Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Comunicaciones
 
JJ Urquiza
 
0 2
2 3
Chacarita Juniors
 
San Martín Tucumán
 
1 1
1 3
Atletico Mitre
 
Deportivo Riestra
 
0 1
0 2
Independiente Rivadavia
 
Almagro
 
0 1
1 1
Atlético Rafaela
 
Deportivo Santamarina
 
0 1
0 1
Quilmes
 
Deportivo Maipú
 
0 0
1 0
San Martín San Juan
 
Villa Dálmine
 
0 0
1 0
Argentino Merlo
 
Midland
 
0 0
2 1
Claypole
 
Real Pilar
 
0 0
0 0
Deportivo Laferrere
 
General Lamadrid
 
1 0
2 0
Dock Sud
 
Victoriano Arenas
 
0 0
1 0
Ituzaingó
 
Atlas
 
0 0
1 0
Leandro Nicéforo Alem
 
Luján
 
0 0
0 0
Unión Santa Fe
 
Talleres Córdoba
 
0 1
1 2
Newell's Old Boys
 
Rosario Central
 
0 0
1 1
San Lorenzo
 
Argentinos Juniors
 
0 1
0 1
Gimnasia La Plata
 
River Plate
 
1 1
1 1
Lernayin Artsakh
 
BKMA II
 
2 0
3 0
Tuggeranong United
 
Woden Weston
 
   
   
Woden Weston W
 
Tuggeranong United W
 
   
   
Canberra Olympic W
 
Wagga City Wanderers W
 
   
   
Canberra W
 
Belconnen United W
 
   
   
Gungahlin United W
 
Canberra United Academy W
 
   
   
Heidelberg United
 
Hume City
 
   
   
Heidelberg United U21
 
Hume City U21
 
   
   
Melbourne Knights U21
 
Bentleigh Greens U21
 
   
   
