Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Skënderbeu W
 
Kinostudio W
 
   
1 6
Lushnja W
 
Apolonia W
 
   
0 14
Engordany II
 
Atlètic Amèrica
 
   
0 6
La Massana
 
Esperança d'Andorra
 
0 0
0 0
Ranger's
 
Encamp
 
0 0
1 2
Atlètic Club d'Escaldes
 
Ordino
 
1 0
1 1
Penya Encarnada
 
FC Santa Coloma
 
0 1
0 3
San Martín Mendoza
 
Rodeo del Medio
 
   
4 0
Libertad San Carlos
 
Los Cachorros Salta
 
   
2 3
Bancario Daireaux
 
Comercio Bolívar
 
   
1 0
El Fortín
 
Embajadores
 
   
2 4
Racing Puerto San Julián
 
Nocheros
 
   
0 2
BKMA II
 
Syunik
 
   
2 0
Gandzasar
 
Alashkert II
 
   
9 0
Lernayin Artsakh
 
Shirak
 
0 0
0 0
Noah
 
Van
 
1 0
2 2
RCA
 
La Fama
 
0 0
1 1
Estrella
 
Britannia
 
0 1
2 3
Wellington Phoenix W
 
Melbourne City W
 
0 0
1 4
Adelaide United W
 
Sydney W
 
0 0
1 0
St. Jakob Rosental
 
Bleiburg
 
1 1
2 2
ABFF U19 W
 
Dinamo-BGU W
 
   
0 5
Bobruichanka W
 
Dnepr Mogilev W
 
   
0 7
Dinamo Brest W
 
Gomel W
 
   
1 2
Vitebsk W
 
Minsk FK W
 
   
0 3
Zorka-BDU W
 
Smorgon W
 
   
2 1
Eva's Tienen W
 
Genk II W
 
0 1
1 3
Royal Antwerp II
 
Ninove
 
   
2 3
Knokke
 
Sporting Charleroi II
 
1 0
2 1
Liège
 
Heist
 
0 0
0 0
Tienen
 
Thes Sport
 
1 0
2 0
Deinze
 
Lierse Kempenzonen
 
1 0
2 1
Dender
 
RSC Anderlecht II
 
1 1
2 1
Berg en Dal
 
Sporting Tisselt
 
   
2 1
Mariekerke
 
KBSK Retie
 
   
2 2
Ranst
 
Berlaar-Heikant
 
   
0 2
Vosselaar
 
Antonia
 
   
3 1
BX Brussels
 
Saint-Josse
 
   
1 5
Eendracht Mazenzele
 
Fenixx BeigHum
 
   
0 0
Elewijt
 
Melsbroek
 
   
2 3
Liedekerke
 
Huldenberg
 
   
1 1
Union Lasne-Ohain
 
AFC Evere
 
   
4 2
Wambeek-Ternat
 
Rhodienne-De Hoek
 
   
6 0
Bodegem Kapelle United
 
Stade Bierbeek
 
   
0 8
Genappe
 
Stade Everois
 
   
3 0
Grez-Doiceau
 
Sporting Bruxelles
 
   
1 2
Hoegaarden-Outgaarden
 
Linden
 
   
0 0
Kosova Schaerbeek
 
Tubize II
 
   
2 1
NSeth Berchem
 
Perwez
 
   
0 5
Stockel
 
Etterbeek
 
   
1 3
Belœil
 
Solre-sur-Sambre
 
   
3 2
Courcelles
 
Hornu
 
   
1 1
Flenu
 
Soignies Sports
 
   
2 2
Le Roeulx
 
Péruwelz
 
   
2 8
Ransart
 
Montignies
 
   
3 1
Elsautoise
 
Sprimont-Comblain II
 
   
3 0
FC Du Geer
 
Ster-Francorchamps
 
   
1 1
JS Fizoise
 
Hombourg
 
   
0 2
Malmundaria
 
Aubel
 
   
1 3
Ougrée
 
Hannut
 
   
2 0
UCE Liège
 
