Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Gramozi Ersekë
 
Sopoti Librazhd
 
   
0 2
Gramshi
 
Iliria Fushë-Krujë
 
   
1 0
Luzi 2008
 
Internacional Tirana
 
   
6 1
Oriku
 
Veleçiku Koplik
 
   
2 0
Bulqiza
 
Ada Velipojë
 
   
5 2
Skënderbeu Korçë
 
Tirana
 
0 0
0 0
Vllaznia Shkodër
 
Laçi
 
0 0
1 0
Atlètic Amèrica
 
Extremenya
 
   
2 1
Penya Encarnada
 
Ranger's
 
   
8 0
Onze Bravos
 
Cubango
 
   
0 0
Recreativo do Libolo
 
CD Lunda-Sul
 
0 0
1 1
Sagrada Esperança
 
Académica do Lobito
 
   
1 0
Kabuscorp
 
1º de Agosto
 
   
2 2
Deportivo Armenio
 
Talleres Remedios
 
0 0
0 0
JJ Urquiza
 
Sacachispas
 
1 0
1 1
Los Andes
 
Colegiales
 
1 0
1 0
San Miguel
 
Comunicaciones
 
0 2
0 3
Quilmes
 
Deportivo Morón
 
1 1
1 1
Patronato Res.
 
Godoy Cruz Res.
 
0 0
1 0
Platense Res.
 
Huracán Res.
 
   
1 0
Racing Club Res.
 
Lanús Res.
 
1 0
1 1
San Lorenzo Res.
 
Sarmiento Res.
 
2 1
3 1
Talleres Córdoba Res.
 
Aldosivi Res.
 
1 1
1 1
Talleres Córdoba
 
Aldosivi
 
0 0
2 0
Patronato
 
Godoy Cruz
 
0 1
0 3
Estudiantes Resistenci
 
8 de Diciembre
 
   
0 0
Independiente S.Cayetano
 
Kimberley Mar del Plata
 
   
1 1
EFI Juniors
 
Jorge Newbery VM
 
   
1 1
San Jorge de Almagro
 
Huracán Goya
 
   
2 0
Talleres de Metán
 
Atlético Barrio Obrero
 
   
4 0
Racing Eduardo Castex
 
All Boys Santa Rosa
 
   
2 2
Costa Brava
 
Alvear
 
   
1 1
Estudiantes Olavarría
 
Racing Olavarría
 
   
1 0
Sportivo Piazza
 
Balonpié Bolívar
 
   
0 0
United
 
Britannia
 
0 1
1 2
La Fama
 
Nacional
 
1 0
1 0
Wellington Phoenix
 
Central Coast Mariners
 
   
2 1
Adelaide United
 
Melbourne City
 
0 1
2 2
Sydney
 
Macarthur
 
0 1
0 1
Admira
 
Wolfsberger AC
 
0 0
0 1
Austria Klagenfurt
 
Salzburg
 
1 0
2 1
Rheindorf Altach
 
Wattens
 
0 1
0 3
Dornbirn
 
Blau-Weiß Linz
 
1 2
2 2
Liefering
 
Kapfenberger SV
 
1 1
3 2
Rapid Wien II
 
St. Pölten
 
0 0
0 1
Sturm Graz U18
 
Austria Klagenfurt U18
 
   
5 1
Vorarlberg U18
 
Red Bull Akademie U18
 
   
2 1
Sabah
 
Keşlə FK
 
2 0
2 1
Neftçi
 
Sebail
 
0 0
1 0
Arsenal
 
Volna
 
0 0
0 0
Baranovichi
 
Belshina
 
2 1
3 2
Gomelzheldortrans
 
Slonim
 
0 0
2 1
Lida
 
Naftan
 
0 0
3 2
Orsha
 
Dnepr Mogilev
 
1 0
1 2
Shakhtyor Petrikov
 
Krumkachy
 
1 1
2 3
FK Ruh Brest Res.
 
Dinamo Brest Res.
 
0 1
4 1
Shakhtyor Res.
 
Gomel Res.
 
2 1
5 2
Smorgon Res.
 
Minsk Res.
 
   
3 3
BATE Res.
 
Vitebsk Res.
 
