Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

JSM Skikda
 
NC Magra
 
0 1
0 2
Tlemcen
 
JS Saoura
 
0 0
2 0
JS Kabylie
 
ES Sétif
 
0 0
1 3
USM Bel Abbès
 
Olympique Médéa
 
2 0
2 0
Gimnasia La Plata
 
Argentinos Juniors
 
1 0
2 3
San Martín Tucumán
 
Atlanta
 
2 0
3 0
Shirak
 
Lernayin Artsakh
 
   
0 0
BKMA II
 
Gandzasar
 
0 3
0 4
ATK Mohun Bagan
 
Bengaluru
 
1 0
2 0
Bashundhara Kings
 
Maziya
 
2 0
2 0
Adelaide City Res.
 
Adelaide Raiders Res.
 
   
0 1
Adelaide Comets Res.
 
Cumberland United Res.
 
   
3 0
Adelaide Cobras
 
Adelaide Victory
 
2 0
3 0
Bramberg
 
Bergheim
 
0 0
3 3
Hohenems
 
Dornbirner SV
 
0 0
0 0
Rot-Weiß Rankweil
 
Lauterach
 
1 0
4 2
Rotenberg
 
Röthis
 
2 0
3 3
Wolfurt
 
FC Egg
 
1 0
3 0
Schwarz-Weiß Bregenz
 
Austria Lustenau II
 
0 0
0 1
Starye Dorogi
 
BGU Minsk
 
   
0 1
Lyuban'
 
Spartak Slutsk
 
   
1 2
Kletsk
 
Veras
 
   
4 0
Kronon
 
Stroitel Kapyl
 
   
0 1
Partizan Salihorsk
 
Energosbyt-BSATU
 
   
0 1
Isloch Res.
 
Sputnik Res.
 
