Soccer Match Fixtures and Past Results

Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are automatically adjusted to your local timezone.

If the match has started, go to our live score page for the latest and fastest football results.
For the full-time results of today matches, click here.

The highest match odds are shown for each football match. Click on "Odds' to view the opening odds plate, odds fluctuation and archive of odds history for each match from Asia and Europe bookmakers.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Cerfa
 
Phare du Canal
 
 
 
 
US Baie-Mahaut
 
Dynamo Le Moule
 
 
 
 
Vieux-Habitants
 
US Sainte-Rose
 
 
 
 
Tauro
 
Sporting San Miguelito
 
 
 
 
Deportivo La Guaira
 
Estudiantes Mérida
 
 
 
 
Atlético GO
 
Internacional
 
 
 
 
Guarani
 
Chapecoense
 
 
 
 
Juventude
 
Náutico
 
 
 
 
Libertad
 
12 de Octubre
 
 
 
 
Rosario Central
 
River Plate
 
 
 
 
Atlético Nacional
 
América de Cali
 
León
 
Puebla
 
 
 
 
Auckland City
 
Hawke's Bay United
 
 
 
 
El Nacional
 
Guayaquil City
 
 
 
 
Canterbury United
 
Hamilton Wanderers
 
 
 
 
América
 
Guadalajara
 
 
 
 
Ryūkyū
 
Tokyo Verdy
 
 
 
 
Fukushima United
 
Azul Claro Numazu
 
 
 
 
Grulla Morioka
 
Kagoshima United
 
 
 
 
Vanraure Hachinohe
 
YSCC
 
 
 
 
Honda
 
Maruyasu Okazaki
 
 
 
 
Honda Lock
 
Reinmeer Aomori
 
 
 
 
Nara Club
 
Biwako Shiga
 
 
 
 
Sony Sendai
 
Suzuka Unlimited
 
 
 
 
Tegevajaro Miyazaki
 
Iwaki
 
 
 
 
Tokyo Musashino City
 
Matsue City
 
 
 
 
Veertien Mie
 
Kochi United
 
 
 
 
Verspah Oita
 
Osaka
 
 
 
 
Shimizu S-Pulse
 
Shonan Bellmare
 
 
 
 
Avispa Fukuoka
 
Omiya Ardija
 
 
 
 
Ehime
 
Mito Hollyhock
 
 
 
 
JEF United
 
Júbilo Iwata
 
 
 
 
Matsumoto Yamaga
 
Kyoto Sanga
 
 
 
 
Zweigen Kanazawa
 
Tokushima Vortis
 
 
 
 
Kataller Toyama
 
Cerezo Osaka U23
 
 
 
 
Parceiro Nagano
 
Imabari
 
 
 
 
Dreams Metro Gallery
 
North District
 
 
 
 
Wofoo Tai Po
 
Sham Shui Po
 
 
 
 
Cerezo Osaka
 
Yokohama
 
 
 
 
Kashima Antlers
 
Urawa Reds
 
 
 
 
Roasso Kumamoto
 
Blaublitz Akita
 
 
 
 
Machida Zelvia
 
ThespaKusatsu Gunma
 
 
 
 
Tochigi
 
Renofa Yamaguchi
 
 
 
 
Ventforet Kofu
 
Montedio Yamagata
 
 
 
 
Kitchee
 
Happy Valley
 
 
 
 
South China
 
Shatin
 
 
 
 
Wing Yee
 
Central & Western
 
 
 
 
Wong Tai Sin
 
Eastern District
 
 
 
 
Guangzhou R&F
 
Suzhou Dongwu
 
 
 
 
Merani Martvili
 
Gagra
 
 
 
 
Shevardeni 1906
 
Samgurali
 
 
 
 
Shukura
 
WIT Georgia
 
 
 
 
Zugdidi
 
Sioni
 
 
 
 
Gamba Osaka
 
Sagan Tosu
 
 
 
 
Fu Jen University
 
Taipower
 
 
 
 
Ming Chuan University
 
Taichung Futuro
 
 
 
 
Taicheng
 
NTUPES
 
 
 
