Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Devolli
 
AF Elbasani
 
0 1
1 2
Labëria
 
Memaliaj
 
0 0
1 0
Luftëtari
 
Delvina
 
2 0
3 0
Pogradeci
 
Maliqi
 
2 1
7 1
Shkumbini Peqin
 
Albpetrol Patos
 
1 0
2 0
Tepelena
 
Butrinti Sarandë
 
1 0
1 0
Apolonia W
 
Kinostudio W
 
   
9 0
Bylis Ballsh
 
Erzeni Shijak
 
0 0
1 1
Egnatia Rrogozhinë
 
Kastrioti Krujë
 
2 1
4 1
La Massana
 
Ranger's
 
2 0
2 1
Esperança d'Andorra
 
Carroi
 
0 0
1 0
Pas de la Casa
 
Ordino II
 
   
   
Encamp
 
Engordany II
 
0 0
1 3
Sant Julià
 
UE Santa Coloma
 
1 2
1 3
Atlètic Club d'Escaldes
 
Inter Club d'Escaldes
 
1 0
1 2
Ordino
 
Penya Encarnada
 
0 1
0 3
Recreativo do Libolo
 
Petro de Luanda
 
0 1
0 2
Sporting de Cabinda
 
Sporting de Benguela
 
0 0
1 0
1º de Agosto
 
Desportivo Huíla
 
2 0
2 0
Wiliete
 
Santa Rita
 
0 0
0 1
Blue Jays
 
Parham
 
0 2
1 3
Liberta
 
SAP
 
2 2
4 8
Grenades
 
Hoppers
 
1 2
3 2
Colegiales
 
Dock Sud
 
0 0
0 1
Deportivo Merlo
 
Ituzaingó
 
0 0
0 0
Villa San Carlos
 
Talleres Remedios
 
0 1
0 1
Deportivo Morón
 
San Martín San Juan
 
0 0
1 0
Ferro Carril Oeste
 
Estudiantes Caseros
 
0 0
0 2
Almirante Brown
 
Defensores Unidos
 
0 0
0 0
Atlanta
 
Villa Dálmine
 
0 1
2 1
San Martín Tucumán
 
Temperley
 
0 0
1 1
Estudiantes Río Cuarto
 
Agropecuario
 
1 0
2 1
Central Córdoba
 
Real Pilar
 
2 1
2 1
General Lamadrid
 
Berazategui
 
2 0
3 0
Belgrano Córdoba Res.
 
Arsenal Res.
 
0 0
0 0
Defensa y Justicia Res.
 
Boca Juniors Res.
 
0 0
1 1
Atlético Tucumán
 
Banfield
 
1 0
1 0
Newell's Old Boys
 
Barracas Central
 
1 0
1 0
Independiente
 
Instituto
 
2 1
2 2
Huracán
 
San Lorenzo
 
1 1
1 1
BKMA II
 
Mika Yerevan
 
0 0
5 0
Shirak II
 
Lernayin Artsakh II
 
   
   
