Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

DC United
 
Inter Miami
 
 
 
 
Tulsa Roughnecks
 
Louisville City
 
 
 
 
Forward Madison
 
New England II
 
 
 
 
Tormenta
 
Greenville Triumph
 
 
 
 
Dallas
 
Minnesota United
 
 
 
 
Memphis 901
 
OKC Energy
 
 
 
 
Oakland Roots
 
Sacramento Republic
 
 
 
 
San Antonio
 
Rio Grande Valley
 
 
 
 
North Texas
 
Tucson
 
 
 
 
Austin
 
SJ Earthquakes
 
 
 
 
LA Galaxy
 
Seattle Sounders
 
 
 
 
1
X
2
LA Force
 
New Amsterdam
 
 
 
 
Portland Timbers
 
Sporting KC
 
 
 
 
Las Vegas Lights
 
Orange County
 
 
 
 
San Diego Loyal
 
Phoenix Rising
 
 
 
 
Avondale Heights U21
 
Dandenong City U21
 
 
 
 
St. Albans Saints U21
 
Bentleigh Greens U21
 
 
 
 
Woden Weston W
 
Canberra United Academy W
 
 
 
 
Los Angeles FC
 
Houston Dynamo
 
 
 
 
Kibi Univ. Takahashi W
 
Shizuoka Sangyo Univ.
 
 
 
 
YSCC
 
Fujieda MYFC
 
 
 
 
Kochi United
 
Honda Lock
 
 
 
 
Matsue City
 
Maruyasu Okazaki
 
 
 
 
Sony Sendai
 
Osaka
 
 
 
 
Veertien Mie
 
Kariya
 
 
 
 
Verspah Oita
 
Iwaki
 
 
 
 
Harima W
 
Yokohama W
 
 
 
 
Tsukuba Ladies
 
Norrdea Hokkaido W
 
 
 
 
Yunogo Belle W
 
Bunnies Gunma White Star W
 
 
 
 
Canberra W
 
Tuggeranong United W
 
 
 
 
Wollongong Wolves
 
Marconi Stallions
 
 
 
 
Edgeworth Eagles
 
Lambton Jaffas
 
 
 
 
Hamilton Olympic
 
Broadmeadow Magic
 
 
 
 
Tuggeranong United
 
Cooma Tigers
 
 
 
 
Gungahlin United W
 
Wagga City Wanderers W
 
 
 
 
Parceiro Nagano
 
Kataller Toyama
 
 
 
 
Angeviolet Hiroshima W
 
Iga Kunoichi W
 
 
 
 
APIA Leichhardt Tigers
 
Rockdale City Suns
 
 
 
 
Blacktown City
 
Sutherland Sharks
 
 
 
 
North Shore Mariners
 
Sydney United
 
 
 
 
St. Albans Saints
 
Bentleigh Greens
 
 
 
 
Heidelberg United U21
 
Green Gully U21
 
 
 
 
Gungahlin
 
Canberra Olympic
 
 
 
 
Albany Creek Res.
 
Acacia Ridge Res.
 
 
 
 
Sagamihara
 
Tokyo Verdy
 
 
 
 
Tegevajaro Miyazaki
 
Kamatamare Sanuki
 
 
 
 
Fukuoka J. Anclas W
 
JFA Academy W
 
 
 
 
Sydney Olympic
 
Mt Druitt Town
 
 
 
 
Logan Lightning W
 
The Gap W
 
 
 
 
Sunshine Coast Wanderers W
 
Capalaba W
 
 
 
 
Charlestown City Blues
 
Adamstown Rosebuds
 
 
 
 
Imabari
 
Gifu
 
 
 
 
Asan Mugunghwa
 
Jeonnam Dragons
 
 
 
 
Bucheon 1995
 
Gyeongnam
 
 
 
 
Heidelberg United
 
Green Gully
 
 
 
 
Western Pride W
 
Brisbane City W
 
 
 
 
WDSC Wolves
 
Holland Park Hawks
 
Northern Redbacks W
 
Subiaco W
 
 
 
 
West NTC W
 
Perth W
 
 
 
 
Central & Western
 
South China
 
 
 
 
Eastern District
 
Yuen Long
 
 
 
