Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Lushnja
 
Pogradeci
 
0 1
0 1
Tërbuni Pukë
 
Egnatia Rrogozhinë
 
1 0
3 2
Apolonia Fier
 
Besa Kavajë
 
0 0
1 1
Burreli
 
Besëlidhja Lezhë
 
0 0
2 0
Erzeni Shijak
 
Korabi Peshkopi
 
1 1
1 2
Iliria Fushë-Krujë
 
Oriku
 
0 0
1 1
Shënkolli
 
Devolli
 
0 1
0 1
Shkumbini Peqin
 
Veleçiku Koplik
 
0 1
1 2
Turbina Cërrik
 
Elbasani
 
0 0
1 0
Internacional Tirana
 
Ada Velipojë
 
   
4 0
Kamza
 
Vllaznia Shkoder II
 
   
2 1
Luzi 2008
 
Tirana II
 
   
5 0
Mirdita
 
Vora
 
   
1 4
Spartaku Tiranë
 
Gramshi
 
   
0 3
Skënderbeu Korçë
 
Laçi
 
1 1
1 4
Teuta Durrës
 
Tirana
 
0 1
1 1
USM Alger U21
 
JS Saoura U21
 
0 0
0 1
Amal Bou Saâda
 
DRB Tadjenanet
 
1 0
3 2
Arzew
 
RC Arbaâ
 
0 1
1 1
ASM Oran
 
AS Khroub
 
1 1
2 1
JSM Skikda
 
Annaba
 
1 1
1 1
MC Saïda
 
MO Béjaïa
 
0 0
0 0
MC El Eulma
 
RC Relizane
 
0 0
0 0
Tlemcen
 
USM El Harrach
 
   
2 0
JSM Béjaïa
 
Olympique Médéa
 
1 1
1 2
1º de Maio
 
Sagrada Esperança
 
   
1 0
Cubango
 
Sporting de Cabinda
 
   
1 1
Ferroviário do Huambo
 
Desportivo Huíla
 
   
0 1
Interclube
 
Académica do Lobito
 
0 0
0 0
Onze Bravos
 
Recreativo do Libolo
 
   
1 2
Recreativo da Caála
 
Wiliete
 
0 0
0 0
Santa Rita
 
Progresso
 
   
1 0
Ottos Rangers
 
Pigotts Bullets
 
   
2 1
Old Road
 
Grenades
 
   
1 2
San Telmo
 
Los Andes
 
2 1
3 2
Flandria
 
Colegiales
 
2 0
4 2
Talleres Remedios
 
Defensores Unidos
 
0 0
1 0
Atlético Rafaela
 
Almagro
 
1 0
3 1
San Martín San Juan
 
Ferro Carril Oeste
 
1 0
1 0
All Boys
 
San Martín Tucumán
 
0 1
1 1
Estudiantes Caseros
 
Estudiantes Río Cuarto
 
0 0
0 1
Brown de Adrogué
 
Chacarita Juniors
 
0 0
0 1
Quilmes
 
Villa Dálmine
 
1 1
1 2
Agropecuario
 
Atlanta
 
1 0
2 2
Gimnasia Mendoza
 
Deportivo Santamarina
 
0 0
1 0
Belgrano
 
Nueva Chicago
 
0 0
1 1
Deportivo Español
 
General Lamadrid
 
1 1
2 1
Excursionistas
 
Berazategui
 
1 0
2 4
Ituzaingó
 
Dock Sud
 
0 0
1 2
Sportivo Italiano
 
Leandro Nicéforo Alem
 
2 1
4 2
Juventud Unida G.
 
Sportivo Barracas
 
0 1
1 1
Puerto Nuevo
 
Central Ballester
 
0 1
1 1
Rosario Central Res.
 
Godoy Cruz Res.
 