   
3 0
Jeunesse Tamines
 
Liège
 
0 2
1 5
Londerzeel
 
Excelsior Virton
 
0 0
1 0
Paro FC
 
GOMO
 
6 0
8 1
The Strongest
 
Nacional Potosí
 
2 0
7 0
Municipal Vinto
 
San José
 
1 0
1 0
Atlético Acreano
 
Humaitá
 
0 0
0 0
Ypiranga AP
 
Macapá
 
1 1
2 3
Vasco U20
 
Resende U20
 
0 0
2 2
Botafogo U20
 
Macaé U20
 
   
3 0
Fluminense U20
 
Bangu U20
 
   
2 0
Madureira U20
 
Flamengo RJ U20
 
0 0
0 0
Nova Iguaçu U20
 
Boavista U20
 
1 0
2 0
Volta Redonda U20
 
Portuguesa RJ U20
 
1 0
4 1
Barra do Garcas
 
Guarani de Palhoça
 
0 0
1 1
Caçador
 
Atlético Tubarão
 
0 1
1 1
Internacional SC
 
Camboriú
 
   
0 4
Tupi RS
 
Veranópolis
 
1 1
1 2
União RS
 
Cruzeiro RS
 
1 2
2 2
Juventus U20
 
Corinthians U20
 
0 0
0 0
Taubaté W
 
RB Bragantino W
 
2 0
2 1
Pinda SC W
 
Palmeiras W
 
   
0 3
Santos W
 
Nacional W
 
   
4 0
São José W
 
Ferroviária W
 
0 0
2 4
Cuiabá
 
Grêmio
 
0 1
0 1
Coritiba
 
Ponte Preta
 
1 0
2 0
Sampaio Corrêa
 
Avaí
 
0 1
0 2
Guarani
 
Botafogo
 
0 1
1 1
Vila Nova
 
Vitória
 
0 0
0 0
Balkan Botevgrad
 
Bansko
 
   
4 1
Belasitsa
 
Nadezhda Dobroslavtsi
 
   
4 0
Chavdar Etropole
 
Slivnishki geroy
 
   
1 0
Granit Vladaya
 
Kostinbrod
 
   
0 2
Levski Chepintsi
 
Pirin Blagoevgrad II
 
   
2 2
Pirin Gotse Delchev
 
Vihren
 
   
2 0
Pirin Razlog
 
Botev Ihtiman
 
   
0 0
Septemvri Sofia II
 
Kyustendil
 
   
0 0
Vitosha Bistritsa
 
Rilski Sportist
 
   
1 0
Levski Krumovgrad
 
Sayana Haskovo
 
   
2 0
Ogosta Hayredin
 
Lokomotiv Mezdra
 
   
2 4
Partizan
 
Spartak Pleven
 
   
2 1
Sokol Markovo
 
Atletik Kuklen
 
   
4 2
Zagorets
 
Yambol 1915
 
   
1 1
Dobrudzha 1919
 
Strumska slava
 
2 2
2 3
FK Minyor Pernik
 
Etar
 
1 1
2 2
Hebar 1918
 
Sportist Svoge
 
0 1
3 1
Levski Lom
 
Neftohimik
 
1 0
2 0
Marek
 
CSKA 1948 Sofia II
 
0 0
0 0
Maritsa Plovdiv
 
Spartak Varna
 
1 0
3 5
Yantra 1919
 
Sozopol
 
0 0
0 0
Septemvri Simitli
 
Botev Plovdiv II
 
0 2
2 2
Ludogorets II
 
Montana
 
0 0
1 0
Aigle Noir
 
Athlético Olympic
 
   
2 2
Bujumbura City
 
Vital'O
 
0 0
1 2
Kayanza United
 
Les Crocos
 
   
1 0
Le Messager Ngozi
 
Flambeau de l'Est
 
   
3 0
Royal de Muramvya
 
Top Junior
 
   
2 0
Eding Sport
 
Avion Academy
 
0 0
0 0
Feutcheu
 
Dragon de Yaounde
 
0 1
1 1
Fortuna Mfou
 
Yafoot
 
1 1
3 1
PWD
 
Fovu Club
 
0 0
0 0
Union Douala
 
Stade Renard
 
1 0
1 1
Atlético Ottawa
 
York9
 
0 0
1 1
Colo-Colo
 
Unión Española
 
1 0
4 0
Everton
 
Coquimbo Unido
 
0 0
2 1
Iberia
 
Deportes Valdivia
 
1 0
1 0
Hangzhou
 
BIT
 
0 0
0 0
Deportes Quindío
 