 
Hoi King
 
Dreams Metro Gallery
 
 
 
 
North District
 
Wong Tai Sin
 
 
 
 
Sham Shui Po
 
Citizen AA
 
 
 
 
Shatin
 
Wing Yee
 
 
 
 
Wofoo Tai Po
 
Hong Kong FC
 
 
 
 
Albany Creek Excelsior
 
Acacia Ridge
 
 
 
 
Kashima Antlers
 
Vegalta Sendai
 
 
 
 
Slavia Praha II
 
Viktoria Plzen II
 
 
 
 
Slovan Liberec II
 
Chlumec nad Cidlinou
 
 
 
 
Sparta Praha II
 
Admira Praha
 
 
 
 
Karlovy Vary
 
Baník Sokolov
 
 
 
 
Electricite du Cambodge
 
National Defense
 
 
 
 
Kirivong Sok Sen Chey
 
Nagacorp
 
 
 
 
Prey Veng
 
Asia Europe University
 
 
 
 
Sydney II
 
Manly United
 
 
 
 
Mito Hollyhock
 
Montedio Yamagata
 
 
 
 
BB Erzurumspor U19
 
Göztepe U19
 
 
 
 
Busan I'Park
 
Anyang
 
 
 
 
Nõmme Kalju II
 
TJK Legion II
 
 
 
 
Tabasalu
 
Harju Jalgpallikool
 
 
 
 
Tallinna Kalev II
 
Laanemaa Haapsalu
 
 
 
 
Vändra
 
FC Tallinn
 
 
 
 
Viimsi
 
K-Järve JK Järve
 
 
 
 
Urawa Reds
 
Shonan Bellmare
 
 
 
 
Giravanz Kitakyushu
 
Ehime
 
 
 
 
ThespaKusatsu Gunma
 
Machida Zelvia
 
 
 
 
Tulevik
 
Vaprus
 
 
 
 
Alanyaspor U19
 
Trabzonspor U19
 
 
 
 
Ankaragücü U19
 
Fatih Karagümrük U19
 
 
 
 
Fenerbahce U19
 
Konyaspor U19
 
 
 
 
Gaziantep FK U19
 
Besiktas U19
 
 
 
 
İstanbul Başakşehir U19
 
Gençlerbirliği U19
 
 
 
 
Kasımpaşa U19
 
Antalyaspor U19
 
 
 
 
Kayserispor U19
 
Hatayspor U19
 
 
 
 
Sivasspor U19
 
Galatasaray U19
 
 
 
 
Yeni Malatyaspor U19
 
Denizlispor U19
 
 
 
 
Roasso Kumamoto
 
Gainare Tottori
 
 
 
 
Suduva II
 
Minija
 
 
 
 
KäPa U20
 
PPJ U20
 
 
 
 
Kagera Sugar
 
Ihefu
 
 
 
 
Helsingborg
 
Akropolis
 
 
 
 
Rigas W
 
Liepāja W
 
 
 
 
FK Vilnius W
 
Kauno Žalgiris W
 
 
 
 
Utenis Utena W
 
Gintra W
 
 
 
 
Žalgiris W
 
Banga W
 
 
 
 
APS Bomet
 
Migori Youth
 
 
 
 
Fortune Sacco
 
Shabana
 
 
 
 
Mwatate United
 
Kisumu All Stars
 
 
 
 
SoNy Sugar
 
Kibera Black Stars
 
 
 
 
Soy United
 
Police
 
 
 
 
Eskhata
 
Dushanbe-83
 
 
 
 
Fayzkand
 
Khatlon
 
 
 
 
Mjøndalen
 
Strømsgodset
 
 
 
 
JJK
 
JS Hercules
 
 
 
 
Kiffen
 
PKKU
 
 
 
 
Kraft
 
GBK
 
 
 
 
PEPO
 
MYPA
 
 
 
 
PS Kemi
 
Vaajakoski
 
 
 
 
Reipas
 
KäPa
 
 
 
 
SalPa
 
PIF
 
 
 
 
SJK Akatemia
 
OLS
 
 
 
 
Inter Turku II
 
Toejoen Veikot
 
 
 
 
Biashara United
 
JKT Tanzania
 
 
 