0 0
0 1
Colón
 
Atlético Tucumán
 
0 1
0 2
Gimnasia La Plata
 
Estudiantes
 
0 0
0 1
Rosario Central
 
Godoy Cruz
 
3 1
5 2
Aldosivi
 
River Plate
 
0 1
1 2
Central Norte
 
Crucero del Norte
 
0 0
1 0
Junior Sevan
 
Yerevan
 
0 0
2 0
Lokomotiv
 
Van
 
0 1
0 1
Pyunik
 
Banants
 
0 0
0 0
Britannia
 
Estrella
 
   
2 2
Nacional
 
Brazil Juniors
 
   
10 0
Australia W U19
 
Vietnam W U19
 
0 0
1 0
Thailand U19 W
 
Korea DPR W U19
 
0 2
1 3
Western Sydney Wanderers
 
Brisbane Roar
 
0 0
0 0
Melbourne Victory
 
Western United
 
2 2
2 3
Austria Wien II
 
Dornbirn
 
0 0
0 1
Bad Sauerbrunn
 
Pinkafeld
 
   
   
Eltendorf
 
Ritzing
 
   
   
Güssing
 
Parndorf
 
   
   
Horitschon
 
Deutschkreutz
 
   
   
Markt Allhau
 
Siegendorf
 
   
   
Oberpetersdorf
 
Kohfidisch
 
   
   
Oberwart / Rotenturm
 
Klingenbach
 
   
   
St. Margarethen
 
Leithaprodersdorf
 
   
   
SAK Klagenfurt
 
Gmünd
 
   
   
Wolfsberger AC II
 
Bad Gleichenberg
 
1 2
3 3
Wels
 
Gleisdorf 09
 
0 0
0 2
Gurten
 
Weiz
 
1 1
4 2
St. Anna
 
Hertha
 
0 3
1 4
Deutschlandsberger SC
 
Wolfsberg
 
2 0
5 0
Mauerwerk
 
Bruck/Leitha
 
1 1
2 2
Wiener Viktoria
 
Mattersburg II
 
1 0
3 1
Leobendorf
 
Traiskirchen
 
0 0
0 0
Wiener Neustadt
 
Ebreichsdorf
 
1 0
1 0
Langenegg
 
Wolfurt
 
0 1
1 1
Dornbirner SV
 
Schwarz-Weiß Bregenz
 
1 2
2 3
Rheindorf Altach II
 
Rot-Weiß Rankweil
 
2 1
2 2
Röthis
 
Austria Lustenau II
 
0 0
1 1
Hohenems
 
Lauterach
 
2 1
3 2
Mattersburg
 
Salzburg
 
0 2
0 3
Rapid Vienna
 
St. Pölten
 
0 0
0 1
Sturm Graz
 
Wolfsberger AC
 
0 3
0 4
Sebail
 
Keşlə FK
 
0 0
0 0
Granit
 
Krumkachy
 
1 0
2 2
Baranovichi
 
Gomelzheldortrans
 
0 1
0 2
Belshina
 
Naftan
 
0 2
1 3
Slonim
 
Smorgon
 
0 0
0 0
Smolevichy-STI
 
Ruh Brest
 
0 0
0 0
Sputnik
 
Orsha
 
1 0
3 3
Volna
 
Lida
 
1 0
2 2
Ivatsevichi
 
SMI Autotrans
 
   
4 2
Oshmyany
 
Gorki
 
   
3 2
Uzda
 
Energosbyt-BSATU
 
   
5 2
Viktoriya Maryina Horka
 
Molodechno-DYuSSh 4
 
   
1 3
DYuSSh-3 Pinsk
 
Belshina II
 
   
4 0
CIST
 
Arsenal
 
   
0 6
Osipovichy
 
Kletsk
 
   
2 0
Gorodeya
 
Neman Grodno
 
0 0
1 0
Eendracht Aalst W
 
Massenhoven W
 
   
3 0
Eva's Tienen W
 
SG-Tertre-Hautrage W
 
   
1 0
Kontich W
 
Voorwaarts Zwevezele W
 
   
4 2
OH Leuven II
 
Tongeren W
 
   
   
