Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

SuperSport United
 
Future FC
 
0 1
1 1
Abu Salim
 
Zamalek
 
0 1
1 2
Académica do Lobito
 
Rivers United
 
1 2
2 3
Al Hilal
 
USM Alger
 
1 0
2 1
Dreams
 
Club Africain
 
0 0
1 0
Stade Malien Bamako
 
Diables Noirs
 
0 0
1 0
CO Coyah
 
Sagrada Esperança
 
0 0
0 0
Sekhukhune United
 
RSB Berkane
 
0 0
0 0
Kastrioti Krujë
 
Besa Kavajë
 
1 1
3 1
Korabi Peshkopi
 
Lushnja
 
0 0
1 0
Luzi 2008
 
Burreli
 
0 0
2 0
Tomori Berat
 
Flamurtari
 
1 2
1 4
Këlcyra
 
Labëria
 
   
1 2
Luftëtari
 
Devolli
 
2 0
3 0
Shkumbini Peqin
 
Butrinti Sarandë
 
   
2 1
Turbina Cërrik
 
Delvina
 
   
1 1
Egnatia Rrogozhinë
 
Teuta Durrës
 
0 0
0 0
Kukësi
 
Erzeni Shijak
 
1 0
1 2
Skënderbeu Korçë
 
Partizani Tirana
 
1 0
1 0
MO Constantine
 
CA Batna
 
0 0
0 0
UE Santa Coloma II
 
La Massana
 
2 2
5 4
FC Santa Coloma II
 
Atlètic Club II
 
0 1
2 2
Sant Julià
 
Ranger's
 
   
   
Carroi
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
0 1
0 4
UE Santa Coloma
 
Ordino
 
0 0
2 0
FC Santa Coloma
 
Inter Club d'Escaldes
 
0 1
0 1
Pas de la Casa
 
Penya Encarnada
 
0 0
0 1
Santa Rita
 
São Salvador
 
2 0
3 0
1º de Agosto
 
União de Malanje
 
1 0
1 0
Deportivo Merlo
 
Argentino Merlo
 
0 1
2 1
UAI Urquiza
 
Colegiales
 
0 0
0 3
Ferro Carril Oeste
 
Arsenal de Sarandi
 
0 0
1 1
Club Atlético Güemes
 
Agropecuario
 
0 0
1 1
Gimnasia Jujuy
 
Guillermo Brown
 
0 0
1 0
San Telmo
 
Nueva Chicago
 
0 0
1 0
Racing Córdoba
 
Tristán Suárez
 
1 1
1 1
Chaco For Ever
 
Deportivo Morón
 
0 1
0 2
Alvarado
 
All Boys
 
1 0
1 0
Atlético Rafaela
 
Gimnasia Mendoza
 
2 0
4 1
Colón
 
Patronato
 
3 0
4 0
Sarmiento
 
Barracas Central
 
0 0
0 0
Unión Santa Fe
 
Independiente Rivadavia
 
2 1
4 1
River Plate
 
Boca Juniors
 
0 0
1 1
Gimnasia La Plata
 
Estudiantes
 
0 0
0 0
Newell's Old Boys
 
Rosario Central
 
0 0
0 1
Estrella
 
River Plate
 
1 0
4 1
Melbourne Victory
 
Central Coast Mariners
 
0 0
0 1
Newcastle Jets
 
Macarthur
 
0 0
2 2
Rockdale City Suns
 
Marconi Stallions
 
1 1
2 2
Sydney United
 
Wollongong Wolves
 
0 1
1 2
APIA Leichhardt Tigers
 
Central Coast II
 
3 0
3 1
Charlestown City Blues
 
New Lambton
 
1 1
2 1
Goonellabah
 
Kempsey Saints
 
   
2 0
North United Wolves
 
South Maitland
 
   
2 1
Olympic
 
Moreton City Excelsior
 
0 1
1 1
White City Woodville
 
NE MetroStars
 
0 2
0 3
St. Albans Saints
 
Dandenong City
 
0 1
1 3
Kangaroo Point Rovers
 
Virginia United
 
   
2 6
Oxley United
 
Jimboomba United
 
   
0 4
Acacia Ridge
 
Western Spirit
 
0 1
1 4
Sunshine Coast Wanderers W
 
Brisbane City W
 
0 4
1 8
Souths United W
 
Peninsula Power W
 
2 2
4 2
Beograd Res.
 