 
Tatung
 
Tainan City
 
 
 
 
Rayo Vallecano U19 II
 
Boadilla U19
 
 
 
 
Hong Kong FC
 
Hoi King
 
 
 
 
ACDC
 
Chanthaburi
 
 
 
 
Assumption United
 
Raj Pracha
 
 
 
 
Banbueng
 
Royal Thai Fleet
 
 
 
 
Inter Bangkok
 
Army
 
 
 
 
Kabin United
 
Marines Eureka
 
 
 
 
Kanjanapat Group
 
Kanchanaburi
 
 
 
 
Kasem Bundit University
 
Thonburi University
 
 
 
 
Mahasarakham United
 
Surin Sugar
 
 
 
 
Nan
 
Chiangrai Lanna
 
 
 
 
Prime Bangkok
 
Bangkok
 
 
 
 
See Kwae
 
Phitsanulok
 
 
 
 
Wat Bot City
 
Uttaradit
 
 
 
 
Ural
 
Sochi
 
Andijan
 
Kokand-1912
 
 
 
 
Buxoro
 
Mash'al
 
 
 
 
Metalourg
 
Surkhon
 
 
 
 
Sogdiana
 
Qizilqum
 
 
 
 
Ang Thong
 
Saraburi United
 
 
 
 
Khonkaen Mordindang
 
Yasothon
 
 
 
 
Nakhon Si Thammarat
 
Phattalung
 
 
 
 
North Bangkok University
 
Chamchuri United
 
 
 
 
Satun United
 
Jalor City
 
 
 
 
Surin
 
Huai Thalaeng United
 
 
 
 
Petržalka akadémia
 
Slovan Bratislava II
 
 
 
 
Austria Klagenfurt
 
Austria Lustenau
 
Warriors
 
Eastern
 
 
 
 
Bunyodkor
 
Nasaf
 
 
 
 
Navbahor
 
AMGK
 
 
 
 
Albirex Niigata S
 
Tampines Rovers
 
 
 
 
Young Lions
 
Home United
 
 
 
 
Afjet Afyonspor
 
Amed SK
 
 
 
 
Çorum Belediyespor
 
24 Erzincanspor
 
 
 
 
Gümüşhanespor
 
Utaş Uşakspor
 
 
 
 
İnegölspor
 
Sancaktepe Belediye
 
 
 
 
Kocaelispor
 
Kahramanmaraşspor
 
 
 
 
Manisa BBSK
 
Hekimoğlu Trabzon
 
 
 
 
Niğde Belediyespor
 
Ankara Demirspor
 
 
 
 
Sarıyer
 
Şanlıurfaspor
 
 
 
 
Zonguldak Kömürspor
 
Hacettepe
 
 
 
 
Bayburt İÖİ
 
Van BB
 
 
 
 
Bugsaşspor
 
Karacabey Birlikspor
 
 
 
 
Elazığspor
 
Pazarspor
 
 
 
 
Etimesgut Belediyespor
 
1922 Konyaspor Kulübü
 
 
 
 
Karabükspor
 
Tarsus İdman Yurdu
 
 
 
 
Kırşehir Belediyespor
 
Bodrumspor
 
 
 
 
Pendikspor
 
Sakaryaspor
 
 
 
 
Serik Belediyespor
 
Kırklarelispor
 
 
 
 
Sivas Belediyespor
 
Kastamonuspor
 
 
 
 
Turgutluspor
 
Eyüpspor
 
 
 
 
1954 Kelkit Belediyespor
 
Yıldırım Belediyesispor
 
 
 
 
68 Aksaray Belediyespor
 
Karaköprü Belediyespor
 
 
 
 
Bergama Belediyespor
 
Bayrampaşaspor
 
 
 
 
Modafenspor
 
Siirt Il Ozel Idaresi
 
 
 
 
Muğlaspor
 
Adıyaman 1954
 
 
 
 
Sultanbeyli Belediye
 
Kestelspor
 
 
 
 
Türk Metal Kırıkkale
 
Silivrispor
 
 
 
 
Yeni Orduspor
 
Düzcespor
 
 
 
