Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

ES Tunis
 
Al Ahly
 
0 0
0 1
Wydad Casablanca
 
Kaizer Chiefs
 
0 1
0 1
CR Belouizdad U21
 
Paradou AC U21
 
0 1
2 1
JS Saoura U21
 
JSM Skikda U21
 
   
3 0
MC Oran U21
 
MC Alger U21
 
0 0
0 0
NC Magra U21
 
USM Bel Abbès U21
 
   
6 1
US Biskra U21
 
RC Relizane U21
 
   
2 2
WA Tlemcen U21
 
Olympique Médéa U21
 
0 0
1 1
CR Belouizdad
 
Paradou AC
 
1 0
1 0
MC Oran
 
MC Alger
 
1 0
2 1
NC Magra
 
USM Bel Abbès
 
0 0
1 0
Tlemcen
 
Olympique Médéa
 
0 0
3 1
JS Saoura
 
JSM Skikda
 
   
3 0
US Biskra
 
RC Relizane
 
   
3 2
Amal Bou Saâda
 
Msila
 
   
1 0
Arzew
 
Temouchent
 
   
1 3
CR Béni Thour
 
USM El Harrach
 
2 1
4 1
CRB Ouled Djellal
 
AS Khroub
 
   
1 3
HB Chelghoum Laïd
 
Annaba
 
0 0
1 0
IRB El Kerma
 
ASM Oran
 
   
1 1
JSM Béjaïa
 
Ben Aknoun
 
0 1
1 1
Kouba
 
WA Boufarik
 
0 0
2 1
Lakhdaria
 
USM Blida
 
0 0
1 0
MC Saïda
 
SC Aïn Defla
 
   
3 0
MCB Oued Sly
 
CRB Ain Ouessara
 
0 0
2 0
MO Constantine
 
MC El Eulma
 
0 0
0 1
MSP Batna
 
CA Batna
 
0 0
1 0
RC Arbaâ
 
MO Béjaïa
 
2 0
2 0
RC Oued Rhiou
 
JSM Tiaret
 
0 1
3 1
SKAF Khémis Mélina
 
Remchi
 
   
0 0
Teleghma
 
US Chaouia
 
1 0
3 0
USM Khenchela
 
DRB Tadjenanet
 
2 1
4 2
Onze Bravos
 
Baixa de Kassange
 
   
0 1
Sagrada Esperança
 
Santa Rita
 
   
2 0
Sporting de Cabinda
 
Progresso
 
   
3 0
Def. de Pronunciamiento
 
Racing Córdoba
 
1 0
1 0
Deportivo Camioneros
 
Olimpo
 
1 0
1 1
Ferro Carril Oeste LP
 
Circulo Deportivo
 
4 0
4 1
Huracán Las Heras
 
Deportivo Madryn
 
0 0
0 1
Juventud Unida Univ.
 
Sportivo Peñarol
 
0 0
0 0
Sol de Mayo
 
Ciudad de Bolívar
 
0 0
0 0
Sportivo Desamparados
 
Independiente Chivilcoy
 
0 0
1 0
Villa Mitre
 
Cipolletti
 
1 0
1 0
CDJU Gualeguaychu
 
Boca Unidos
 
1 1
1 1
Sarmiento Resistencia
 
Douglas Haig
 
0 0
1 0
Defensores Belgrano VR
 
Chaco For Ever
 
0 0
0 1
Sportivo Belgrano
 
Gimnasia Concepción
 
1 1
1 1
RCA
 
Dakota
 
1 0
1 1
Brisbane Roar
 
Kaya
 
   
   
Lao Toyota
 
Kasuka
 
   
   
Visakha
 
Lalenok United
 
   
   
Sydney
 
Adelaide United
 
2 0
2 1
Mt Gravatt Hawks
 
St George Willawong
 
2 1
2 1
The Gap
 
Univ. Queensland
 
0 0
0 0
The Lakes
 
Bayside United
 
1 3
1 3
Mt Gravatt Res.
 
St. George Willawong Res
 
0 2
0 2
The Gap Res.
 
Univ. Queensland Res.
 
1 2
1 2
The Lakes Res.
 
Bayside United Res.
 