FC Eupen
 
   
1 1
Wanze / Bas-Oha
 
Mélen-Micheroux
 
   
3 1
Beaufays
 
Etoile de Faimes
 
   
3 3
Torpedo Hasselt
 
Achel
 
   
3 3
Zepperen-Brustem
 
Park Houthalen
 
   
3 2
Gouvy
 
Jeunesse Freylangeoise
 
   
3 0
La Roche
 
Oppagne-Wéris
 
   
2 2
Lorraine Arlon
 
RESC Houffaloise
 
   
1 0
Vaux-Noville
 
Messancy
 
   
0 1
Ethe Belmont
 
Bastogne
 
   
0 0
Beauraing
 
Fernelmont-Hemptinne
 
   
4 2
Biesme
 
US Dinantaise
 
   
2 2
Chevetogne
 
Grand-Leez
 
   
0 1
Flavion-Morialmé
 
Spy
 
   
0 0
Meux II
 
Arquet
 
   
1 2
St-Hadelin-Haversin
 
Evelette-Jallet
 
   
2 2
Heikant Zele
 
Svelta Melsele
 
   
2 3
Kleit Maldegem
 
Sint-Niklaas
 
   
4 0
Sint-Denijs Sport
 
Eendracht Zele
 
   
3 0
Beveren
 
Excelsior Mariakerke
 
   
4 0
Lauwe
 
Sassport Boezinge
 
   
1 1
Blankenberge
 
Meulebeke
 
   
1 1
Racing Waregem
 
Sparta Heestert
 
   
0 0
RC Lauwe
 
Moen
 
   
2 1
Binche
 
La Louvière Centre
 
   
0 0
Hamoir
 
Stade Disonais
 
   
1 2
Stockay-Warfusée
 
Jette
 
   
4 1
Warnant
 
Waremme
 
   
3 2
Union Saint-Gilloise II
 
Seraing II
 
   
5 0
Verlaine
 
Acren
 
   
4 1
Merelbeke
 
Dikkelvenne
 
   
0 0
Olsa Brakel
 
Oudenaarde
 
   
1 1
RFC Wetteren
 
Lokeren-Temse
 
   
1 2
Harelbeke
 
Cercle Brugge II
 
   
2 4
Sparta Petegem
 
Zelzate
 
0 2
2 2
Westhoek
 
Eendracht Aalst
 
   
0 5
Racing Mechelen
 
Turnhout
 
   
2 2
Cappellen
 
Tongeren
 
   
2 2
Diegem Sport
 
Berchem Sport
 
   
3 1
Londerzeel
 
Pepingen-Halle
 
   
4 0
Lyra-Lierse Berlaar
 
Beerschot VA II
 
   
1 1
Spouwen-Mopertingen
 
Mechelen II
 
   
1 1
BX Brussels W
 
Charleroi II W
 
   
1 1
Gosselies Sports
 
RAS Monceau
 
   
1 5
Léopold
 
Onhaye
 
   
0 1
Jodoigne
 
Jeunesse Tamines
 
   
1 0
Ostiches
 
Braine
 
   
0 0
Schaerbeek-Evere
 
Albert Quévy-Mons
 
   
1 0
Aywaille
 
Habay-la-Neuve
 
   
2 2
Herstal
 
Meix-Devant-Virton
 
   
2 6
Mormont
 
Marloie Sport
 
   
4 0
Raeren-Eynatten
 
Ciney
 
   
3 2
RES Durbuy
 
Sprimont-Comblain
 
   
0 5
Richelle United
 
Libramont
 
   
2 0
Anzegem
 
HO Kalken
 
   
2 1
Avanti
 
Tempo Overijse
 
   
1 1
Elene-Grotenberge
 
Wielsbeke
 
   
3 2
Jong Lede
 
Eppegem
 
   
3 1
VW Hamme
 
Voorde Appelterre
 
   
2 1
Ayema
 
JSO
 
   
3 0
Bani Gansè
 
Energie
 
   
2 0
Buffles
 
Dynamique Djougou
 
   
0 0