Syunik
 
West Armenia
 
1 1
1 2
Van
 
Pyunik
 
0 0
1 3
Alashkert
 
Ararat-Armenia
 
0 0
0 0
Macarthur
 
Brisbane Roar
 
1 0
3 2
Sydney W
 
Western United W
 
0 0
3 0
Perth Glory W
 
Western Sydney Wanderers W
 
0 0
1 1
Virginia United
 
Acacia Ridge
 
   
1 0
Virginia United U23
 
Acacia Ridge U23
 
   
5 0
Blacktown City
 
Mt Druitt Town
 
1 1
4 1
Rockdale City Suns
 
Sutherland Sharks
 
0 0
2 0
Sydney II
 
Bulls Academy
 
1 1
4 1
APIA Leichhardt Tigers
 
Marconi Stallions
 
0 0
0 0
Wollongong Wolves
 
Western Sydney W. II
 
0 0
1 0
Sydney United
 
Manly United
 
0 0
2 0
Adamstown Rosebuds
 
Valentine
 
0 1
0 1
Woolgoolga Wolves
 
Northern Storm Thunder
 
   
3 1
Lismore Richmond Rovers
 
Bangalow
 
   
1 3
Moreton Bay United
 
Rochedale Rovers
 
2 0
2 0
Adelaide City
 
Adelaide United ||
 
0 0
0 2
Eastern Suburbs NPL
 
Lions W
 
3 0
3 1
Capalaba W
 
Peninsula Power W
 
0 4
0 5
Western Pride
 
WDSC Wolves
 
0 0
0 0
Mitchelton
 
Brisbane Strikers
 
3 1
3 3
Greenvale United
 
North Melbourne Athletic
 
   
2 0
Hume United
 
Doncaster Rovers
 
   
2 4
Westgate
 
North Caulfield
 
   
2 1
Melbourne City II
 
Eastern Lions
 
2 1
6 3
Western United II
 
Pascoe Vale
 
0 0
0 3
Austria Klagenfurt
 
Rheindorf Altach
 
3 0
3 0
WSG Tirol
 
LASK Linz
 
1 2
2 3
Rapid Vienna
 
Salzburg
 
1 1
2 4
Grazer AK
 
Admira
 
1 0
1 0
Liefering
 
Amstetten
 
0 0
4 0
Slovan HAC
 
Donau
 
0 1
2 3
Vorwärts Brigittenau
 
Dinamo Helfort
 
1 1
1 3
Wolfsberger AC II
 
Gurten
 
0 2
1 2
Qabala
 
Qarabağ
 
1 1
1 3
Neftçi
 
Turan
 
2 0
4 0
Vitebsk
 
Neman Grodno
 
0 0
0 0
Slavia
 
Slutsk
 
0 0
2 0
Lierse Kempenzonen
 
Beerschot-Wilrijk
 
0 0
0 1
KRC Genk II
 
Standard Liège II
 
1 0
1 1
Francs Borains
 
Heist
 
0 1
4 2
Oud-Heverlee Leuven II
 
La Louvière
 
0 1
0 3
Rupel Boom
 
Liège
 
0 2
0 4
Sint-Eloois-Winkel
 
Tienen
 
0 1
1 2
URSL Visé
 
Knokke
 
2 1
2 1
Sint-Truiden
 
Genk
 
1 1
2 2
Antwerp
 
Mechelen
 
3 0
5 0
Gent
 
Anderlecht
 
0 0
1 0
Union Saint-Gilloise
 
AS Eupen
 
1 0
2 1
's Gravenwezel-Schilde
 
Vosselaar
 
   
2 0
KBSK Retie
 
Eendracht Zoersel
 
   
4 0
Mariekerke
 
Ranst
 
   
1 0
Sporting Tisselt
 
Herselt
 
   
3 1
BX Brussels
 
Sporting Bruxelles
 
   
4 1
Eendracht Mazenzele
 
Elewijt
 
   
5 1
Genappe
 
