Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

CS Constantine U21
 
CR Belouizdad U21
 
2 0
3 1
MC Alger U21
 
Paradou AC U21
 
0 2
0 2
NA Hussein Dey U21
 
USM Alger U21
 
0 1
1 2
CS Constantine
 
CR Belouizdad
 
0 0
0 0
NA Hussein Dey
 
USM Alger
 
0 0
2 1
MC Alger
 
Paradou AC
 
0 0
4 0
Gimnasia Mendoza
 
Deportivo Riestra
 
1 1
1 1
All Boys
 
Independiente Rivadavia
 
0 0
1 1
Temperley
 
San Martín Tucumán
 
0 1
0 1
Deportivo Maipú
 
Almirante Brown
 
0 0
0 1
Deportivo Morón
 
San Telmo
 
1 0
2 0
Instituto
 
Guillermo Brown
 
1 1
1 1
Club Atlético Güemes
 
Defensores de Belgrano
 
2 0
2 2
Ferro Carril Oeste
 
Villa Dálmine
 
0 0
0 0
Tigre
 
Atlanta
 
1 0
1 1
Alvarado
 
Atletico Mitre
 
1 0
3 1
Agropecuario
 
Nueva Chicago
 
1 0
3 0
Argentino Merlo
 
Leandro Nicéforo Alem
 
0 0
3 0
Atlas
 
Luján
 
0 0
0 0
Claypole
 
San Martín Burzaco
 
1 0
2 1
Deportivo Laferrere
 
Central Córdoba
 
0 0
0 0
Dock Sud
 
Excursionistas
 
1 0
1 0
General Lamadrid
 
El Porvenir
 
0 0
1 0
Ituzaingó
 
Berazategui
 
0 0
0 0
Real Pilar
 
Sportivo Italiano
 
1 1
4 4
Victoriano Arenas
 
Deportivo Español
 
0 0
0 0
Argentino Rosario
 
Central Ballester
 
0 0
0 0
Defensores de Cambaceres
 
Centro Español
 
1 1
1 1
Liniers
 
Deportivo Muñiz
 
0 1
0 1
Lugano
 
Deportivo Paraguayo
 
0 0
1 1
Shanghai SIPG
 
Kaya
 
0 1
0 1
Tainan City
 
Athletic 220
 
1 0
3 0
Eastern
 
Warriors
 
0 1
0 1
Broadmeadow Magic
 
Weston Bears
 
1 0
2 1
Gold Coast United W
 
Capalaba W
 
1 0
3 0
Moreland Zebras
 
Langwarrin
 
1 1
3 1
South Melbourne
 
Eastern Lions
 
   
2 1
Monbulk Rangers
 
Clifton Hill
 
   
2 1
Sorrento
 
ECU Joondalup
 
0 0
0 1
Köttmannsdorf
 
Wolfsberg
 
1 0
1 1
Lendorf
 
Bleiburg
 
4 1
6 3
Dinamo Malorita
 
Slutsk
 
0 1
1 2
Belshina
 
Ruh Brest
 
1 2
1 3
Gomelzheldortrans
 
Isloch
 
1 1
3 3
Smolevichy-STI
 
Vitebsk
 
1 0
1 3
Lida
 
Dinamo Minsk
 
0 0
0 3
Partizan Salihorsk
 
Sputnik
 
1 0
1 1
Neman W
 
Minsk FK W
 
1 0
1 1
Dinamo-BGU W
 
Zorka-BDU W
 
3 0
7 0
AS Cotonou
 
Esae
 
   
1 2
ASOS
 
Béké Bembèrèkè
 
   
1 1
Buffles
 
Ayema
 
   
0 1
Hodio
 
Eternel
 
   
2 3
Tensung
 
Thimphu City
 
0 3
1 4
Madureira U20
 
Fluminense U20
 
0 2
1 3
