Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

TP Mazembe
 
Cotonsport
 
0 0
1 0
Al-Ittihad
 
JS Saoura
 
1 1
1 1
Otôho d'Oyo
 
Al Masry
 
0 0
1 0
Pyramids FC
 
CS Sfaxien
 
0 0
1 0
USGN
 
ASEC Mimosas
 
0 0
2 0
Al Ahli Tripoli
 
Zanaco
 
0 0
2 0
Royal Leopards
 
Orlando Pirates
 
2 3
2 6
RSB Berkane
 
Simba
 
2 0
2 0
Besa Kavajë
 
Vora
 
1 0
2 0
Butrinti Sarandë
 
Apolonia Fier
 
0 0
0 1
Pogradeci
 
Erzeni Shijak
 
0 1
0 3
Tërbuni Pukë
 
Maliqi
 
1 0
3 0
AAS W
 
Juban Danja W
 
   
1 2
Atlètic Club II
 
Engordany II
 
   
2 2
Penya Encarnada
 
UE Santa Coloma II
 
   
2 1
Jenlai
 
Atlètic Club II
 
   
   
Ranger's
 
FC Santa Coloma II
 
2 1
2 3
UE Santa Coloma
 
Inter Club d'Escaldes
 
1 0
1 0
Ordino
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
0 4
0 5
Engordany
 
Sant Julià
 
0 1
1 3
Carroi
 
FC Santa Coloma
 
0 5
0 5
Onze Bravos
 
Progresso
 
   
2 1
Talleres Remedios
 
Cañuelas
 
1 0
1 3
Deportivo Maipú
 
Atletico Mitre
 
0 0
1 0
Flandria
 
Chacarita Juniors
 
1 2
1 2
Villa Dálmine
 
Deportivo Santamarina
 
0 2
0 3
Gimnasia Mendoza
 
San Telmo
 
2 0
3 0
Club Atlético Güemes
 
San Martín San Juan
 
1 1
1 1
Belgrano
 
Estudiantes Caseros
 
0 1
2 1
Liniers
 
Midland
 
1 2
2 3
Victoriano Arenas
 
Leandro Nicéforo Alem
 
0 0
0 1
Platense Res.
 
Banfield Res.
 