   
3 3
Woden Weston
 
Canberra FC
 
0 2
0 5
Monaro Panthers
 
Belconnen United
 
0 0
2 2
Belconnen United W
 
Canberra Olympic W
 
   
4 2
Weston Bears
 
Valentine
 
1 1
2 1
Hellenic Athletic
 
Port Darwin
 
2 2
4 3
Uni Azzurri
 
Mindil Aces
 
1 0
3 1
Adelaide United ||
 
NE MetroStars
 
0 1
0 2
Adelaide Blue Eagles
 
South Adelaide Panthers
 
0 0
0 1
Adelaide Raiders
 
Adelaide Olympic
 
1 2
3 3
Campbelltown City
 
Croydon Kings
 
1 1
2 3
Sturt Lions
 
Adelaide Comets
 
1 0
1 1
Adelaide City
 
Cumberland United
 
2 0
5 0
Devonport City
 
Launceston City
 
0 0
2 0
Riverside Olympic
 
Kingborough Lions
 
3 1
4 4
Clarence Zebras
 
South Hobart
 
0 2
1 2
Olympia Warriors
 
Glenorchy Knights
 
1 2
2 2
Avondale Heights
 
Dandenong City
 
1 0
3 0
Hume City
 
Melbourne Knights
 
0 2
2 3
Dandenong Thunder
 
Eastern Lions
 
2 0
2 1
Armadale
 
Perth Glory II
 
0 0
0 0
Balcatta
 
ECU Joondalup
 
0 0
0 2
Bayswater City
 
Inglewood United
 
1 4
3 6
Perth
 
Gwelup Croatia SC
 
1 0
1 1
Rockingham City
 
Sorrento
 
0 3
1 3
Peninsula Power
 
Olympic
 
1 0
2 1
Magpies Crusaders
 
Edge Hill United
 
   
1 3
SWQ Thunder W
 
Gold Coast United W
 
0 3
0 7
Virginia United W
 
Souths United W
 
0 1
0 4
Brisbane Olympic W
 
Peninsula Power W
 
3 0
7 0
Mitchelton W
 
Eastern Suburbs NPL
 
0 0
0 3
Lions W
 
FQ QAS W
 
   
8 0
Adelaide United Res.
 
MetroStars Res.
 
   
1 3
Adelaide City Res.
 
Cumberland United Res.
 
1 2
3 5
Adelaide Raiders Res.
 
Adelaide Olympic Res.
 
1 2
3 2
Blue Eagles Res.
 
South Adelaide Res.
 
   
2 2
Campbelltown City Res.
 
Croydon Kings Res.
 
1 1
2 3
Sturt Lions Res.
 
Adelaide Comets Res.
 
