Guaraní
 
0 1
1 1
Sport Chavelines Juniors
 
Santa Rosa PNP
 
2 0
4 1
Molinos El Pirata
 
Santos
 
1 0
1 1
Union Huaral
 
Unión Comercio
 
1 0
2 1
Alianza Atlético
 
Comerciantes Unidos
 
0 0
1 2
Podbeskidzie
 
Piast Gliwice
 
0 2
0 5
Zagłębie Lubin
 
Śląsk Wrocław
 
0 1
2 1
Cova da Piedade U23
 
Benfica U23
 
0 4
0 5
Academico Viseu
 
Académica
 
2 0
3 0
Sporting CP
 
Paços de Ferreira
 
2 0
3 0
Botoşani
 
Astra
 
0 0
1 1
Dinamo Bucureşti
 
CSM Iaşi
 
1 1
4 1
Universitatea Cluj
 
Ripensia Timişoara
 
1 0
1 0
Khimki
 
Arsenal Tula
 
1 0
1 0
APR
 
Kiyovu Sports
 
1 0
1 0
Marines
 
Sunrise
 
1 1
1 1
Al-Ain
 
Al Quadisiya
 
1 1
1 2
Al Raed
 
Al Faisaly
 
0 1
0 2
Al Shabab
 
Al Ittihad
 
0 1
1 1
Al Quadisiya U19
 
Al-Feiha U19
 
   
3 1
Al Hilal U19
 
Hajer U19
 
   
2 1
Al Shabab U19
 
Abha U19
 
   
5 1
Al Faisaly U19
 
Al Fateh U19
 
   
3 1
Ohod U19
 
Al Ta'ee U19
 
   
1 1
Ayr United
 
Raith Rovers
 
0 0
0 0
Bačka Topola
 
Radnik Surdulica
 
1 0
1 3
Mladost Lučani
 
Napredak
 
0 0
0 0
Proleter Novi Sad
 
Inđija
 
0 0
1 0
Čukarički
 
Javor Ivanjica
 
1 0
3 0
Cape Town All Stars
 
Royal AM
 
0 1
0 1
Richards Bay
 
University of Pretoria
 
0 0
1 0
River Plate
 
Nacional
 
0 0
2 0
Real Valladolid
 
Osasuna
 
1 2
3 2
Lugo
 
Ponferradina
 
0 0
1 0
Real Oviedo
 
Tenerife
 
2 1
4 2
Guiniguada U19
 
Villa Santa Brígida U19
 
   
1 3
Las Palmas U19 II
 
Unión Pedro Hidalgo U19