 
Lechia T. Mazowiecki
 
Legionovia Legionowo
 
 
 
 
Aragvi Dusheti
 
Rustavi
 
 
 
 
Lernayin Artsakh
 
Junior Sevan
 
 
 
 
Yenisey
 
Tekstilshchik
 
 
 
 
Dénia U19
 
Villarreal U19 II
 
 
 
 
Paksi SE II
 
Kozarmisleny
 
 
 
 
Újpest II
 
Taksony
 
 
 
 
Videoton II
 
Veszprém
 
 
 
 
Sevilla II
 
El Ejido
 
 
 
 
Barcelona U19
 
Damm U19
 
 
 
 
Plus Ultra
 
Atlético Pulpileño
 
 
 
 
Prachuap
 
Trat
 
 
 
 
Pelikan Łowicz
 
Swit
 
 
 
 
CD Don Bosco U19
 
La Nucía U19
 
 
 
 
Ripensia Timişoara
 
Astra
 
Santutxu
 
Somorrostro
 
 
 
 
Sportist Svoge
 
Septemvri Sofia
 
 
 
 
Bandırmaspor
 
Balıkesirspor
 
 
 
 
Keçiörengücü
 
Adana Demirspor
 
 
 
 
Gazte Berriak U19
 
Cirbonero U19
 
 
 
 
Mutilvera U19
 
Huarte U19
 
 
 
 
Balsas Picarral U19
 
CF Hernán Cortés U19
 
 
 
 
Portugalete
 
Laredo
 
 
 
 
Orihuela
 
Peña Deportiva
 
 
 
 
Villarreal II
 
Valencia II
 
 
 
 
BB Erzurumspor
 
Antalyaspor
 
Llosetense
 
Esporles
 
 
 
 
CDJ Tamarite
 
Belchite 97
 
 
 
 
Real Zaragoza II
 
Atletico Monzon
 
 
 
 
Illescas
 
Toledo
 
 
 
 
Real Sociedad III
 
Aurrera de Ondarroa
 
 
 
 
RC Catarroja
 
Acero
 
 
 
 
Alcorcón II
 
Parla
 
 
 
 
Complutense
 
Santa Ana
 
 
 
 
El Álamo
 
Trival Valderas
 
 
 
 
San Fernando de Henares
 
Unión Adarve
 
 
 
 
Villaverde-Boetticher
 
Real Aranjuez
 
 
 
 
FC Daugavpils / Progress
 
Spartaks Jūrmala
 
 
 
 
Jelgava
 
Liepāja
 
 
 
 
Metta / LU
 
Valmiera / BSS
 
 
 
 
Riga
 
Ventspils
 
 
 
 
Tukums
 
Rīgas FS
 
 
 
 
Grama U19
 
Badalona U19
 
 
 
 
Condal
 
Llanes
 
 
 
 
UE Santa Coloma II
 
Jenlai
 
 
 
 
Gondomar
 
Pedras Rubras
 
 
 
 
Gornik Z. U18
 
Legia U18
 
 
 
 
Korona Kielce U18
 
Lechia Gdańsk U18
 
 
 
 
Lech Poznan U18
 
Cracovia U18
 
 
 
 
Wisla U18
 
Pogon Szczecin U18
 
 
 
 
Orenburg
 
Krylya Sovetov
 
 
 
 
Spartak Moskva II
 
Irtysh
 
 
 
 
Veles
 
Shinnik
 
 
 
 
Al Diwaniya
 
Al Shorta
 
 
 
 
Deportivo Coruña U19 II
 
Pontevedra U19
 
 
 
 
UCAM Murcia U19 II
 
Yecla U19
 
 
 
 
Medina U19
 
Almería U19 II
 
 
 
 
Don Bosco CF U19
 
Coria U19
 
 
 
 
Xerez Deportivo U19
 
San Fernando CDI U19
 
 
 
 
Azuqueca U19
 
Conquense U19
 
 
 
 
Caudal U19
 
Quirinal U19
 
 
 
 
Damm U19 II
 
Mercantil U19
 
 
 