2 1
3 1
Isloch Res.
 
Energetyk-BGU Res.
 
0 1
1 1
Slavia Res.
 
Dinamo Minsk Res.
 
0 3
0 4
Neman Grodno Res.
 
Torpedo Zhodino Res.
 
1 1
4 1
Sputnik Res.
 
Slutsk Res.
 
   
0 3
Voorwaarts Zwevezele W
 
OH Leuven II
 
   
3 4
Eva's Tienen W
 
Chastre W
 
   
2 4
Genk II W
 
Wuustwezel W
 
   
1 3
Gent II W
 
Famkes Merkem W
 
   
6 1
Standard Liège II W
 
RFC de Liege W
 
   
1 0
Anderlecht II W
 
Kontich W
 
   
3 3
Thes Sport
 
Olympic Charleroi
 
   
0 5
Dender
 
Sint-Eloois-Winkel
 
0 0
0 0
Heist
 
Tienen
 
   
2 0
Mandel United
 
Patro Eisden
 
0 0
0 1
Lommel United
 
Westerlo
 
0 0
0 1
RFC Seraing
 
Sint-Truiden
 
1 0
2 0
AS Eupen
 
Kortrijk
 
2 1
2 2
Cercle Brugge
 
Mechelen
 
1 1
3 1
Sporting Charleroi
 
Anderlecht
 
0 1
1 3
Antonia
 
Berg en Dal
 
   
2 3
Ternesse
 
Geel
 
   
2 5
Vorselaar
 
Retie
 
   
2 3
Ixelles
 
Kosova Schaerbeek
 
   
2 0
Achel
 
Schoonbeek-Beverst
 
   
2 2
KFC Eksel
 
Helson Helchteren
 
   
0 1
Juve Hasselt
 
Verbroedering Maasmechelen
 
   
1 2
Beauraing
 
Grand-Leez
 
   
2 1
Ciney
 
ES de la Molignée
 
   
6 2
Eendracht Aalter
 
Grembergen
 
   
2 0
Excelsior Mariakerke
 
St-Joris Sleidinge
 
   
6 0
Roeselare Daisel
 
RC Lauwe
 
   
4 3
Rumbeke
 
Excelsior Zedelgem
 
   
3 2
Couvin-Mariembourg
 
Stockay-Warfusée
 
   
0 0
La Louvière
 
Verlaine
 
   
3 1
Meux
 
Ganshoren
 
   
3 1
US Givry
 
RES Durbuy
 
   
4 1
Harelbeke
 
Ninove
 
   
4 2
Gent-Zeehaven
 
Westhoek
 
   
3 1
Berchem Sport
 
Lyra-Lierse Berlaar
 
   
0 0
Houtvenne
 
Eendracht Aalst
 
   
1 4
Sporting Hasselt
 
Heur Tongeren
 
   
2 0
Chastre II W
 
Heist W
 
   
0 2
Bredene W
 
Club Brugge II W
 
   
1 4
Egem Pittem W
 
Eendracht Aalst II W
 
   
4 1
Havinnes W
 
Bosdam Beveren W
 
   
0 7
Gent III W
 
Eendracht Mazenzele W
 
   
2 1
VVC Brasschaat W
 
Sibret W
 
   
3 1
White Star Woluwe II W
 
Irlande-Auderghem W
 
   
5 0
Zulte-Waregem II W
 
Svelta Melsele W
 
   
4 0
Olsa Brakel W
 
Renaissance Mons 44 II W
 
   
2 2
Olympic Charleroi W
 
Mechelen II W
 
   
0 3
Alken W
 
Aywaille W
 
   
7 0
Loyers W
 
Westerlo W
 
   
1 4
Standard Liège III W
 
Vosselaar W
 
   
0 1
Wolvertem Merchtem W
 
Sottegem W
 
   
4 1
Rapid Symphorinois
 
Stockel
 
   
3 0
Tournai
 
Jeunesse Tamines
 
   
0 0
Union Namur
 
Albert Quévy-Mons
 
   
1 1
Rochefort
 
Richelle United
 
   
2 3
Oppagne-Wéris
 
Sprimont-Comblain
 
   
1 2
Oostkamp
 
Wolvertem Merchtem
 
   
1 1
Svelta Melsele
 
Tempo Overijse
 
   