 
1. FC M'gladbach
 
Schonnebeck
 
 
 
 
FC Bocholt
 
Union Nettetal
 
 
 
 
Germania Ratingen
 
SF Baumberg
 
 
 
 
Kray
 
SF Niederwenigern
 
 
 
 
Meerbusch
 
FSV Duisburg
 
 
 
 
Monheim
 
Dusseldorf-West
 
 
 
 
Schwarz-Weiß Essen
 
Hilden
 
 
 
 
Teutonia St.Tönis
 
Kleve
 
 
 
 
TuRU 1880 Düsseldorf
 
SC Velbert
 
 
 
 
TVD Velbert
 
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
 
 
 
 
Velbert
 
Cronenberger SC
 
 
 
 
Ennepetal
 
Eintracht Rheine
 
 
 
 
Erndtebrück
 
Hammer SpVg
 
 
 
 
Holzwickeder SC
 
Paderborn 07 II
 
 
 
 
Kaan-Marienborn
 
Finnentrop / Bamenohl
 
 
 
 
Meinerzhagen
 
Schermbeck
 
 
 
 
Sprockhövel
 
ASC Dortmund
 
 
 
 
Victoria Clarholz
 
TuS Haltern
 
 
 
 
Vreden
 
Wattenscheid 09
 
 
 
 
Westfalia Rhynern
 
Preußen Münster II
 
 
 
 
Homeboyz
 
Kariobangi Sharks
 
 
 
 
Leopards
 
Gor Mahia
 
 
 
 
Selangor United
 
PKNP
 
 
 
 
Wakiso Giants
 
Express FC
 
 
 
 
Trelleborg
 
Falkenberg
 
 
 
 
Jaro
 
PK-35
 
 
 
 
Klubi-04
 
Gnistan
 
 
 
 
KPV
 
MuSa
 
 
 
 
Westfalia Herne
 
Gütersloh
 
 
 
 
Einherji
 
Ægir
 
 
 
 
Höttur / Huginn
 
Augnablik
 
 
 
 
KFG
 
Dalvík / Reynir
 
 
 
 
KFS
 
ÍH
 
 
 
 
Tindastóll
 
Sindri
 
 
 
 
Legionovia Legionowo
 
Swit
 
 
 
 
Pogon Grodzisk Mazowiecki
 
Legia Warszawa II
 
 
 
 
Polonia Warszawa
 
Unia Skierniewice
 
 
 
 
Znicz Biała Piska
 
Jagiellonia II
 
 
 
 
Panevėžys
 
Trakai
 
 
 
 
Aqaba
 
Al Faysali
 
 
 
 
Austurland U19
 
Grotta / Kria U19
 
 
 
 
Keflavík Reyni Ví U19 II
 
ÍBV / KFS U19
 
 
 
 
Vestri / Hörður U19
 
Selfoss / SL U19
 
 
 
 
Rīgas FS
 
Riga
 
 
 
 
Neptūną Klaipėda
 
Kauno Žalgiris II
 
 
 
 
Futura Humenne
 
Pokrok Krompachy
 
 
 
 
Mladost Kalsa
 
Spisske Podhradie
 
 
 
 
Slávia TU Košice
 
Svidník
 
 
 
 
Snina
 
Slovan Giraltovce
 
 
 
 
Spišská Nová Ves
 
Milenium
 
 
 
 
Tatran Prešov
 
Družstevník Plavnica
 
 
 
 
Vranov nad Topľou
 
Lipany
 
 
 
 
Beluša
 
Zlaté Moravce-Vrablé II
 
 
 
 
Castkovce
 
Povazska Bystrica
 
 
 
 
Galanta
 
Nové Zámky
 
 
 
 
Lednické Rovne
 
Slovan Duslo Šaľa
 
 
 
 
Marcelová
 
OFK Malzenice
 
 
 
 
Nové Mesto nad Váhom
 
Kalna n. Hronom
 
 
 
 
Spartak Myjava
 
Imeľ
 
 
 
 
Veľké Ludince
 
Nitra II
 
 
 
 
Roi United
 
Tervarit-j
 
 
 
 
Abia Warriors
 
Heartland
 
 
 
 
Akwa Starlets
 
Adamawa United
 
 
 