 
Penya Ciutadella U19
 
Calvià Atlético U19
 
 
 
 
Marítimo U23
 
Estoril U23
 
 
 
 
Paide
 
Flora
 
 
 
 
Dinamo-Auto
 
Dacia-Buiucani
 
 
 
 
Ufa
 
Tambov
 
FC Santa Coloma
 
Engordany
 
 
 
 
Coruxo
 
Guijuelo
 
 
 
 
Covadonga
 
Sporting Gijon II
 
 
 
 
Lealtad
 
Real Oviedo II
 
 
 
 
Ejea
 
SD Logroñés
 
 
 
 
Tudelano
 
Mutilvera
 
 
 
 
Badalona
 
Espanyol II
 
 
 
 
Gimnàstic Tarragona
 
L'Hospitalet
 
 
 
 
Levante II
 
Atzeneta
 
 
 
 
Prat
 
FC Andorra
 
 
 
 
UD Ibiza
 
Hércules
 
 
 
 
Granada II
 
Real Betis II
 
 
 
 
Linense
 
Las Palmas II
 
 
 
 
Tamaraceite
 
Cadiz II
 
 
 
 
UCAM Murcia
 
Lorca Deportiva
 
 
 
 
Atlético Madrid II
 
Getafe II
 
 
 
 
Internacional
 
Rayo Majadahonda
 
 
 
 
Melilla
 
Socuéllamos
 
 
 
 
Navalcarnero
 
Atlético Baleares
 
 
 
 
Poblense
 
Real Madrid II
 
 
 
 
SS Reyes
 
Las Rozas
 
 
 
 
Talavera CF
 
CD Badajoz
 
 
 
 
Villarrobledo
 
Villarrubia
 
 
 
 
Güímar W
 
Tarsa W
 
 
 
 
Alboraya U19
 
Levante U19
 
 
 
 
Athletic Club U19
 
Aurrerá Vitoria U19
 
 
 
 
Atlético Perines U19
 
Bansander U19
 
 
 
 
Atlético Villacarlos U19
 
Penya Arrabal U19
 
 
 
 
Conxo Santiago U19
 
Lugo U19
 
 
 
 
Pabellón Ourense U19
 
Calasanz U19
 
 
 
 
Real Avilés U19
 
Real Oviedo U19
 
 
 
 
Roces U19
 
Sporting Gijón U19
 
 
 
 
Valencia U19
 
Patacona U19
 
 
 
 
Valvanera U19
 
AD San Juan U19
 
 
 
 
Buildcon
 
Lumwana Radiants
 
 
 
 
Córdoba II
 
Castilleja
 
 
 
 
La Palma
 
Gerena
 
 
 
 
Sevilla III
 
Coria CF
 
 
 
 
Xerez
 
Rota
 
 
 
 
Mallorca II
 
San Rafael
 
 
 
 
Portmany
 
Andratx
 
 
 
 
Los Garres
 
Real Murcia II
 
 
 
 
Cacereño
 
Trujillo
 
 
 
 
Fuente Cantos
 
Olivenza
 
 
 
 
UP Plasencia
 
Campanario
 
 
 
 
Valdefierro
 
Binéfar
 
 
 
 
Calvo Sotelo
 
Albacete II
 
 
 
 
Lenense
 
Praviano
 
 
 
 
Llanera
 
Ceares
 
 
 
 
Real Titánico
 
Colunga
 
 
 
 
San Martin
 
Valdesoto
 
 
 
 
Vallobín
 
Real Avilés
 
 
 
 
Cultural Guarnizo
 
Selaya
 
 
 
 
Castelldefels
 
Santfeliuenc
 
 
 
 
Horta
 
Cerdanyola del Vallès
 
 
 
 
Manresa
 
Pobla Mafumet
 
 
 
 
Sant Andreu
 
Girona II
 
 
 
 
Torrent
 
Silla
 
 
 
 
Alcobendas Sport
 
Villanueva del Pardillo
 
 
 
 
Leganés II
 
Móstoles
 
 
 
 
Móstoles CF
 
Atlético de Pinto