Kosova Schaerbeek
 
   
4 1
Grez-Doiceau
 
Union Lasne-Ohain
 
   
1 1
Hoegaarden-Outgaarden
 
Grimbergen
 
   
2 2
Melsbroek
 
Bodegem Kapelle United
 
   
0 2
NSeth Berchem
 
Etterbeek
 
   
3 0
Rhodienne-De Hoek
 
Stade Bierbeek
 
   
1 0
Stockel
 
AFC Evere
 
   
2 2
Tubize II
 
Saint-Michel
 
   
3 3
Veltem
 
Fenixx BeigHum
 
   
0 2
Albert Quevy-Mons II
 
Montignies
 
   
4 3
Antoing
 
Flenu
 
   
1 1
Courcelles
 
Le Roeulx
 
   
3 2
Hornu
 
Belœil
 
   
0 1
Péruwelz
 
Luingnois
 
   
2 2
Soignies Sports
 
Molenbaix
 
   
0 0
Aubel
 
Elsautoise
 
   
2 2
Etoile de Faimes
 
Ster-Francorchamps
 
   
1 0
FC Eupen
 
FC Du Geer
 
   
1 1
Hannut
 
Beaufays
 
   
0 0
Hombourg
 
Sprimont-Comblain II
 
   
4 0
Mélen-Micheroux
 
UCE Liège
 
   
2 1
Ougrée
 
Malmundaria
 
   
1 1
Herk
 
Torpedo Hasselt
 
   
4 0
Alken
 
Hechtel
 
   
5 1
Zepperen-Brustem
 
Helson Helchteren
 
   
2 1
Zonhoven United
 
Achel
 
   
1 6
Gouvy
 
Ethe Belmont
 
   
2 0
Vaux-Noville
 
Longlier
 
   
0 3
Arquet
 
Condruzien
 
   
2 2
Chevetogne
 
Loyers
 
   
1 3
Evelette-Jallet
 
Andennais
 
   
3 2
Fernelmont-Hemptinne
 
US Dinantaise
 
   
0 2
Flavion-Morialmé
 
Nismes
 
   
0 0
Grand-Leez
 
Spy
 
   
1 0
Meux II
 
Biesme
 
   
0 2
St-Hadelin-Haversin
 
Beauraing
 
   
0 5
Grembergen
 
Excelsior Mariakerke
 
   
1 1
Heikant Zele
 
Sint-Niklaas
 
   
10 0
Sint-Denijs Sport
 
Kleit Maldegem
 
   
1 0
Beveren
 
Munkzwalm
 
   
2 1
Blankenberge
 
Sassport Boezinge
 
   
2 2
Excelsior Zedelgem
 
Veurne
 
   
1 1
Lauwe
 
Jabbeke
 
   
4 0
Racing Waregem
 
Meulebeke
 
   
4 1
RC Lauwe
 
Deerlijk Sport
 
   
1 2
Wevelgem City
 
Diksmuide
 
   
1 0
Acren
 
Warnant
 
1 1
2 2
Ganshoren
 
Waremme
 
   
0 0
Hamoir
 
Tubize
 
0 2
1 3
Jette
 
Union Saint-Gilloise II
 
0 1
1 1
Seraing II
 
Meux
 
1 3
1 3
Solières Sport
 
Rus Binche
 
   
1 2
Stade Disonais
 
Union Namur
 
0 0
1 1
Stockay-Warfusée
 
Rebecq
 
1 0
1 0
Erpe-Mere United
 
Eendracht Aalst
 
   
0 5
Gullegem
 
Westhoek
 
0 1
1 1
Olsa Brakel
 
Gent-Zeehaven
 
2 1
2 1
Londerzeel
 
Sporting Hasselt
 
1 1
1 1
Racing Mechelen
 
Mechelen II
 
1 1
2 1
BX Brussels W
 
Mechelen II W
 
   
0 2
Mormont
 
Aywaille
 
   
2 2
Sprimont-Comblain
 
Habay-la-Neuve
 
   
1 1
Anzegem
 
Drongen
 
   
   