Botafogo U20
 
Vasco U20
 
1 1
1 1
Floresta
 
Pacatuba
 
1 0
2 0
Iguatu
 
Itapipoca
 
   
2 0
União CE
 
Horizonte
 
0 0
0 3
Guarani MG U20
 
Atletico-MG U20
 
0 1
0 3
Três Corações U20
 
Cruzeiro U20
 
0 0
0 0
Atlético GO
 
Fluminense
 
0 0
1 0
Bragantino
 
Palmeiras
 
2 0
3 1
Flamengo
 
Fortaleza
 
2 0
2 1
São Paulo
 
Cuiabá
 
2 2
2 2
Coritiba
 
Vitória
 
1 0
1 0
CRB
 
Brasil de Pelotas
 
1 0
2 1
Remo
 
Guarani
 
0 0
0 0
Londrina
 
Náutico
 
0 0
0 0
Sousa
 
Campinense
 
1 1
3 2
ASEC Koudougou
 
SONABEL
 
   
0 1
ASFB
 
KOZAF
 
   
0 0
Douanes
 
ASFA-Yennenga
 
   
3 2
Etoile Filante
 
Rahimo
 
   
0 0
Ouagadougou
 
Royal
 
0 0
0 1
Police
 
Léopards
 
   
0 1
RC Bobo-Dioulasso
 
RCK
 
   
0 0
Salitas
 
Majestic
 
1 0
2 0
USFA
 
Vitesse
 
   
0 1
Deportes Iquique
 
Universidad Católica
 
0 1
1 1
Deportes Temuco
 
Unión La Calera
 
0 0
0 0
Puerto Montt
 
Unión Española
 
0 1
0 2
Colina
 
La Serena
 
1 0
1 2
Melipilla
 
Ñublense
 
0 0
0 1
San Antonio Unido
 
Huachipato
 
0 0
0 0
O'Higgins
 
Cobreloa
 
1 0
1 0
Diables Noirs
 
Kondzo
 
   
2 1
Leopards de Dolisie
 
Inter Club
 
   
4 2
Patronage Sainte-Anne
 
Otôho d'Oyo
 
   
0 1
Deportivo Pantoja
 
Atlético de SF
 
2 0
3 0
Don Bosco Jarabacoa
 
Delfines Del Este
 
1 0
1 0
Moca
 
Cibao
 
0 1
0 4
San Cristobal
 
Vega Real
 
   
0 1
Atlántico
 
Universidad O&M
 
0 1
0 1
Chacaritas
 
Guayaquil
 
1 1
2 3
Duros del Balón
 
El Nacional
 
0 0
1 0
LDU Portoviejo
 
Puerto Quito
 
1 0
2 0
Slovakia
 
Spain
 
0 2
0 5
Sweden
 
Poland
 
1 0
3 2
Germany
 
Hungary
 
0 1
2 2
Portugal
 
France
 
1 1
2 2
HJS Akatemia
 
Honka Akatemia
 
1 1
3 1
JäPS
 
MiPK
 
0 1
2 2
PIF
 
EPS
 
1 0
2 1
KaaPo
 
GrIFK
 
0 0
1 1
NJS
 
Atlantis
 
0 1
0 3
PEPO
 
Kiffen
 
0 0
0 1
Kirkkonummi
 
Espoon Tikka
 
0 0
0 0
Futura
 
PKKU II
 
   
2 0
Kultsu
 
SavU
 
2 0
3 1
OPS
 
TP-47
 
   
0 0
RiPS
 
Kuusysi
 
   
2 0
STPS
 
LaPa
 
0 2
1 5
TuPS
 
Ponnistajat
 
1 2
1 4
HaPK
 
Ri-Pa
 
0 2
1 4
JPS
 
Barca
 
0 1
2 2
Kiisto
 
KaIK
 
   
1 0
Raahe
 
KajHa
 
0 1
0 1
SIF
 
IK Myran
 
   
3 1
Sporting Kristina
 
VPS II
 
   
0 2
Viikingit
 
HIFK 2
 
0 0
1 1
EBK
 
EIF II
 
3 1
7 1
Kontu
 
Kapina
 
   
2 2
PPJ
 
Viikingit
 
   
   