   
1 5
Modbury Jets
 
Adelaide Victory
 
2 0
4 0
Playford City Patriots
 
Adelaide Hills Hawks
 
2 0
5 1
Western Strikers
 
Adelaide Cobras
 
2 0
5 1
White City Woodville
 
West Torrens Birkalla
 
2 0
2 1
West Adelaide
 
Fulham United
 
0 1
0 3
South Melbourne U21
 
Port Melbourne U21
 
   
6 1
Dandenong Thunder U21
 
Eastern Lions U21
 
   
0 4
Hume City U21
 
Melbourne Knights U21
 
   
0 1
Moreland City
 
Pascoe Vale
 
0 0
0 1
Northcote City
 
North Geelong Warriors
 
0 0
1 1
Werribee City
 
Kingston City
 
1 1
1 2
Manningham United Blues
 
Langwarrin
 
1 0
1 1
Bulleen Lions
 
Goulburn Valley Suns
 
0 2
0 3
Forrestfield United
 
Western Knights
 
1 0
2 2
Olympic Kingsway
 
Fremantle City
 
   
0 0
Quinns
 
Ashfield
 
2 0
6 1
Stirling Lions
 
Joondalup United
 
0 1
4 1
Subiaco
 
Mandurah City
 
2 2
3 2
UWA Nedlands
 
Swan United
 
2 0
4 0
Völkermarkt
 
Feldkirchen
 
   
4 2
Wolfsberg
 
Lendorf
 
1 0
2 1
Kraig
 
Klagenfurter AC 1909
 
1 2
3 4
Fügen
 
Silz / Mötz
 
   
5 1
Kematen
 
Ebbs
 
0 0
1 0
Stadlau
 
Donaufeld
 
1 1
1 2
Austria XIII
 
Schwechat
 
1 0
4 0
Post
 
ASV 13
 
0 0
0 0
Favoritner AC
 
Vorwärts Brigittenau
 
0 2
0 3
First Vienna
 
Gerasdorf Stammersdorf
 
4 0
6 1
Belshina
 
Lida
 
2 1
4 2
Slonim
 
Shakhtyor Petrikov
 
0 1
1 2
Falko
 
Uzda
 
   
1 1
Vertykal
 
Montazhnik
 
   
1 1
Drogichin
 
Dinamo Malorita
 
   
0 6
Energosbyt-BSATU
 
Kletsk
 
   
6 2
Kostyukovichy
 
Gorki
 
   
1 3
Postavy
 
FK Glubokoe
 
   
0 0
Stroitel Kapyl
 
Lyuban'
 