White Star Woluwé W
 
Mechelen W
 
   
1 1
Zulte-Waregem W
 
Genk II W
 
1 1
1 1
Gent II W
 
Moldavo W
 
   
7 1
Couvin-Mariembourg
 
Meux
 
   
2 2
La Louvière
 
RES Durbuy
 
   
3 2
Onhaye
 
Rebecq
 
   
3 3
Union Namur
 
Waremme
 
   
4 1
Dessel Sport
 
Patro Eisden
 
0 0
0 1
Thes Sport
 
RWDM
 
1 0
2 1
Heist
 
Dender
 
0 2
0 2
Olympic Charleroi
 
La Louvière Centre
 
1 0
1 1
Tubize
 
Liège
 
1 0
1 0
Westerlo
 
Lommel United
 
0 0
1 1
Beerschot-Wilrijk
 
SV Roeselare
 
2 0
2 1
AS Eupen
 
Genk
 
2 0
2 0
Royal Excel Mouscron
 
Antwerp
 
0 1
3 1
Sint-Truiden
 
KV Oostende
 
0 0
1 0
Waasland-Beveren
 
Zulte-Waregem
 
0 1
1 2
Club Brugge
 
Kortrijk
 
2 0
3 0
Nijlen
 
Antonia
 
   
2 0
Oppuurs
 
Lille
 
   
0 6
Ternesse
 
Wezel
 
   
2 1
K. Kontich
 
's Gravenwezel-Schilde
 
0 0
0 0
Racing Mechelen
 
Berg en Dal
 
0 0
0 0
Sint-Dymphna
 
Eendracht Zoersel
 
   
1 4
La Calamine
 
JS Fizoise
 
   
1 2
Malmundaria
 
Ambleve
 
   
1 0
Leopoldsburg
 
Herk
 
   
1 0
MD Halen
 
Meeuwen
 
   
1 2
La Roche
 
Saint-Hubert
 
   
2 4
Libramont
 
Gouvy
 
   
0 1
Sartoise
 
Vaux-Noville
 
   
0 1
Blankenberge
 
Excelsior Zedelgem
 
   
2 2
OH Leuven W
 
Club Brugge W
 
   
1 3
PAC Buzet
 
Racing Jet Wavre
 
   
1 0
Albert Quévy-Mons
 
Tournai
 
   
2 0
SG-Tertre-Hautrage
 
Rapid Symphorinois
 
   
3 1
Aische
 
Spy
 
0 0
0 0
Ciney
 
Aywaille
 
   
1 1
Rochefort
 
Herstal
 
   
4 1
Sprimont-Comblain
 
Richelle United
 
0 0
0 0
Oppagne-Wéris
 
Warnant
 
   
1 2
Houtvenne
 
Witgoor Sport
 
   
4 1
Turnhout
 
Beringen
 
   
1 1
Zwarte Leeuw
 
Betekom
 
   
6 0
ASVO
 
ASPAC
 
   
1 1
Energie
 
JSP
 
0 0
0 0
Réal Sport
 
UPI-ONM
 
   
2 0
X-Roads Warriors
 
Dandy Town Hornets
 
   
5 7
Bratstvo Gracanica
 
Orasje
 
   
2 3
Budućnost Banovići
 
Slaven Zivinice
 
   
2 1
Gorazde
 
Rudar Kakanj
 
   
2 1
Jedinstvo Bihac
 
Capljina
 
   
0 2
Metalleghe-BSI Jajce
 
Travnik
 
   
4 1
Olimpic Sarajevo
 
GOSK Gabela
 
   
1 0
Zvijezda Gradačac
 
Igman Konjic
 
   
1 4
Krupa na Vrbasu
 
Modrica
 
2 0
2 0
Rudar Prijedor
 
Podrinje Janja
 
   
2 0
Tekstilac Derventa
 
FK Jedinstvo Brcko
 
   
4 1
Zeljeznicar Banja Luka
 
Kozara Gradiska
 
   
2 0
Sloga
 
Mladost Doboj Kakanj
 
1 0
1 0
Velez
 
Sloboda Tuzla
 
1 1
2 2
Zvijezda '09 Brgule
 
Zrinjski
 
1 0
2 0
Sarajevo
 
Siroki Brijeg
 
2 0
3 0
BDF XI
 