Atlético Bucaramanga
 
1 0
2 3
Santa Ana
 
Barrio México
 
1 1
1 1
Aserrí
 
Cariari Pococí
 
1 0
1 0
Cartaginés
 
Deportivo Saprissa
 
0 0
1 0
Guadalupe
 
Sporting San José
 
0 1
2 2
Istra 1961 U19
 
Hajduk Split U19
 
0 0
0 0
Bjelovar U19
 
Rudeš U19
 
0 1
0 3
Sesvete U19
 
HNK Gorica U19
 
0 1
1 2
Orijent 1919 U19
 
Lokomotiva Zagreb U19
 
1 1
1 3
Osijek U19
 
Dinamo Zagreb U19
 
   
1 3
Rijeka U19
 
Varaždin U19
 
0 1
1 1
Inter Zaprešić U19
 
Šibenik U19
 
0 0
0 0
Vratimov
 
Prostějov
 
1 0
2 3
Velke Hamry
 
Ústí nad Labem
 
0 0
1 2
Ceske Budejovice U19
 
Pribram U19
 
1 0
2 0
Karvina U19
 
FC Fastav Zlin U19
 
0 0
1 1
Mlada Boleslav U19
 
Slavia Prague U19
 
0 0
1 0
Plzen U19
 
Brno U19
 
2 1
4 1
Jammerbugt
 
Hobro
 
1 1
1 1
Lyngby
 
Fremad Amager
 
1 1
4 2
FC Helsingør
 
HB Køge
 
1 0
1 1
El Nacional
 
Guayaquil
 
0 1
3 1
Duros del Balón
 
LDU Portoviejo
 
0 1
0 2
Gualaceo
 
Independiente Juniors
 
1 0
2 0
Puerto Quito
 
Chacaritas
 
0 0
0 0
Ghazl El Mehalla
 
El Entag El Harby
 
1 1
1 3
Misr Lel Makasa
 
National Bank of Egypt
 
1 2
3 5
Birmingham City
 
AFC Bournemouth
 
0 0
0 2
Hull City
 
Derby County
 
0 0
0 1
Middlesbrough
 
Queens Park Rangers
 
1 0
2 3
Nottingham Forest
 
Blackburn Rovers
 
0 0
1 2
West Bromwich Albion
 
Sheffield United
 
1 0
4 0
Kidlington
 
Aylesbury United
 
2 3
2 5
Oxford Utd U23
 
Huddersfield Town U23
 
   
3 4
Nõmme Kalju
 
Tallinna FC Zapoos
 
4 1
9 1
Tammeka
 
Kuressaare
 
2 0
3 1
Raasiku Joker
 
Viimsi II
 
   
2 1
Vaprus II
 
Saue
 
   
0 2
Jogeva
 
Team Helm
 
   
1 2
Helios
 
Rakvere Tarvas
 
   
4 0
Benfica
 
PSV
 
2 0
2 1
Malmö FF
 
Ludogorets
 
1 0
2 0
Young Boys
 
Ferencváros
 
2 1
3 2
SFK 2000
 
Racing W
 
0 0
0 1
Arsenal W
 
Okzhetpes W
 
2 0
4 0
Minsk FK W
 
Trondheims-Ørn W
 
1 1
1 2
Subotica W
 
Peamount United W
 
3 0
5 2
Servette Chênois W
 
Glentoran BU W
 
1 0
1 0
Brondby W
 
Kristianstads W
 
0 1
0 1
Juventus W
 
Kamenica Sasa W
 
4 0
12 0
RSC Anderlecht W
 
Hayasa W
 
0 0
3 0
PAOK W
 
Anenii Noi
 
   
6 0
Vålerenga W
 
Mitrovica W
 
1 0
5 0
Apollon W
 
Dinamo-BGU W
 
   
0 0
Gintra W
 
Flora
 
   
2 0
Pomurje
 
Rigas W
 
3 1
6 1
SL Benfica
 
Kiryat Gat W
 
0 0
4 0
Levante W
 
Celtic W
 
1 0
2 1
FC Twente W
 
Nike
 
5 0
9 0
Ol. Cluj W
 
Åland United W
 
0 2
0 4
PSV W
 
Lokomotiv Moscow W
 
1 1
3 1
Bordeaux W
 
Slovacko W
 
1 0
2 1
CSKA Moscow W
 
Swansea W
 
0 0
1 1
Celtic
 
AZ Alkmaar
 
1 0
2 0
HB
 
 
0 2
2 3
SalPa
 
KaaPo
 
1 0
1 1
Kultsu
 
RPS Lions
 
2 1
4 1
TPS II
 
Wilpas
 
3 0
7 0
HaPK
 
Liry
 
   
   