MetroStars Res.
 
0 4
0 4
Keon Park
 
Dandenong South
 
   
0 2
Yarra Jets
 
Sunbury United
 
   
1 2
Westside Strikers
 
Fortuna 60
 
   
6 3
Heatherton United
 
Epsom
 
   
10 2
Western Eagles
 
Spring Gully United
 
   
3 1
Oakleigh Cannons U23
 
Altona Magic U23
 
1 1
3 2
St. Albans Saints U23
 
Dandenong City U23
 
2 3
3 4
Melbourne Knights U23
 
Avondale U23
 
0 3
0 4
Olympic Kingsway
 
Perth RedStar
 
0 0
0 0
Western Knights
 
Armadale
 
1 1
1 2
Stirling Lions
 
Perth
 
0 0
2 0
Inglewood United
 
Balcatta
 
1 0
7 0
Austria Klagenfurt
 
Blau-Weiß Linz
 
1 0
2 0
WSG Tirol
 
Sturm Graz
 
0 2
0 2
Rapid Vienna
 
Austria Wien
 
3 0
3 0
Admira
 
Ried
 
1 1
3 2
Araz
 
Zira
 
0 1
0 3
Qarabağ
 
Sumqayıt
 
0 0
2 0
Al Ahli
 
Manama Club
 
2 0
3 1
Weymouth Wales
 
Barbados Soccer Academy
 
3 0
3 0
RFC de Liege W
 
Gent II W
 
0 4
0 5
Beerschot-Wilrijk
 
RFC Seraing
 
0 0
0 0
KRC Genk II
 
Lommel United
 
0 0
1 1
Francs Borains
 
Zulte-Waregem
 
0 0
2 1
Royal Antwerp II
 
Dessel Sport
 
2 0
2 1
Cappellen
 
Olympic Charleroi
 
0 1
0 1
Knokke
 
Tienen
 
1 0
1 0
Oud-Heverlee Leuven II
 
La Louvière
 
0 1
1 2
URSL Visé
 
Union Namur
 
1 0
2 0
Club Brugge
 
Anderlecht
 
1 0
1 2
Gent
 
Antwerp
 
2 1
2 2
Union Saint-Gilloise
 
Standard Liège
 
2 0
2 1
AS Eupen
 
Cercle Brugge
 
0 0
0 2
's Gravenwezel-Schilde
 
KBSK Retie
 
   
1 3
Hoboken
 
Vosselaar
 
   
3 1
Ranst
 
Berlaar-Heikant
 
   
2 6
Sporting Tisselt
 
WS Schorvoort
 
   
2 4
KV Tervuren-Duisburg
 
Linden
 
   
1 2
Saint-Josse
 
Union Lasne-Ohain
 
   
2 1
Elewijt
 
Olympia Wijgmaal
 
   
0 1
Hoegaarden-Outgaarden
 
Rotselaar
 
   
0 2
Kosova Schaerbeek
 
NSeth Berchem
 
   
2 1
Léopold
 
Sporting Bruxelles
 
   
1 3
Liedekerke
 
Huldenberg
 
   
1 4
Saint-Michel
 
Grez-Doiceau
 
   
1 0
Sporting Kampenhout
 
Eendracht Mazenzele
 
   
5 3
Tubize II
 
Genappe
 
   
2 1
Hornu
 
Nechin
 
   
0 2
Molenbaix
 
Courcelles
 
   
3 0
Neufvilles
 
Naastois
 
   
1 2
SG-Tertre-Hautrage
 
Péruwelz
 
   
3 0
Soignies Sports
 
Gilly
 
   
1 0
Sporting Club Jemappes
 
Ransart
 
   
2 0
Aubel
 
Mélen-Micheroux
 
   
7 0
Beaufays
 
Sart-Lez-Spa
 
   
0 2
Hombourg
 