TKT
 
PP-70
 
0 1
1 2
ToTe
 
EPS II
 
0 0
5 2
KPV Akatemia
 
Korsnas
 
2 0
5 0
CLE
 
NuPS
 
   
6 2
LPS
 
Finnkurd
 
3 1
3 5
EsPa
 
FC Espoo
 
   
0 1
Espoon Tikka
 
SexyPöxyt
 
   
   
Ilves
 
Inter Turku
 
1 1
2 1
Lahti
 
HIFK
 
0 0
0 0
Le Puy W
 
Yzeure Allier W
 
   
   
Thonon Évian W
 
Saint-Étienne W
 
   
   
Immigration FC
 
Jam City
 
0 0
0 2
Steve Biko FC
 
PSV Wellingara
 
0 1
1 2
Team Rhino FC
 
Young Africans Banjul
 
0 0
0 0
Telavi
 
Samtredia
 
0 0
2 1
Dinamo Tbilisi
 
Samgurali
 
0 2
1 2
Saburtalo
 
Lokomotivi Tbilisi
 
0 1
1 2
Chikhura
 
Merani Martvili
 
1 0
1 2
Gagra
 
Gareji
 
0 0
3 0
WIT Georgia
 
Zugdidi
 
0 1
1 2
Asante Kotoko
 
Karela
 
1 0
2 1
Berekum Chelsea
 
Elmina Sharks
 
1 0
2 1
Dreams
 
Eleven Wonders
 
0 1
2 1
Great Olympics
 
Bechem United
 
0 0
1 0
WAFA
 
Aduana Stars
 
3 1
3 2
Apollon Pontou FC
 
Triglia FC
 
1 1
1 1
Aias Gastounis
 
Pamisos
 
   
1 0
Diavolitsi
 
Diagoras Vrachneika
 
   
0 0
Ethnikos Skoulikadou
 
Pallixouriakos
 
   
3 0
Nafpaktiakos
 
PAO Vardas
 
   
0 1
Thyella Patras
 
Tsilivi
 
   
4 1
Zakynthos
 
Achaiki
 
   
0 0
CI Kamsar
 
Loubha Télimélé
 
   
2 0
CO Coyah
 
Flamme Olympique
 
   
0 2
Wakirya
 
Eléphant Coléah
 
   
2 2
KH
 
Stokkseyri
 
   
3 0
Kría
 
Ísbjörninn
 
0 1
6 1
Smári
 
Gullfálkinn
 
5 0
9 0
SR
 
KFB
 
   
6 0
Ýmir
 
KM
 
   
3 0
Afturelding
 
Vestri
 
1 1
1 2
ÍR
 
ÍBV
 
1 0
3 0
KFS
 
Víkingur Ólafsvík
 
1 0
4 2
Stjarnan
 
KA
 
0 0
1 2
Augnablik
 
Fjölnir
 
0 2
1 4
FH
 
Njardvík
 
2 1
4 1
HK
 
Grótta
 
1 0
2 1
ÍA
 
Fram
 
3 0
3 0
Keflavík
 
Breidablik
 
0 0
0 0
FC Vista Turbine
 
Shahrdari Tabriz
 
2 0
2 1
Melli Hafari
 
Espad Tehran
 
0 0
0 0
Mes Novin Kerman
 
Mohtasham Tabriz
 
   
   