1 1
1 2
Independiente
 
Boca Juniors
 
1 2
2 2
Estudiantes
 
Arsenal de Sarandi
 
0 0
3 2
Sarmiento
 
Unión Santa Fe
 
2 1
2 1
River Plate
 
Racing Club
 
2 0
2 2
Perth Glory
 
Western United
 
0 1
0 2
Heidelberg United
 
Dandenong Thunder
 
0 2
0 4
St. Albans Saints
 
Dandenong City
 
0 0
2 1
Heidelberg United U21
 
Dandenong Thunder U21
 
0 1
1 2
St. Albans Saints U21
 
Dandenong City U21
 
1 1
3 1
Perth Glory W
 
Sydney W
 
0 1
1 3
Austria Klagenfurt
 
Ried
 
1 0
1 1
Austria Wien
 
Wolfsberger AC
 
0 0
1 0
Sturm Graz
 
Hartberg
 
0 0
3 0
Wattens
 
Rapid Vienna
 
0 2
0 2
Vorwärts Steyr
 
Amstetten
 
1 0
1 1
Friedburg / Pöndorf
 
Oedt
 
0 2
1 4
Slovan HAC
 
Post
 
0 0
2 2
Vorwärts Brigittenau
 
Donaufeld
 
1 0
3 2
Favoritner AC
 
Dinamo Helfort
 
1 0
2 2
Sabah
 
Neftçi
 
0 0
0 1
Sumqayıt
 
Qabala
 
0 3
0 4
Al Shabbab Manama
 
Bahrain SC
 
0 0
2 0
Al Tadamun Buri
 
Qalali
 
2 0
2 1
Rupel Boom
 
Knokke
 
0 0
0 1
Tienen
 
Dessel Sport
 
2 0
4 1
Lommel United
 
Royal Excel Mouscron
 
0 0
0 0
RWDM
 
Lierse Kempenzonen
 
0 0
3 1
Club Brugge
 
Antwerp
 
2 1
4 1
Genk
 
Kortrijk
 
2 0
2 0
Standard Liège
 
Gent
 
0 0
0 1
Zulte-Waregem
 
RFC Seraing
 
1 0
1 0
Berg en Dal
 
Vosselaar
 
   
1 2
Bevel FC
 
Oppuurs
 
   
1 4
Bornem
 
Vorselaar
 
   
0 1
Eendracht Zoersel
 
Rapid Leest
 
   
2 0
Ternesse
 
Kalmthout
 
   
8 0
Kosova Schaerbeek
 
Sporting Bruxelles
 
   
3 0
Nivellois
 
Stade Everois
 
   
0 6
Saint-Josse
 
Etterbeek
 
   
2 2
Sportive Brainoise
 
BX Brussels
 
   
1 2
Tubize II
 
Léopold
 
   
0 1
Wambeek
 
Grimbergen
 
   
2 0
Bertem-Leefdaal
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
0 3
Borght-Humbeek
 