   
3 2
Ivatsevichi
 
Pripyat
 
   
9 0
Bumprom
 
Zhlobin
 
   
4 0
Ivanovo
 
DYuSSh-3 Pinsk
 
   
1 7
Kolos Cherven
 
Berezino
 
   
13 0
Molodechno-DYuSSh 4
 
SMI Autotrans
 
   
3 0
Niva Tolochin
 
AviaDor Orsha
 
   
1 3
Starye Dorogi
 
Partizan Salihorsk
 
   
1 1
Veras
 
Viktoriya Maryina Horka
 
   
2 8
FC Chashniki
 
Gazovik
 
   
0 6
FC Ostrovets
 
Smena Vawkavysk
 
   
12 1
Grodnensky
 
Svislach
 
   
1 2
Niva
 
Euroexport
 
   
7 1
Belaya Rus
 
Neman Mosty
 
   
0 1
Gorodok lions
 
Prodcenter
 
   
1 1
Luninets
 
DYUSSH Stolin
 
   
5 0
BC Maxline
 
Svetlogorsk
 
   
4 0
Belshina II
 
Dnepr Mogilev II
 
   
0 4
Vitebsk
 
Ruh Brest
 
0 0
0 0
Gomel
 
Isloch
 
2 0
2 0
Torpedo BelAZ
 
Sputnik
 
2 0
2 0
Dinamo Minsk
 
BATE
 
0 1
0 2
Bobruichanka W
 
ABFF U19 W
 
1 0
3 0
Béké Bembèrèkè
 
Hodio
 
   
0 0
Dragons
 
AS Cotonou
 
   
1 1
Esae
 
Buffles
 
   
2 0
Adjidja
 
ASVO
 
   
1 2
Avrankou Omnisport
 
UPI-ONM
 
   
4 1
Cavaliers
 
Energie
 
   
0 0
Dadjè
 
Tukunnin
 
   
2 2
Djeffa
 
JAC
 
   
3 1
Dynamo Abomey
 
Dynamique Djougou
 
   
3 2
Panthères
 
Espoir Savalou
 
   
2 0
Police Benin
 
USSK
 
   
1 1
Tonnerre
 
Tanéka
 
   
0 0
Tensung
 
Ugyen Academy
 
1 0
2 0
Flamengo W
 
Kindermann-Avaí W
 
0 0
1 0
São José W
 
Ferroviária W
 
0 0
0 0
Botafogo W
 
Santos W
 
0 2
2 3
Corinthians W
 
Minas ICESP W
 
4 0
5 0
Angra dos Reis
 
Macaé
 
0 0
1 2
Artsul
 
Americano
 
0 1
1 1
Audax Rio
 
CFRJ / Marica
 
1 0
1 0
Friburguense
 
Duque de Caxias
 
0 0
1 0
Sampaio Corrêa RJ
 
América RJ
 
1 1
2 2
Boavista U20
 
Flamengo RJ U20
 
0 1
0 4
Macaé U20
 
Portuguesa RJ U20
 
0 1
0 2
Nova Iguaçu U20
 
Vasco U20
 
0 1
0 1
Fluminense U20
 
Volta Redonda U20
 
0 0
0 0
Atletico-MG U20
 
Araguari U20
 
5 0
5 0
Betim U20
 
Boston City U20
 
0 0
0 1
Inter de Minas U20
 
Tupi U20
 
1 0
3 0
Nacional AC MG U20
 
Guarani MG U20
 
1 0
1 0
Brasil de Pelotas
 
Goiás
 
1 1
2 1
Vasco da Gama
 
CRB
 
1 0
3 0
Guarani
 
Ponte Preta
 
1 0
1 0
Operário PR
 
Cruzeiro
 
1 1
2 1
Vitória
 
Brusque
 
0 1
3 1
Novorizontino
 
EC São José
 
1 0
1 0
Floresta
 
Botafogo PB
 
0 0
0 0
Ituano
 
Paraná
 
1 1
2 1
Paysandu
 
Volta Redonda
 
0 0
0 0
Oeste
 
Criciúma
 
0 0
0 0
Boavista
 
Madureira
 
0 0
1 1
Brasiliense
 
Nova Mutum EC
 
1 1
3 1
Castanhal
 
São Raimundo RR
 
1 0
1 1
Guarany de Sobral
 
Palmas
 
0 0
2 1
Joinville
 
Juventus SC
 
1 0
1 0
Portuguesa
 
Santo André
 
0 0
1 0
Jaraguá EC
 
Porto Velho
 
0 0
0 0
4 de Julho
 
Tocantinópolis
 
0 0
1 1
Bahia de Feira
 
Juazeirense
 
0 1
1 1
Cascavel
 
Caxias
 
1 0
1 0
Goianésia
 
Aparecidense
 
0 0
0 0
Imperatriz
 
Paragominas
 
1 1
2 2
Murici
 
ASA
 
0 0
0 1
Uberlândia
 
CAP Patrocinense
 
1 0
1 1
União Rondonópolis
 
Gama
 
2 0
2 1
Ferroviária
 
Rio Branco-VN
 
1 0
1 0
GAS
 
Ypiranga AP
 
0 1
1 2
Fast Clube
 
Peñarol
 
0 2
3 2
Port Moody Rangers
 
Tigers Vancouver
 
   
1 2
Okanagan
 
Penticton
 
   
3 1
General Velásquez
 
Recoleta
 
0 0
0 1
Rodelindo Román
 
Iberia
 
0 1
0 2
Inter Club
 
Patronage Sainte-Anne
 
   
0 0
JS Talangaï
 
Leopards de Dolisie
 
   
2 1
Scherpenheuvel
 
Victory Boys
 
   
2 0
SITHOC
 
UNDEBA
 
   
3 1
Příbram II
 
Benesov
 
   
   
Motorlet Praha
 
Králův Dvůr
 
   
   
Dukla Praha II
 
Zbuzany
 
   
   
Jablonec II
 
Sokol Brozany
 
   
   
Mlada Boleslav II
 
Pardubice II
 
   
   
Povltava FA
 
Loko Vltavín
 
   
   
Přepeře
 
Sokol Živanice
 
   
   
Slovan Velvary
 
Ústí nad Orlicí
 
   
   
Sokol Hostoun
 
Jiskra Domažlice
 
   
   
Teplice II
 
Sokol Zápy
 
   
   
Doubravka
 
Český lev - Union Beroun
 
   
   
Hvězda Cheb
 
Spartak Sobeslav
 
   
   
Jindrichuv Hradec
 
Marianske Lazne
 
   
   
Otava Katovice
 
České Budějovice II
 
   
   
Petřín Plzeň
 
Hořovicko
 
   
   
Prestice
 
Klatovy
 
   
   
Sokol Lom
 
Slavoj Mýto
 
   
   
Tatran Sedlcany
 
Rokycany
 
   
   
Neratovice-Byškovice
 
FK Brandys nad Labem
 
   
   
Aritma Praha
 
Chomutov
 
   
   
Louny
 
Banik Sous
 
   
   
Meteor Praha
 
Tatran Rakovnik
 
   
   
Olympie Brezova
 
Arsenal Česká Lípa
 
   
   
Ostrov
 
Český Brod
 
   
   
Slaný