Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Apolonia W
 
Skënderbeu W
 
   
7 0
Kukësi W
 
Partizani Tirana W
 
   
0 6
Laçi W
 
Teuta W
 
   
1 2
Kinostudio W
 
Vllaznia W
 
   
0 7
AE Médéa
 
Teleghma
 
0 0
1 0
Azazga
 
Ghir Abadla
 
   
1 0
CRB El Milia
 
Touggourt
 
   
1 1
MB Barika
 
Bir Bouhouche
 
   
3 0
RCG Oran
 
AS Khroub
 
1 2
2 2
Temouchent
 
JS Bordj Ménaïel
 
0 0
0 0
US Chaouia
 
NA Hussein Dey
 
1 0
2 0
USF Constantine
 
EC Oued Smar
 
   
1 0
Encamp
 
La Massana
 
   
2 0
SAP
 
Blue Jays
 
   
1 2
All Saints United
 
Liberta
 
   
3 0
Villa San Antoni
 
AH Zapla
 
0 0
0 1
Rivadavia Lincoln
 
Viamonte
 
   
2 1
Alashkert II
 
Mika Yerevan
 
   
0 3
Shirak II
 
West Armenia
 
   
0 1
Santa Fe
 
United
 
2 1
5 2
Wellington Phoenix W
 
Western United W
 
1 1
1 4
Brisbane Roar W
 
Canberra United W
 
0 1
1 1
Newcastle Jets W
 
Western Sydney Wanderers W
 
2 1
4 2
Sydney W
 
Melbourne Victory W
 
2 0
2 0
Vorarlberg U18
 
LASK Juniors OÖ U18
 
   
1 3
Rapid Wien U18
 
Burgenland U18
 
   
2 1
Admira U18
 
Red Bull Akademie U18
 
   
1 2
Sturm Graz U18
 
Ried U18
 
   
2 1
ASV 13
 
Vorwärts Brigittenau
 
0 0
1 1
Alhassam
 
Busaiteen
 
0 0
0 1
Isa Town
 
Al Ittihad
 
1 1
2 1
Qalali
 
Al Ittifaq Maqaba
 
1 0
1 1
Slutsk
 
Dinamo Minsk
 
1 0
1 0
Minsk
 
Shakhtyor
 
0 1
1 2
Ynergetyk-BDU
 
BATE
 
0 1
0 2
Dinamo-BGU W
 
Dinamo Brest W
 
   
12 0
Dnepr Mogilev W
 
Zorka-BDU W
 
   
1 2
Gomel W
 
Bobruichanka W
 
   
0 4
Minsk FK W
 
ABFF U19 W
 
   
6 0
Smorgon W
 
Vitebsk W
 
   
2 5
Wuustwezel W
 
Voorwaarts Zwevezele W
 
   
4 3
Genk II W
 
Famkes Merkem W
 
   
4 0
OH Leuven II
 
Eva's Tienen W
 
   
1 2
Chastre W
 
Kontich W
 
   
0 5
Renaissance Mons 44 W
 
Moldavo W
 
   
5 4
RFC de Liege W
 
Gent II W
 
   
2 2
Standard Liège II W
 
Westerlo W
 
   
2 2
Zulte-Waregem II W
 
Anderlecht II W
 
   
1 3
Standard Liège II
 
Deinze
 
1 1
1 2
RSC Anderlecht II
 
Beerschot-Wilrijk
 
1 1
1 2
Francs Borains
 
Knokke
 
   
2 2
Thes Sport
 
La Louvière
 
0 0
1 1
Heist
 
Tienen
 
   
2 0
Hoogstraten
 
Patro Eisden
 
   
1 2
KAA Gent II
 
Royal Antwerp II
 
2 0
2 1
Ninove
 
Mandel United
 
1 2
1 2
Oud-Heverlee Leuven II
 
Olympic Charleroi
 
1 1
2 2
Sint-Eloois-Winkel
 
Rupel Boom
 
   
0 3
Sporting Charleroi II
 
Liège
 
0 0
1 2
URSL Visé
 
Dessel Sport
 
2 1
3 3
Antonia
 
K. Kontich
 
   
1 2
Berlaar-Heikant
 
De Kempen
 
   
3 1
Eendracht Zoersel
 
Vorselaar
 
   
2 0
Loenhout
 
KBSK Retie
 
   
3 1
Herselt
 
Ranst
 
   
0 1
Sporting Tisselt
 
Vosselaar
 
   
6 3
Linden
 
Wambeek-Ternat
 
   
3 2
Melsbroek
 
Liedekerke
 
   
0 0
Sporting Bruxelles
 
Genappe
 
   
1 1
Herent
 
Elewijt
 
   
0 0
Huldenberg
 
Bodegem Kapelle United
 
   
3 0
Perwez
 
BX Brussels
 
   
1 0
Stade Bierbeek
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
3 1
Stade Everois
 