Extension Gunners
 
0 0
0 1
Gilport Lions
 
Galaxy
 
   
1 4
Miscellaneous
 
Orapa United
 
   
0 6
TAFIC
 
BR Highlanders
 
   
1 1
Township Rollers
 
Notwane
 
1 0
2 1
São Caetano
 
EC São Bernardo
 
1 0
1 0
XV de Piracicaba
 
Mirassol
 
1 0
1 0
Paulista
 
Marília
 
1 1
3 3
Ituano U20
 
RB Brasil U20
 
0 0
0 2
São Paulo W
 
Corinthians
 
   
0 1
Fortaleza
 
Atlético Mineiro
 
2 1
2 2
Fluminense
 
Vasco da Gama
 
0 0
0 0
Palmeiras
 
Ceará
 
1 0
1 0
Cuiabá
 
Bragantino
 
1 0
2 0
Oeste
 
CRB
 
0 1
3 3
Vitória
 
Figueirense
 
1 1
2 2
América Mineiro
 
Ponte Preta
 
0 0
0 0
Criciúma
 
São Bento
 
1 1
1 1
Ludogorets
 
Beroe
 
1 1
3 1
Salitas
 
Majestic
 
   
4 0
Asia Europe University
 
National Defense
 
   
2 1
Electricite du Cambodge
 
Cambodia Tiger
 
1 1
1 2
Phnom Penh Crown
 
Kompong Cham
 
   
9 0
Eding Sport
 
Union Douala
 
0 1
0 2
Cavalry
 
Forge
 
0 0
0 1
Beijing BG
 
Guizhou Zhicheng
 
1 0
1 0
Hangzhou
 
Guangdong Southern Tigers F.C
 
0 0
2 1
Heilongjiang Lava Spring
 
Changchun Yatai
 
1 0
4 1
Meizhou Hakka
 
Shanghai Shenxin
 
0 0
2 0
Nei Mongol Zhongyou
 
Liaoning Kaixin
 
0 0
1 0
Qingdao Hainiu
 
Nantong Zhiyun
 
0 0
1 2
Shaanxi Chang'an
 
Sichuan Longfor
 
5 1
6 3
Shijiazhuang Ever Bright
 
Xinjiang Tianshan
 
0 0
2 0
Deportivo Cali
 
Independiente Medellín
 
1 2
2 2
V.Club Mokanda
 
Patronage Sainte-Anne
 
   
3 0
Groupe Bazano
 
TP Mazembe
 
   
0 1
Consultants Moravia
 
Puerto Golfito
 
1 3
1 5
Guanacasteca
 
Puntarenas
 
   
2 1
Abengourou
 
AFAD
 
   
0 2
Issia Wazi
 
SOA
 
   
0 1
SOL
 
ASEC Mimosas
 
   
1 3
Dinamo Zagreb
 
Inter Zaprešić
 
0 0
1 0
Gorica
 
Hajduk Split
 
1 1
2 1
Sesvete
 
Rudeš
 
1 2
3 2
Cibalia
 
Orijent 1919
 
0 1
1 2
Šibenik
 
Kustošija
 
0 0
2 0
Solin
 
Hajduk Split II
 
0 1
2 3
Marsonia
 
Slavonija Pozega
 
   
2 1
Slavija Pleternica
 
Oriolik Oriovac
 
   
6 0
Vihor
 
Sloga Nova Gradiska
 
   
1 1
Vukovar
 
Čepin
 
0 0
0 0
Zrinski Jurjevac
 
Belišće
 
   
0 7
GOSK Dubrovnik
 
Primorac Biograd
 
   
3 0
Junak
 
Hrvace
 
   
3 2
Neretvanac Opuzen
 
Zmaj Blato
 
   
2 3
Split
 
Sloga Mravince
 
   
3 1
Vodice
 
Jadran LP
 
   
1 1
Zagora
 
Zadar
 
   
3 0
Crikvenica
 
Vinodol
 
   
2 2
Grobničan Čavle
 
Rovinj
 
   
6 1
Krk
 
Jadran Poreč
 
   
1 1
Novigrad
 
Nehaj
 
0 0
0 0
Opatija
 
Rudar Labin
 
   
4 1
Pazinka
 
Uljanik
 
   
2 3