 
Akwa United
 
Warri Wolves
 
 
 
 
Enugu Rangers
 
Kano Pillars
 
 
 
 
Ifeanyi Uba
 
Enyimba
 
 
 
 
Jigawa Golden Stars
 
Rivers United
 
 
 
 
Kwara United
 
Wikki Tourist
 
 
 
 
Lobi Stars
 
Nasarawa United
 
 
 
 
MFM
 
Plateau United
 
 
 
 
Sunshine Stars
 
Katsina United
 
 
 
 
FKS Stal Kraśnik
 
Jutrzenka Giebułtów
 
 
 
 
Lewart
 
Wisłoka Dębica
 
 
 
 
NKP Podhale
 
Stal Stalowa Wola
 
 
 
 
Orleta Radzyn Podlaski
 
Avia Swidnik
 
 
 
 
Siarka Tarnobrzeg
 
Chełmianka Chełm
 
 
 
 
Sokół Sieniawa
 
Podlasie Biała Podlaska
 
 
 
 
Wiązownica
 
MKS Korona Kielce II
 
 
 
 
Wisła Puławy
 
KSZO
 
 
 
 
Wisla Sandomierz
 
Hetman Zamosc
 
 
 
 
Wólczanka W. Pełkińska
 
Łagów
 
 
 
 
Banik Kalinovo
 
Fiľakovo
 
 
 
 
Čadca
 
Kovacova
 
 
 
 
Jednota Banova
 
Novohrad Lučenec
 
 
 
 
Liptovský Hrádok
 
Lokomotíva Zvolen
 
 
 
 
Námestovo
 
Liptovská Štiavnica
 
 
 
 
Oravske Vesele
 
Žarnovica
 
 
 
 
Rakytovce
 
Fomat Martin
 
 
 
 
Rimavská Sobota
 
Tatran Krásno
 
 
 
 
Dolní Benešov
 
Slovan Rosice
 
 
 
 
Hanácká
 
Frýdek-Místek
 
 
 
 
Sigma Olomouc II
 
Banik Ostrava II
 
 
 
 
Slovácko II
 
Uherský Brod
 
 
 
 
Velké Meziříčí
 
Odra Petrkovice
 
 
 
 
Viktoria Otrokovice
 
Znojmo
 
 
 
 
Vrchovina
 
Hlučín
 
 
 
 
Vyškov
 
Zlín II
 
 
 
 
Vysočina Jihlava II
 
Uničov
 
 
 
 
Bystřice nad Pernštejnem
 
Start Brno
 
 
 
 
Hodonín-Šardice
 
Ždírec nad Doubravou
 
 
 
 
Humpolec
 
Havlickuv Brod
 
 
 
 
Sokol Tasovice
 
Slavoj Polná
 
 
 
 
Stara Rise
 
Sokol Lanžho
 
 
 
 
Zbrojovka Brno II
 
Velka Bites
 
 
 
 
Žďár nad Sázavou
 
Břeclav
 
 
 
 
Brumov
 
Nove Sady
 
 
 
 
Bzenec
 
HFK Olomouc
 
 
 
 
FC Vsetin
 
Hranice
 
 
 
 
Kozlovice
 
Slavičín
 
 
 
 
Strani
 
Šumperk
 
 
 
 
Valašské Meziříčí
 
Tatran Všechovice
 
 
 
 
Viktorie Přerov
 
Skaštice
 
 
 
 
Bospor Bohumín
 
Beskyd Frenštát
 
 
 
 
Frydlant
 
Jiskra Rýmařov
 
 
 
 
Havířov
 
Opava II
 
 
 
 
Nový Jičín
 
Slavoj Olympia
 
 
 
 
Polanka nad Odrou
 
Hermanice
 
 
 
 
Trinec II
 
Detmarovice
 
 
 
 
Vítkovice
 
Karvina II
 
 
 
 
MP
 
JIPPO
 
 
 
 
Brann
 
Odd
 
 
 
 
Haugesund
 
Kristiansund
 
 
 
 
Molde
 
Stabæk
 
 
 
 
Rosenborg
 
Sarpsborg 08
 
 
 
 
Tromsø
 
Lillestrøm