Melsbroek
 
   
1 0
Genappe
 
Grez-Doiceau
 
   
1 1
Liedekerke
 
Stade Bierbeek
 
   
3 2
NSeth Berchem
 
Football Club Schaerbeek
 
   
2 1
Sporting Kampenhout
 
Bodegem Kapelle United
 
   
5 1
Antoing
 
Solre-sur-Sambre
 
   
2 3
Excelsior Biévène
 
Le Roeulx
 
   
2 2
Hornu
 
Belœil
 
   
1 1
Houdeng
 
RAS Monceau
 
   
1 3
Molenbaix
 
Montignies
 
   
0 0
Morlanwelz
 
Soignies Sports
 
   
1 5
Péruwelz
 
Ransart
 
   
0 0
Herk
 
KFC Eksel
 
   
0 1
Helson Helchteren
 
Torpedo Hasselt
 
   
2 1
Herderen-Millen
 
Zepperen-Brustem
 
   
0 2
Schoonbeek-Beverst
 
Juve Hasselt
 
   
1 0
Sartoise
 
Florenville
 
   
2 0
Vaux-Noville
 
Lorraine Arlon
 
   
2 1
Meix-Devant-Virton
 
RAC Saint-Mard
 
   
4 2
Andennais
 
Grand-Leez
 
   
1 1
Beauraing
 
ES de la Molignée
 
   
7 2
Biesme
 
Condruzien
 
   
1 2
Ciney
 
Nismes
 
   
3 1
Fernelmont-Hemptinne
 
Chevetogne
 
   
2 5
Loyers
 
Flavion-Morialmé
 
   
5 4
Meux II
 
US Dinantaise
 
   
4 2
Ardennen
 
Eendracht Zele
 
   
1 0
Elene-Grotenberge
 
SK Denderhoutem
 
   
2 1
Excelsior Mariakerke
 
Eendracht Aalter
 
   
0 0
Grembergen
 
Lokeren Doorslaar
 
   
3 3
St-Joris Sleidinge
 
HO Kalken
 
   
0 2
Blankenberge
 
Rumbeke
 
   
0 0
Eendracht Wervik
 
Lauwe
 
   
2 1
Excelsior Zedelgem
 
Sparta Heestert
 
   
2 2
Oostnieuwkerke
 
Diksmuide
 
   
0 3
Couvin-Mariembourg
 
US Givry
 
   
0 1
Hamoir
 
Rebecq
 
1 0
1 2
Jette
 
Meux
 
   
1 2
Solières Sport
 
La Louvière
 
1 1
1 2
Ganshoren
 
Acren
 
1 0
3 1
Stockay-Warfusée
 
Warnant
 
   
0 3
Waremme
 
Tubize
 
0 1
0 3
Merelbeke
 
RFC Wetteren
 
   
4 2
Voorwaarts Zwevezele
 
Gent-Zeehaven
 
   
0 1
Diegem Sport
 
Houtvenne
 
   
1 0
Hades
 
Olympia Wijgmaal
 
   
5 1
Lyra-Lierse Berlaar
 
Sporting Hasselt
 
   
3 1
Pepingen-Halle
 
Cappellen
 
   
2 1
OH Leuven W
 
Charleroi
 
0 0
1 0
Braine
 
Jeunesse Tamines
 
   
1 2
Gosselies Sports
 
Entité Manageoise
 
   
0 5
Ostiches
 
Union Namur
 
   
1 2
Schaerbeek-Evere
 
Tournai
 
   
0 1
Stockel
 
SG-Tertre-Hautrage
 
   
5 0
Gouvy
 
Habay-la-Neuve
 
   
0 2
Stade Disonais
 
Huy
 
   
1 0
Aywaille
 
Sprimont-Comblain
 
   
1 2
Jodoigne
 
Marloie Sport
 
   
0 0
Richelle United
 
Mormont
 
   
0 1
Wanze / Bas-Oha
 
Herstal
 
   
0 1
Jong Lede
 
Eppegem
 
   
1 1
Lochristi
 
Oostkamp
 
   
4 3
Voorde Appelterre
 
Erpe-Mere United
 
   
1 5
VW Hamme
 
Torhout
 
   
3 1
San Pedro Pirates
 
Hankook Verdes
 
   
0 1
Caesar Ridge
 
Garden City
 
   
0 1
Wagiya
 
Altitude
 
   
0 1
Devonshire Cougars
 
Devonshire Colts
 
   
3 1
Somerset Trojans
 
Somerset Eagles
 
   
4 1
Club Universitario
 
Aurora
 
0 0
1 1
Bolívar
 
Always Ready
 
0 0
3 0
Wilstermann
 
Independiente Petrolero
 
0 0
1 0
Radnik Bijeljina
 
Posusje
 
1 0
3 1
Rudar Prijedor
 
Zrinjski
 
0 0
0 1
CRB
 
Aliança AL
 
0 0
2 0
Jacyobá
 
Murici
 
0 3
0 3
Iranduba
 
Manaus
 
0 0
1 1
JC
 
São Raimundo AM
 
0 4
0 7
Juazeirense
 
Bahia
 
1 0
1 0
Volta Redonda
 
Nova Iguaçu
 
0 1
2 3
Flamengo
 
Resende
 
0 1
2 2
Portuguesa RJ
 
Botafogo
 
2 2
5 3