1 4
Torhout
 
Rhodienne-De Hoek
 
   
2 1
Sint-Lenaarts
 
Betekom
 
   
1 3
Turnhout
 
Zwarte Leeuw
 
   
3 2
Witgoor Sport
 
Eendracht Termien
 
   
0 2
Beringen
 
Diest
 
   
0 3
Nijlen
 
De Kempen
 
   
5 0
Racing Mechelen
 
Lille
 
   
3 0
Garden City
 
San Pedro Pirates
 
1 0
1 0
Ayema
 
JAC
 
   
2 1
Damissa
 
Cavaliers
 
   
1 2
Dragons
 
ASVO
 
   
0 1
Dynamo Abomey
 
Hodio
 
   
2 0
Eternel
 
UPI-ONM
 
   
0 1
Réal Sport
 
Dynamo Unacob
 
   
1 0
Requins
 
AS Cotonou
 
   
2 3
Soleil
 
Energie
 
   
3 0
St. George's Colts
 
Robin Hood
 
   
2 1
Oriente Petrolero
 
Real Tomayapo
 
2 0
3 1
Always Ready
 
Guabirá
 
3 0
6 1
Atlético Palmaflor
 
Blooming
 
1 0
3 0
Independiente Petrolero
 
Santa Cruz
 
1 0
2 1
Leotar
 
Velez
 
1 1
1 3
Sloboda Tuzla
 
Zeljeznicar
 
1 1
1 1
Zrinjski
 
Posusje
 
1 0
3 1
Gilport Lions
 
BDF XI
 
0 0
0 1
Galaxy
 
BR Highlanders
 
   
3 0
Police XI
 
Township Rollers
 
   
0 1
Prisons XI
 
Sua Flamingoes
 
   
0 2
Gaborone United
 
Notwane
 
   
2 0
Floresta CE U20
 
ABC U20
 
1 0
1 3
Sampaio Corrêa U20
 
Sport Recife U20
 
1 0
3 1
Bragantino
 
América Mineiro
 
0 0
1 1
Bdin
 
Sevlievo
 
   
1 0
Botev Vratsa II
 
Lokomotiv Dryanovo
 
   
0 0
Lokomotiv G. Oryahovitsa
 
Etar VT II
 
   
3 1
Lokomotiv Mezdra
 
Partizan
 
   
1 1
OFK Levski
 
Juventus Malchika
 
   
2 0
Spartak Pleven
 
Drenovets
 
   
2 0
Yantra Polski Trambesh
 
Akademik Svishtov
 
   
2 0
Borislav 2009
 
Yambol 1915
 
   
2 0
Chernomorets 1919 Burgas
 
Lokomotiv Plovdiv II
 
   
1 0
Karnobat
 
Dimitrovgrad
 
   
2 0
Levski Karlovo
 
Sokol Markovo
 
   
2 0
Nesebar
 
Zagorets
 
   
1 3
Rodopa Smolyan
 
Atletik Kuklen
 
   
2 2
Bansko
 
Chavdar Etropole
 
   
0 0
Botev Ihtiman
 
Belasitsa
 
   
0 2
Kostinbrod
 
Levski Chepintsi
 
   
4 1
Kyustendil
 
Balkan Botevgrad
 
   
1 0
Nadezhda Dobroslavtsi
 
Hebar II
 
   
1 0
Pirin Gotse Delchev
 
Pirin Razlog
 
   
3 1
Rilski Sportist
 
Granit Vladaya
 
   
2 3
Septemvri Sofia II
 
Pirin Blagoevgrad II
 
   
2 0
Slivnishki geroy
 
Oborishte
 
   
0 1
Vihren
 
Vitosha Bistritsa
 
   
0 0
OFK Pirin
 
Lokomotiv Plovdiv
 
1 0
2 3
Arda
 
Levski Sofia
 
0 0
0 0
Spartak Varna
 
Montana
 
0 1
2 1
CSKA 1948 Sofia II
 
Sportist Svoge
 
1 0
2 1
Hebar 1918
 
Septemvri Simitli
 
2 0
2 0
Levski Lom
 
FK Minyor Pernik
 
0 1
0 1
Lovech
 
Sozopol
 
0 0
1 0
Ludogorets II
 
Yantra 1919
 
2 0
4 0
Maritsa Plovdiv
 
Botev Plovdiv II
 
1 1
1 2
Septemvri Sofia
 
Neftohimik
 
   
   