Union Lasne-Ohain
 
   
2 1
Veltem
 
Eendracht Mazenzele
 
   
1 2
JS Fizoise
 
Aubel
 
   
1 1
Herk
 
Juve Hasselt
 
   
1 1
Achel
 
Alken
 
   
3 1
KFC Eksel
 
Torpedo Hasselt
 
   
3 1
Park Houthalen
 
Herkol
 
   
1 4
Weerstand Koersel
 
Helson Helchteren
 
   
2 3
Bregel Sport
 
Meeuwen
 
   
3 3
Groen Star Beek
 
Zepperen-Brustem
 
   
1 0
Zonhoven United
 
Hechtel
 
   
1 1
Messancy
 
RUS Assenois
 
   
1 0
Eendracht Zele
 
Sottegem
 
   
5 0
Berlare
 
DT Borsbeke
 
   
1 2
Excelsior Mariakerke
 
Sint-Denijs Sport
 
   
2 3
Svelta Melsele
 
Haasdonk
 
   
3 1
Moen
 
Varsenare
 
   
1 1
Oostnieuwkerke
 
Excelsior Zedelgem
 
   
2 3
Diksmuide
 
Blankenberge
 
   
2 1
Sparta Heestert
 
RC Lauwe
 
   
1 1
Ganshoren
 
Hamoir
 
   
0 2
Solières Sport
 
Stockay-Warfusée
 
   
1 2
Acren
 
Union Namur
 
   
0 4
Jette
 
Meux
 
   
0 2
La Louvière Centre
 
Rebecq
 
   
3 1
Tubize
 
Warnant
 
   
2 0
Waremme
 
Verlaine
 
   
0 3
Erpe-Mere United
 
Harelbeke
 
   
1 1
Zelzate
 
Merelbeke
 
1 1
2 3
Cercle Brugge II
 
Gent-Zeehaven
 
   
1 1
Dikkelvenne
 
Oostkamp
 
   
3 3
Torhout
 
RFC Wetteren
 
   
4 0
Eendracht Aalst
 
Sparta Petegem
 
   
3 0
Gullegem
 
Olsa Brakel
 
   
2 4
Lokeren-Temse
 
Westhoek
 
   
3 1
Oudenaarde
 
Zulte Waregem II
 
   
2 1
Mechelen II
 
Cappellen
 
   
2 4
Pepingen-Halle
 
Diegem Sport
 
   
2 2
Beerschot VA II
 
Spouwen-Mopertingen
 
   
0 2
Turnhout
 
Hades
 
   
1 2
Berchem Sport
 
Bocholt
 
   
0 0
FC Lebbeke
 
Racing Mechelen
 
   
1 1
Lille
 
KSC City Pirates
 
   
2 2
Sporting Hasselt
 
Londerzeel
 
   
2 2
Tongeren
 
Lyra-Lierse Berlaar
 
   
2 0
Club Brugge II W
 
Eendracht Mazenzele W
 
   
3 3
Alken W
 
Sibret W
 
   
3 2
Havinnes W
 
VVC Brasschaat W
 
   
0 16
Vosselaar W
 
Standard Liège III W
 
   
2 8
Mechelen II W
 
Manhay W
 
   
6 1
Svelta Melsele W
 
Bosdam Beveren W
 
   
4 1
Olsa Brakel W
 
Noorse W
 
   
1 1
Charleroi II W
 
Sint-Truiden W
 
   
3 0
Loyers W
 
White Star Woluwe II W
 
   
10 3
Molenbeek W
 
BX Brussels W
 
   
4 0
Sottegem W
 
Egem Pittem W
 
   
4 3
Irlande-Auderghem W
 
Renaissance Mons 44 II W
 
   
2 1
Wolvertem Merchtem W
 
Bredene W
 
   
4 0
OH Leuven W
 
St. Liege W
 
2 0
3 1
Zulte-Waregem W
 
White Star Woluwé W
 
0 0
0 0
Mechelen W
 
Gent W
 
0 1
0 3
Entité Manageoise
 
Ostiches
 
   
4 1
SG-Tertre-Hautrage
 
Schaerbeek-Evere
 
   
1 1
Tournai
 
Jeunesse Tamines
 
   
1 1
Albert Quévy-Mons
 
Rapid Symphorinois
 
   
1 0
Couvin-Mariembourg
 
Léopold
 
   
1 1
Onhaye
 
Aische
 
   
1 1
RAS Monceau
 
Jodoigne
 
   
1 1
Ciney
 
Huy
 
   
0 1
Habay-la-Neuve
 
Richelle United
 
   
3 3
Libramont
 
Rochefort
 
   
0 2
Marloie Sport
 
RES Durbuy
 
   
   