Jong Lede
 
Wielsbeke
 
   
1 2
VW Hamme
 
Elene-Grotenberge
 
   
1 1
Wolvertem Merchtem
 
Tempo Overijse
 
   
1 2
Avanti
 
HO Kalken
 
   
1 4
Eendracht Termien
 
Diest
 
   
1 1
Benque
 
Altitude
 
   
1 2
Progresso
 
San Pedro Pirates
 
   
0 0
Hankook Verdes
 
Belmopan Bandits
 
   
5 0
Port Layola
 
Wagiya
 
   
6 2
Buffles
 
ASVO
 
   
0 0
Loto Popo
 
AS Cotonou
 
   
1 0
Requins
 
Dynamo Abomey
 
   
1 1
PHC Zebras
 
St. George's Colts
 
   
4 0
Dandy Town Hornets
 
Somerset Trojans
 
   
1 2
North Village Rams
 
Boulevard Blazers
 
   
0 0
Devonshire Cougars
 
Hamilton Parish
 
   
1 1
Aurora
 
Independiente Petrolero
 
1 0
2 0
Always Ready
 
Wilstermann
 
2 2
2 2
The Strongest
 
Real Tomayapo
 
0 1
3 1
Blooming
 
Bolívar
 
0 2
0 5
Buducnost Banovici
 
Gradina Srebrenik
 
0 1
1 3
GOSK Gabela
 
Bratstvo Gracanica
 
0 0
1 0
Mladost Doboj Kakanj
 
Stupčanica Olovo
 
0 0
0 0
Vis Kosova
 
Zvijezda Gradačac
 
0 1
1 1
Tuzla City
 
Sloga Doboj
 
0 0
0 0
Zrinjski
 
Posusje
 
1 0
5 0
Siroki Brijeg
 
Sarajevo
 
0 2
1 3
BDF XI
 
Police XI
 
2 0
2 2
Mogoditshane Fighters
 
Holy Ghost
 
0 0
0 2
Morupule Wanderers
 
Nico United
 
0 0
2 0
Humaitá
 
Andirá
 
3 0
6 0
Sao Francisco
 
Vasco da Gama AC
 
4 0
4 1
Fast Clube
 
Iranduba
 
   
   
Real Brasília W
 
Palmeiras W
 
0 1
0 3
Flamengo W
 
Kindermann-Avaí W
 
1 0
3 0
Gama
 
Ceilândia
 
0 1
0 2
Capital Brasilia
 
Brasília
 
1 0
3 1
Brasiliense
 
Paranoá
 
1 1
1 2
Nova Venécia
 
Desportiva ES
 
1 0
2 0
Resende
 
Botafogo
 
0 1
0 2
Flamengo
 
Vasco da Gama
 
0 0
0 1
Madureira U20
 
Resende U20
 
1 0
1 0
Joinville
 
Avaí
 
0 0
3 0
Camboriú
 
Barra FC
 
0 1
2 2
Figueirense
 
Hercílio Luz
 
0 1
1 1
Barbalha
 
Pacajus
 
0 0
1 0
Crato
 
Pacatuba
 
0 0
0 2
Horizonte
 
Tiradentes CE
 
0 0
0 1
Itapipoca
 
Floresta
 
3 0
3 1
Pague Menos
 
Crateús
 
0 0
1 0
Bahia
 
Vitória
 
1 1
1 1
Sergipe
 
Fluminense PI
 
1 1
3 1
Ceará
 
Fortaleza
 
2 0
2 0
Santa Cruz
 
Sampaio Corrêa
 
1 0
3 1
Brasil de Pelotas
 
São Luiz
 
1 0
1 0
Aimoré
 
Novo Hamburgo
 
0 1
0 1
Grêmio
 
Internacional
 
1 0
2 1
Atlético GO
 
Iporá
 
4 0
7 1
Goiás
 
Goiânia
 
1 0
2 0
Maranhão
 
Pinheiro
 
1 0
3 0
Tuna Luso
 
Remo
 
1 1
1 2
Bragantino PA
 
São Francisco PA
 
0 0
1 0
Cametá
 
Castanhal
 
1 1
2 2
Cascavel
 
Coritiba
 
1 0
3 1
Aruko Sports
 
Operário PR
 
0 0
1 2
Cianorte
 
Maringá
 
1 0
1 0
Botafogo SP
 
São Paulo
 
1 0
1 3
Ferroviária
 
Inter de Limeira
 
0 0
0 0
Guarani
 
Palmeiras
 
0 0
0 0
Ituano
 
Santos
 
2 0
3 0
Mirassol
 
Portuguesa
 
1 1
1 2
São Bento
 
Bragantino
 
0 2
0 3
São Bernardo
 
Água Santa
 
0 0
0 1
Juventus
 
EC Lemense
 
3 0
4 0
Monte Azul
 
CA Linense
 
0 0
1 0
Portuguesa Santista
 
XV de Piracicaba
 
0 0
0 1
Taubaté
 
Novorizontino
 
0 1
0 3
Votuporanguense
 
Osasco Audax
 
1 1