Balcatta W
 
Murdoch Uni Melville W
 
0 1
0 3
Curtin University W
 
Fremantle City W
 
1 2
1 2
Subiaco W
 
Northern Redbacks W
 
0 1
0 2
Kapfenberger SV
 
Grazer AK
 
1 2
1 2
St. Michael Bleiburg
 
Maria Saal
 
1 1
3 4
Bramberg
 
Siezenheim
 
   
1 2
Fürstenfeld
 
Leoben
 
0 0
0 2
Ebbs
 
Zams
 
   
3 1
Münster
 
Kundl
 
   
2 3
Prutz / Serfaus
 
Kematen
 
   
0 1
Ludesch
 
Höchst
 
   
4 1
Andelsbuch
 
Lochau
 
   
3 3
Admira II
 
Neusiedl
 
0 1
1 4
Dornbirner SV
 
Rotenberg
 
0 1
4 2
Röthis
 
Rot-Weiß Rankweil
 
2 0
2 4
LASK Linz
 
Hartberg
 
0 0
1 1
Rapid Vienna
 
Ried
 
1 0
3 0
Sturm Graz
 
Austria Wien
 
0 1
2 2
Zira
 
Neftçi
 
0 0
1 2
Qarabağ
 
Sebail
 
2 0
3 0
Krumkachy
 
Slonim
 
4 1
4 2
Baranovichi
 
Orsha
 
0 1
0 3
Brestzhilstroy
 
Kobrin
 
   
3 0
Euroexport
 
Drogichin
 
   
1 4
Slonim City
 
Schuchin
 
   
7 4
Viktoriya Maryina Horka
 
Spartak Slutsk
 
   
4 1
Ivanovo
 
Pripyat
 
   
5 0
Berezino
 
Kolos Cherven
 
   
1 3
Chayka Zelva
 
FK Cementnik
 
   
2 4
Krupki
 
Smolevichy-STI
 
   
0 4
BGU Minsk
 
Partizan Salihorsk
 
   
1 3
HCS-Olympia
 
Lida II
 
   
0 1
Minsk
 
Neman Grodno
 
0 1
0 4
Ynergetyk-BDU
 
BATE
 
1 1
1 1
Dinamo Brest
 
Torpedo BelAZ
 
0 2
3 2
Cappellen
 
Rupel Boom
 
   
0 2
Francs Borains
 
Londerzeel
 
   
2 0
Gent-Zeehaven
 
Raeren-Eynatten
 
   
4 1
Harelbeke
 
Dikkelvenne
 
   
0 2
Jodoigne
 
Gullegem
 
   
3 1
Knokke
 
Rochefort
 
2 0
3 0
Merelbeke
 
Zwarte Leeuw
 
   
1 2
Olympic Charleroi
 
Liège
 
   
0 1
Oudenaarde
 
Eendracht Aalst
 
0 0
0 1
Rebecq
 
La Louvière
 
   
1 2
Sint-Eloois-Winkel
 
Aische
 
   
4 0
Spouwen-Mopertingen
 
Wezel
 
   
3 0
Tienen
 
Ganshoren
 
   
1 0
URSL Visé
 
Richelle United
 
   
2 0
Westhoek
 
Diegem Sport
 
   
1 4
Lierse Kempenzonen
 
Excelsior Virton
 
1 0
2 0
Waasland-Beveren
 
Deinze
 
0 1
0 2
Zulte-Waregem
 
Sporting Charleroi
 
1 1
2 2
Club Brugge
 
Beerschot-Wilrijk
 
2 1
3 2
Mechelen
 
Union Saint-Gilloise
 
1 1
3 1
Grez-Doiceau
 
Stade Everois
 
   
2 0
Genappe
 
BX Brussels
 
   
2 0
Kosova Schaerbeek
 
Etterbeek
 
   
4 1
Nivellois
 
Football Club Schaerbeek
 
   
2 1
NSeth Berchem
 
Ixelles
 
   
3 2
Saint-Josse
 
Léopold
 
   
1 1
Sportive Brainoise
 
Union Lasne-Ohain
 
   
1 2
Tubize II
 
Sporting Bruxelles
 
   
1 3
Hornu
 
Excelsior Biévène
 
   
3 1
Houdeng
 
Snef-Tyber
 
   
3 1
Montignies
 
Ransart
 
   
1 3
Morlanwelz
 
Le Roeulx
 
   
1 2
Soignies Sports
 