Meix-Devant-Virton
 
Mormont
 
   
0 2
Sprimont-Comblain
 
La Calamine
 
   
4 1
US Givry
 
Raeren-Eynatten
 
   
0 4
Eppegem
 
Rumbeke
 
   
1 2
Voorde Appelterre
 
Eendracht Aalter
 
   
2 0
Wielsbeke
 
Jong Lede
 
   
3 0
Wolvertem Merchtem
 
Anzegem
 
   
0 1
Eendracht Wervik
 
Roeselare Daisel
 
   
1 3
Tempo Overijse
 
VW Hamme
 
   
4 2
Diest
 
Esperanza Pelt
 
   
0 1
Schoonbeek-Beverst
 
Wellen
 
   
1 3
Sint-Lenaarts
 
Olympia Wijgmaal
 
   
2 0
Wezel
 
Zwarte Leeuw
 
   
7 1
Witgoor Sport
 
Geel
 
   
1 3
Houtvenne
 
Nijlen
 
   
2 0
Sporting Kampenhout
 
Beringen
 
   
3 1
ASPAC
 
Sitatunga
 
   
3 1
Dynamique Djougou
 
Dynamo Unacob
 
   
0 1
Energie
 
Espoir Savalou
 
   
2 1
JSO
 
JAK
 
   
1 1
Loto Popo
 
Soleil
 
   
2 0
Police Benin
 
Coton Sport Ouidah
 
   
2 4
Réal Sport
 
Buffles
 
   
0 1
USSK
 
Ayema
 
   
1 1
Somerset Trojans
 
Boulevard Blazers
 
   
3 2
Tensung
 
Druk Lhayul
 
0 3
2 3
Gaborone United
 
Township Rollers
 
   
1 1
Extension Gunners
 
BDF XI
 
   
1 1
Galaxy
 
Orapa United
 
   
1 0
Masitaoka
 
Police XI
 
   
2 0
Prisons XI
 
Eleven Angels
 
0 1
0 2
Sua Flamingoes
 
Security Systems
 
   
0 2
Morupule Wanderers
 
Holy Ghost
 
   
0 0
Botev Novi Pazar
 
Spartak Varna II
 
   
1 2
Dorostol
 
Riltsi
 
   
0 1
Lokomotiv Ruse
 
Cherno more II
 
   
0 3
Svetkavitsa Targovishte
 
Septemvri Tervel
 
   
0 0
Volov Shumen
 
Chernolomets
 
   
1 2
Chernomorets 1919 Burgas
 
Beroe II
 
   
0 0
Karnobat
 
Lokomotiv Plovdiv II
 
   
0 3
Rozova dolina
 
Atletik Kuklen
 
   
0 1
Sokol Markovo
 
Spartak Plovdiv
 
   
1 2
Vereya
 
Yambol 1915
 
   
1 4
Zagorets
 
Borislav 2009
 
   
3 0
Kyustendil
 
Rilski Sportist
 
   
1 1
Levski Rakovski
 
Slavia Sofia II
 
   
2 1
Nadezhda Dobroslavtsi
 
Septemvri Simitli
 
   
1 2
Oborishte
 
Granit Vladaya
 
   
2 0
Pirin Gotse Delchev
 
Bansko
 
   
0 2
Gigant Saedinenie
 
CSKA Sofia
 
1 0
1 1
FK Minyor Pernik
 