Strumska slava
 
Marek
 
0 0
2 0
Majestic
 
ASEC Koudougou
 
0 1
1 1
Police
 
RCK
 
1 1
2 2
Salitas
 
Etoile Filante
 
0 2
0 4
Bujumbura City
 
Le Messager Ngozi
 
0 0
0 2
Les Crocos
 
Flambeau du Centre
 
   
0 0
Olympic Star
 
Royal de Muramvya
 
   
2 2
Top Junior
 
Musongati
 
   
1 0
Rukinzo
 
Kayanza United
 
   
1 1
Cobresal
 
Universidad Chile
 
0 0
0 0
Melipilla
 
Everton
 
0 0
1 0
O'Higgins
 
Antofagasta
 
0 0
0 0
San Antonio Unido
 
Lautaro de Buin
 
3 1
4 3
Nantong Zhiyun
 
Shenyang Urban
 
3 0
4 0
Shaanxi Chang'an
 
Suzhou Dongwu
 
2 0
3 0
Sichuan
 
Beijing BG
 
1 0
1 1
Taoyuan International
 
Taipei Bear
 
   
0 1
Kaohsiung Yangxin
 
New Taipei Air Source
 
1 0
3 0
Hualien
 
Taichung Blue Whale W
 
1 0
1 0
Deportivo Cali
 
Deportivo Pereira
 
0 0
2 1
Cortuluá
 
Boyacá Chicó
 
1 0
1 0
Municipal Liberia
 
Puntarenas
 
0 0
0 1
Sporting Gagnoa
 
AFAD
 
   
0 1
Hrvatski Dragovoljac
 
Gorica
 
0 0
0 1
Slaven Koprivnica
 
Rijeka
 
0 0
1 2
Orijent 1919
 
Croatia Zmijavci
 
1 2
3 2
Cibalia
 
Solin
 
1 3
5 3
Dubrava Zagreb
 
Opatija
 
1 0
1 0
Dugopolje
 
Varaždin
 
0 0
0 0
Kustošija
 
Bijelo Brdo
 
1 0
1 0
Osijek II
 
Jarun
 
0 0
0 0
Dugo Selo
 
Segesta Sisak
 
   
3 0
Lučko
 
Trnje
 
   
0 0
Maksimir Zagreb
 
Vrapče Zagreb
 
   
1 0
Mladost Petrinja
 
Bistra
 
   
5 3
NK Lukavec
 
HAŠK
 
   
0 0
Ponikve
 
Tekstilac Ravnice
 
   
2 2
Vrbovec
 
Udarnik Kurilovec
 
   
2 1
Zagorec
 
Gaj
 
   
3 1
Belišće
 
Bedem Ivankovo
 
   
6 0
Dakovo-Croatia
 
Vuteks-Sloga
 
   
2 1
Darda
 
Granicar Zupanja
 
   
0 1
Marsonia
 
Slavonac Bukovlje
 
   
2 0
Oriolik Oriovac
 
Sloga Nova Gradiska
 
   
0 1
Slavija Pleternica
 
Čepin
 
   
0 2
Vukovar
 
Zrinski Jurjevac
 
   
0 0
Papuk
 
Bjelovar
 
   
3 4
Podravina Ludbreg
 
Varteks Varaždin
 
   
4 1
Hrvatski vitez
 
GOSK Dubrovnik
 
   
2 1
Junak
 
HNK Zadar
 
   
2 2
Kamen Ivanbegovina
 
Neretvanac Opuzen
 
   
2 3
Split
 
Primorac Biograd
 
   
0 1
Vodice
 
Hrvace
 
   
2 1
Zmaj Makarska
 
Otok
 
   
3 1
Cres
 
Pazinka
 
   
0 0
Nehaj
 
Rudar Labin
 
1 1
2 1