Belœil
 
   
2 2
Péruwelz
 
Antoing
 
   
2 1
Andennais
 
US Dinantaise
 
   
3 0
Fernelmont-Hemptinne
 
Flavion-Morialmé
 
   
4 4
Loyers
 
ES de la Molignée
 
   
4 1
Malonne
 
Nismes
 
   
0 4
Eendracht Wervik W
 
Gent III W
 
   
0 16
Tensung
 
Paro FC
 
0 2
0 3
Nacional Potosí
 
Wilstermann
 
0 0
0 1
Real Tomayapo
 
Royal Pari
 
0 2
1 4
Bolívar
 
Guabirá
 
2 0
6 0
Omarska
 
Ljubic Prnjavor
 
0 1
2 1
Rudar Prijedor
 
Borac Banja Luka
 
1 1
1 1
Radnik Bijeljina
 
Zeljeznicar
 
0 0
0 0
Siroki Brijeg
 
Velez
 
0 1
0 1
Atletico-MG U20
 
Bahia U20
 
2 2
5 2
Botafogo U20
 
Santos U20
 
0 1
1 1
Ceará U20
 
Atletico-PR U20
 
0 0
1 2
Sport Recife U20
 
Flamengo RJ U20
 
0 0
0 0
São Paulo W
 
Internacional RS W
 
1 1
1 3
Corinthians W
 
Kindermann-Avaí W
 
3 0
6 0
Palmeiras W
 
Grêmio W
 
1 1
4 1
Atlético Tubarão
 
Internacional SC
 
1 1
2 1
Camboriú
 
Barra do Garcas
 
0 1
0 2
Guarany de Bagé
 
Inter Santa Maria
 
0 0
1 1
São Paulo RS
 
Guarani RS
 
0 1
1 2
Tupi
 
Villa Nova
 
0 0
1 2
Assisense
 
Santacruzense
 
1 0
1 0
Barcelona EC
 
Mauaense
 
0 0
0 2
Inter de Bebedouro
 
Taquaritinga
 
   
0 2
Matonense
 
América SP
 
0 0
2 0
Osvaldo Cruz
 
XV de Jaú
 
0 1
0 2
São Carlos
 
Mogi Mirim
 
   
1 0
Atlético Mogi
 
ECUS
 
   
0 1
Catanduva
 
Fernandópolis
 
1 0
3 0
Grêmio Prudente
 
VOCEM
 
0 1
1 1
Guarulhos
 
Colorado Caieiras
 
   
1 1
Juventude
 
Fortaleza
 
0 1
1 1
Palmeiras
 
Cuiabá
 
0 1
0 2
Athletico PR
 
Corinthians
 
0 0
0 1
Ceará
 
Flamengo
 
1 0
1 1
Santos
 
Internacional
 
2 1
2 2
Sport Recife
 
São Paulo
 
0 1
0 1
Remo
 
CRB
 
0 0
1 2
Botafogo
 
Vila Nova
 
2 0
3 2
Goiás
 
Sampaio Corrêa
 
1 1
2 2
Londrina
 
Brasil de Pelotas
 
0 0
0 0
Ponte Preta
 
Brusque
 
2 0
3 0
Criciúma
 
Oeste
 
2 0
3 1
Botafogo SP
 
Ypiranga Erechim
 
1 2
1 2
Volta Redonda
 
Paysandu
 
0 0
2 2
Central
 
Treze
 
1 1
2 1
Madureira
 
Boavista
 
1 1
1 2
Rio Branco-VN
 
Ferroviária
 
0 0
0 0
ABC
 
América RN
 
2 1
3 1
ASA
 
Murici
 
2 1
4 2
CAP Patrocinense
 
Uberlândia
 
0 1
0 1
Cianorte
 
Bangu
 
0 0
2 0
Nova Mutum EC
 
Brasiliense
 
1 0
1 0
Peñarol
 
Fast Clube
 
0 0
2 1
Sergipe
 
Itabaiana
 
0 0
0 1
Atlético Acreano
 
Galvez
 
0 1
1 4
Ypiranga AP
 
GAS
 
0 0
0 0
MS ABDB
 
IKLS
 
   
   
MS PDB
 
Indera
 
   
   
BSRC
 
Kuala Belait
 
   
   
DPMM FC
 
Setia Perdana
 
   
   
Kasuka
 
Rimba Star
 
   
   
Kota Ranger
 
Jerudong
 
   
   
Wijaya
 
Panchor Murai
 
   
   