Al Simawa
 
Naft Al-Janoob
 
0 0
0 0
Al Quwa Al Jawiya
 
Al Karkh
 
1 1
3 2
Lazio U19
 
Bologna U19
 
1 1
1 1
Juventus U19
 
Empoli U19
 
1 1
1 2
Aglianese
 
Rimini
 
1 0
2 0
Lentigione
 
Prato
 
3 1
5 1
PDHAE
 
Bra
 
0 0
0 0
Pineto
 
CynthiAlbalonga
 
1 0
4 1
Trastevere
 
Sporting Trestina
 
   
2 0
San Nicolò
 
Matese
 
1 0
1 0
Castellanzese
 
Sanremo
 
1 0
1 0
Vissel Kobe
 
Yokohama
 
3 0
5 0
Kashiwa Reysol
 
Urawa Reds
 
0 0
0 2
Oita Trinita
 
Kashima Antlers
 
0 0
0 0
Tokushima Vortis
 
Tokyo
 
0 1
0 1
Vegalta Sendai
 
Shimizu S-Pulse
 
1 1
2 3
Yokohama F. Marinos
 
Sagan Tosu
 
0 0
2 0
Kochi United
 
Nara Club
 
   
0 2
Zhetysu
 
Atyrau
 
0 0
1 2
Kairat
 
Kaspiy
 
2 0
5 1
Taraz
 
Arys
 
0 0
1 1
Kaisar
 
Tobol
 
1 1
1 3
Tusker
 
Western Stima
 
0 0
2 1
Gor Mahia
 
Wazito
 
0 0
0 0
Mathare United
 
Leopards
 
1 0
1 0
Asan Mugunghwa
 
Ansan Greeners
 
0 0
0 2
CCX
 
Likhopo
 
   
2 2
Kick4Life
 
Manonyane
 
   
2 1
Linare
 
LMPS
 
   
   
Al-Akhdar
 
Shabaab Al Jabal
 
   
2 0
Al-Tahaddi
 
Darnes
 
   
1 2
Abu Salim
 
Olympic Azzaweya
 
   
1 2
Kauno Žalgiris II
 
Banga II
 
1 1
1 2
Saned Joniškis
 
FA Šiauliai
 
1 2
1 3
Neptūną Klaipėda
 
Babrungas
 
1 1
1 1
Coastal Spirit
 
Halswell United
 
0 0
2 0
Comber Rec. W
 
Killen Rangers W
 
   
1 0
East Belfast W
 
Lisburn W
 
   
2 9
Derry City W
 
Linfield W
 
1 2
1 4
Glentoran BU W
 
Cliftonville W
 
3 0
4 1
Crusaders Strikers W
 
Sion Swifts W
 
1 0
2 1
Atyrá
 
General Díaz
 
2 1
2 1
Tacuary
 
Sportivo San Lorenzo
 
0 1
1 1
3 de Febrero
 
Deportivo Santaní
 
0 1
0 2
Fulgencio Yegros
 
Rubio Ñú
 
0 2
0 3
General Caballero JLM
 
Sportivo Iteño
 
2 0
3 0
Sportivo Ameliano
 
Guaraní de Trinidad
 
0 2
0 3
Unión Comercio
 
Sport Boys
 
0 0
0 0
Lokomotiv Moscow W
 
Rubin Kazan W
 
5 0
9 0
Ecuador
 
Peru
 
2 0
2 2
Guiniguada U19
 
Teguise U19
 
   
1 2
Maspalomas U19 II
 
Acodetti U19 II
 
   
4 2
RC Victoria U19 II
 
Atlético GC U19
 
   
1 2
Doramas U19
 
Unión Pedro Hidalgo U19
 
   
2 0
Las Palmas U19 II
 
Villa Santa Brígida U19
 
   
7 1
Al Ahli Khartoum
 
Alamal Atbara
 
   
1 0
Al Merreikh
 
Hay Al Arab
 
   
1 0
Hilal El-Fasher
 
Merreikh El-Fasher
 
   
2 0
IF Karlstad II
 
Gauthiod
 
   
2 2
Oddevold
 
IFK Tidaholm
 
4 0
7 0
IFK Österåker
 
Karlberg
 
0 1
2 3
Järfälla
 
Gamla Upsala
 
1 0
1 1
Arlanda
 
Stocksund
 
   
1 1
Enkoping
 
Stockholm Internazionale
 
   
2 2
Kungsängen
 
Kvarnsveden
 
   
0 3
Lidingö
 
Enskede
 
   
4 1
Storfors
 
Tegs SK
 
   
0 2
Frösö
 
Gottne IF