FC Eupen
 
   
0 1
Ster-Francorchamps
 
Union Flémalloise
 
   
0 1
Tilffois
 
Hannut
 
   
1 2
Trooz
 
RCS Stavelotain
 
   
1 1
Herk
 
Zonhoven United
 
   
3 1
HIH Hoepertingen
 
Beringen
 
   
1 1
Torpedo Hasselt
 
Verbroedering Maasmechelen
 
   
3 1
Turkse Rangers
 
Achel
 
   
3 3
Harre-Manhay
 
Sartoise
 
0 0
1 0
Anhée
 
Rochefort II
 
   
4 2
Biesme
 
Beauraing
 
   
6 3
Meux II
 
Flavion-Morialmé
 
   
1 0
Union Bossière Gembloux
 
Fernelmont-Hemptinne
 
   
3 1
Lembeke
 
SK Denderhoutem
 
   
2 1
Lokeren Doorslaar
 
Zeveren Sportief
 
   
0 0
Standard Denderleeuw
 
Kleit Maldegem
 
   
0 2
Munkzwalm
 
Ardennen
 
   
4 1
Bredene
 
Rumbeke
 
   
2 3
Excelsior Zedelgem
 
Moen
 
   
0 1
Oostnieuwkerke
 
Diksmuide
 
   
0 4
Westrozebeke
 
Racing Waregem
 
   
0 0
Hamoir
 
Warnant
 
0 0
0 1
Rus Binche
 
Rochefort
 
1 1
1 3
Stockay-Warfusée
 
Meux
 
0 0
0 0
Union Saint-Gilloise II
 
Tournai
 
0 2
0 2
Eendracht Aalst
 
Dikkelvenne
 
0 1
0 3
Merelbeke
 
Harelbeke
 
2 0
4 0
RFC Wetteren
 
Cercle Brugge II
 
0 0
0 0
Sparta Petegem
 
Gullegem
 
1 0
2 1
Zelzate
 
Zulte Waregem II
 
1 1
3 2
Bocholt
 
Rupel Boom
 
0 2
0 5
Londerzeel
 
Lyra-Lierse Berlaar
 
0 0
0 2
Tempo Overijse
 
Houtvenne
 
0 0
2 0
Sint-Truiden W
 
Lierse Kempenzonen W
 
   
1 3
Famkes Merkem II W
 
DT Borsbeke W
 
   
1 5
Braine
 
Ostiches
 
   
2 0
Entité Manageoise
 
Aische
 
   
0 2
Jeunesse Tamines
 
Belœil
 
   
1 0
Jodoigne
 
RAS Monceau
 
   
0 0
Aywaille
 
Mormont
 
   
2 0
Gouvy
 
Herstal
 
   
3 0
Seraing II
 
Raeren-Eynatten
 
   
3 1
Wanze / Bas-Oha
 
Elsautoise
 
   
1 2
Elene-Grotenberge
 
Wolvertem Merchtem
 
   
2 2
HO Kalken
 
Westhoek
 
   
0 0
Pepingen-Halle
 
Jong Lede
 
   
2 2
Sint-Denijs Sport
 
Blankenberge
 
   
1 0
VW Hamme
 
Wielsbeke
 
   
2 2
Beerschot VA II
 
Betekom
 
   
3 3
Berg en Dal
 
Zepperen-Brustem
 
   
0 2
Nijlen
 
Geel
 
   
1 1
Schoonbeek-Beverst
 
Esperanza Pelt
 
   
3 2
Belmopan Bandits
 
Port Layola
 
   
1 3
Benque
 
Hankook Verdes
 
   
0 1
Progresso
 
Insee Police
 
0 0
0 0
ASPAC
 
Dynamo Abomey
 
   
0 0
Damissa
 
USSK
 
   
2 3
Dragons
 
Bani Gansè
 
   
4 1
Espoir Savalou
 