Ustrem Donchevo
 
Dunav 2010
 
   
0 1
Beroe II
 
Nesebar
 
   
1 2
Lokomotiv Plovdiv
 
Slavia Sofia
 
0 1
0 1
CSKA Sofia
 
OFK Pirin
 
1 0
1 0
Neftohimik
 
Ludogorets II
 
0 1
1 1
Septemvri Sofia
 
Dobrudzha 1919
 
2 0
2 1
Spartak Varna
 
Lovech
 
1 0
2 1
Sportist Svoge
 
Septemvri Simitli
 
0 0
0 1
Strumska slava
 
Levski Lom
 
1 0
2 0
Sozopol
 
FK Minyor Pernik
 
0 0
0 2
Etar
 
Marek
 
0 0
6 0
Rukinzo
 
Bujumbura City
 
0 0
1 1
Flambeau de l'Est
 
Bumamuru
 
   
0 1
Les Crocos
 
Dynamik
 
   
0 1
Musongati
 
Royal de Muramvya
 
   
2 1
Olympic Star
 
Le Messager Ngozi
 
   
1 0
Vital'O
 
Flambeau du Centre
 
1 0
1 0
Yafoot
 
Feutcheu
 
0 2
0 3
Young Sport Academy
 
UMS de Loum
 
0 0
0 0
Dragon de Yaounde
 
Bamboutos
 
0 2
3 3
Eding Sport
 
PWD
 
1 1
1 1
Fortuna Mfou
 
Union Douala
 
0 0
1 0
Fovu Club
 
Avion Academy
 
0 0
0 0
North Toronto Nitros
 
1812 Barrie
 
   
1 2
Oakville
 
Scrosoppi
 
   
2 1
Windsor TFC
 
North Mississauga
 
   
1 1
Fabrose
 
Lanaudière
 
   
2 0
Royal-Sélect de Beauport
 
Celtix du Haut-Richelieu
 
   
1 2
Forge
 
HFX Wanderers
 
0 1
1 1
San Marcos
 
Magallanes
 
1 0
1 2
Fernández Vial
 
Deportes Santa Cruz
 
1 1
2 1
Cobresal
 
Unión Española
 
1 0
2 0
Melipilla
 
Huachipato
 
1 0
1 2
Unión La Calera
 
Universidad Chile
 
1 3
1 4
Universidad Católica
 
Everton
 
1 0
2 0
General Velásquez
 
Rodelindo Román
 
1 1
2 5
Independiente
 
Deportes Limache
 
1 0
2 1
Millonarios
 
Independiente Medellín
 
1 0
2 0
La Equidad
 
Deportes Tolima
 
0 0
1 1
Rionegro Águilas
 
Jaguares de Córdoba
 
1 1
1 2
Alianza Petrolera
 
Deportivo Cali
 
2 1
2 3
Llaneros
 
Fortaleza CEIF
 
0 0
1 1
Turrialba
 
Aserrí
 
0 0
1 1
Istra 1961
 
Osijek
 
0 0
2 0
Rijeka
 
Šibenik
 
0 0
2 1
Croatia Zmijavci
 
Kustošija
 
1 0
2 1
Bedem Ivankovo
 
Slavonija Pozega
 
0 1
1 1
Kutjevo
 
Dakovo-Croatia
 
0 2
1 2
Hajduk Split U19
 
Bjelovar U19
 
   
7 0
HNK Gorica U19
 
Osijek U19
 
   
1 1
Rudeš U19
 
Rijeka U19
 
0 0
1 1
Scherpenheuvel
 
SITHOC
 
0 0
0 0
UNDEBA
 
Centro Barber
 
   
0 2
Centro Dominguito
 
Inter Willemstad
 
   
1 0
Jong Holland
 
SUBT
 
0 1
1 1
Olympiakos
 
Aris
 
0 2
1 2
Lisen
 
Zbrojovka Brno
 
0 0
1 2
Viktoria Žižkov
 
Ústí nad Labem
 
0 0
0 0
Táborsko
 
Dukla Praha
 
0 1
0 1
Varnsdorf
 
Vyškov
 
1 1
2 1
Admira Praha
 
Loko Vltavín
 
1 0
1 0
Dukla Praha II
 
Hradec Kralove II
 
0 0
0 1
Mlada Boleslav II
 
Slovan Velvary
 
0 0
0 1
Slavia Praha II
 
Příbram II
 
0 2
0 2
Viktoria Plzen II
 
Motorlet Praha
 
0 0
1 1
Sokol Brozany
 
Chlumec nad Cidlinou
 
1 1
1 3
Sokol Zápy
 
Pardubice II
 
3 0
3 1
Banik Ostrava II
 
Velké Meziříčí
 
1 1
2 1
Slovácko II
 
Hanácká
 
0 0
1 0
Sokol Lom
 
Hořovicko
 
0 1
2 1
Jindrichuv Hradec
 
Petřín Plzeň
 
0 1
2 2
Slavoj Mýto
 
Marianske Lazne
 
1 0
3 0
Čáslav
 
Dvůr Králové
 
3 1
4 2
Hlinsko
 
Sokol Libiš
 
1 0
3 0
Kolín
 
Sparta Kutná Hora
 
6 0
7 1
Zbrojovka Brno II
 
Slavoj Polná
 
2 0
5 0
Humpolec
 
Bystřice nad Pernštejnem
 
0 1
2 1
Sokol Lanžho
 
Start Brno
 
1 0