Joinville
 
Brusque
 
0 2
1 3
Marcílio Dias
 
Barra do Garcas
 
4 2
4 2
Concórdia Atlético Clube
 
Juventus SC
 
0 1
2 1
Altos
 
Sport Recife
 
0 0
0 0
Novo Hamburgo
 
Aimoré
 
2 0
2 1
Ypiranga Erechim
 
Guarany de Bagé
 
0 0
3 1
União RS
 
Brasil de Pelotas
 
1 1
1 1
Sampaio Corrêa
 
São José MA
 
0 0
1 0
União Rondonópolis
 
Sport Sinop
 
2 0
3 0
Athletico PR
 
Operário PR
 
0 2
1 2
Cianorte
 
Independiente FSJ
 
0 0
2 0
Corinthians
 
Bragantino
 
0 0
1 0
Inter de Limeira
 
Palmeiras
 
0 0
0 0
Santos
 
Novorizontino
 
1 0
2 2
Botafogo SP
 
São Bernardo
 
1 0
1 0
Oeste
 
São Bento
 
0 0
3 0
Íbis
 
Sete de Setembro PE
 
0 1
0 1
Afogados
 
Náutico
 
0 1
2 2
4 de Julho
 
Parnahyba
 
2 0
5 0
Forca e Luz
 
Globo
 
0 1
1 3
Ustrem Donchevo
 
Chernolomets
 
   
1 2
Juventus Malchika
 
Etar VT II
 
   
0 0
Lokomotiv Sofia 1929
 
Cherno More
 
0 2
0 3
Marek
 
FK Minyor Pernik
 
0 0
0 0
CSKA 1948 Sofia II
 
Spartak Varna
 
1 1
2 3
Hebar 1918
 
Botev Plovdiv II
 
2 0
3 0
Ludogorets II
 
Sportist Svoge
 
1 0
1 0
Aigle Noir
 
Bujumbura City
 
   
3 2
Flambeau du Centre
 
Dynamik
 
   
2 1
Top Junior
 
Rukinzo
 
   
1 0
Vital'O
 
Le Messager Ngozi
 
0 0
0 0
Deportes Iquique
 
Deportes Temuco
 
0 0
1 0
Huachipato
 
Colo-Colo
 
0 0
1 0
Palestino
 
Universidad Católica
 
1 1
3 2
Millonarios
 
Cortuluá
 
0 0
1 0
Unión Magdalena
 
Deportivo Cali
 
0 0
0 2
Atlético Bucaramanga
 
Atlético Nacional
 
2 1
3 1
Leones FC
 
Barranquilla
 
1 0
3 1
Bogotá
 
Fortaleza CEIF
 
0 0
0 1
Real San Andres
 
Real Cartagena
 
0 1
1 2
Municipal Liberia
 
Juventud Escazuceña
 
1 0
2 0
Santa Ana
 
CS Uruguay de Coronado
 
2 0
3 0
Carmelita
 
Puntarenas
 
2 3
3 3
Escorpiones Belén
 
Marineros de Puntarenas
 
0 0
1 1
Herediano
 
Guanacasteca
 
0 1
1 2
Deportivo Saprissa
 
Guadalupe
 
1 1
2 1
Bouake
 
Abengourou
 
0 0
0 1
SOL
 
San-Pedro
 
0 1
0 2
Šibenik
 
Istra 1961
 
0 1
2 1
Osijek
 
Dinamo Zagreb
 
0 0
1 0
Croatia Zmijavci
 
Bijelo Brdo
 
0 0
0 0
Gaj
 
Udarnik Kurilovec
 
1 1
3 2
Omladinac Gornja Vrba
 
Granicar Zupanja
 
0 1
0 2
HNK Zadar
 
Neretva Metković
 
   
1 0
Junak
 
Neretvanac Opuzen
 
   
1 0
Kamen Ivanbegovina
 
Urania Baška Voda
 
   
2 0
Sesvete U19
 
Lokomotiva Zagreb U19
 
0 0
1 1
Orijent 1919 U19
 
Varaždin U19
 
1 0
2 1
Doxa
 
PAEEK
 
1 0
1 0
Olympiakos
 
Ethnikos Achna
 
0 0
0 0
Xylotympou
 
Enosis
 
   
0 0
Omonia Psevda
 
Digenis Morphou
 
   
1 4
Hradec Králové
 
Slavia Praha
 
0 4
1 5
Karviná
 
České Budějovice
 
1 0
2 2
Sigma Olomouc
 
Teplice
 
0 0
0 0
Sparta Praha
 
Zlín
 
0 0
2 0
HB Køge
 
Jammerbugt
 
2 1
2 1
Horsens
 
Hvidovre
 
1 0
2 1
AaB
 
Silkeborg
 
0 0
1 4
Nordsjælland
 
Randers
 
0 0
0 0
Viborg
 
København
 
0 1
0 2
OB
 
Midtjylland
 
0 0
2 2
Barcelona Guayaquil
 
Técnico Universitario
 
0 0
1 0
Gualaceo
 
Cumbaya
 
0 0
0 1
9 de Octubre
 
Mushuc Runa
 
1 0
2 0
Smouha
 
Ghazl El Mehalla
 
0 0
2 0
Dayrout
 
Ilameen
 
0 0
0 0
El Badari
 
Beni Suef
 
0 0
1 1
Chalatenango
 
Santa Tecla
 
1 0
1 0
Firpo
 
FAS
 
0 0
2 3
Isidro Metapán
 
Municipal Limeño