Coton Sport Ouidah
 
   
1 1
Tukunnin
 
Ayema
 
   
2 0
Aurora
 
Wilstermann
 
0 0
1 0
Bolívar
 
The Strongest
 
2 1
4 4
Blooming
 
Oriente Petrolero
 
2 1
2 1
Tuzla City
 
Posusje
 
0 0
0 1
Zrinjski
 
Igman Konjic
 
4 0
5 0
Holy Ghost
 
Sua Flamingoes
 
0 2
0 2
Masitaoka
 
Matebele
 
0 0
0 0
TAFIC
 
VTM
 
1 1
2 1
Independencia
 
Vasco da Gama AC
 
1 0
2 1
Atlético Acreano
 
Rio Branco
 
0 0
0 2
Coruripe
 
CRB
 
0 0
0 1
Cruzeiro Arapiraca
 
CSE
 
1 0
1 2
Independente AP
 
Ypiranga AP
 
1 0
3 0
Amazonas
 
São Raimundo AM
 
2 0
2 0
Juazeirense
 
Bahia
 
1 1
1 2
Vitória
 
Atlético Alagoinhas
 
1 0
3 0
Capital Brasilia
 
Ceilandense
 
1 0
3 0
Planaltina DF
 
Brasiliense
 
0 1
0 3
Real FC
 
Santa Maria
 
1 0
1 0
Nova Venécia
 
Rio Branco ES
 
0 2
0 2
Real Noroeste
 
Desportiva ES
 
1 0
2 2
Flamengo
 
Fluminense
 
0 0
2 0
Bangu
 
Madureira
 
0 0
2 1
Boavista
 
Sampaio Corrêa RJ
 
1 1
3 2
Hercílio Luz
 
Concórdia Atlético Clube
 
1 0
3 0
Inter de Lages
 
Barra FC
 
0 0
0 2
FC Atlético Cearense
 
Caucaia
 
2 1
2 2
Floresta
 
Maracanã
 
0 0
1 0
Itapipoca
 
Tiradentes CE
 
0 0
0 0
Icasa
 
Pague Menos
 
1 1
3 1
Internacional
 
Grêmio
 
1 1
3 2
Anápolis
 
Jataiense
 
2 0
4 0
Atlético GO
 
Goianésia
 
1 1
5 1
Goiânia
 
Aparecidense
 
0 0
0 1
Goiatuba EC
 
Goiás
 
0 1
1 2
Pinheiro
 
Moto Club MA
 
0 3
2 3
Pouso Alegre
 
Cruzeiro
 
0 2
0 2
Itabirito
 
CAP Patrocinense
 
0 0
2 2
Tuna Luso
 
Santa Rosa
 
2 0
4 0
Cametá
 
Bragantino PA
 
0 0
1 0
Tapajós
 
Caeté
 
0 1
1 2
Remo
 
Águia de Marabá
 
0 0
2 0
Campinense
 
CSP
 
0 0
0 1
Pombal
 
Botafogo PB
 
1 2
2 3
Sousa
 
Treze
 
0 1
0 2
Aruko Sports
 
Operário PR
 
1 0
1 2
Athletico PR
 
Independiente FSJ
 
0 0
3 1
Azuriz
 
PSTC
 
1 0
1 0
Cascavel
 
Coritiba
 
1 0
1 0
Cianorte
 
Andraus Brasil
 
0 0
0 1
Londrina
 
Maringá
 
1 0
3 1
Santos
 
São Bernardo
 
1 0
2 1
Botafogo SP
 
Portuguesa
 
1 0
2 1
Guarani
 
São Paulo
 
1 1
1 1
Corinthians
 
Ponte Preta
 
0 1
0 1
Juventus
 
Taubaté
 
1 0
2 0
Monte Azul
 
Noroeste
 
0 0
1 1
Ferroviária
 
Capivariano
 
0 0
1 1
Rio Preto
 
EC Lemense
 
1 0
2 0
Corí-Sabbá
 
Ríver
 
0 1
1 2
Fluminense PI
 
Altos
 
0 1
0 3
América RN
 
Baraúnas