Beroe
 
0 1
0 1
Maritsa Plovdiv
 
Arda
 
0 0
0 0
Sevlievo
 
CSKA 1948 Sofia
 
0 1
0 4
Slavia Sofia
 
Ludogorets
 
0 1
1 2
ASEC Koudougou
 
Majestic
 
2 1
2 1
ASFA-Yennenga
 
Salitas
 
0 0
0 1
RC Bobo-Dioulasso
 
SONABEL
 
1 0
1 1
RCK
 
Vitesse
 
0 1
0 1
Bujumbura City
 
Magara Young Boys
 
   
0 2
Dynamik
 
Flambeau du Centre
 
   
1 2
Olympic Star
 
Le Messager Ngozi
 
   
0 0
Zhenjiang Huasa
 
Suzhou Dongwu
 
0 0
0 2
Zibo Sunday
 
Beijing BG
 
1 1
2 1
Changchun Yatai
 
Cangzhou
 
0 1
0 2
Dalian Pro
 
Meizhou Hakka
 
1 0
2 1
Shandong Taishan
 
Wuhan Yangtze
 
3 0
5 0
Hebei CFFC
 
Hangzhou
 
1 2
1 6
Guangzhou Evergrande
 
Henan Songshan Longmen
 
0 0
1 1
Shenzhen
 
Wuhan Three Towns
 
0 1
0 4
Tianjin Jinmen Tiger
 
Shanghai Port
 
0 0
1 0
Rionegro Águilas
 
Deportivo Pasto
 
2 1
3 4
Atlético Huila
 
Deportes Quindío
 
1 0
2 0
Nouvelle Génération
 
Nathaly's
 
   
1 0
Étoile du Congo
 
Cheminots
 
   
2 0
Lys Sassandra
 
Sporting Gagnoa
 
1 1
3 1
San-Pedro
 
SOL
 
0 1
0 1
Orijent 1919
 
Cibalia
 
1 0
3 1
Dubrava Zagreb
 
Bijelo Brdo
 
0 0
0 1
Hrvatski Dragovoljac
 
Kustošija
 
0 1
2 3
Rudeš
 
Croatia Zmijavci
 
1 0
3 1
Solin
 
Jarun
 
0 0
2 0
Vukovar
 
Dugopolje
 
0 0
0 0
Lučko
 
Maksimir Zagreb
 
   
1 3
NK Lukavec
 
Mladost Petrinja
 
   
2 1
Segesta Sisak
 
Tekstilac Ravnice
 
   
6 0
Udarnik Kurilovec
 
Trešnjevka
 
   
2 3
Vrapče Zagreb
 
Ponikve
 
   
2 1
Vrbovec
 
Samobor
 
   
1 2
Karlovac 1919
 
Bistra
 
   
0 0
Čepin
 
Sloga Nova Gradiska
 
   
7 0
Darda
 
Slavija Pleternica
 
   
2 3
Kutjevo
 
Bedem Ivankovo
 
   
3 1
NAŠK Našice
 
Svačić
 
   
4 2
Omladinac Gornja Vrba
 
Vuteks-Sloga
 
   
1 1
Oriolik Oriovac
 
Dakovo-Croatia
 
   
3 2
Slavonija Pozega
 
Granicar Zupanja
 
   
2 4
Valpovka
 
Borac Kneževi Vinogradi
 
   
0 2
HNK Zadar
 
Primorac Biograd
 
   
1 3
Hrvatski vitez
 
Vodice
 
   
1 1
Junak
 
GOSK Dubrovnik
 
4 0
5 0
Kamen Ivanbegovina
 
Sloga Mravince