Barca
 
Warkaus
 
0 1
1 3
KyPa
 
SavU
 
1 0
1 1
SaPa Pieksämäki
 
JJK Jyväskylä II
 
   
1 1
Espoon Tikka
 
EPS II
 
   
1 3
Gnistan
 
PK-35
 
0 0
4 1
Klubi-04
 
VPS
 
0 0
1 0
Quevilly Rouen
 
Bastia
 
0 1
1 2
Gütersloh W
 
Duisburg W
 
1 1
1 2
Osnabrück
 
MSV Duisburg
 
0 1
0 1
Ammerthal
 
Vatan Spor
 
   
6 0
Ansbach
 
Neumarkt Germany
 
   
3 0
ATSV Erlangen
 
Vilzing
 
0 0
1 0
Cham
 
Eintracht Bamberg
 
0 3
0 4
Gebenbach
 
Karlburg
 
   
3 0
TSV Abtswind
 
Sand
 
   
3 1
Würzburger FV
 
DJK Bamberg
 
0 2
1 4
Garching
 
Schwabmünchen
 
0 1
1 1
Jahn Regensburg II
 
Ingolstadt II
 
   
0 0
Kottern
 
Dachau
 
   
2 3
Landsberg
 
Donaustauf
 
4 0
5 2
Pullach
 
1880 Wasserburg
 
1 2
2 2
Schwaben Augsburg
 
Ismaning
 
0 0
0 1
Kirchanschöring
 
Deisenhofen
 
   
2 1
BW Lohne
 
TB Uphusen
 
2 0
3 0
Eintracht Northeim
 
Ramlingen/Ehlershausen
 
0 2
0 3
Wolfenbüttel
 
HSC BW Schwalbe Tündern
 
1 0
1 0
Arminia Hannover
 
SVG Göttingen
 
2 1
2 1
Germania Egestorf
 
FT Braunschweig
 
2 1
3 1
Gifhorn
 
Lupo-Martini
 
0 2
0 2
Hagen / ​Uthlede
 
VfL Oldenburg
 
1 1
4 1
Kickers Emden
 
Rotenburger SV
 
1 0
2 1
Spelle-Venhaus
 
Bersenbrück
 
1 0
3 0
Eintracht Mahlsdorf
 
Victoria Seelow
 
1 1
1 2
Lok Stendal
 
BSC Süd 05
 
1 0
2 0
RSV Eintracht
 
Ludwigsfelder FC
 
0 0
0 0
SV Blau-WeiY 90 Berlin
 
CFC Hertha
 
0 0
2 0
Rostocker FC
 
Neustrelitz
 
2 0
2 0
MSV 1919 Neuruppin
 
Staaken
 
0 2
1 4
Pampow
 
Mecklenburg Schwerin
 
0 0
1 0
Stern
 
Hertha Zehlendorf
 
0 1
0 4
Arnstadt
 
An der Fahner Höhe
 
0 0
0 2
Krieschow
 
Bischofswerdaer FV
 
1 0
1 0
Budissa Bautzen
 
Oberlausitz Neugersdorf
 
1 1
2 3
Einheit Wernigerode
 
Wacker Nordhausen
 
0 1
2 2
FC Grimma
 
Union Sandersdorf
 
0 1
1 3
Plauen
 
Blau-Weiß Zorbau
 
0 0
4 1
Rot-Weiß Erfurt
 
Martinroda
 
2 0
3 0
International Leipzig
 
VfL Halle
 
1 0
2 2
Liberta
 
Westend 1901
 
   
3 2
St. Pauli II
 
Hamburger SV II
 
0 1
0 1
Heider SV
 
Holstein Kiel II
 
0 0
2 1
Altona 93
 
Weiche Flensburg
 
1 1
1 3
Phönix Lübeck
 
Teutonia Hamburg
 
0 0
0 0
Auerbach
 
Eilenburg
 
0 0
2 1
BAK '07
 
Altglienicke
 
0 1
0 2
BFC Dynamo
 
Tasmania Berlin
 
2 0
6 0
FSV Optik Rathenow
 
ZFC Meuselwitz
 
0 0
2 1
Hertha BSC II
 
Chemnitzer FC
 
1 0
1 0
Nueva Concepción
 
Cobán Imperial
 
0 1
2 1
Juventud Pinulteca
 
Sacachispas
 
1 1
2 1
Budaörs
 
Győri ETO
 
0 1
1 4
Dorogi
 
Szeged 2011
 
0 0
1 0
Szentlőrinc SE
 
Nyíregyháza Spartacus
 
0 0
2 2
Vasas
 
Budafoki MTE
 
1 0
3 1
Ajka
 
Szolnoki MÁV
 
0 1
1 1
Csákvári TK
 
Siófok
 
0 0
0 0
Diósgyőr
 
Kecskemeti TE
 
1 1
1 1
Pécsi MFC
 
Soroksár SC
 
0 1
1 1
Szombathelyi Haladás
 
Békéscsaba
 
1 1
3 1
Tiszakecske
 
III. Kerületi TUE
 
0 1
1 2
Zalaegerszegi TE
 
Puskás
 
1 0
1 3
Fjardabyggd
 
Kári
 
1 0
2 0
ÍR
 
Njardvík
 
2 0
4 1
KF
 
Magni
 
1 0
2 1
Reynir
 
Thróttur Vogar
 
2 1
4 1
Haukar
 
KV
 
0 0
0 1
Leiknir Fáskrúdsfj.
 
Völsungur
 
2 1
3 1
Augnablik
 
KFS
 
0 0
0 2
Dalvík / Reynir
 
Einherji
 
   
2 1
ÍH
 
Tindastóll
 
7 0
8 0
Vídir
 
Ægir
 
1 3
2 3