Damissa
 
Panthères
 
   
1 0
JAK
 
Djeffa
 
   
1 0
Loto Popo
 
Dynamo Abomey
 
   
2 1
Police Benin
 
Sitatunga
 
   
1 0
UPI-ONM
 
ASPAC
 
   
0 1
Hamilton Parish
 
Devonshire Cougars
 
   
0 2
Somerset Trojans
 
Dandy Town Hornets
 
   
3 4
X-Roads Warriors
 
Robin Hood
 
   
4 1
GOSK Gabela
 
Rudar Kakanj
 
   
4 0
Leotar
 
Sarajevo
 
0 0
2 0
Sloboda Tuzla
 
Igman Konjic
 
1 0
5 1
Zrinjski
 
Borac Banja Luka
 
0 0
1 0
Masitaoka
 
Holy Ghost
 
   
2 0
Prisons XI
 
Sua Flamingoes
 
0 0
1 0
Township Rollers
 
Nico United
 
   
3 0
AERP W
 
Ferroviária W
 
0 4
0 8
Taubaté W
 
São José W
 
   
1 0
Cherno more II
 
Svetkavitsa Targovishte
 
   
0 1
Chernolomets
 
Botev Novi Pazar
 
   
2 0
Septemvri Tervel
 
Ludogorets III
 
   
3 2
Spartak Plovdiv
 
FK Sliven
 
   
2 2
CSKA Sofia II
 
Nadezhda Dobroslavtsi
 
   
6 0
ASFB
 
SONABEL
 
0 1
0 1
Douanes
 
ASFA-Yennenga
 
0 0
0 0
Bumamuru
 
Aigle Noir
 
   
1 1
Flambeau du Centre
 
Olympic Star
 
   
1 0
Le Messager Ngozi
 
Musongati
 
   
4 1
Vital'O
 
Athlético Olympic
 
   
2 0
Heilongjiang Lava Spring
 
Shanghai Jiading
 
0 0
1 0
Qingdao Youth Island
 
Guangxi Baoyun
 
0 1
1 1
Xinjiang Tianshan
 
Shenyang Urban
 
0 2
0 3
Fu Jen University
 
Taipower
 
0 0
1 1
Tainan City
 
Taichung Futuro
 
0 0
1 0
AC Taipei
 
Tatung
 
1 1
1 2
Inter Club
 
Cheminots
 
   
1 0
Nathaly's
 
V.Club Mokanda
 
   
0 2
Patronage Sainte-Anne
 
Diables Noirs
 
   
0 0
Groupe Bazano
 
Lubumbashi Sport
 
   
1 0
Motema Pembe
 
Vita Club
 
   
0 1
Korhogo
 
San-Pedro
 
1 0
1 0
Sporting Gagnoa
 
ASEC Mimosas
 
0 0
0 1
Stade d'Abidjan
 
AFAD
 
0 0
0 0
Gaj
 
Udarnik Kurilovec
 
1 0
2 1
Bedem Ivankovo
 
Slavonija Pozega
 
1 0
2 0
Granicar Zupanja
 
Valpovka
 
2 1
4 1
Svačić
 
Oriolik Oriovac
 
   
2 4
Sloga Mravince
 
Neretvanac Opuzen
 
1 1
1 1
Urania Baška Voda
 
Junak
 
   
0 0
Digenis Morphou
 
APEP
 
   
2 0
Viktoria Žižkov
 
Sokol Zápy
 
1 0
1 0
Banik Ostrava II
 
Znojmo
 
0 1
3 1
Horní Heršpice
 
Sparta Prague W
 
0 0
0 6
Plzen W
 
Slavia Prague W
 
0 1
1 4
Hedensted
 
B 1909
 
0 1
2 1
Ringkøbing
 
OKS
 
1 0
4 1
KoldingQ W
 
Brondby W
 
   
1 1
FC Thy - ThistedQ
 
Farum BK W
 
3 0
4 0
Liverpool Feds W
 
Loughborough Lightning W
 
0 0
2 0
Milton Keynes Dons W
 
London Bees W
 
2 0
2 0
Plymouth Argyle W
 
Ipswich Town W
 
0 2
0 5
Watford W
 
Billericay Town W
 
   
2 3
Leafield Athletic W
 
Nettleham W
 
   
2 3
Long Eaton United LFC W
 
The New Saints W
 
   
1 8
Chorley W
 
Norton & Stockton W
 
   
1 0
Durham Cestria W
 
York City LFC W
 
   
1 0
Middlesbrough W
 
Merseyrail W
 
   
1 0
Stockport County W
 
Hull City LFC W
 
   
1 1
Chesham United LFC W
 
Actonians W
 
   
0 4
Hounslow W
 
Cambridge United W
 
   
0 12
Larkhall Athletic W
 
Keynsham Town W
 
   
1 0
Maidenhead United W
 
Cardiff City W
 
   
0 3
Chelsea W
 
Tottenham W
 
3 0
3 0
Aston Villa W
 
Reading W
 
2 1
3 1
Brighton W
 
Liverpool W
 
3 1
3 3
West Ham W
 
Leicester W
 
0 0
1 0
Sunderland W
 
Lewes W
 
0 0
0 1
Coventry United W
 
Durham W
 
0 5
1 5
Sheffield Utd W
 
Millwall W
 
0 1
0 2
Blackburn Rovers W
 
Southampton W
 
0 0
1 1
Crystal Palace W
 
Charlton W
 
0 2
1 2
Bristol City W
 
Birmingham W
 
0 0
0 1
Tallinna Kalev II
 
K-Järve JK Järve
 
0 0
0 1
TJK Legion II
 
Flora U19
 
0 0
2 1
Bellevue Nantes
 
Lannion
 
0 0
0 0
Pays de Cassel
 
Drancy JA
 
1 1
1 1
Marcoussis Nozay
 
Vierzon FC
 
0 4
0 6
Plouvorn
 
Vannes
 
0 0
0 0
Strasbourg Koenigshoffen
 
Louhans-Cuiseaux
 
1 0
2 1
Saint-Estève Perpignan
 
Hyères
 
0 0
1 1
Olympique Marcquois
 
Olympique St Quentin
 
0 1
0 1
Stade Tamponnaise
 
Aubervilliers
 
0 0
1 0
Bordeaux W
 
Paris SG W
 
0 1
0 3
Lyon W
 
Le Havre W
 
0 0
1 0
Saint-Étienne II
 
Vaulx
 
   
1 0
Chateauneuf-sur-Loire
 
Bourges Foot 18 II
 
   
3 2
US Chantilly
 
Vimy
 
   
2 3
Salinieres Aigues Mortes
 
Montpellier II
 
   
1 2
Hoffenheim II W
 
Wolfsburg II W
 
0 1
1 1
Freiburg W
 
Meppen W
 
1 0
1 0
Hoffenheim W
 
Bayer Leverkusen W
 
1 0
3 0
Turbine Potsdam W
 
Köln W
 
0 0
1 1
Nürnberg W
 
Wolfsburg W
 
0 3
0 6
Rielasingen-Arlen
 
CfR Pforzheim
 
1 1
1 2
Garching
 
Deisenhofen
 
2 1
2 1
Geestemünde
 
Schwachhausen
 
2 0
4 2
Union Bremen
 
Brinkumer SV
 
2 1
3 2
HEBC
 
Türkiye
 
0 0
3 1
Rot-Weiß Walldorf
 
Waldgirmes
 
0 2
2 6
TSV Steinbach II
 
Fernwald
 
0 1
0 2
Germania Egestorf
 
Eintracht Celle
 
0 0
1 1
Gifhorn
 
Bersenbrück
 
0 0
4 3
HSC Hannover
 
Pattensen
 
2 1
2 1
Rotenburger SV
 
Arminia Hannover
 
3 0
3 0
Spelle-Venhaus
 
FT Braunschweig
 
2 0
3 0
Gonsenheim
 
FV Engers 07
 
1 0
3 1
Eckernforder SV
 
Heider SV
 
0 1
1 2